PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا سیگار میکشید؟ (آمارگیری)

FarboƉ
06-06-2012, 12:43 AM
بچه ها اینو من توی یه فروم دیدم , به نظرم جالب اومد.

تو نظر سنجی حتما شرکت کنین تا یه آمار کلی بتونیم در بیاریم , و بعدشم نظراتتون رو اینجا بگین تا با هم بحث کنیم.

فقط خواهشا به همدیگه توهین نکنین , و بحث رو خیلی ... نکنین , تا تاپیک باقی بمونه!

تو نظر سنجی خواستم فقط گزینه ی آره و نه بزارم ولی دیدم که یه سری شاید سیگار نکشن ولی چیزای دیگه رو شاید بکشن! اسم تاپیک رو خواستم تو مایه های دود بزارم دیدم ضایع هست!

در ضمن نظر سنجی چند انتخابیه پس هر موردی رو که استفاده میکنین علامت بزنید.

خوب دیگه زیادی توضیح دادم مثل اینکه!! بریم سر وقت نظرا و ...!

ممنون:Smiley17:

idin
06-06-2012, 12:53 AM
من معتاد به دود نیستم ولی خوب هروقت که با دوستان بریم مسافرت دو , سه پوکی پیپ رو هستم . و در زمان های دیگه نه ...

RezaAK
06-06-2012, 12:56 AM
فربد :Smiley14: نظر سنجیت خیلی ناقصه . :Smiley14: کاملش کن . کلاً هر چی بشه کشید رو پایه ام :Smiley105:

پ.ن : ایول فرزام :Smiley122:

احسان تو که منقل و بافورت به راهه . "من اهل دود نیستم " اَه اَه :Smiley7:

FarboƉ
06-06-2012, 12:58 AM
آقا بچه ها چقدر خوبن!!

بچه های دودی بجنبین بابا!!

ولی بی شوخی من خودم یه زمانی قلیون زیاد میکشیدم , جدیدنا چون کم میکشم زیا میگیرتم حال نمیکنم ولی جایی بریم سیگار نداشته باشم یا اونا ندونن سیگاریم میکشم ولی بهم حال نمیده:Smiley104:
سگار و سیگار برگ هم به وفور میکشم!! و عاشق جفتشونم , ولی برگ بیشتر! حالا جنسی که میکشم رو میام اینجا میگم!
پیپ هم خودم ندارم , یکی از بچه ها داره باهاش که میریم بیرون میکشم , از این خوشم میاد.

تا اینجا خلافه من از همتون بیشتره!!

rezarbn
06-06-2012, 12:58 AM
کشیدن که میکشیم ولی تفننی
هر وقت فاز بده

ehsan7
06-06-2012, 01:00 AM
رفقا، سیگار خوب نیست، ضرر نداره. پسته بخورید جاش، موز حتا.

FarboƉ
06-06-2012, 01:01 AM
فربد :Smiley14: نظر سنجیت خیلی ناقصه . :Smiley14: کاملش کن . کلاً هر چی بشه کشید رو پایه ام :Smiley105:
کمر همت بستی نوژن منو بن کنه ها!!!

ولی خودم فقط یه چیز دیگه تو ذهنم بود که خوب ولی تو ایران کمه , ( البت خودم یه رفیق دارم خودش میکشه ) , اونم از این سیگار پیچیدنیهاست ( عین Cowboy ها ) , خیلی شاخه! ببین یعنی بکشی سیگار ***** دار رو تف میکنی! حیف که کاغذش رو پیدا نمیکنم!

RezaAK
06-06-2012, 01:03 AM
من 3 ماه کمپ بودم :Smiley14:

رفیقم ، حسن نون خالی خور ، اونجا اُ.دی کرد . :Smiley14:

ifarzam
06-06-2012, 01:08 AM
پ.ن : ایول فرزام
رضا مگه میشه دید کی چی زده؟

راس میگه رضا...یه گزینه "سایر!" اضافه میکردی

FarboƉ
06-06-2012, 01:09 AM
تا اینجا دم رضا ak و فرزام گرم!

اینم بگم که اسپم نباشه :
بچه هایی که نمیکشن هم بیان توی بحث ( فقط به رای بسنده نکنین )
یه چیز دیگه , کسایی که میگن تفننی بدونن تو دود تفنن نداریم! یا میکشین یا نمیکشین!!

RezaAK
06-06-2012, 01:09 AM
کمر همت بستی نوژن منو بن کنه ها!!!

ولی خودم فقط یه چیز دیگه تو ذهنم بود که خوب ولی تو ایران کمه , ( البت خودم یه رفیق دارم خودش میکشه ) , اونم از این سیگار پیچیدنیهاست ( عین Cowboy ها ) , خیلی شاخه! ببین یعنی بکشی سیگار ***** دار رو تف میکنی! حیف که کاغذش رو پیدا نمیکنم!

فربد
به جان خودم اگه کلاس بزاری ، حالتو میگریم . :Smiley104:

من نصفِ رفیقام ته جوب زندگی میکنن . برا من کلاس نزار . گفتم که کمپ بودم . :Smiley14:

بگید بینیم چی میکشید ؟ بالاغیرتاً راست بگید . اگه بهمن دو.دول میکشید بگید . نگید ***** پلاس .

راستشو بگید

FarboƉ
06-06-2012, 01:12 AM
فربد
به جان خودم اگه کلاس بزاری ، حالتو میگریم . :Smiley104:

من نصفِ رفیقام ته جوب زندگی میکنن . برا من کلاس نزار . گفتم که کمپ بودم . :Smiley14:

بگید بینیم چی میکشید ؟ بالاغیرتاً راست بگید . اگه بهمن دو.دول میکشید بگید . نگید ***** پلاس .

راستشو بگید

تا اینجا دم رضا ak و فرزام گرم!

اینم بگم که اسپم نباشه :
بچه هایی که نمیکشن هم بیان توی بحث ( فقط به رای بسنده نکنین )
یه چیز دیگه , کسایی که میگن تفننی بدونن تو دود تفنن نداریم! یا میکشین یا نمیکشین!!

نه به جان تو
من از کلاس بدم میاد!!
کجا آخه کلاس گذاشتم؟!

حالا میگم!!
ولی یه پیش نمایش بدم بهت : بهمن نمیکشم!!:Smiley35:

ehsan7
06-06-2012, 01:12 AM
اینم از خلاقیت دوران دانشجویی. شب امتحانا زیر انبوهی از پاکت دفن می شدیم. یادش بخیر. یکی از همین شبا بود که خلاقیتمون زد بالا، نتیجش شد این.
بچه ها سیگار بکشید عاقبتش میشه این (http://picoup.ir/images/10617819126437046439.jpg)، از ما گفتن بود.

منم که گفتم، بازم میگم. پال مال نقره ایی میکشم. به عشق ونه گات فقط، رضا.

rezarbn
06-06-2012, 01:16 AM
میکشیم فقط هم اسی بلک
یه چیزی چند روز پیش با بچه ها بندر کشیدیم(مخلوطی از هر چی فک کنی) مغزمون 24 ساعت هنگیده بود
کارای بعدشم که از گفتن انها به توصیه نوژن جان معزوریم

ifarzam
06-06-2012, 01:17 AM
بهمن د.و.ل که قربونش برم آدم خسته نمیشه ازش
زمانی که استارت زدیم کنت قرمز 600 بود...وینستون لایتم 800 اگه اشتباه نکنم

RezaAK
06-06-2012, 01:18 AM
جا داره که یه کم تاپیک سینمایی سریالی هم بشه !
داره کم کم میشه برنامه "هزار راه نرفته" .
آقا به نظر من کلاس سیگار کشیدن ، هیچکس به پای "جان وین" نمیرسه .

شما بگو کی ؟

پ.ن : احسان :Smiley14: خلاقیتت منو کشته . http://www.tvworld.info/images/smilies/Smiley14.gif پرینت گرفتم . اسمت نوشتم زدم روش http://www.tvworld.info/images/smilies/Smiley14.gif

Patriot
06-06-2012, 01:18 AM
من سیگاری نیستم. نه به خاطر ضررش، بلکه به خاطر بوی بدی که داره و البته آلرژی که دارم!

قلیون هم کم. ماهی یه بار دور همی شاید.

پیپ دوست دارم اما گرونه!

اما در کل اهل دود نیستم! :Smiley36:

lilipoot
06-06-2012, 01:22 AM
بحث جالبیه هرچند من و به این نتیجه رسوند که ظاهراً خیلی از بر و بچ یا زیادی پاکیزه موندن یا اهل شرکت تو بحث هایی که فکر می کنن شاید خطری باشه نیستن.:Smiley69: من سیگار میکشم. اوّلا مارلبرو میکشیدم اما حالا اولترا وینستون میکشم. قلیونی نیستم اما گه گداری اونم با دوستان باشیم میکشم از تنباکو پرتقال و دوسیب نعنا خوشم میاد با آلبالو هم اصلاً حال نمی کنم بقیه رو خنثی ام فرقی واسه ام نداره. میگم هر کی سیگاریه بگه چی میکشه و از گرونیه سیگار چی میکشه؟؟؟!!!:-<

RezaAK
06-06-2012, 01:28 AM
من هفت سال پیش در سن 18 سالگی سیگاری شدم . هععی ! آری رسم روزگار چنین است .
با وینستون و کاپیتان بلک و مارلبرو شروع کردیم و رسید به مگنا و بهمن قرمز و سیما و شیراز و اشنو و ...
چرا من سیگاری شدم ؟ تف به این روزگار ! رفیق ناباب سیگار را در حلقم چپاند و آتیش کرد .
چه آدامس خروس ها که نخوردیم . چه عطر بیک ها که در حلقم خالی نکردم .
در نتیجه من پشیمانم . این بود انشای من . جوانان چرا ؟

shifter
06-06-2012, 01:31 AM
منم تا دوسال قبل میشد بگی که تقریبا پاک بودم اما از وقتی که کرمان دانشجو شدم دیگه به طور اتوماتیک دودی شدیم :دی
الان اگه کرمان باشم که تقریبا هفته ای دو بار با بکس قلیونمون به راهه :Smiley35: کرمان هم که قربونش برم دیگه سوپر مارکت هاش هم تا چند وقت دیگه قلیون میدن:Smiley36:
سیگار هم شاید هفته ای 2 یا 3 تا نخ بکشم...

ifarzam
06-06-2012, 01:31 AM
رضا ناراحت نکن خودتو پسته بزن

http://picoup.ir/images/54017011398739806501.jpg (http://picoup.ir/)

NOjAN
06-06-2012, 01:32 AM
من شخصا نسبت به دود و دم انگار مصونم.. هیچ جذابیتی برام نداشته تاحالا .. یکی دوبار سیگار از سر کنجکاوی کشیدم, ولی وقتی دیدم هیچ حالی بهم نمی ده بیخیال شدم.. همین قضیه در مورد قلیون هم صادق بوده.. با رفقا قهوه خونه زیاد رفتم, ولی قلیون نکشیدم :Smiley36:

i'm goodie good boy :Smiley35:

lilipoot
06-06-2012, 01:32 AM
من کلاس دوم دبیرستان بودم که سیگار کشیدم اما سیگاری نشدم تا رفتم پیش دانشگاهی از 18 سالگی تا 20 سالگی گاهی کشیدم گاهی نه ولی از بیست سالگی به بعد دارم میکشم و الان داره میشه 7سال ... هی جوونی:Smiley36: کی من و سیگاری کرد فقط خودم اتفاقاً من رفیق سیگاری داشتم اما اون بهم میگفت حق نداری بکشی من خودم خواستم و راستش پشیمونم نیستم:Smiley36:

pooya
06-06-2012, 01:33 AM
ما که فقط پیپ ولی سعید راست میگه زیادی گرونه ، توتون کاپیتان بلک اصلش هر قوطی 14 تومنه ، با بورکام ریف بلک هم که واقعا میری تو فضا (ولی حجمش خیلی کمه ) ، قیلون هم باشه میکشیم بقیه دودا نمیریم طرفش

پ.ن : عــجــب

ehsan7
06-06-2012, 01:35 AM
ایول رضا. بکشونیم بحثو سمت سینما.

تمام سکانسای فیلم Lights in the Dusk کوریسماکی، شخصیت های فیلم در حال سیگار کشیدن اند، یه سکانس هم که دارن دعوا می کنن، یه نفر عقب وایساده داره سیگار می کشه.
فیلم از نفس افتاده هم ژان پل بلموندو خیلی سیگار می کشه. سریال مد من هم سیگار زیاد می کشن.

رفقا، کسی مادوکس کشیده. یه مدت به خاطر وسنی یک مادوکس می کشیدم. سیاه هم بود، سیگار باحالیه.
سیگار کمل هم حیلی خوبه. ولی گرونه لامصب. نمی صرفه.

RezaAK
06-06-2012, 01:37 AM
نتایج انتخابات تا این لحظه ! تبریک میگم ، ما بردیم :Smiley30:
http://picoup.ir/images/92645045494950127885.png

rezarbn
06-06-2012, 01:43 AM
اقا جاتون خالی هفته قبل zipoo (فندک )گرفتم 50 هزار تومن ای جواب میده
اولین بار 14 سالگی توسط پسر داییم اولین نخ سیگارو کشیدم
و از اون موقع تو خط سیگارو و**** افتادم

خلاقیتت منو کشته احسان جان

kimsungbabak
06-06-2012, 01:44 AM
من اوایل ونستون لایت میکشیدم فقط یه بار تفننی بهمن زدم به رگ لامصب دودش مارو گرفت الان چند وقتی هست فقط بهمن میکشم:Smiley36:
لعنتی خیلی حال میده:Smiley17:
فکر کنم ضرر سیگار بهمن خیلی زیاد باشه دوستان اگه میشه یه توضیحی بدن:Smiley39:
بعد سیگار برگ رو کجا باید خرید من جایی رو نمیشناسم بفروشه:Smiley10:

RezaAK
06-06-2012, 01:46 AM
" سیگاری ها پاره ی تن منند "
ـ مجمع الدخان ، جلد 97 ، اون صفحه ای که سیگار لاشه
به اهتمام دکتر رضا بخیه آبادی

ehsan7
06-06-2012, 01:46 AM
چرا شانتاژ بازی درمیاری رضا، دستم اون لحظه که خواستم رای بدم، سر خورد. رفت سمت گزینه پنچ. :Smiley14:

ولی صجبت از سیگار که میشه نا خودآگاه ذهنم میره سمت کوهن. کشته مرده ی این عکسشم:

http://picoup.ir/images/10965585207560715767.jpg

FarboƉ
06-06-2012, 01:48 AM
من از سوم دبیرستان قلیون میکشم , فقط هم از سر کنجکاوی و اینکه کلا هرجا میرفتیم با بچه ها قلیون هم باید بود!!
از مهر پارسال یه قضیه ی پزشکی که واقعا روحیه ام رو داغون کرد باعث شد که سیگار برگ بکشم و خیلی هم آرومم میکرد. وضعم خیلی خراب شده بود ( تقریبا 3 روز یه بار یه برگ کامل , تمام پولام رفت تو این دوره! )جالب اینجاست که اون پزشکه هم اشتباه میکرد , ولی من این وسط به برگ عادت کرده بودم.
تقریبا از 6 ماه پیش ( پیش دانشگاهی) با دیدن سریال یک اپیزود از Mad Men خیلی با سیگار معمولی حال کردم! گفتم برم بکشم ( خودم هم میدونستم عادت میکنما ولی برام فرقی نداره ) اولین سیگاری که کشیدم هم ***** پلاس مارلبورو بود. بعد اون هرچی بگی کشیدما!
من کاملا سیگار کشیدنم بستگی به وضعیت مالیم داره! یعنی داغون باشم کنت ی وینستونی چیزی! ( که اصلا باهاشون حال نمیکنم! )
وضعیتم متوسط باشه مارلبورو قرمز یا ***** پلاس ( قرمز بیشتر حال میده ) پول هم دستم باشه از این مارلبورو اصل ها و بلند ها میگیرم ( جدیدا بسته ای 5 تومن! ) بوش دیوونتون میکنه! دیروز یه بسته گرفتم ! 10 تا دیروز و 10 تا امروز کشیدم!! الان هم پشیمونم که چرا همشو تموم کردم!!
کلا خودم رو طرفدار مارلبورو میدونم و بیشتر هم از اون میکشم! اصلا هم با ESSE حال نمیکنم!
کاملا هم سیگار کشیدنم رو دوست دارم و کسی رو مقصر هم نمیدونم! یه رفیق سیگاری دارم گیر داده 4 ماهه میگه حیفی نکش , ولی خودم حال میکنم.
فندک هم ندارم , عشق است کبریت!! ( ولی ای کاش یکی کادو تولد بهم یه Zippo اصل بده!! )
رضا به جان خودم کلاس هم نذاشتم! عشقم مارلبورو ئه!

دم همه بچه های دودی گرم!

راستی اگه اشتباه نکنم این کنت Power ها که اومده هم خیلی باحاله!

مکبث هم خیلی حال میده , عین کاپیتنان بلک ه و شیرینه , مشکی هم هست خیلی با کلاسه!

pooya
06-06-2012, 01:53 AM
تو فیلم State of Grace گری الدمن و شان پن سیگار و مشروب از دستشون نمیوفته ، فیلم قشنگیه بچ ببینین
گری الدمن با اون حالت خماری ودر کمال خونسردی تو کافه به اون دو نفر شلیک کرد صحنه خارق العده ای بود

پ.ن:

منم تا دوسال قبل میشد بگی که تقریبا پاک بودم اما از وقتی که کرمان دانشجو شدم دیگه به طور اتوماتیک دودی شدیم :دی
الان اگه کرمان باشم که تقریبا هفته ای دو بار با بکس قلیونمون به راهه :Smiley35: کرمان هم که قربونش برم دیگه سوپر مارکت هاش هم تا چند وقت دیگه قلیون میدن:Smiley36:
سیگار هم شاید هفته ای 2 یا 3 تا نخ بکشم...

برادر شایعه درست نکن درسته لبه مرزه و از این حرفا :Smiley36: ولی در این حد هم نیست
ما 4 ساله میریم دانشگاه درسته دوستان به ردیف از سر در تا دانشکده سیگار دستشون هست ولی من هنوز تو دانشگاه هیچی نزدم

RezaAK
06-06-2012, 01:59 AM
آقا ! از مصیبت های بی سیگاری هم بگید ! به خورده پندآموز و اینا هم بشه !

تا حالا شده بی آتیش مونده باشید ؟

خانواده میدونن که سیگاری هستید ؟

واکنش چی بوده ؟

لطفاً عکس شطرنجی هم اضافه کنید .

ehsan7
06-06-2012, 02:07 AM
بی آتیش نموندم ، ولی چن بار سیگارم شیکسته ، از دستم افتاده رفته تو جوغ آب ، کلی غصه خوردم.

سه چهار بار هم که پدر گراممون پاکت کشف کرده تو جیبمون. جالبه هر بار هم تازه گرفته بودم و پاکته پر بوده. هنوز حسرت اون پاکت های پر رو می خورم . هعععععی .

rezarbn
06-06-2012, 02:09 AM
بابام میدو نه بعضی وقتا می کشم اولین عکسلعملش این بود "خاک توسرت چشمم روشن"بعدش کارم نشد ولی گفت نکشی دیگه مام یه 4 .5 ماهی لب نزدیم تا باز با این رفقا رفتیم سفر:Smiley19:

خدار شکر داخل شهر ما چیزی که فراونه اتیشه

RezaAK
06-06-2012, 02:18 AM
فربد ، من اینو فقط به خودت میگم . چون از همه جوونتری . اصلاً عین داداش کوچیک نداشتمی
نکش آقا . نکش .
تازه ام شروع کردی . میتونی ول کنی . فایده نداره . کلاً چیز گندیه . به فنا میده آدمو .
احسان و فرزام و رضا و پویا و بقیه رو نصیحت نمیکنم . :Smiley36:
اینا خلافشون بالاست . :Smiley54:
تو جوونی . حیفه به ابرفرض! نکش . برو سیگارتو بنداز دور .
واقعاً گفتم . نکش آقا !

FarboƉ
06-06-2012, 02:21 AM
من که بی آتیش نموندم تا حالا!
هرموقع موندم خرجش یه 50 تومنی بوده!!
خانواده هم که مسلما نمیدونن!
قلیون رو میدونن , خودم بهشون گفتم! گفتم که بعدا یه موقع بفهمن خیلی نتونن سو استفاده کنن!
سگار رو بفهمن میکشننم!!

خدایی حال میکنین تاپیک رو!!
فکر کنم رکورد زد!!
4.5 صفحه!!

جیگره همه اهل دودها:Smiley17::Smiley17:

فربد ، من اینو فقط به خودت میگم . چون از همه جوونتری . اصلاً عین داداش کوچیک نداشتمی
نکش آقا . نکش .
تازه ام شروع کردی . میتونی ول کنی . فایده نداره . کلاً چیز گندیه . به فنا میده آدمو .
احسان و فرزام و رضا و پویا و بقیه رو نصیحت نمیکنم . :Smiley36:
اینا خلافشون بالاست . :Smiley54:
تو جوونی . حیفه به ابرفرض! نکش . برو سیگارتو بنداز دور .
واقعاً گفتم . نکش آقا !

دمت گرم داش رضا
ولی یه سوال دارم ازت؟
ته تهش چی میشه؟!

میمیریم دیگه؟ درسته؟
خوب بزار حال کنیم بمیریم!

That's what i'm talking about

rezarbn
06-06-2012, 02:27 AM
اصلا تو کتش نصیحت نمی ره :Smiley36:
فربد جان فک نکن که کشیدن سیگار بهش شخصیتو بزرگی می ده نه داداش من اینطوریا نیس سعی کن همیشه تعادل داخل زندگیت حفظ کنی اینا رو به عنوان یه برادر کوچک بهت میگم نه به تو بلکه به همه ی بچه ها سایت میگم که حواسشون باشه که داخل هیچ چیز زیاده روی نکنن

rezarbn
06-06-2012, 02:29 AM
من که بی آتیش نموندم تا حالا!
هرموقع موندم خرجش یه 50 تومنی بوده!!
خانواده هم که مسلما نمیدونن!
قلیون رو میدونن , خودم بهشون گفتم! گفتم که بعدا یه موقع بفهمن خیلی نتونن سو استفاده کنن!
سگار رو بفهمن میکشننم!!

خدایی حال میکنین تاپیک رو!!
فکر کنم رکورد زد!!
4.5 صفحه!!

جیگره همه اهل دودها:Smiley17::Smiley17:

دمت گرم داش رضا
ولی یه سوال دارم ازت؟
ته تهش چی میشه؟!

میمیریم دیگه؟ درسته؟
خوب بزار حال کنیم بمیریم!

That's what i'm talking about

بعد میگم هنوز بچه ای بهت برمی خوره هیچ ارزش زندگی رو نداره
نگا کن اگه ما حرفی هم میزنیم فقط برا اینه که ما می دونیم تهش چی میشه

FarboƉ
06-06-2012, 02:32 AM
رضا تیریپ نیا ها واسه من!!

یکی ندونه میگه بابابزرگی!!

اختلاف سنی تو با من Max یک ساله!!

اونا باز سنشون بالائه!!

تو که عین خودمی! هرچی به من میگی داری به خودت هم میگی ها!!

خیلی باحالی به خدا!:Smiley14::Smiley14:

lilipoot
06-06-2012, 02:32 AM
هفت ساله می کشم مگه میشه ندونن؟؟؟؟ تا حالا جلو بابام نکشیدم ولی می دونم که می دونه مامان و بقیه خانواده هم که جلوشون هم کشیدم مسلماً می دونن:Smiley35: درمورد بی سیگاری فقط دوران دانشگاه اذیت شدم یهو می دیدی یه کلاس داشتم باید 6 ساعت می موندم تو کارگاه ولی تا حالا لنگ آتیش نشدم خدا رو شکر همیشه فندک دارم واسه روز مبادا هم یه کبریت همیشه تو جیبه کیفمه:Smiley69:

RezaAK
06-06-2012, 02:41 AM
فربد . من به بابام همین حرفت رو زدم
"گفتم می میریم دیگه . پس به درک"

برگشت بهم گفت : مردن داریم تا مردن . این مردن با فلاکته . با خریت .
اگه خری و مفلوک بکش .

همینجا اعلام میکنم که حرفش درست بود . خرم و مفلوک ولی راه برگشت ندارم
یعنی انگیزه اش از دست میره .
هفت سال تو این دانشگاه کوفتی کشیدم . کلی هم آشغال دیگه کشیدم .
پشیمونم . میدونم 7 سال دیگه که به سن حالای من برسی ، پشیمون میشی .

ولی اگه فلسفه ات تو زندگی پوچیه بکش . در غیر اینصورت نکش . باورت نمیشه که هر چی درآوردم رو دود کردم .
اصلاً تف به این سرخپوستای بی ادب با این سوغاتشون . نکبتا !

FarboƉ
06-06-2012, 02:47 AM
دقیقا رضا پوچیه , نکته همین جاست!

آقا اینم محصولات مصرفی توسط ما :

تنها سیگار برگی که تو کرج میشه پیدا کرد و ارزش کشیدن داره ( 5500 میخرم جدیدنا )

http://picoup.ir/images/47746254549104309716.jpg

اینا هم سیگار هایی هستن که من میکشم ( اول راستی بعد چپی بعد وسطی )

http://picoup.ir/images/11841845376331022255.jpg

rezarbn
06-06-2012, 02:54 AM
رضا تیریپ نیا ها واسه من!!

یکی ندونه میگه بابابزرگی!!

اختلاف سنی تو با من Max یک ساله!!

اونا باز سنشون بالائه!!

تو که عین خودمی! هرچی به من میگی داری به خودت هم میگی ها!!

خیلی باحالی به خدا!:Smiley14::Smiley14:

فربد جان همونطور که بهت تو چت باکس گفتم
من 2 سال زندگی مجردی رو پشت سر گذاشتم و من کارایی کردم که خودم از گفتنشون شرم دارم که حتی به فکر تو هم خطور نمی کنه
سعی نکن خودتو با وضعیت من مقایسه کنی
درسته یه سال از تو بزرک ترم ولی خیلی تجربه ها رو خودم تجربه کردم
فقط همینو گوش بده تا وقتی میشه جلوشو بگیر

RezaAK
06-06-2012, 03:00 AM
بهترین نصیحت رو در مورد سیگار نکشیدن ، مادر مادربزرگم [96 ساله ، جزء آثار باستانی تهران] بهم گفت :

گفت : رضا ، سیگار میکشی ؟
گفتم : آره ، مادرجون
گفت : آنقدر بکش تا [کلمه غیر اخلاقی و از اعضای پشتی بدن ] ـت پاره بشه .

pmn
06-06-2012, 04:51 AM
من واقعا از سیگار و دود متنفرم ،
و همینطور سایر موارد ( که عمدتا همشون با سیگار شروع میشه)...
شاید یکی از دلایلش هم مشکلاتی باشه که در خانواده و از بچگی با این جور آدمها داشتیم........
زندگی یه جمعی رو جهنم کرده بودن.

Headache
06-06-2012, 08:25 AM
تو نظر سنجی يه گزينه بايد مخصوص RezaAK ميذاشتی كلا!
رضا جان چيز ديگييم ميكشی تعارف نكن بگو خوب.
مام كه اهل بخيه نيستيم كلا :Smiley69:

123u
06-06-2012, 09:27 AM
با درود به همگی
1موقعی که جوونتر بودم از دکه میدون تجریش (اونیکه تو ایستگاهای خطی)lucky strike میگرفتم البته بصورت حرفه ای مارلبورو بلند میکشیدم
الان حدود 1سالی میشه خدارو شکر گذاشتم کنار
من کوچیکتر از همه دوستانم که بخوام جسارت کنم و نصیحت کنم اما سیگار مثل نون خالی خوردن
من خیلی وقت بودش که سیگار میکشیدم حالا چه مارک دارش چه معمولیش بقول دوستان فقط ادمو به فنا میده
امیدوارم همه دوستان با 1 اراده قوی ترکش کنن
با ارزوی سلامتی و بهروزی

Chandler Bing
06-06-2012, 09:50 AM
وای مردم از خنده:Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14::S miley14::Smiley14::Smiley14:

رضا خب این بنده خدا (مادر مادربزرگت) راس میگه دیگه:Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14:

======================

والا من خودم نمیکشم، فقط ماهی یکی دوبار قلیون!! کسی دیگه ام سیگار بکشه مشکلی ندارم، فقط با سیگار کشیدن دختر ها مشکل دارم!! شدیدا

سر همین با طرف بهم زدم:Smiley13::Smiley15:

در جواب فربد هم باید بگم که این سیگار پیچ ها هم پیدا میشه! میخوای ادرس بدم؟ فقط لامصب گرونه!! بابام میکشه!!

منم که میدیم میخواستم برای تریپ اش بکشم که بیخیال شدم!! لعنی تو این فیلم ها ادم هی میبینه وسوسه(درست نوشتم؟) میشه!!!

D O R D I
06-06-2012, 09:50 AM
منم که پاستوریزه خداییش تا الان لب نزدم بجز یک بار راهنمایی که داییم سیگارش رو انداخت نصفه بود کشیدم اقا خفه نشدم خلاصه از اون موقع نکشیدم شمام نکشین والا من به مضرات کاری ندارم این بوش ادمو خفه میکنه هرکی دورو برته فاصله خودشو بیشتر میکنه باهات یک نصیحتم مادر بزرگ من به من کرد در مورد سیگار گفت(ادما چقدر خرن پول میدهند دود میخرن)البته به کسی توهین نشه این جمله رو همیشه به داییم میگه.

FarboƉ
06-06-2012, 10:42 AM
در جواب فربد هم باید بگم که این سیگار پیچ ها هم پیدا میشه! میخوای ادرس بدم؟ فقط لامصب گرونه!! بابام میکشه!!

منم که میدیم میخواستم برای تریپ اش بکشم که بیخیال شدم!! لعنی تو این فیلم ها ادم هی میبینه وسوسه(درست نوشتم؟) میشه!!!

اشکان اینی که خودش میپیچه هم بد نیست , ولی آدم خودش بپیچه حال میده!
کاغذش لعنتی پیدا نمیشه!
آدرس داری برای پخ کن.
راستی اون دستگاه ها چند هست؟

Chandler Bing
06-06-2012, 10:49 AM
همه چش پیدا میشه!! زیاد هم گرون نیست، فقط توتون اش گرونه، یه سال پیش 5 تاش بسته اش 20 اینا بود

تهران، چهار راه استامبول، روبه رو پاساژ کویتی ها، یه مغازه است قلیون، ز این جور چیزا میفروشه، داره اون

gsbnd1
06-06-2012, 10:54 AM
من هیچ وقت طرف سیگار و دودیجات نرفتم. کلا از دود بدم میاد و اگه یه نفر در مجاورتم سیگار بکشه سرفه های شدید میگیرتم. از اونجایی که اصولا تو فرهنگ ما هرکی سنش بیشتر باشه باید یه نصیحتی هم بچسبونه ته حرفاش، منم به عنوان کسی که سنم یه مقدار از اکثر بچه ها بیشتره، لازمه به بروبچه های عزیزی که اهل دود هستن این نکته رو بگم که سیگار کشیدن شما طبیعتا به خودتون مربوطه. اما لطف کنین جون هرکی دوست دارین با سیگار کشیدنتون بقیه رو اذیت نکنین. خوب گناه نکردن اونایی که از سیگار بدشون میاد.
چون خیلیا وقتی موقع سیگار کشیدنشون سرفه می کنی احساس می کنن که بهشون توهین شده. والله اینجوری نیست. تو هیچ دین و آیینی مردم آزاری درست نیست.

اصلا به قول اون ضرب المثل قدیمی: می بخور، منبر بسوزان، مردم آزاری نکن.
(اگه این پیام رو به ده نفر از رفقای دودی خودتون برسونید بعد از ده روز ده هزارتومن سود می کنید. اما اگه این کارو نکنید بعد از ده روز خبر بدی دریافت می کنید. :Smiley36:)

Sky Boy
06-06-2012, 11:33 AM
من شخصا نسبت به دود و دم انگار مصونم.. هیچ جذابیتی برام نداشته تاحالا .. یکی دوبار سیگار از سر کنجکاوی کشیدم, ولی وقتی دیدم هیچ حالی بهم نمی ده بیخیال شدم.. همین قضیه در مورد قلیون هم صادق بوده.. با رفقا قهوه خونه زیاد رفتم, ولی قلیون نکشیدم :Smiley36:

i'm goodie good boy :Smiley35:

" " = > ايــــــــظا ( ديگه نميدونم نوشتاري درسته يا نه :Smiley36: )

ehsan7
06-06-2012, 12:21 PM
منم با این دوستمون که گفت مردم آزاری نکنید، موافقم. کلا خودم هم تو تنهایی و سکوت دوست دارم سیگار بکشم.

یه جمله هم بگم، که تقریبا سرود ملی ما سیگاری‌هاست:

:::آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است، سیگار بعد چایی، چایی بعد سیگار.:::

ehsan7
06-06-2012, 12:54 PM
به این دو تا لینک هم سر بزنید جالبه. عکس پاکت سیگارهای قبل و بعد از انقلابه.

سیگارهای پیش از انقلاب | ShahreFarang (http://shahrefarang.com/pre_revolutionary-iranian-cigarettes/)

سیگارهای پس از انقلاب ایران | ShahreFarang (http://shahrefarang.com/post-revolutionary-cigarettes/)

kimsungbabak
06-06-2012, 12:57 PM
دوستان توی رشت کسی یا جایی رو نمیشناسید سیگار برگ بفروشه:Smiley10:

NOjAN
06-06-2012, 12:59 PM
یه جمله هم بگم، که تقریبا سرود ملی ما سیگاری‌هاست:

:::آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است، سیگار بعد چایی، چایی بعد سیگار.:::

نسخه ی دیگش رو که من شنیدم اینجوریه :

عشق دنیا را آن کشد , که از خوردن (نوشیدن) چای سیگار کشد

slimshady
06-06-2012, 01:43 PM
منم مثل نوژن ملعون امتحان کردم ولی دیدم حال نمیده نکشیدم نه سیگار نه قلیون
البته اگه وید باشه و حسش بیاد شاید

Bill The Butcher
06-06-2012, 01:55 PM
ميكشيم آقا ميكشيم...زيادم ميكشيم.. از 17 سالگيم ميكشيم.11 ساله كه ميكشيم...پين كشيديم اولين بار...مگنا و بيستونو بهمنو پال مالو و زست و كنتو و اشنو و وينستونو و مورو و برگو ....كشيديم تا حالا...الانم هم ما پولدار شديم هم سيگارا گه شدن مالبورو ميكشيم...از زندگي ميكشيم...سيگارم ميكشيم.......درود بر دود

FarboƉ
06-06-2012, 02:24 PM
دوستان توی رشت کسی یا جایی رو نمیشناسید سیگار برگ بفروشه:Smiley10:

رفیق این سایت هست : فروش پستی سیگار برگ اصل (http://fpsigar.mihanblog.com/)
من خودم نخریدم ازش ولی به نظر مطمئنه. قیمت هاشم منصفانه هست و بیرون معمولا از این گرون تره.
برای امتحان یه دونه گوانتانامرا ازش بگیر ( من خودم میکشم چیز خوبیه.) خوشت اومد بازم بگیر!

( راستی شما همون kimsungbabak بازیرایانه نیستین؟ :Smiley39: )

RezaAK
06-06-2012, 02:31 PM
فربد ، چیز دیگه هم میتونی جور کنی ؟ :Smiley14: من تهرونم . میام میگیرم ازت :Smiley79:

واقعاً متاسف شدم . انجمن به این باحالی . سینمایی . سریالی . 20 نفر سیگار نمیکشن . :Smiley104:

سرخورده شدم . :Smiley15:

rezarbn
06-06-2012, 02:35 PM
ایول فربد
زیپو ی منم تو مایه های اینه ولی رنگش سبزه البته تمام سبز
http://fpsigar.mihanblog.com/page/11

http://novitrin.com/images/fandak/usa.bozorg/1_1024406_FS.jpg

FarboƉ
06-06-2012, 02:44 PM
فربد ، چیز دیگه هم میتونی جور کنی ؟ :Smiley14: من تهرونم . میام میگیرم ازت :Smiley79:

واقعاً متاسف شدم . انجمن به این باحالی . سینمایی . سریالی . 20 نفر سیگار نمیکشن . :Smiley104:

تا چی بخوای داداش!!

تلخ*کی میتونم واست جور کنم , آشنا دارم , چیزای دیگه هم خواستی بگو برات جور میکنم ( ما واسه داداشامون رگ گردنمون رو هم میدیم ) تو چرا بیای؟ خودم واست میارم داداش.

آره خدایی , یه سری هم میگن میکشیم ولی تفننی!!:Smiley14: بعد میزنن اهل دود نیستیم!!

Bill The Butcher
06-06-2012, 02:45 PM

منو تو و احسان جور همه رو ميكشيم غم مخور

Chandler Bing
06-06-2012, 02:45 PM
واقعا دمتون گرم، غیر از این 7 8 نفر مفسد:Smiley14: کسی سیگار نمیکشه!!! باریکلا

با این کارتون مشتی محکم بر دهان امریکا و اسرائیل و انگلیس و ایتالیا، المان خلاصه همه این خارجی زدید:Smiley30:

شما خجالت بکشید دیگه این کارو نکنید، دیگه کسی دوستون نداره تو انجمن:Smiley35: از چشم افتادی رضا:Smiley104:

خدا نشناس همه جور خلافی کرده:Smiley14:

RezaAK
06-06-2012, 02:52 PM
من تو فسق و فجور زندگی کردم اشکان . :Smiley53:
من و موصی و احسان و فرزام و فربد و رضا ، کلاً کلاس کاریمون بالاتره .
انقزه بدم میاد بچه مثبت بازی . حقیقت رو بگید .
مطمئنم که نوژن و محسن عصبی میشن و قاطی میکنن و اخراجم میکنن . و گر نه تاپیک se.xu.al orientation میزدم
که خون و کف قاطی کنی . :Smiley10:

Chandler Bing
06-06-2012, 02:55 PM
:Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14: :Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14: :Smiley14::Smiley14::Smiley14:

رضا بس کن، مردم از خنده:Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14::S miley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14:

انقزه بدم میاد بچه مثبت بازی

اینقدر از این حرف بدم میاد!!!! سعی تکرار نکنی و گرنه کلامون میره تو هم:Smiley13:

RezaAK
06-06-2012, 03:00 PM
Nerd :Smiley14:
Geek :Smiley14:
دیگه چی بگم که قاطی کنی ؟ بگو ببینم میتونم سکته ات بدم بری ور دست لوسیفر ؟ :Smiley14:

پ.ن : راستی اونجا نگفتم . اینجا میگم . هم دسکتاپت و هم آواتارت عالیه . چشم هنری داری بشر . ایول

Chandler Bing
06-06-2012, 03:06 PM
بعد کلاس وایسا کارت دارم!!!!(چقدر این جمله رو تو مدرسه میگفتیم، یادش بخیر):Smiley13:

جواب پ.ن: میدونم داش رضا:Smiley36: امضا رو یادت رفت بگی:Smiley35: من به جات میگم: اون که اخرشه، ترکوندی داش اشکان:Smiley14:

راستی با این پستامون تاپیک رو از حدفش دور نکنیم:Smiley14: میتونی بعدا باهم چت کنیم (اگه احسان اجازه داد:Smiley69::Smiley14:)

HaaMeeD
06-06-2012, 03:09 PM
ما که فقط پیپ ولی سعید راست میگه زیادی گرونه ، توتون کاپیتان بلک اصلش هر قوطی 14 تومنه ، با بورکام ریف بلک هم که واقعا میری تو فضا (ولی حجمش خیلی کمه ) ، قیلون هم باشه میکشیم بقیه دودا نمیریم طرفش

پ.ن : عــجــب
اگه تهرانی پاشو برو چهارراه استانبول 10 تومن گیرت میاد :d

rmKasra
06-06-2012, 03:15 PM
هیچ وقت از سیگار خوشم نیومد. در واقع ازش متنفر هستم! دلیلش هم اینکه پدرم سیگاری هست، اونقدر کشید که ماردم الان آسم خفیف داره!

تا همین چند وقت پیش تقریبا هرشب قلیون میکشیدم! از دودش خوشم میاد، ولی دیگه دارم میذارم کنار. ترجیه میدم به ورزشم ادامه بدم:Smiley36:

خونه دوتا پیپ هم دارم، که یکیش مال پدرم هست (یه زمان رفت سراغ پیپ دید حال نمیده دوباره سیگار). اما پیپ هم نمیکشم. یکی دوبار کشیدم دیدم دردسر داره گذاشتم کنار، بعد میای خونه سر تا پات بوی توتونش رو میده! کافیه یه بار شیرش بره تو دهنت تا دو ساعت تف میکنی:Smiley14:

+

اما همین چند وقت پیش که یه سفر رفته بودم دوبی، یه چیز داشتن شبیه به پیپ بود، ولی خــــیلی کم میشد توتون توش گذاشت. کلا سه تا پک که میزدی تموم میشد. ولی همون سه تا پک رو تو سینه تا جایی که جا داشت نگه میداشتی، میدادی بیرون، یهو رو ابرا بودی:Smiley36: اسمش بود Meduakh (مدوآخ). جالب اینجا بود که تو ایالت دوبی آزاد بود! خواستم یکم بیارم ایران، گفتم الان تو فرودگاه با Weed اشتباه میگیرن بیا بکن کار:Smiley15:

HaaMeeD
06-06-2012, 03:21 PM
دوران دانشجویی که پدر پدرجد قلیون رو در آورده بودیم کافی بود بین دوتا کلاس 1 ساعت پیدا میکردیم فرطی ماشین میگرفتیم میرفتیم خونه یکی میچاقیدیم خودمونو خفه میکردیم شنگول میرفتیم سر کلاس :D
سیگارهم هر وقت حال کنم و بطلبه (هر یکی دو ماه یک بار ) یه سیگار برگ میگیرم میکشم هر از گاهیی هم از مینی برگ های رمئو و جولیت میگیرم میزنم اونم هر یکی دوماه به خاطر همین هم معمولا یه ادکلن کاپتان بلک تا تو جیب کتمه یا تو کیفم که زیاد تابلو نشم :D
کلا اهل سیگار های عادی نیستم به خاطر بو و طعم ناخوشایندشون برای خودم

http://picoup.ir/images/76823705848832912044.jpg

Why Me ?
06-06-2012, 04:13 PM
من تو این 29 سال سن که از خدا گرفتم ، کلا 3 تا سیگار اونهم نصفه نیمه کشیدم!

یک مدت بدجور هوس کاپیتان بلک کرده بودم، می خریدم می گذاشتم دهنم ولی نمی کشیدم(عقده ام خالی می شد)

ولی کلا از بوی سیگار نو و نکشیده خوشم میاد!

نمی دونم این توهین به حساب میاد یا نه؟ ولی هر کسی که هرچی می کشه، یک تخته اش کمه!:Smiley10:

RezaAK
06-06-2012, 04:26 PM
نمی دونم این توهین به حساب میاد یا نه؟ ولی هر کسی که هرچی می کشه، یک تخته اش کمه

آره دیگه . توهینه دیگه ! مگه اینکه عکسش توهین نباشه ! :Smiley69:

تمامی بچه های سیگاری ، یه عضو تیم دخانیات رو برای جمله مورد علاقه وارد کنن
که دوست و دشمن رو بشناسیم . :Smiley36:

Why Me ?
06-06-2012, 04:38 PM
آره دیگه . توهینه دیگه ! مگه اینکه عکسش توهین نباشه ! :Smiley69:

تمامی بچه های سیگاری ، یه عضو تیم دخانیات رو برای جمله مورد علاقه وارد کنن
که دوست و دشمن رو بشناسیم . :Smiley36:

نگرفتم چی می گی!

بعدش هم خدا رحم کرد وگرنه می خواستم بگم دو تخته اش کمه:Smiley36:

Aless
06-06-2012, 05:33 PM
اعتراف میکنم تا بخشیده شوم!!!

یکسال به شدت قلیون و سیگار میکشیدم تا اینکه قبل از عید مادرم بسته سیگار را توی جیبم دید.کلی قسمم داد که نکشم و منم از اونروز کاملا پاکم.

خیلی دلم میخواد برگ بکشیم.فقط یکبار برای تجربه! کسی توی اصفهان نمیدونه کجا دارن؟

ehsan7
06-06-2012, 06:39 PM
رفقایی که اهل کافه و چای و سیگار هستن، از تجربیاتشون بگن، کافه‌های دنج معرفی کنند.

این از او کافه هایی ـه که سیگار کشیدن توش می چسبه، رضا با این فضا آشناس.
http://picoup.ir/images/03393412982977826318.jpg

من تقریبا با کافه های دور و بر انقلاب آشنام. کافه هنر، کافه کیش میش ، کافه سپید و سیاه، کافه لورکا و ... ولی هیچ کدوم کافه گودو نمیشه.

نشر چشمه و نشر ثالث هم طبقه ی دوم شون کافه داشتن، به قولی کافه کتاب بودن. قهوه می خوردیم و درباره کتاب و این جور چیزا بحث می کردیم. که البته بساطشون رو جمع کردن.
یه کافه ایی هم بود بالای سینما جمهوری، کافه آنتراکت، لیلا حاتمی و علی مصفا ادارش می کردن. البته بساط اونها هم جمع شد، اتیش گرفت. سوخت و جزغاله شد بساطشون.

UntouChable
06-06-2012, 06:46 PM
من کلا زیاد این دود و دم باهام سازگار نیست ولی وقتی با دوستان دور هم جمع میشیم سعی میکنیم حتما یکی دوتا قلیان همرامون باشه , همین طوری عشقی می زنیم :Smiley36:

Bill The Butcher
06-06-2012, 07:35 PM
ایول گودو...منم زیاد میرفتم اما چن وقته گندم میرم...یه بار بریم با هم یه جایی!

یه لذت ناز دارن سیگاریا به محض اینکه از یه سفری چیزی خلاص میشن مثلا از هواپیما که میای بیرون همه سیگارا در میاد! بعد با یه لبخندی بهم نیگا میکنن!
یا مثلا فرودگاههای خارج که یه قسمتی واسه سیگار دارن...واردش که میشی انگار رفقای 10 سالتو میبینی!:Smiley35:

FarboƉ
06-06-2012, 07:48 PM
اعتراف میکنم تا بخشیده شوم!!!

یکسال به شدت قلیون و سیگار میکشیدم تا اینکه قبل از عید مادرم بسته سیگار را توی جیبم دید.کلی قسمم داد که نکشم و منم از اونروز کاملا پاکم.

خیلی دلم میخواد برگ بکشیم.فقط یکبار برای تجربه! کسی توی اصفهان نمیدونه کجا دارن؟

آقا صفحه ی قبل آدرس سایت دادم , بورو ببین چی به کارت میاد.

دوستانی که میخوان برگ بکشن میخواین واستن یه آموزش بزارم؟!:Smiley36:
اگه طرفدار داره بگین که بنویسم!
( آخه فوت و فن داره خداییش! البته من نمیخوام گنده بازی در بیارما , هرکی حرفه ایه بنویسه!! )

داش احسان خوش به حالتون , تو کرج هم پیدا میشه کافه های اینجوری ولی جوشون اصلا حال نمیده . آدم تنها نمیتونه بره بعدشم که تنها میری صداشون خیلی رو مخه.( من معمولا دوست دارم برم راحت و تنها سیگرام رو بکشم , تو سکوت , چیزی که اینجاها نیست )

Patriot
06-06-2012, 08:02 PM
آقا یه چیزی تو دل من مونده گفتم اینجا بگم.

چرا یه سری از سیگاری ها اینقدر خودشون رو به خاطر سیگار کشیدن با کلاس میدونن؟

کلا چرا اکثراً فکر میکنند روشنفکر ها سیگاری هستند؟

این سیگار مگه چیه که به یه آدم مثلاً شخصیت میده؟

نمیدونم با این تیپ آدم ها برخورد کردید یا نه. مثلاً وقتی بهت تعارف میکنند و نه میگی با نگاهشون تحقیرت میکنند.

من خودم هفت هشت بار سیگار کشیدم. اصلاً فاز خاصی نمیده به آدم! یه سری رو موقع سیگار کشیدن میبینی احساس میکنی دارند به معراج میرن و به قول معرف سر در گریبان دارند و به گلستان خیال رفته اند. البته مقصر این قضیه رو فیلم ها و سریال ها میدونم.

FarboƉ
06-06-2012, 08:09 PM
من خودم هفت هشت بار سیگار کشیدم. اصلاً فاز خاصی نمیده به آدم! یه سری رو موقع سیگار کشیدن میبینی احساس میکنی دارند به معراج میرن و به قول معرف سر در گریبان دارند و به گلستان خیال رفته اند. البته مقصر این قضیه رو فیلم ها و سریال ها میدونم.

آقا سعید من چون با اون مورد های اولیت تا حالا خیلی برخورد نداشتم فقط اینی رو که نقل قول کردم جواب میدم.

ببین تو که بهش عادت نداشتی که , وقتی کشیدی برات چیز خاصی نبوده , ولی وقتی که بهش عادت میکنی واقعا کشیدنش یه حس خاصی به آدم میده و ذهن رو باز میکنه , اونا هم فیلم بازی نمیکنن ( اصلا برای چی باید بازی کنن؟:Smiley10: )

اونی که با تحقیر نگات کرده کار بدی کرده , ولی حرف شما هم که یه طرفه داری قضاوت میکنی اصلا درست نیست.

pooya
06-06-2012, 08:16 PM

نمیدونم با این تیپ آدم ها برخورد کردید یا نه. مثلاً وقتی بهت تعارف میکنند و نه میگی با نگاهشون تحقیرت میکنند.

خیــلــی لایـــــــک

ما که رومون نشد اینجا بپرسیم ولی شما پیش دستی کردی و گفتی
ما هم هفته ای یه بار یا دوبار اونم باجمع نه تنهایی فقط هم پیپ ، دیگه در این حدی که بچه ها میگن نیستیم
یکی این تاپیکو ببینه خیال میکنه با چه افراد خلافی سرو کار داره :Smiley36: من میگم ببندش سعید ، فقط نظر سنجی رو باز بزار

Why Me ?
06-06-2012, 08:46 PM

آقا گل گفتی

دمت گرم:Smiley17:

زدی تو خال/ ما که بلد نبودیم منظورمون رو بگویم رفتیم تو نخ توهین! ولی شما لب کلام رو گفتی

Patriot
06-06-2012, 08:52 PM
آقا سعید من چون با اون مورد های اولیت تا حالا خیلی برخورد نداشتم فقط اینی رو که نقل قول کردم جواب میدم.

ببین تو که بهش عادت نداشتی که , وقتی کشیدی برات چیز خاصی نبوده , ولی وقتی که بهش عادت میکنی واقعا کشیدنش یه حس خاصی به آدم میده و ذهن رو باز میکنه , اونا هم فیلم بازی نمیکنن ( اصلا برای چی باید بازی کنن؟:Smiley10: )

اونی که با تحقیر نگات کرده کار بدی کرده , ولی حرف شما هم که یه طرفه داری قضاوت میکنی اصلا درست نیست.

منظورم من همشون نیست. اما دیگه انقدر دوست سیگاری دارم که میدونم تهش چه حسی داره.

اونها هم فیلم بازی نمیکنند. واقعاً این حس رو دارن. اما تلقینی هست. اونقدر که فکر میکنی تاثیر نداره. شما بنگ بزنی دیگه چی کار میکنی؟

خیــلــی لایـــــــک

ما که رومون نشد اینجا بپرسیم ولی شما پیش دستی کردی و گفتی
ما هم هفته ای یه بار یا دوبار اونم باجمع نه تنهایی فقط هم پیپ ، دیگه در این حدی که بچه ها میگن نیستیم
یکی این تاپیکو ببینه خیال میکنه با چه افراد خلافی سرو کار داره :Smiley36: من میگم ببندش سعید ، فقط نظر سنجی رو باز بزار

پویا جان منظور من بچه های اینجا نبود. بچه های ما اینطوری نیستند (حدس میزنم!)

فعالیت این تاپیک هم از نظر من موردی نداره. بچه ها دارند از تجربیاتشون میگن. اتفاقاً به نظرم خیلی هم خوبه. حالا اگر بقیه هم معتقدند که این تاپیک داره به کج راهه میره خب قضیه فرق میکنه.

FarboƉ
06-06-2012, 08:59 PM
منظورم من همشون نیست. اما دیگه انقدر دوست سیگاری دارم که میدونم تهش چه حسی داره.

اونها هم فیلم بازی نمیکنند. واقعاً این حس رو دارن. اما تلقینی هست. اونقدر که فکر میکنی تاثیر نداره. شما بنگ بزنی دیگه چی کار میکنی؟

شما چای میخوری یا نه ؟ ( من خودم نمیخورم ) ببین دیدی همه میگن که خستگی رو رفع میکنه؟
این هم همینجوریه , اعصاب رو راحت میکنه , تلقین هم نداره به نظر من , برای همین هم ترکش سخته.

بعد خیلی جالبه برام , که شما چقدر محکم حرف میزنی!! با اطمینان میگی که " اونقدر که فکر میکنی تاثیر نداره. " !:Smiley39:

از کچا میدونی نزدم؟:Smiley36: هرچیزی جنبه ی خودش رو میخواد

Patriot
06-06-2012, 09:09 PM
شما چای میخوری یا نه ؟ ( من خودم نمیخورم ) ببین دیدی همه میگن که خستگی رو رفع میکنه؟
این هم همینجوریه , اعصاب رو راحت میکنه , تلقین هم نداره به نظر من , برای همین هم ترکش سخته.

بعد خیلی جالبه برام , که شما چقدر محکم حرف میزنی!! با اطمینان میگی که " اونقدر که فکر میکنی تاثیر نداره. " !:Smiley39:

از کچا میدونی نزدم؟:Smiley36: هرچیزی جنبه ی خودش رو میخواد

آقا من دیگه چیزی نمیگم...

ادامه این بحث رو جالب نمیدونم!

Chandler Bing
06-06-2012, 09:12 PM
با حرف سعید 100% موافق ام!!! همین رضای خودمون:Smiley14: برید حرفاش رو بخوندید، گفت که سوسول ان اونایی که سیگار نمیکشنو

از این جور چرت و پرتا!!! رضا ای کی خجالت نمیکشی؟:Smiley14::Smiley14::Smiley14: (اقا اون به شوخی گفت منم جوابش رو دادم، شما شوخی نکنید باهاش ما شوخی داریم با هم:Smiley69:)

ولی خداییش زیاد دیدم از اینا، تو کافه ها پرن!! فکر میکنن ته هنرمندن، با اون مو های فرفریشون:Smiley14:
======================================

منم کافه های اطراف انقلاب رفتم، برنامه بذارید پایه ام بریم. چهارتایی:Smiley69:

گودو دقیقا کجاست؟ اسمش خیلی اشناست!!!

هنر زیاد رفتم، لامصب توش مه ـه از بس سیگار میکشن، البته جدیدا بهتر شده!! اون چند تای دیگه هم رفتم ولی خوب نبودن

ولی پراگ خیلی خوبه!!! اگه اونجا میرید میام، تو کشاورزه، سر حجاب فکر کنم

از همشون بهتره!!!

بریم؟

RezaAK
06-06-2012, 09:30 PM
اشکان . من زیاد دری وری گفتم . به شوخی هم گفتم . سیگاری بودن و نبودن یه نفر برام فرقی نداره .
ولی واقعاً اینو نگفتم که هر کی نکشه سوسوله !
ما کلی هم حرف زدیم که نکشید ، آقا جون . حتی گفتم که چیز "گندیه" .
فعلاً که غیرسیگاری ها دارن یه جاهایی توهین میکنن . اون دوستمون که میگه " یه تختش کمه ، دو تختش کمه و ... "
نوژن نیومد اینجوری بزنه تو پر ما . نظرش رو گفت . دودی هم نیست و ول کرد رفت .
مثل اینکه حرف نزنیم بهتره . باید ساکت موند . تو جو نباشیم . خبری هم نیست . یه انجمنه و همه باید دوست باشیم .
تو این مدت کمی که اینجام ، خیلی ها دارن فاز منفی میدن . شرمنده . ولی باید میگفتم .
به نظرم این تاپیک صادقانه ترین تاپیک انجمن بود . خرابش نکنیم . تو جو هم نریم . مخلص دوست و دشمن .

Chandler Bing
06-06-2012, 09:35 PM
رضا به خدا شوخی کردم!!! چرا جدی گرفتی؟

قر نکن دیگه!!! چیزی نگفتن بچه ها که!!!

سعید هم گفت بچه های انجمن اینجوری نیستن، بیرون بعضی هارو دیده که اینجوری میکنن، که راستم میگه، منو پویا و بقیه هم تائید کردن.

فقط من ازت سم بردم که اونم به شوخی بود!! فکر میکردم جنبه ات ازین بیشتر باشه:Smiley10:

Why Me ?
06-06-2012, 09:43 PM
اشکان . من زیاد دری وری گفتم . به شوخی هم گفتم . سیگاری بودن و نبودن یه نفر برام فرقی نداره .
فعلاً که غیرسیگاری ها دارن یه جاهایی توهین میکنن . اون دوستمون که میگه " یه تختش کمه ، دو تختش کمه و ... "
مثل اینکه حرف نزنیم بهتره . باید ساکت موند . تو جو نباشیم . خبری هم نیست . یه انجمنه و همه باید دوست باشیم .
تو این مدت کمی که اینجام ، خیلی ها دارن فاز منفی میدن . شرمنده . ولی باید میگفتم .
به نظرم این تاپیک صادقانه ترین تاپیک انجمن بود . خرابش نکنیم . تو جو هم نریم . مخلص دوست و دشمن .

ما دوست شماییم

ولی چیزی که برای بدن ضرر داره ، سرطان زا است ، اعتیاد آوره و... کشیدنش نمی تونه عاقلانه باشه. من با شما زیاد آشنا نیستمو نمی دونم دانشجویی یا محصل یا کارمند و....فقظ اینو بهت بگم من که توی سازمان بزرگ کار می کنم ، سیگاری های ما فقط کارگرها و نظافتچی ها هستند. واقعا براشون متاسفم! پولی رو که به اون سختی در میارند ، خرج چه چیزهایی می کنند:Smiley104: به نطرت اونا یک تخته که چه عرض کنم 12 تخته کم ندارند؟ فقط خودت و برو بچ اینجا یا کافه چی چی رو نبین ، من کلی گفتم.

تازه بد هم نشد داداش. این همه دارند فاز مثبت می دهند. بگذار من هم نقش فاز منفی رو داشته باشم تا جنس تایپیکت جور شه

در ضمن از ما به دل نگیر . دوست واقعی کسی است که نظرش رو راست بگه نه اینکه کار اشتباه شما رو تایید کنه. :Smiley36:

Patriot
06-06-2012, 09:47 PM

رضا جان امیدوارم که حرف من بهت بر نخورده باشه یا فاز منفی بهت نداده باشه!

چند بار گفتم اصلا منظورم بچه های اینجا نبودند. بحث در مورد سیگار و سیگاری بود. گفتم چیزی که مدتیه تو دلم هست رو بگم.

حرف من اینه که سیگار کشیدن نباید ارزش به حساب بیاد. خودت هم چند بار گفتی که واقعاً چیز خوبی نیست.

اما باز هم میگم. سیگار چیز مهمی نیست. اکثراً بزرگش میکنند. چه منفی و چه مثبت.

حرف من این بود.

از این حرفت خوشم اومد. تو جو نباشیم.

مخلصتم.

FarboƉ
06-06-2012, 11:39 PM

خیلی ممنون داش رضای گل

کاملا حرفات رو قبول دارم
این که یکی بیاد با توهین بخواد حرفشو بزنه خیلی بده , منطقی صحبت کنیم بهتره.
دم نوژن هم گرم به خاطر اون حرکت:Smiley17:

ما دوست شماییم

ولی چیزی که برای بدن ضرر داره ، سرطان زا است ، اعتیاد آوره و... کشیدنش نمی تونه عاقلانه باشه. من با شما زیاد آشنا نیستمو نمی دونم دانشجویی یا محصل یا کارمند و....فقظ اینو بهت بگم من که توی سازمان بزرگ کار می کنم ، سیگاری های ما فقط کارگرها و نظافتچی ها هستند. واقعا براشون متاسفم! پولی رو که به اون سختی در میارند ، خرج چه چیزهایی می کنند:Smiley104: به نطرت اونا یک تخته که چه عرض کنم 12 تخته کم ندارند؟ فقط خودت و برو بچ اینجا یا کافه چی چی رو نبین ، من کلی گفتم.

تازه بد هم نشد داداش. این همه دارند فاز مثبت می دهند. بگذار من هم نقش فاز منفی رو داشته باشم تا جنس تایپیکت جور شه

در ضمن از ما به دل نگیر . دوست واقعی کسی است که نظرش رو راست بگه نه اینکه کار اشتباه شما رو تایید کنه. :Smiley36:
باز این شد یه چیزی , میگی سرطان زائه و باعث مرگه منم یه عکس دیدم میزارم برای جواب :

http://myup.ir/images/65295176946508903265.jpg

lilipoot
06-07-2012, 01:52 AM
ما دوست شماییم

من نه می خوام از سیگار کشیدن دفاع کنم نه می خوام حرف شما رو رد کنم فقط یه انتقادی به حرفاتون دارم . اینکه آدم هرچی دلش می خواد بگه و آخرش هم بگه از ما به دل نگیر نه نشونه ی تربیت گفتاریه نه ادب و نزاکت. شما شاید تو بزرگترین شرکت دنیا کار کنی و اصلاً رئیسش باشی اما اینی که زیردستات و مسخره کنی یا بگی آدمهای بی سواد فقط اهل دودن متأسفانه تو کَت من یکی نمیره که بی جواب بزارمش... اگه منظورت به پوله که واسه ات درک آورده می بخشی ها قصد جسارت ندارم ولی مطمئنم بیشتر از تو پول دارم ( بیشتر رفیقای پولدارمم سیگارین) ولی به کارگر خونه ام تا حالا با این دید نگاه نکردم که اندازه من نمی فهمه. هر کسی با هر میزان سن و تحصیلات و فرهنگی که داره قابل احترامه. شما جوری از آبدارچی ها حرف میزنی انگار تو نگاهت پست ترین آدمهان... راستش اگه من خواهرت بودم خیلی ازت ناامید میشدم. شما به راحتی به اقلاً 20% جامعه توهین کردی و بعدم میگی کسی ازت به دل نگیره. نه برادر من شما از من به دل نگیر که خواستم ازت انتقاد کنم. امیدوارم نوعه نگاهت به دنیا رو سعی کنی گسترش بدی و به این راحتی قضاوت نکنی. تمام این تاپیک رو بگردی میبینی که من از همه چه اونهایی که برخلاف سیگاری ها حرف زدن چه موافق تشکر کردم. متأسفم که نتونستم به خاطر این لحنت ازت تشکر کنم. موفق باشی و سربلند

Hesam
06-07-2012, 03:22 AM
تو ايام پولداري و مايه داري مارلبورو پايه بلند و تو زماني هم كه به بي پولي ميخوريم پال مال آبي

يكي از فانتزي هاي ذهنم هم اينه كه يه روزي برسه مارلبورو پايه بلند رو تو جعبه ي فيلتر پلاس بدن بيرون :دي

FarboƉ
06-07-2012, 03:26 AM
تو ايام پولداري و مايه داري مارلبورو پايه بلند و تو زماني هم كه به بي پولي ميخوريم پال مال آبي

يكي از فانتزي هاي ذهنم هم اينه كه يه روزي برسه مارلبورو پايه بلند رو تو جعبه ي فيلتر پلاس بدن بيرون :دي
دمت گرم!
خیلی با جمله دومت حال کردم!
جعبه های پلاس عالیه , من خودم یه دونه ازش دارم هرچی سیگار قروقاطی میگیرم میریزم تو اون , خیلی خوب درش باز میشه و ...

منم تو این فانتزیت شریک بدون

Hesam
06-07-2012, 04:13 AM
آقا ما تا انجمن رو باز كرديم به هدف اينكه ببينيم اين رحمان گرگه كه چند روزه گفته الان جواب ميدم واسه مجله جواب داده يا نه؟ يهو ديديم همچين تاپيكي به روز شده. اومديم توش و بدون اينكه حتي بدونم كي تاپيك رو ايجاد كرده و چند تا پست بعدش گذاشتن شروع كردم نظر خودم رو دادم.
آقا نظر دادم و بعد ديديم افتاديم صفحه 10. بالاي نظر بنده هم خانم lilipot نظرشون رو گذاشته بودن كه به شخصه واسشون احترام خاصي قائلم. با حرفاشون كاملا موافق و خيلي حال كردم. همين شد ديگه تا ته رفتم و از پست خودم تا شماره 1 رو به ترتيب خوندم.
نميدونم بعد از خوندن مطالب چرا يه حسي تو وجودم بود بيام حرفامو كامل كنم و بگم:
سيگاري بودن و سيگاري نبودن در هر صورت يك مسئله شخصيه. يكي با سيگار و دود حال ميكنه يكي نميكنه. مثل اين ميمونه من از طرح هاي كلاسيك و سنگين و در عين حال شاد گرافيكي خوشم مياد اما نوژان سبك ساده رو ميپسنده. اين علايقه نوژان و منه. دليل نميشه كاره من اشتباه يا نوژان اشتباهه.
هر كسي به چيزي گرايش داره. پولي رو هم كه دوستان ميگن پاي اين الكي ميديد و ميره اصلا هم اينطور نيست. اون كسي كه حاظره پول براي سيگار خرج كنه، خرج خوشي و لذتي كه ازش ميبره مي كنه. دقيقا مثل بقيه پول هايي كه براي لذت بردن انسانها صرف ميشه.
دوستاي گلمون گفتن چرا سيگاي ها با كلاس ميدونن اين قضيه رو؟؟؟ اصلا هم اينطور نيست. شما عزيزان سيگاري ها متاسفانه دسته اي مي بينين كه تازه 4 تا مو رو لبشون سبز شده و با افتخار سيگار ميگيرن گوشه لبشون كه همه ببينن. والا ما كه اينجور نيستيم سعي مي كنيم هميسه جايي باشه كه خلوت باشه و مكان عمومي نباشه و 90 درصد سيگاري ها هم همينطورن.
تازه من عقيده ام بر اينه اونايي كه سيگار نميكشن خيلي خودشون رو پاك و با كلاس و تميز مي دونن و آخ بقيه جيـــــــزن و بدن. نه بخدا اينجور نيست.
هر كسي آزادي عمل خودش رو داره و هر كاري كنه خودش كرده و با خودش مي كنه. چون شما كاري رو نمي كنين قرار نيست حتما اون كار بد باشه.

------------
راستي من تازه فهميدم يه همشهري ديگه تو انجمن داريم . فربد جان ارادتمنديم خيلي.
اين كافه سيگار كه گفتي تو كرج هم هست كجاست؟؟؟ يه بار برنامه بچين بريم با هم.

FarboƉ
06-07-2012, 09:43 AM
راستي من تازه فهميدم يه همشهري ديگه تو انجمن داريم . فربد جان ارادتمنديم خيلي.
اين كافه سيگار كه گفتي تو كرج هم هست كجاست؟؟؟ يه بار برنامه بچين بريم با هم.
خیلی چاکریم حسام جون , جیگر تمام بچه های کرجو:Smiley30:
داداش دوازدهم اصلی گوهردشته , یه کوچه پایین دانشگاه , اسمش ساینا ـئه ,بیشتر بخوای اینجوری بگی , بهتره بگی کافه قلیونه ولی کلا بد نیست , حال میده.

من که پایه ام آقا , بریم.:Smiley30:

sajj
06-07-2012, 11:05 AM
باورت میشه من تاحا اصلا نکشیدم !!!:Smiley10:
آفرین به خودم

ehsan7
06-07-2012, 12:34 PM
دانشگاه که تموم شد و مدرکم رو گرفتم، به لطف مملکت گل و بلبلمون، خب کاری گیر نیاوردم. هر چی زدم به در بسته خورد.
و بعد برای چند ماهی تو یه کارگاه خیاطی تو چار راه سیروس مشغول به کار شدم.
پادویی می کردم، از هفت صبح تا هفت شب، کارگر بودم و هستم و افتخار می کنم کارگرم. احتمالا از ماه بعدی هم دوباره میرم همون جا.
به سختی پول درمیارم و سیگار هم می کشم. اگر این برای کسانی درک شدنی نیست، مشکل من نیست، می تونند تا ابد برام متاسف باشند.
گفتن سیگار سرطان‌زاست، بله و من هم دقیقا بخاطر همین موهبتش سیگار می کشم، تا حداقل چند روزی از عمرم کم بشه و از این زندگی لعنتی نجات پیدا کنم.

حرف دیگه ایی هم ندارم، همین.

Chandler Bing
06-07-2012, 12:41 PM
بی زحمت مدیریت این تاپیک رو ببنده!! داره دلخوری به وجود میاد!! با توجه به اینکه چهار تا بچه گل بیشتر تو انجمن نداریم

دوست ندارم بینشون اختلاف بیافته!!:Smiley17:

ای بگم خدا فربد رو چیکار نکنه!!!:Smiley104::Smiley14:

Bill The Butcher
06-07-2012, 01:30 PM
واسه چی ببنده؟ چهار تا آدم تحصیلکرده و با فرهنگیم مثلا...اگه نتونیم دوزار بهم احترام بذاریم و نظر مخالف بشنویم که باید بریم بمیریم.

ثانیا من ندیدم کسی از بچه ها بگه بخاطر کلاس سیگار میکشه.دوس داره میکشه.شاید دلش میخاد بمیره به کسی چه.دلیل نمیشه کسی بیاد توهین کنه.منم مهندس این مملکتم هر روز سر کار میرم میشینم بغل نظافتچی و آبدارچی شرکت سیگار می کشم.خیلیم افتخار می کنم. سیگار کلاس نداره اما نکشیدنش هم با کلاسی نمیاره. شخصیت به این چیزا نیس. کسی بی شخصیت باشه دهنش بوی سیگارم که نده حرف زدنش برای نشون دادن شخصیتش کافیه

Why Me ?
06-07-2012, 02:18 PM
اه اه هنوز این بحث ادامه داره:Smiley36:

فقط این رو بگم که از تمامی دوستانی که به هر نحوی احساس می کنند که حرف های بنده براشون توهین بوده ، معذرت می خواهم//// من اصلا منظورم به میان کشیدن کارگری و مهندسی و پولداری و بی پولی نبود ، بلکه گفتم دور بر من سیگاری ها از این قماش هستند.فقط همین!

به هر حال امیدوارم دل کسی رو نشکسته باشم :Smiley41:

و

امیدوارم همه سیگاری ها و غیر سیگاری ها ی این انجمن در زندگی و کارشون موفق باشند. :Smiley17:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پ.ن: می خواستم پست قبلیم رو هم پاک کنم ولی به احترام دوستانی که سپاس زده بودند اینکار رو نکردم.دیگه هم تو هیچ نظر سنجی شرکت نمی کنم. چون ظاهرا نظرم رو طوری می گویم که به بعضی ها برمی خوره ، پس بهتره حرفی نزنم.بدرود!

arzhang
06-07-2012, 02:41 PM
من هم مث خیلی از شماها پروژه ای می کشم؛
و یه تئوری برای ترک سیگار دارم: بهترین راه برای ترک سیگار اینه که هیچوقت ترکش نکنی! (کسی پایه بود بگه یه تاپیک مفصل نظریه ام رو بسط میدم)
عجالتا یک جایی رو معرفی می کنم توی یک تاپیک هم مثل این فک کنم بشه جدا زدش :
فوائد سیگار :
18 Benefits of Cigarette Smoking | LJDiaz.com Louis James Diaz Blog (http://www.ljdiaz.com/18-benefits-of-cigarette-smoking/)

FarboƉ
06-07-2012, 03:01 PM
بچه ها کسی اینجا میدونه چرا و از کی تو ایران به سیگارت میگن سیگار و به سیگار میگن سیگار برگ؟

توی همون بسته های قبل انقلابی که احسان گذاشته بود هم نوشته بود سیگارت که درسته.

بعد انقلاب اینجوری شده؟

Moh3eN
06-08-2012, 03:57 PM
کی ؟ من ؟؟؟؟ نه باو :Smiley36:.

اگه بحث در مورد گذشته بود باید ۴ تا گزینه ی اول رو تیک میزدم من :دی اما الان فقط گزینه ی ۵ .
آخه ما قدیم ندیما و در اواخر نوجوانی و اوایل جوانی کنجکاوی بهمون فشار آورد و همه جور دود معمولی رو تجربه کردیم . از بهمن فلان! تا برگ و قلیون و پیپ (یه سیگار بود به اسم مکبت اگه اشتباه نکنم که خیلی حال میداد. برگ هم که...موقع کشیدنش ادم دقیقا حس میکنه تو جهنم داره سیر میکنه بسکه افتضاس:Smiley36:).
خلاصه فقط یه تفریح و کنجکاوی بود برام. کوچکترین حس یا لذتی برام نداشت .
از اون سن و حال و هوا هم که گذشتم کاملا گذاشتمشون کنار تا الآن (البته قلیون رو ادامه دادم یه مدت دیگه. و غیز از دو بار که توی خدمت و بخاطر دندون درد چند پکی به سیگار زدم دودی نشدم تا الان).

خلاصه پاکه پاکم :Smiley36:. خوشبختانه اصلا هم علاقه ای ندارم که شروع کنم . و اصلا هم نمیتونم دوستانِ دودی و لذتی که ازش میبرن رو درک کنم :Smiley39:.

اینجوریاس دیگه .

پونه
06-08-2012, 07:06 PM
سيگار خوبه، واسه وقتي كه سيگاريت در حال پريدنه!
البته خيلي كشورا قبول كردن ضرري كه نيكوتين داره ،ماريجوانا نداره . تازه نيكوتين اعتياد داره چون از خانواده مخدره ولي اين علف ، عزيز جان : محركه. رو اين حساب در نبودش، سيگار جايگزين خوبيه.
*توصيه*: الان كه ايران با دست بردن به سيگاراي خارجي كل محصولات رو به گند كشيده ، يه راه هست كه من امتحان كردم عاليه:
يه بسته توتون اصل (فعلا دست استاندارد ايران نيوفتاده) + پيپر با هر طعم و اندازه كه دوست دارين+ فيلتر بخريد. از رول كردنش هم لذت ميبرين. خيلي هم سرخپوستيه...!
يه جور پيپر هم اومده كه من خيلي دوست دارم از پوسته درخت كاكائو گرفته شده. فقط يكم خشكه موقع رول كردن احتياط كنين نشكنه.:Smiley69:

idin
06-08-2012, 07:14 PM
ایول
اینجا کلاس آموزشی هم بود و ما خبر نداشتیم :Smiley36:

.:Erfan:.
06-08-2012, 07:35 PM
بالاخره بعد یه عمر سر زدم سایت

کسی ندونه فک میکنه چه بچه های خلافی هستید :Smiley36:

ما هم پاک پاکیم ( البته با این سن میخوام پاک هم نباشم؟! :دی) البته یه بار توی 7 8 سالگی ته سیگار بابام رو از تو زیرسیگاری کش رفتم ، رفتم تو زیرزمین بدون اینکه روشنش کنم یه میک زدم :Smiley14:

الان کلا از سیگار و دود و... بدم میاد ... از کسی هم که میکشه سعی می کنم فاصله بگیرم چون شنیدم که کسی که فقط بوی سیگار رو استشمام میکنه به اندازه ی همون کسی که سیگار میکشه به بدنش ضرر میرسونه

Hesam
06-08-2012, 11:19 PM
خیلی چاکریم حسام جون , جیگر تمام بچه های کرجو:Smiley30:
داداش دوازدهم اصلی گوهردشته , یه کوچه پایین دانشگاه , اسمش ساینا ـئه ,بیشتر بخوای اینجوری بگی , بهتره بگی کافه قلیونه ولی کلا بد نیست , حال میده.

من که پایه ام آقا , بریم.:Smiley30:

آقا هر وقت شما امر بفرمايي ما هستيم. اينجا هم كه آدرس دادي نميريم تا با خودت افتتاحش كنيم

emperato0r
06-09-2012, 11:24 AM
من خودم سیگار میکشم و میگم سیگار در صورتی اشکال نداره کشیدنش که ماهی فصلی سالی یکی بیشتر نکشی نه اینکه هر روز بکشی ! :Smiley36:

FarboƉ
06-09-2012, 04:10 PM
آقا هر وقت شما امر بفرمايي ما هستيم. اينجا هم كه آدرس دادي نميريم تا با خودت افتتاحش كنيم

آقا حسام داداش بهت پیغام دادم.

بچه ها بیخیال سیگار معمولی بشین!

برین تو کا این سیگار های دست پیچ. عالین!

بهترین سیگاری که کشیدین رو تصور کنین , 2 برابر بهترش کنین , نتیجه میشه سیگار دست پیچ.

خیلی هم ارزونتر در میاد , بعد همه چیش دست خودتونه , از میزان تنباکو تا داشتن ***** یا نه.

حالا میام قشنگ قیمت و ... و همه چیش رو مینویسم!

یعنی یه چیزی میگم , یه چیزی میشنوین!

Hesam
06-09-2012, 05:14 PM
آقا حسام داداش بهت پیغام دادم.

بچه ها بیخیال سیگار معمولی بشین!

برین تو کا این سیگار های دست پیچ. عالین!

بهترین سیگاری که کشیدین رو تصور کنین , 2 برابر بهترش کنین , نتیجه میشه سیگار دست پیچ.

خیلی هم ارزونتر در میاد , بعد همه چیش دست خودتونه , از میزان تنباکو تا داشتن ***** یا نه.

حالا میام قشنگ قیمت و ... و همه چیش رو مینویسم!

یعنی یه چیزی میگم , یه چیزی میشنوین!

موافقم. آمار كلي در بيار بريم تو نخش.

Patriot
06-09-2012, 06:45 PM
داشتم تو فیس بوک رد میشدم یه عکس دیدم حالم به هم خورد!

عکس کالبد شکافی یک سیگاری بعد از مرگ!

http://picoup.ir/images/09666743141221042663.jpg (http://picoup.ir/)

دلیل خیلی ها برای نکشیدن این هست. شاید بگید خوب میمیریم دیگه حالا چند سال زود تر!

اما مطمئنم کسی زندگی با زجر در سالهای پایانی زندگی رو دوست نداره!

اما خب ما انسان هستیم و آزاد به انتخاب هر کاری که میخواهیم با خودمون بکنیم.

NOjAN
06-09-2012, 06:49 PM
سعید بیخیال :Smiley19: بیشتر شبیه دل و روده ی زامبی بود تا انسان .

ولی دیگه اینجوری هم نیست .. این عکسی که گذاشتی طرف یا کل عمرش رو به مقدار خیلی زیاد (روزی 2 بسته) سیگار کشیده .. یا مرضی چیزی داشته..

Hesam
06-09-2012, 10:30 PM
سعید بیخیال :Smiley19: بیشتر شبیه دل و روده ی زامبی بود تا انسان .

ولی دیگه اینجوری هم نیست .. این عکسی که گذاشتی طرف یا کل عمرش رو به مقدار خیلی زیاد (روزی 2 بسته) سیگار کشیده .. یا مرضی چیزی داشته..

كاملا موافقم. اصلا هم اينجور نيست. بابا اين بدبخت خيلي وضعش بي ريخت بوده.
در مضر بودنش شكي نيست. هر چيزي مصرف بيش از حدش مضره. مثلا ويتامين هم زياد بخوري ضرر داره!!!
وگرنه من كسايي ميشناسم از بچگي سيگاري بودن و الان با 80 سال از من سر حال ترن. اونا هم يه نمونه براي رد اين حرف و عكس.

Aless
06-09-2012, 11:45 PM
فکر کنم همه ما جوونیم و برای تجربه(جوونی کردن) داریم میکشیم
بعدا که افتادیم توی زن و زندگی یا نمیکشیم یا خیلی کم میکشیم

pooya
06-12-2012, 03:24 AM
یه چیز جالب دیدم بعد از این تاپیک یه مدت آواتار اکثر بچه ها سیگار داشتن ، به مدیریت هم سرایت کرده بود :Smiley36:

پ.ن : میدونم محسن قبل از این تاپیک آواتارش رو عوض کرده بود

rezarbn
06-12-2012, 08:26 PM
اینو یه جا خوندم گفتم بیان اینجا هم بگم خالی از لطف نیست

معرفت را باید از سیگار یاد بگیرید , با اینکه که میدونه بعد از اینکه تموم شد زیر پا لهش می کنی ولی بازم تا آخرش به پات می سوزه

FarboƉ
06-12-2012, 09:00 PM
این داستان رو دریابین که خیلی جالبه.

توی فرودگاه یکی بود که پشت سرم سیگار می‌کشید . یکی دیگه رفت جلو گفت

بخشید آقا...! شما روزی چند تا سیگار می‌کشین...؟!

طرف جواب داد: منظور؟

منظور اینکه اگه پول این سیگارا رو جمع می‌کردین، به اضافه‌ی پولی که به خاطر سلامتیتون خرج دوا و دکتر می‌کنین، الان اون هواپیمایی که اونجاست مال شما بود

طرف با خونسردی جواب داد: تو سیگار می‌کشی؟

نه

هواپیما داری؟

نه

- به هر حال مرسی بابت نصیحتت

ضمناً اون هواپیما که نشون دادی مال منه

ifarzam
06-12-2012, 10:22 PM
چند روز پیش اتفاقی توی یه مجله یه مطلب خیلی تکون دهنده

درباره مضرات سیگار خوندم که واقعا شوکم کرد ،

منم تصمیم گرفتم دیگه مجله نخونم ...

http://picoup.ir/images/81625272765006157564.jpg (http://picoup.ir/)

Moh3eN
06-12-2012, 10:34 PM
چند روز پیش اتفاقی توی یه مجله یه مطلب خیلی تکون دهنده
درباره مضرات سیگار خوندم که واقعا شوکم کرد ،
منم تصمیم گرفتم دیگه مجله نخونم ...
ایول :Smiley14:. خیلی باحال بود .
اون هواپیمائه هم قشنگ بود :Smiley36:.

ولی چه بچه ها پاکی داریما . نظرسنجی رو ببینید :Smiley35:.
من که دیگه بوی دود هم رسما حالم رو بهم میریزه :Smiley104:.

ifarzam
06-13-2012, 04:17 PM
http://picoup.ir/images/54904857150991080173.jpg (http://picoup.ir/)

HaaMeeD
06-13-2012, 04:54 PM
اینجور که بچه های اینجا اعلام برائت کردند یواش یواش دارم میترسم که حقیقت رو گفتم :Smiley10:

Barkeep
06-13-2012, 04:58 PM
یه گزینه ی تفننی هم مینداختید بد نبودا :Smiley36: !

zaqaz
06-13-2012, 07:23 PM
منم اوضام خفن خرابه...

روزی از 5 نخ تا 10 نخ رو دارم...شبا هم دور ه هم باشیم یه پاکت رو شاخشه...

اولیش همکه پنجم دبستان بود و لی فقط یه نخ..3 سال پیش پاکتی شد... بعد میکن دانشگاه خوبه..کی میگه خوبه..

قلیون فقط نعناع...بشینیم پاش دو نفری یه الفاخر اصل رو تموم میکنیم شب تا صب..

الان کنت پاور وسعمون میکشه...

مکبث...مادوگس..وینستون لایت یه زمانی میکشدم..الان چیزی گیرم نیاد انتخاب بعدیم موره...مادوگس ها دیگه حال نمیدن...

سیگار برگ خوب هم ندیدم ..وگرنه پایه اونم هستم...

اگه خواستین یه سایت خوب برای این جور چیزا سراغ دارم..بگید تا لینکشو بدم..تبلیغ نشه بعد

اخر یه تاپیک خوب پیدا کردم اینجا...بعد پ ن پ

zaqaz
06-21-2012, 12:58 PM
توی فرودگاه یکی بود که پشت سر هم سیگار می کشید .

یکی دیگه رفت جلو گفت:

- بخشید آقا...! شما روزی چند تا سیگار می کشین...؟!
- منظور؟
- منظور اینکه اگه پول این سیگارا رو جمع می کردین، به اضافه ی پولی که به خاطر سلامتیتون خرج دوا و دکتر می کنین، الان اون هواپیمایی که اونجاست مال شما بود...!

طرف با خونسردی جواب داد:

- تو سیگار می کشی؟
- نه!
- هواپیما داری؟
- نه!
- به هر حال مرسی بابت نصیحتت...؛ ضمناً اون هواپیما که نشون دادی مال منه

حالا بگید سیگار بده...:Smiley105:

Me1sam
06-21-2012, 04:00 PM
توی فرودگاه یکی بود که پشت سر هم سیگار می کشید .
.
.
حالا بگید سیگار بده...:Smiley105:

جالب بود :Smiley14:
ولی چه ربطی داشت این ! :Smiley10:
مگه باید اون پول که با سیگار نکشیدن به هدر نرفته رو حتما هواپیما خرید! مگه هواپیمایی که خریده به علت سیگار کشیدنش بوده! :Smiley10:

FarboƉ
06-21-2012, 05:12 PM
امروز یه بسته تنباکو خریدم , جمله ی جالبی روش نوشته شده بود :

Smokers Die Younger

RezaAK
06-21-2012, 07:27 PM
Smokers Die Younger

That's what I'm talking about
با لهجه‌ی سیاه‌پوستای هارلمی بخونید :Smiley36:

Irag
06-21-2012, 07:34 PM
این چه سوال مسخره ایی معلومه که نه!

{این جمله ی بالایی الان دیالوگ و واکنش شخصیت اول یک فیلم خیلی خیلی مثبته نسبت به سوال مطرح شده در تایپیک}

FarboƉ
09-18-2012, 09:42 AM
گفت:اینقدر سیگار نکش میمیری

گفتم:اگه نکشم میمیرم

گفت:اگه بکشی با درد میمیری

گفتم:اگه نکشم از درد میمیرم

گفت:هوای دودی جلوی درد رو نمیگیره

گفتم:هوای صاف جلوی مرگو میگیره؟

یه کم نگاهم کرد و گفت : بکش

Bill The Butcher
09-18-2012, 10:43 AM
ميگم اين رضا كجاس؟ پيداش نيس...

Chandler Bing
09-18-2012, 10:50 AM
ميگم اين رضا كجاس؟ پيداش نيس...

رفته مصطفی، خیلی وقته که رفت. براش مشکلی پیش امد، دیگه نتونست ادامه بده

دنا
09-18-2012, 11:50 AM
تو نوجوونی چند بار کشیدم . اما الان اصلا
به حد کافی تو این تهران خراب شده دود میخوریم .

ehsan7
09-18-2012, 11:51 AM
عجب تاپیک نوستالژیکی ، کلی خاطره اومد به یادم ، هعععی
راستی پاییز شد باز و مصرف سیگار ما رفت بالا . خاصیت پاییزه دیگه

m a h d i
09-18-2012, 12:39 PM
:Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17: :Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17: :Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17: :Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17: :Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17: :Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17: :Smiley17::Smiley17::Smiley17:مارلبروی قرمز را عشقه:Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17::S miley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17::S miley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17::S miley17::Smiley17:

Shayea
09-18-2012, 01:14 PM
من نزدیک به 2 سال پیش اتاقم آتیش گرفت ! جدی آتیش گرفت ! پرده ی اتاق کامل سوخت , نصف تختم , نصف کتابای درسی (کاش همش میسوخت!):Smiley36: و ....
بعد از این قضیه من تا 1 هفته تو شک بودم و خیلی ترسیده بودم بعد با یه رفیقام رفتیم چای خونه که لااقل قلیون حالم و جا بیاره !

بعد یه سیگار بهم داد , تا کشیدم همه چی یادم رفت ! (البته از این رفقای ما بعید نیست که یه چیزی تو سیگاراشون بار بزارند !) "رفیق بد و زغال خوب":Smiley14:
بعد از اون یه 1 ماه خیلی سیگار میکشیدم (فقط ESSE) تا دفعه آخر که یه پک زدم , یهو حالم به هم خورد !!

دیگه بوی سیگار که بهم میخوره حالم بدجوری بد میشه ! ولی الان قلیون و عشقه و یه پیپ تفننی !!

night
09-18-2012, 04:44 PM
من خیلی قلیئن می کشیدم ولی بعد دستور اومد باید نکشی منم دیگه نکشیدم خیلی وفته از سیگار هم بدم میاد .

Bill The Butcher
09-18-2012, 04:59 PM
عجب تاپیک نوستالژیکی ، کلی خاطره اومد به یادم ، هعععی
راستی پاییز شد باز و مصرف سیگار ما رفت بالا . خاصیت پاییزه دیگه

رضا كه رفت آقا احسان.توام كه كم مياي...دلمون پوسيد بابا...بيشتر بيا اينورا:Smiley17:

FarboƉ
09-19-2012, 06:27 PM
سالهاست بیمارانم با تجویز سیگار کاملا شفا یافته اند

باور ندارید، سری به گورستان بزنید...

http://picoup.ir/images/91793499539707750349.jpg

majid-64
09-19-2012, 06:32 PM
اصلا اهل دود نیستم چه سیگار و چه قلیون و چه مواد مخدر :Smiley36:

Shayea
11-09-2012, 01:07 PM
سیگار و تنباکو و توتون برای پیپ و همه چی گرون شده !! :Smiley104::Smiley104::Smiley104:

با این مخارج سنگین زندگی دیگه وقتش شده که ترک کنیم !! :Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14:

من میگم یه تاپیک "Rehab" بزنیم و باهم ترک کنیم ...:Smiley36:

AR!@N
11-09-2012, 01:59 PM
هفته ای یه بار قلیون با رفقا فقط :Smiley69:

FarboƉ
11-26-2012, 11:39 PM
سیگار کشیدنم را "کلاس" نامیدند...نمی دانستند که من از کلاس زندگی مدتهاست اخراج شده ام ...

audrey
11-27-2012, 01:59 AM
من یه بار سعی کردم سیگار بکشم متاسفانه نتونستم:Smiley59:
خیلی دود دوست دارم:Smiley105:
ولی تنها چیزی که می تونم دود کنم عوده:Smiley89:

Shayea
11-27-2012, 03:39 PM
به قول چندلر که میگفت :

http://www.picoup.ir/images/55753567255763107583.jpg
" Smoking Is COOL And You Know It "

:Smiley36:

FarboƉ
12-21-2012, 11:11 PM
این روزها به عزیز ترین دوستم هم دارم خیانت میکنم...
هر روز با یه یکیشون هستم مسئولین به قیمت سیگارا رسیدگی کنن ... خجالت میکشم از این همه خیانت ...

yalabia2
12-21-2012, 11:16 PM
نخواستم بکشم! (جوابی متفاوت!!) :Smiley36:

اضافه شده در : 2 minutes

یه تاپیک هم واسه مشروب بزن! :Smiley14:

H@RiR
12-21-2012, 11:46 PM
آقا یعنی چی؟؟؟؟ .....
:Smiley104::Smiley104::Smiley104:
خوب سیگار نمیکشم اهل هیچ دودی هم نیستم ......
:Smiley19::Smiley19::Smiley19:
نباید که اینجوری با آدم برخورد کنید خوب .......
گناه دارم .....
:Smiley41::Smiley41::Smiley41:

bikash
12-22-2012, 02:27 AM
یه چند مدت اشتها نداشتم واسه همین رفتم دکتر!!! دکتر نفسمو چک کرد گفت سرما خوردی گفتم نه! بعد گفت قلیون میکشی گفتم آره! جواب دکتر این بود:سیگار بکش سیگار خیلی ضررش کمتر از قلیونه!!!!!اینم من بودم:Smiley35: اینجوری شد که من دیگه با تجویز دکتر سیگار میکشم!!!( true story ) و الان عشقستو ردمنس!!!!(rothmans) سیگاریاش میدونن چیه:Smiley105:

x7music
12-22-2012, 11:44 AM
من که نمیکشم و حالم ازش بهم میخوره و وقتی یکی میکشه احساس خفگی میکنم واقعا چیه این مزخرفات که بخوای پولتو بریزی پاش بجاش برید سراغ تفریح سالم ورزش مخصوصا شنا ( نصیحت پدرانه میکنم :Smiley69: ) والا :Smiley30: حیف نیس بچهای به این خوبی اهل این ... باشن ؟ نه واقعا چرا این کارو میکنید ها ؟ ها ها ها ؟ چرا باید سر خودمون را گول بزنیم که چیکارکنیم تفریح نداریم

AR!@N
12-22-2012, 11:56 AM
هیچی تریاک نمی شه :Smiley14:
Just Kidding

نازدونه
12-22-2012, 12:14 PM
من همه اینایی که نوشتینو امتحان کردم ولی اصلا از سیگار خوشم نیومد. قلیونم بیخوده واقعا (معذرت از دوستان حامی قلیون :Smiley36: )
پیپم چند بار کشیدم دوست داشتم خیلی ولی دیگه نکشیدم چون همون چند تا پک سرمو گیج انداخت :Smiley14:

babak1365
12-22-2012, 12:25 PM
خوشبختانه نکشیدم نمی کشم و نخواهم کشید :Smiley35:چون واقعاً چیز مزخرفیه و کسی هم نزدیکی هام بکشه خدمتش میرسم گفته باشم :Smiley36:

Eternal
12-22-2012, 12:39 PM
من که نمیکشم و حالم ازش بهم میخوره و وقتی یکی میکشه احساس خفگی میکنم واقعا چیه این مزخرفات که بخوای پولتو بریزی پاش بجاش برید سراغ تفریح سالم ورزش مخصوصا شنا ( نصیحت پدرانه میکنم :Smiley69: ) والا :Smiley30: حیف نیس بچهای به این خوبی اهل این ... باشن ؟ نه واقعا چرا این کارو میکنید ها ؟ ها ها ها ؟ چرا باید سر خودمون را گول بزنیم که چیکارکنیم تفریح نداریم
یه نکته ی جالب بگم، من تا قبل از اینکه سیگاری بشم نظرم نسبت به سیگار همین چیزایی بود که شما گفتی!!!
ولی خب....:Smiley69:

به اضافه ی اینکه کسایی که سیگاری نیستن نمیدونن سیگارِ بعد غذا چه حالی میده!!!:Smiley36:
نمیدونن چای نبات بعد از سیگار و سیگار بعد از چای نبات چه حالی میده:Smiley14:

آسایش دو گیتی، تفسیر این دو حرف است
سیگار زِ بعدِ چایی، چایی زِ بعدِ سیگار!

نازدونه
12-22-2012, 12:44 PM
به اضافه ی اینکه کسایی که سیگاری نیستن نمیدونن سیگارِ بعد غذا چه حالی میده!!

واقعا لذت داره؟ به نظرم به خاطر عادته. وگرنه همین که آدم بوی بد میگیره وحشتناکه ..
:Smiley104:

KOOROSH
12-22-2012, 01:05 PM
من به دود حساسیت دارم کلا تاحالا از دهنم دود در نیومده:Smiley36:
بوش میاد کلا نفس تنگی میگیرم

Eternal
12-22-2012, 01:14 PM
واقعا لذت داره؟

:Smiley35:

بوی وحشتناکی هم نداره ها..
که تازه اونم میشه به روش هایی رفع کرد

نازدونه
12-22-2012, 01:26 PM
بوی وحشتناکی هم نداره ها..

البته میدونی نظر منه این فقط. خیلیا هستن بوشو دوست دارن. ولی خب واقعا دوست دارم بدونم چیش دقیقا لذت داره :Smiley15:

Eternal
12-22-2012, 01:45 PM
البته میدونی نظر منه این فقط. خیلیا هستن بوشو دوست دارن. ولی خب واقعا دوست دارم بدونم چیش دقیقا لذت داره :Smiley15:

معمولا لذت ها رو نمیشه با کلمات توضیح داد ولی خب...
عمل سیگار کشیدن شاید کمی(خیلی کم) گلو رو اذیت کنه ولی بعد از غذا، به دلیل چرب بودن مجاری تنفسی (!) دیگه هیچ خبری از حس های نا خوشایند نیست! و فقط لذت کشیدن سیگاره که حس میشه!
فکر کنم تنها نکته ی قابل توصیفش همین باشه، دیگه اگه بخواید بیشتر بدونید، باید شخصا تجربه کنید:Smiley36:

Shayea
12-22-2012, 02:29 PM
بعد گفت قلیون میکشی گفتم آره! جواب دکتر این بود:سیگار بکش سیگار خیلی ضررش کمتر از قلیونه!!!!!اینم من بودم اینجوری شد که من دیگه با تجویز دکتر سیگار میکشم!!!( true story )

نزن این حرفا !!

درسته که ضرر قلیون تقریبا از همه ی دخانیات بیشتره ولی خوب هیچکس هر روز قلیون نمیزاره !! (کسی اینجا هست که هر روز قلیون بکشه ؟؟!):Smiley10:
درحالی که سیگار رو در هر شرایطی و در هر جایی و زمانی میشه کشید !

اونی که تفننی ولی زیاد قلیون میکشه بهش اعتیاد پیدا نمیکنه ولی اونیکه همیشه یه پاکت سیگار در دسترس داره احتمال معتاد شدنش بیشتره ...
اعتیاد هم خداوکیلی چیز خوبی نیست . :Smiley35:

من متوسط هفته ای 2 بار قل میزنم !
تا حالا بخاطر قلیون کشیدن کارم به بیمارستان و سرم هم رسیده !!:Smiley36:
البته اونوقت فرق داشت , باغ بودیم , تولدم هم بود بخاطر همین هر چی همه میگفتن بسه دیگه من میگفتم تولدمه ! البته خیلی هم حال داد اون شب ...

با سیگار هم اصلا حال نمیکنم ! بوش که بهم میخوره حالم بهم میخوره !:Smiley36:

ولی عشق پیپم . مخصوصا .:MAC BAREN .:GOLD BLEND با قهوه یا چایی دیوانه کننده میشه ...:Smiley19::Smiley19:

V@hiD
12-22-2012, 03:08 PM
فربد فربد فربد جان این تاپیکو ببند :Smiley104: :Smiley105:
تا ما رو سیگاری نکنی ول کن نیستیا :Smiley19:

Chandler Bing
12-22-2012, 04:56 PM
تاپیک بسته شد:Smiley17: