برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 67 از 317 اولیناولین ... 17425765666768697792117167267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 از مجموع 3169
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

دوستانی که خوره ی فیلم هستن میتونن توی این تاپیک آخرین فیلم ـی که دیدن رو معرفی کنن .
    چیزی که مهم هست توی این تاپیک نظر شما در مورد اون فیلم هست، نه نقد یا معرفی کپی شده از جای دیگه و فلان منتقد.
    شاید یه فیلم از نظر اکثریت خوب یا بد باشه ولی شما نظر متفاوتی نسبت به اون فیلم داشته باشید . ما توی این تاپیک قراره تظر و برداشت شخصی "شما" از فیلم رو بدونیم . اگر در کنار مطلب خودتون و جهتِ کامل تر شدن پستتون هم از نقدِ سایت های معتبر دیگه استفاده کنین مشکلی نداره .

برای هر چه کامل تر شدن و بهبود روند تاپیک یه سری قوانین و نکته هایی لحاظ شده که باید زحمت بکشید و در پست های معرفی خودتون لحاظ کنید .

• اسم لاتینِ فیلمِ موردنظر رو حتما ذکر کنید و صرفا به گذاشتن عکس اکتفا نکنید که بعدا از طریق "جستجو" بشه راحت تر بهش دسترسی پیدا کرد .

• گذاشتن عکس یا پوستر از فیلم (ترجیحا پوستر فیلم) علاوه بر زیبایی پستِ شما، به معرفی بهتر فیلم به کاربرا هم کمک میکنه . فقط هنگام گذاشتن عکس به دو نکته توجه کنید:
    • اول اینکه از عکس های با سایز و حجم معقول استفاده کنید. و بعد اینکه عکس مربوطه رو در گالری عکس اختصاصی سایت آپلود کنید که در آینده با مشکلاتی از قبیل پاک شدن عکس ها روبرو نشیم. در صورتی که سایز تصویرتون بزرگ بود حتما تصویر بندانگشتی مخصوص انجمن رو استفاده کنید (Thumbnail for Forum)

• حتما لینک مربوط به صفحه ی IMDB اون فیلم رو هم در پستتون قرار بدید .

• حتما توضیحی درباره ی فیلم و داستانش بدید (استفاده از خلاصه داستان های موجود در نت خلاف مقرراتِ تاپیک هست).

• نظر شخصی خودتون رو درباره ی فیلم بنویسید، نه نظر بقیه ی افراد یا منتقدها رو .

• طبیعتا متن های نیم خطی با این محتوا که خوب بود/خوشم اومد/ حتما ببینید یا.... اسپم محسوب شده و پست بایگانی خواهد شد .
    • اگر توی متنتون بخش مهمی از فیلم و یا پایان اون رو بیان میکنید حتما و حتما از تگ اسپویلر() استفاده کنید .
    • و در آخر اینکه نمره و امتیاز خودتون به فیلم (از ۱۰ امتیاز) رو اعلام کنید.

• لطفا از درخواست و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک خود داری نمایید.

امیدوارم با مشارکت همه ی کاربرا و رعایت نکات بالا شاهدِ تاپیک کامل و منظم و پر رونقی باشیم که بتونه به کاربرای عزیز برای انتخاب فیلم موردنظرشون کمک کنه .

با تشکر .
    تیم مدیریت انجمن/ سینما

2. 370 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,1passenger,2rance,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abbas stannis,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,ADOLOVSKY,ahmady45,Ahmad_n,akromat,Alex Vause,ali1452,ali33,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,aliskh,alita34,allen74,amesterida,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_24,ammar,amo_omid,ana raftalia,anzalichi,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arash_72,ARCTIC,arefeh-7,arezoojashoa,aria76,arso,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,audrey,♥FRIENDS♥,bad-sector,bakuryu,bamdadn,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bayani,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,Boatles-Oar,bysnco,CapKiLL3r,caroline,Chandler Bing,Charliee,checha,Chris,Cinderella,Corleone,D O R D I,daniish,Dark Angel,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,De PALMA,Demon Killer,DEXTER HBO,Dexter_171,dll,don draper,drake,Dream Theater,Dreamy girl,dutchman,Eℓηαz,ebire,ebramg,ehsan1370,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,eni,erfani,ergen,eric,Error Time,ESajad,ESPRIT,EstefaN,Ever_3313,Exit1,FarboƉ,Farc0da3lx,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,Filmer,freeda,friendz,g0dsend313,Gallow,gasarsa,gole yakh,H a M i D,H!TMAN,h1tman007,haberalism,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,hamid5251,Headache,hitman,HMNN,Hmv-,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hossein_124,hossien89,hosssein,idin,Irag,irani11,ShInOdA,Jack Bauer,jackal,jackbauer2012,janloka,JenabPargaar,Joey,jokarsanaye,joker8,Julie,justice,justUnited,karim_load,Katy Perry,KawasaKi,KEVIN GARVEY,KimiaM,KING STANNIS,KING TWD,kingmiladkh,kingnessi,KingStranger,KOOROSH,koresh92,kousha,lastshepherd,legendary,Lemonism,libra,linkinpark20,Logic,Lordloss,Lou Bloom,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m621,Maa vampire,mah banoo,mahdi1356,mahdi206,Malcolm X,mamallyy,MaMaLoM,Mani Vampire,MaNiTa,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,masihm,matiyo,MDZaRa,Meee,MEHDIATB,mehdikhani,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_2,mehrganj,mehrzadds,Meti,meysam1366,Mia_3D,Midnight Coffee,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,MixMkv,Mohamad20,Mohammad-RI,mohammad1992,Mohsen82,mortezasmh,mr67,MRK,MrParhaM,Mr_Ashkan,mushroom,nasim777,nemsis,Nestor,Nevah,nevermind,nilou6,nimaasna,Nimoo,nlarijani,No Country,NOjAN,nokhbeh,Nora,nosheh,Notion,Noyze,тнor,P!NK,P0ya,paradic,PARSA0123,parvazpd,Patriot,pedram136,Pegah,pejmanmm,persian legend,peyman_eun,Phoebe,Pirlo,pooya,poriya_f,prongz,QasemSamangani,Qasem_Samangani,raha_91,RAINY_7,Ray Deadman,Raylan Givens,Red Bull,rekaft,reynard1,Reza-G,reza8198,RezaMbz17,Rezaraki,reza_nestor,rolan,roshan_gh,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S0hrab,S@eeD-Mj,S@eeƉ,Saber-j,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,Sahid,sajad4,sajad44,saman2esm,Samankaka,samansh,samb,sami1428,sawasa,SepehrDtj20,Serenita,sh2012,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Sheldon_Cooper,Sherlockian,SHIELD,shifter,Sina Nmt,sina-hidden,Sina_Saw,Sky Boy,sky-boy,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,snr,StarTak,STEFAŊ,SterlingArcher,stesa,superstar,swwq,t-rock,tasha,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Vaiper,TheDarkness,ThunderStorm,tigerom,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,فرشیدورد,ماج,گل گلدون,V!p3R,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vaker,vampire021,vampire_sh17,VIVA THE ROCK,voldemort,War Daddy,white_beard,witch king,wlh,Xasta,yaser63,Zac Efron,zahra128,zakhar2atishe,Zaxmx,zesht,Zombieland,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_princ3_,_Tara_,امیدلئوناردو,حسن زیتون چی

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,463 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

Hara-Kiri: Death of a Samurai 2011

»» سامورايي بي‌ارباب (رونين) "تسوكو هانيشرو" اجازه‌ي اجراي مراسم "سپوكو" (هاراگيري،خودكشي يك سامورايي با شمشير كوتاه) در قلعه‌ي خاندان ايل رو از ارباب درخواست مي‌كنه ارباب او را به حضور مي‌پذيره ولي قبل از اينكه با درخواست "تسوكو" موافقت كنه از او خواهش ميكنه قبل از تصميم به انجام "سپوكو"، داستان سامورايي جوان به نام "موتومه" را بشنود سامورايي جوان و خوش‌چهره‌ايي كه مثل "تسوكو" از ارباب خاندان ايل درخواست اجراي مراسم "سپوكو" را داشته ...

با اين فيلم راحت ميشه فهميد "سامورايي" واقعي كيست؟ جنگجوي واقعي كيست؟ "مدعي" كيست؟ "مرد عمل" كيه؟ يه چالش 2 ساعته براي درك مفهوم سامورايي كه به اندازه‌ي فيلم‌هاي رمانتيك و غم‌انگيز موقعيت‌هاي اشك‌آور داره يعني شما با يه فيلم نه‌چندان "سخت" و "خشن" طرف هستيد. احساس نكنيد با تماشاي سكانس اول و دلهره‌ و نمايش خشونت‌آميز يك "سپوكو"ي نامتعارف (چوب جاي شمشير!) وارد دنياي بي‌رحم يك داستان شرقي شديد نه اين همه‌ي داستان نيست بايد تا پايان سكانس اول منتظر بمانيد تا داستان "تسوكو" رو نيز بشنويد داستاني كه در آن "مرگ يك سامورايي"جوان آگاهانه‌تر و داوطلبانه‌تر از "هاراگيري" كردن يك جنگجو است.

بدون شك يكي از معتبرين فيلمنامه‌ها از لحاظ "همه فهم" بودنش فيلمنامه و داستان "هاراگيري" است.
    بخشي از داستان فيلم بخصوص نيمه‌ي دوم مربوط به "زندگي كوتاه موتومه" آنقدر بي‌رحمانه و تاثيرگذار و غم‌انگيزه كه بعيده تا مدتها بشه از دست محيط افسرده‌كننده‌ي قصه رها شد.

اين فيلم بازسازي فيلمي قديمي و سياه و سفيد به همين نام است كه "تاكاشي ميكه" (كارگردان محبوب خودم!) با تكنولوژي جديد 3بعدي دست به كار شده و يه همچين چيزي ساخته البته اصلا علت اينكه چرا بايد همچين فيلمي با چنين داستاني و فضايي 3بعدي شود رو متوجه نشدم! به نظرم بجاي اين كار احمقانه، خيلي راحت مي‌شد از تكنيك "سياه و سفيد" مدرن براي جذاب كردن فضاي فيلم استفاده كرد.

به هر حال خيلي‌ها كه نسخه‌ي اصلي و قديمي رو ديدن با چيزي كه "تاكاشي ميكه" تحويل داده حال نكردن و نسل جديد و مخاطب جوان سينما رو توصيه به تماشاي همان دنياي "سياه و سفيد" و قديمي و اصلي كردن. بنابراين پيش به سوي "هاراگيري 1962" اثر مرحوم كوباياشي.

امتياز: 8

پ.ن: يكي از نكات مثبت اين فيلم با توجه به نام كارگردان مريض‌احوالش يعني "ميكه"، پاك و سالم و اخلاقي باقي ماندنش از اول تا به آخر. يعني اصلا باور نمي‌كنيد كارگردان چنين فيلمي همان "تاكاشي ميكه"‌ي "ايچي قاتل" و "درس شيطان" و "13آدمكش" است. راحت ميشه براي تماشاي فيلم روي يه جمع خانوادگي و گسترده حساب باز كرد.

4. 17 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

The Kings of Summer 2013

جو و پاتريك و بياژيو نوجوانان خوش‌خيال و پرانرژي قصه‌ي ما هستند كه از دست پدر و مادر خودشون خسته به نظر مي‌رسند (دقيقا به نظر مي‌رسند حالا پاتريك يه چيزي خدايي پدر و مادرش ته داغون بودن! يعني طوري كه اگه پاتريك در همون سكانس اول "خودكشي" مي‌كرد منطقي به نظر مي‌رسيد!) و حالا با تكيه بر ايده‌ي "جو" قراره از خانه‌ و خانواده فرار كنند و برن به سمت "جنگل" و در خانه‌ي چوبي كه با زحمت خودشون درست كردن زندگي كنند يه زندگي آزادانه و رها دقيقا دارم درباره‌ي دنياي بدون والدين حرف مي‌زنم ...

در بهترين حالت The King Of Summer يك فيلم تلويزيوني سرخوش نوجوانانه است كه گاهي اوقات (با ارفاق از بيشتر اوقات) به يه موزيك ويديوي تيكه تيكه تبديل ميشه.
    هر چقدر دوست دارم بيشتر از اين بنويسم واقعا چيزي توي گنجه پيدا نمي‌كنم مگه اينكه از بازي خوب و شخصيت بانمك "بياژيو" تعريف كنم كه اينم چيز مهمي نيست مدل بهتر از اين هم در فيلم‌هاي مستقل و غيرمستقل ميشه پيدا كرد. همين.

امتياز: 5

6. 16 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Veda
    سپاس
    1,833
    از این کاربر 3,173 بار در 335 پست سپاس گزاری شده

یک پسر جوان خوش چهره و خوش تیپ مثل اکثر فیلم ها. بعد از این معرفی تازه بیینده با صحنه ای رو به رو میشه که وجه تمایز این پسر نشون میده.در واقع این پسر یک مشکل شخصی شدیدی داره.
    البته با توجه به حرفی که در چنجا فیلم زده میشه و میشه گفت فیلم روی این دیالوگ تاکید داره این فقط مشکل "جان"نیست بلکه مشکل همه یا شاید اکثر مرداست!
    ================================================== ================================================== =====================
    کارگردان فیلم قصد عمق سازی و شخصیت سازی عمیقی نداره. از همین جهت تماشاگر زارت با دوستای "جان" اشنا میشن بدون اینکه اندکی تصویر سازی کاملی چه در مورد جان و چه در مورد دوستاش ایجاد شده باشه.
    فقط میبینیم که دوستای "جان" هم مثل خودش این کارِ اند!
    چیز زیادی در مورد فیلم نمیتونم بگم {یا شاید حداقل من این کارِ نیستم!** فقط میتونم بگم به یک سری مسائل مرتبط با هم با دید نسبتا جدیدی نگاه میکنه.
    یک جایی خوندم اگر با دید مثبت به تماشای فیلم بپردازیم نکات خوبی ازش میگیریم. دیدم من مثبت بود اما باور کنید من چیزی خاصی نگرفتم.
    ================================================== ================================================== =================================
    از بازی "جان" خوشم اومد و لذت بردم. تنها بازیگر فیلم که ذره ای بهتر از بقیه ایفای نقش کرد.
    از دیالوگ ها و صحنه هایی که "جان" پیش خانواده و در حال رانندگی بود خیلی خوشم اومد.
    در کل از دیدن این فیلم راضی ام و خوشحالم که وقتم صرف دیدن این فیلم کردم.

8. 14 کاربرِ زیر از K.Gatsby بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

The Worlds End 2013

»» اگه فيلم‌هاي قبلي ادگار رايت رو ديده باشين با بازي "سايمون‌پگ" مثل "شان مردها" و "Hot Fuzz" ديگه از خلاصه داستان و مسير فيلم و ژانر فيلم باخبريد. پس بيخيالش چون توي تعريف يه خلاصه داستان براي چنين طنز بي‌مايه و مسخره و مطول و وراج چيزه بدرد بخوري پيدا نمي‌كنيد. حالا فهميدن اينكه "گري" قرار ميخوارگي سال‌ها پيش رو دوباره زنده ميكنه و 4 تا از رفقاي دبيرستاني كه باهم در اين قرار مشترك بودن رو دوباره به شهر و محل زندگي قديمي برمي‌گردونه واقعا كمكي به بهتر شدن در فهم چنين فيلمي نخواهد كرد.
    اون چيزي كه براي تماشاي اين محصول انگليسي بهش احتياج پيدا مي‌كنيد يكي "هجو"شناسي آثار علمي-خيالي و دومي كه از اولي مهم‌تر هم هست داشتن يه عالمه فهم و درك ادبيات انگليسي و فرهنگ انگليسي و دوره كردن فيلم‌هاي طنز و سريالهاي كمدي انگليسي‌ه.

فيلم به معناي واقعي كلمه طولاني و پرديالوگه كه خيلي خيلي كم ميشه به "نمك" يه موقعيت مثلا جذاب كمدي دل‌بست. شخصا اصلا با دو فيلم قبلي از اين سري يعني "شان مرده‌ها" و "Hot Fuzz" ارتباط برقرار نكردم و اين يكي كه از اون دوتا بدتر سكانس‌هاي آخر اوج شعار و زورآزمايي فيلمنامه‌نويس با پيدا كردن يه پايان‌ه!

امتياز: 0

پ.ن: وقتي داشتم تماشا مي‌كردم يه حدود 20 باري به مترجم اين فيلم آفرين گفتم چون واقعا ترجمه‌ي بعضي فيلم‌ها به اندازه‌ي دوي ماراتن از انسان انرژي مي‌گيره.

10. 19 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Veda
    سپاس
    1,833

2Guns

وقتی یکی از بهترین بازیگرای این روزگار تو فیلمی بازی میکنه همه انتظار دارند این فیلم
    یکی از اثار ماندگار باشه یا حداقل تماشاگر از دیدن فیلم کاملا راضی باشه. اما صادقانه بگم این فیلم اینجوری نیست.
    فیلم یک اکشن (با اندک ته مزه های کمدی) سر راستِ که تقریبا استاندارد های یک اکشن به جا اورده.
    خوش ساخت بودن، خیانت، وجود فرد سوم، تعقیب و گریز، حقه های فراوان، تیر اندازی های الکی و نیمه الکی و کلی مورد دیگه.
    همه ی این موارد هم با دزدی از یک بانک شروع میشه. اما این، اون فیلمی نیست که وقتی پُسترش دیدید به وجد اومدید و گفتید:
    "اوه، دوتا از سوپر استارهای سینما تو یک فیلم. چه شود!"
    من خودم طرفدار دنزل هستم اما باید بگم دنزل خیلی فیلم های بهتر از این هم بازی کرده و اکت های فوق العاده بهتری هم داشته.
    به شخصه صرفا به دلیل حضور دنزل و بعضی ها از صحنه ها از دیدن فیلم لذت بردم. اما نه لذت کافی!

12. 13 کاربرِ زیر از K.Gatsby بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

Mystic River 2003

»» "كتي" دختر "جيمي ماركوم" معروف و صاحب سوپرماركت محله به قتل مي‌رسه ...
    بعد از محبوسان (شگفتي امسال) فقط "رودخانه‌ي مرموز" مي‌چسبه! هر دو جزو فيلم‌هاي خوب هستن "خوب" بخاطر اينكه نه فقط "پيام" مهمه نه فقط "سرگرمي" بلكه تلفيقي از اين دوتاست كه آخر فيلم مخاطب رو راضي ميكنه حالا هر نوع مخاطبي ميخواد باشه چه اون دسته كه مثل دو تا پليس داستان رودخانه‌ي مرموز "دواين و شان" دنبال حل ماجراي يك قتل هستند احتمالا مثل موارد قبلي و يا شايد بعدي كه در هر شهري اتفاق ميفته و بعد از گرفتن قاتل و حل كردن معماي پيچيده‌ي قتل احساس رضايت مي‌كنن چه اون دسته كه به اندازه‌ي "ديويد" بخت‌برگشته از زندگي انسان‌ها خسته شدن و دوست دارن وقتي از خواب بيدار بشن "انسان" بودن رو فراموش كنن.

هميشه از سيما و سينماي! ايستوود راضي بودم يه جور فضاي فيلم‌هاي "كلاسيك" و شخصيت‌پردازي گرم فيلم‌هاي قديمي رو ميشه حس كرد. اكثر فيلم‌هاي اين بشر قصه‌گو و ساده هستند سادگي بخاطر اينكه درگير چيزي به غير از تعريف و روايت يك داستان نميشه چيزي به فيلم‌هاش ضميمه نشده. مثلا ميشه براي ايستوود يه كتاب با عنوان "آداب فيلم‌سازي" نوشت!

خيلي‌ها قبل از تماشاي فيلم وقتي صحبت از بازي خوب بازيگري مثل "شان‌پن" مي‌شد آدرس تك تك سكانس‌هاي رودخانه‌ي مرموز رو مي‌دادن و امروز وقتي به مقصد آدرس مي‌رسم مي‌بينم كه نه "حقيقت" داره فقط "پن" كه بايد نقش "جيمي ماركوم" رو بازي كنه. جالبه كه بين "جيمي" قصه‌ي رودخانه‌ي مرموز و "كلر" قصه‌ي "محبوسان" شباهت‌هاي جذابي وجود داره دو فيلم در دو تاريخ متفاوت ولي با يك "تم" مشترك كه "مرد" هستن مردهاي معتقد و متعهد با انگيزه‌ي مشترك فقط اين وسط "ايمان" در محبوسان "كلر" رو نجات ميده ولي "جيمي" رو نه!.

امتياز: 8

سپاس
    7,956
    از این کاربر 6,740 بار در 615 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Irag نمایش پست ها
    هميشه از سيما و سينماي! ايستوود راضي بودم يه جور فضاي فيلم‌هاي "كلاسيك" و شخصيت‌پردازي گرم فيلم‌هاي قديمي رو ميشه حس كرد. اكثر فيلم‌هاي اين بشر قصه‌گو و ساده هستند سادگي بخاطر اينكه درگير چيزي به غير از تعريف و روايت يك داستان نميشه چيزي به فيلم‌هاش ضميمه نشده. مثلا ميشه براي ايستوود يه كتاب با عنوان "آداب فيلم‌سازي" نوشت!
    جنس فیلمهای ایتسوود کاملن گیراست بازیگر نسل طلایی وسترنهای اسپاگتی کاملن هدف و نهایت سینما رو میشناسه قصه گویی و سرگرمی .تنها افسوسی که نسبت به این اسطوره سینما وجود دارد که دیر شروع به ساختن فیلم کرده هر چند دو اثر شاهکارش که یکی همین رودخانه مرموز با بازیهای فوق العاده و دیگری محبوبه میلیون دلاری به خوبی چایگاه رفیعی برای این کهنه سوار سینما بوجود اورده است هر چند فیلمهای جدید استاد گیرایی اثار متاخرش ندارد ولی خوبیش اینه که هنوز زنده است و هر سال یک فیلم میسازه به امید تکرار اثار قدیمی تر.
    دیدن این فیلم زیبا رو ازدست ندهید این فیلم نمرش 9.9 هست

باید امشب بروم و چمدانی را که به اندازه تنهایی من هست بردارم

15. 10 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

All roads will back HOME.
    سپاس
    293
    از این کاربر 585 بار در 94 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط rap_051 نمایش پست ها
    یک جایی خوندم اگر با دید مثبت به تماشای فیلم بپردازیم نکات خوبی ازش میگیریم. دیدم من مثبت بود اما باور کنید من چیزی خاصی نگرفتم.
    شاید نکات این فیلم برای ما ایرانیا زیاد قابل درک نباشه چون در این موارد فرهنگ ما خیلی تفاوت داره. بنده به شخصه بعد دیدن این فیلم خوشحال شدم که فرهنگ غنی داریم ولی برای دوستان غرب زده دیدن این فیلم توصیه می شه .واقعا تا چند روز بعدش به تک تک کارکترا فکر میکردم .پدر و خواهر جان . اون زن هم کلاسیش و از همه مهمتر کلیسا.
    این فیلم اومده بود تا با بزرگنمایی هایی چند فرهنگ غلط مردمشون رو اصلاح کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Irag نمایش پست ها
    شخصا اصلا با دو فيلم قبلي از اين سري يعني "شان مرده‌ها" و "Hot Fuzz" ارتباط برقرار نكردم
    فکر می کردم فقط من اینجوریم. امیدوار شدم . وقتی سر کلاس از بدی "شان مرده ها " حرف میزدم همه مسخرم می کردن که رنکش چطوریه و چی داره و ...

17. 4 کاربرِ زیر از tigerom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

Frances Ha 2012

»» من همون دختر جوش جوشيم كه جوش‌هاي بيشتري زده! فرانسيس [ها] يا فرانسيس [غیرقابل‌قرار]، هر جوري دوستش داريد صداش بزنيد اصلا مهم نيست قهرمان 86 دقيقه‌ايي شما اينقدر جذاب و غيرقابل پيش‌بيني و صميمي‌ه كه فقط دوست داريد جاي "سوفي"‌باشيد باهاش رفاقت كنيد! حالا با هر اسم و عنواني كه شده ...

يك فيلم سياه و سفيد نو كه از يه طرف شما رو پرتاب ميكنه به سمت فيلم‌هاي فرانسوي (اگه فيلم "صامت" ساخته شده بود و من زبان انگليسي بازيگران رو نمي‌شنيدم حتما مي‌گفتم اين فيلم فرانسوي‌ه) و از طرف ديگه با يه پايان خوشايند و دلچسب شما رو برمي‌گردونه "هاليوود".
    اين فيلم با اين طرز بيان و روايتش (چقدر ميتونه داستان يك فيلم براساس زندگي روزمره‌ي يك دختر شاد و شنگول جذاب باشه) به هيچ‌وجه جزو فيلم‌هاي مورد علاقه‌ي من نيست ولي خب در اين روزهاي سرد و تكراري! با كلي فيلم‌هاي تكراري و شبيه بهم "فرانسيس" اين دختر 27 ساله واقعا معجزه ميكنه.

فرانسيس ها و فرانسيس (منظورم از دومي خود شخصيت‌ه با بازي فوق‌محشر گرتا‌گرويگ) رو نبايد از دست داد به قول اين جمله‌ي كليشه‌ايي تبليغات تجاري: "با فرانسيس تفاوت را احساس كنيد."
    من از همين حالا بدون اينكه فيلم‌هاي آينده‌ي آمريكايي رو تماشا كنم "اسكار" بهترين بازيگر زن رو به گرتاگوريگ تقديم مي‌كنم.

امتياز: 7.5

پ.ن: به چهره‌ی "صورتی" پوستر توجه نکنید، "فرانسیس" عادت نداره به خودش برسه!

19. 16 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Veda
    سپاس
    1,833

"جان" که با مشکلات خانوادگی دست و پنجخ نرم میکنه، محافظ یکی از افراد نزدیک به رئیس جهمور است. دختر جان رئیس جمهور قهرمان خودش میدونه
    و علاقه زیادی به دیدن کاخ سفید داره. "جان" برای حصور در سرویس مخفی اقدام میکنه و برای خوشحالی دخترش مجوز بازدید از کاخ سفید میگیره.
    در عین حال عده ای قصد کودتا دارند...

فیلم یک اکشن- کمدی خوش ساخت است.همه چیز به جا و به موقع اتفاق میوفته. فیلم به موقع به بیننده هیجان تزریق میکنه و به موقع اوضاع به ارامش نسبی میرسه.
    برخلاف 2Guns که جزو اکشن - کمدی های ناموفق امسال بود، این فیلم یا اندک دیالوگ های کمدیش موفق بود.
    از فیلم های اکشن هم که نمیشه انتظار داتسان قوی داشت اما داستانِ این فیلم خوبه و در حد خودش پیچیدگی داره.
    در بعضی از صحنه ها نمیشه از چاشنی بیش از حد هندی گذشت. بازی های Channig tatum و joey king خیلی خوب بود.

{من با Joey king از فیلم Romona & beezus اشنا شدم. فقط میتونم بگم از اون فیلم تا الان واقعا پیشرفت خوبی کرده**

21. 9 کاربرِ زیر از K.Gatsby بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 67 از 317 اولیناولین ... 17425765666768697792117167267 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع