PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رمان جدید خالق دکستر با نام Double Dexter

Amin
09-16-2011, 01:52 AM
شماره جدید از سری کتاب های خالق دکستر ،معروف ترین قاتل سریالی رمان های آمریکایی ، تا یک ماه دیگر برای فروش آماده میشود.
در سری جدید از کتاب های دکستر Jeff Lindsay ما را با جنبه دیگری از زندگی دبرا ،خواهر دکستر آشنا میکند.دوستان قدیمی دکستر را ملاقات میکنیم.دشمنانی که گمان میشده از سر راه دکستر کنار رفته اند در این رمان دوباره برمیگردند.

در این سری هم دکستر همچنان به سرگرمی خاص خود مشغول است.رمان با انتظار و تعقیب دکستر در باران به دنبال یکی از قربانی های خود شروع میشود که از شانس بد دکستر از دست او فرار میکند و ادامه ماجرا ...

کتاب در 18 اکتبر امسال به بازار نشر در آمریکا عرضه میشود.

این خبر میتواند نویدی باشد برای دکستردوستان که شاید برخلاف انتظار ها سریال آن به این زودی ها به پایان نرسد.

NOjAN
09-16-2011, 02:18 AM
شماره جدید از سری کتاب های خالق دکستر ،معروف ترین قاتل سریالی رمان های آمریکایی ، تا یک ماه دیگر برای فروش آماده میشود.
در سری جدید از کتاب های دکستر Jeff Lindsay ما را با جنبه دیگری از زندگی دبرا ،خواهر دکستر آشنا میکند.دوستان قدیمی دکستر را ملاقات میکنیم.دشمنانی که گمان میشده از سر راه دکستر کنار رفته اند در این رمان دوباره برمیگردند.
در این سری هم دکستر همچنان به سرگرمی خاص خود مشغول است.رمان با انتظار و تعقیب دکستر در باران به دنبال یکی از قربانی های خود شروع میشود که از شانس بد دکستر از دست او فرار میکند و ادامه ماجرا ...
کتاب در 18 اکتبر امسال به بازار نشر در آمریکا عرضه میشود.
این خبر میتواند نویدی باشد برای دکستردوستان که شاید برخلاف انتظار ها سریال آن به این زودی ها به پایان نرسد.

وای خدا :Smiley10:

واسه ی هیچ سریالی تاحالا همچین اشتیاقی نداشتم
:Smiley74:

البته این رمان با فصل پنجم که ارتباطی نداره , درسته ؟
توی نشست کامیک کان ِ دکستر هم که سازنده هاش می گفتن داستانِ سریال و رمان کاملا به هم مربوط نیستن . فقط برداشتی از رمان هست این سریال .

Amin
09-16-2011, 02:58 AM
نه ارتباطی با فصل جدید یا قبل این سریال نداره و همون طور که گفتی سریال یه روایت آزاده از کتاب.ولی در آمریکا سری کتاب های دکستر به اندازه خود سریال طرفدار داره و خیلی هم پرفروش.

ELHAM
09-17-2011, 02:18 PM
ممنون بابت اطلاع من کتاب قبلی رو هم خوندم که اخرش دکستر به دست خواهرش کشته میشه حیف اینجوری کاش نکشن دکسترو

Batlaghi
09-17-2011, 03:01 PM
به نظر من هم دبرا اگه اینطور که شما میگید می خواد دست به همچین کاری بزنه باید کلکش کنده بشه

S@eeƉ
08-29-2012, 09:38 PM
ممنون بابت اطلاع من کتاب قبلی رو هم خوندم که اخرش دکستر به دست خواهرش کشته میشه حیف اینجوری کاش نکشن دکسترو

اخه این چه کاری هست چراااااااااااااااا چراااااااااااااااا چراااااااااااااااا

دیگه نمی تونم دکستر رو ادامه بدم اخه همه که کتاب رو نخوندن الان دارم می میمیرم خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااا

این چکری بود اخه ؟؟؟؟

Amin
08-29-2012, 09:42 PM
اخه این چه کاری هست چراااااااااااااااا چراااااااااااااااا چراااااااااااااااا

دیگه نمی تونم دکستر رو ادامه بدم اخه همه که کتاب رو نخوندن الان دارم می میمیرم خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااا

این چکری بود اخه ؟؟؟؟

دوست عزیز داستان کتاب چندان ربطی به سریال نداره... رمان حالت "الهام" داشته برای سازنده ها... با خیال راحت سریال رو ببینید. هر چند داخل تریلر های فصل جدید هم این خطر مردن دبرا به مشام میرسه :d
ولی خیلی بعیده!

S@eeƉ
08-29-2012, 10:50 PM
دوست عزیز داستان کتاب چندان ربطی به سریال نداره... رمان حالت "الهام" داشته برای سازنده ها... با خیال راحت سریال رو ببینید. هر چند داخل تریلر های فصل جدید هم این خطر مردن دبرا به مشام میرسه
ولی خیلی بعیده!

اخخخخخخخخ ممنون راحت شدم

دنا
08-30-2012, 03:20 AM
دبرا دکستر رو بکشه؟ واااااااای نه این بدترین پایانه

sajjad2006
08-31-2012, 02:13 AM
آخه چرااااااا دکستر بمیرههههههه
اون دبرا بمیرهههههه بهترههههههه:Smiley35::Smiley35: