برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 115 از 317 اولیناولین ... 156590105113114115116117125140165215315 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 از مجموع 3166
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

دوستانی که خوره ی فیلم هستن میتونن توی این تاپیک آخرین فیلم ـی که دیدن رو معرفی کنن .
    چیزی که مهم هست توی این تاپیک نظر شما در مورد اون فیلم هست، نه نقد یا معرفی کپی شده از جای دیگه و فلان منتقد.
    شاید یه فیلم از نظر اکثریت خوب یا بد باشه ولی شما نظر متفاوتی نسبت به اون فیلم داشته باشید . ما توی این تاپیک قراره تظر و برداشت شخصی "شما" از فیلم رو بدونیم . اگر در کنار مطلب خودتون و جهتِ کامل تر شدن پستتون هم از نقدِ سایت های معتبر دیگه استفاده کنین مشکلی نداره .

برای هر چه کامل تر شدن و بهبود روند تاپیک یه سری قوانین و نکته هایی لحاظ شده که باید زحمت بکشید و در پست های معرفی خودتون لحاظ کنید .

• اسم لاتینِ فیلمِ موردنظر رو حتما ذکر کنید و صرفا به گذاشتن عکس اکتفا نکنید که بعدا از طریق "جستجو" بشه راحت تر بهش دسترسی پیدا کرد .

• گذاشتن عکس یا پوستر از فیلم (ترجیحا پوستر فیلم) علاوه بر زیبایی پستِ شما، به معرفی بهتر فیلم به کاربرا هم کمک میکنه . فقط هنگام گذاشتن عکس به دو نکته توجه کنید:
    • اول اینکه از عکس های با سایز و حجم معقول استفاده کنید. و بعد اینکه عکس مربوطه رو در گالری عکس اختصاصی سایت آپلود کنید که در آینده با مشکلاتی از قبیل پاک شدن عکس ها روبرو نشیم. در صورتی که سایز تصویرتون بزرگ بود حتما تصویر بندانگشتی مخصوص انجمن رو استفاده کنید (Thumbnail for Forum)

• حتما لینک مربوط به صفحه ی IMDB اون فیلم رو هم در پستتون قرار بدید .

• حتما توضیحی درباره ی فیلم و داستانش بدید (استفاده از خلاصه داستان های موجود در نت خلاف مقرراتِ تاپیک هست).

• نظر شخصی خودتون رو درباره ی فیلم بنویسید، نه نظر بقیه ی افراد یا منتقدها رو .

• طبیعتا متن های نیم خطی با این محتوا که خوب بود/خوشم اومد/ حتما ببینید یا.... اسپم محسوب شده و پست بایگانی خواهد شد .
    • اگر توی متنتون بخش مهمی از فیلم و یا پایان اون رو بیان میکنید حتما و حتما از تگ اسپویلر() استفاده کنید .
    • و در آخر اینکه نمره و امتیاز خودتون به فیلم (از ۱۰ امتیاز) رو اعلام کنید.

• لطفا از درخواست و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک خود داری نمایید.

امیدوارم با مشارکت همه ی کاربرا و رعایت نکات بالا شاهدِ تاپیک کامل و منظم و پر رونقی باشیم که بتونه به کاربرای عزیز برای انتخاب فیلم موردنظرشون کمک کنه .

با تشکر .
    تیم مدیریت انجمن/ سینما

2. 370 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,1passenger,2rance,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abbas stannis,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,ADOLOVSKY,ahmady45,Ahmad_n,akromat,Alex Vause,ali1452,ali33,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,aliskh,alita34,allen74,amesterida,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_24,ammar,amo_omid,ana raftalia,anzalichi,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arash_72,ARCTIC,arefeh-7,arezoojashoa,aria76,arso,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,audrey,♥FRIENDS♥,bad-sector,bakuryu,bamdadn,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bayani,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,Boatles-Oar,bysnco,CapKiLL3r,caroline,Chandler Bing,Charliee,checha,Chris,Cinderella,Corleone,D O R D I,daniish,Dark Angel,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,De PALMA,Demon Killer,DEXTER HBO,Dexter_171,dll,don draper,drake,Dream Theater,Dreamy girl,dutchman,Eℓηαz,ebire,ebramg,ehsan1370,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,eni,erfani,ergen,eric,Error Time,ESajad,ESPRIT,EstefaN,Ever_3313,Exit1,FarboƉ,Farc0da3lx,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,Filmer,freeda,friendz,g0dsend313,Gallow,gasarsa,gole yakh,H a M i D,H!TMAN,h1tman007,haberalism,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,hamid5251,Headache,hitman,HMNN,Hmv-,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hossein_124,hossien89,hosssein,idin,Irag,irani11,ShInOdA,Jack Bauer,jackal,jackbauer2012,janloka,JenabPargaar,Joey,jokarsanaye,joker8,Julie,justice,justUnited,karim_load,Katy Perry,KawasaKi,KEVIN GARVEY,KimiaM,KING STANNIS,KING TWD,kingmiladkh,kingnessi,KingStranger,KOOROSH,koresh92,kousha,lastshepherd,legendary,Lemonism,libra,linkinpark20,Logic,Lordloss,Lou Bloom,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m621,Maa vampire,mah banoo,mahdi1356,mahdi206,Malcolm X,mamallyy,MaMaLoM,Mani Vampire,MaNiTa,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,masihm,matiyo,MDZaRa,Meee,MEHDIATB,mehdikhani,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_2,mehrganj,mehrzadds,Meti,meysam1366,mhk,Mia_3D,Midnight Coffee,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,MixMkv,Mohamad20,Mohammad-RI,mohammad1992,Mohsen82,mortezasmh,mr67,MRK,MrParhaM,Mr_Ashkan,mushroom,nasim777,nemsis,Nestor,Nevah,nevermind,nilou6,nimaasna,Nimoo,nlarijani,No Country,NOjAN,nokhbeh,Nora,nosheh,Notion,Noyze,тнor,P!NK,P0ya,paradic,PARSA0123,parvazpd,Patriot,pedram136,Pegah,pejmanmm,persian legend,peyman_eun,Phoebe,Pirlo,pooya,poriya_f,prongz,QasemSamangani,Qasem_Samangani,raha_91,RAINY_7,Ray Deadman,Raylan Givens,Red Bull,rekaft,reynard1,Reza-G,reza8198,RezaMbz17,Rezaraki,reza_nestor,rolan,roshan_gh,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S0hrab,S@eeD-Mj,S@eeƉ,Saber-j,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,Sahid,sajad4,sajad44,saman2esm,Samankaka,samansh,samb,sami1428,sawasa,SepehrDtj20,Serenita,sh2012,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Sheldon_Cooper,Sherlockian,SHIELD,shifter,Sina Nmt,sina-hidden,Sina_Saw,Sky Boy,sky-boy,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,snr,StarTak,STEFAŊ,SterlingArcher,stesa,superstar,swwq,t-rock,tasha,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Vaiper,TheDarkness,ThunderStorm,tigerom,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,فرشیدورد,گل گلدون,V!p3R,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vaker,vampire021,vampire_sh17,VIVA THE ROCK,voldemort,War Daddy,white_beard,witch king,wlh,Xasta,yaser63,Zac Efron,zahra128,zakhar2atishe,Zaxmx,zesht,Zombieland,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_princ3_,_Tara_,امیدلئوناردو,حسن زیتون چی

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,605 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

فیلم جالبی بود ، با کمترین هزینه بیشترین دلهوره ممکنو تو فیلم به وجود اوردن ، میتونم بگم یکی از بهترین فیلم های اخیر تو ژانر وحشته

هر چند پایان فیلم اونجور که من دوست داشتم تموم نشد.

مشاهده محتوا اسپویلر
    ترجیح میدادم بابدوک (Babadook) حاصل تخیل بچه و مادر روان پریشش باشه تا یه موجود واقعی .

نمیشه از این فیلم تعریف کرد و از بازی Noah Wiseman که نقش پسربچه 6 ساله رو داره هیچی نگفت، به نظر من ، زیبایی این فیلم مدیون بازی خارق العاده

این پسر بچه است ،بینظیر بود ، بینظیر ، (این بن افلک باید یه دوره تخصصی پیش این بره یکم بازی با صورت یاد بگیره) .

یکی از زیبا ترین سکانس های موجود در فیلم که خیلی ادمو تحت تاثیر میذاره

مامان؟ مامان؟
    تو گفتي از همديگه محافظت ميکنيم

.ميدونم منو دوست نداري
    ولي من دوستت دارم، مامان
    و هميشه خواهم داشت ....

به هر حال حسابی چسبید .اگه دوست دارید کمی دلهوره رو تجربه کنید ، فیلم مناسبیه.

The Babadook

8/10
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

4. 20 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514

امروز سنت شکنی کردم یه فیلم چینی به نام Dragon) Swordsmen Wu xia 2011) دیدم ،

حقیقتا من اصلا فیلم هندی ،ژاپنی ،چینی ،کره ایی نگاه نمیکنم ،این فیلمم به اصرار یکی

از دوستانم نگاه کردم ،اما این فیلم خیلی عالیه، میتونید اینو تو همون دقیقه اول فیلم بفهمید،

کیفیت فیلم بسیار بالاست .تصاویر بسیار زیبا و شگفت انگیزه ،موسیقی فیلم بسیار جالب و

گوش نوازه، شاید این فیلم در ژانر رزمی قرار بگیره ،اما درون مایه فیلم چیز دیگه ایی است

،سبک سیاق فیلم برداری با فیلم های از این دست کاملا متفاوت و داستان فیلم بسیار جذاب

و مخاطب پسنده.پیشنهاد میکنم این فیلمو ببینید پشیمون نمیشید.

ژانر: اکشن | درام

تاریخ انتشار: ۲۰۱۱

زبان: انگلیسی

کارگردان: Peter Chan

بازیگران: Kara Hui, Wu Jiang and Takeshi Kaneshiro

http://www.imdb.com/title/tt1718199/

8.5/10
    J.J. Abrams

6. 19 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514

اقا افتادیم رو موتور فیلم دیدن به صورت مسلسل وار. قبل از توضیح در مورد فیلم باید بگم ، واااو

این فیلمو اگه دستمزد بازیگراشو حذف کنیم کلا ،هزینه ساختش از 1000 دلار نباید بیشتر باشه

با این وجود فیلم جذابیه و فقط یک دلیل داره ......................................

اونم اینه که حضور نیکول کیدمن تمام نواقص فیلمو پوشونده، دقیقا عین شعبده باز ها که

حواس و توجه بیننده رو با مدل های زیبا پرت میکنن.

یعنی این فیلمو میبینید بعد متوجه میشید چرا دستمزد نیکل کیدمن با خیلی از هنرپیشه های

دیگه که شاید از نظر زیبایی و بازیگری برابر باشن قابل مقایسه نیست ،..چون این فیلمم

مثل خیلی دیگه از فیلم هایی که بازی کرده وابسته به نیکوله و فکر کنم عادلانه باشه 100%

فروش فیلمو میدادن بهش.در کنار نیکول کیدمن ، joaquin phoenix فوق العاده در این فیلم

حضور داره ، یعنی بازیش با اینکه اینجا خیلی جوونه بسیااااار تحسین بر انگیزه، joaquin

یکی ازون بازیگراییه که به نظر من باید خیلی بزرگتر از این حرفا باشه منظورم اینه

حقش خیلی بیشتر ازین چیزیه که هست ،باید فیلمای خیلی بهتر و ماندگارتری بازی کنه.

درام بسیار مهیج و زیباییه ، هر بیننده ایی رو جذب میکنه ،بازیها در حد اسکاره .

8.10

To Die For 1995
    ------------------------------------------------------------------------------------------

خیلی وقت بود میخواستم این فیلمو ببینم اما حسش نمیومد ، والا نمیدونم چطوری باید در مورد این فیلم

صحبت کرد ، همه چی عالی بود ، اما من اصلا نفهمیدم قصد و هدف فیلم چی بود ،شخصیت ها بینظیر

بازی ها در حد فوق عالی ، تصاویر بسیار جذاب ، فقط تنها چیزی که پایان فیلم ادمو اذیت میکنه این همه

عوامل خوب چیده شده میخواست چی بگه؟ .والا ما که نفهمیدیم

مشاهده محتوا اسپویلر
    فردی اخر چی شد؟هیچی ، این Lancaster Dodd معلوم نشد کلاه برداره ،دکتره ،چیه...؟

اگرم فیلم میخواست جنبش ساینتولوژی رو نقد کنه چرا اینقدر سطحی باهاش برخورد کرد؟

تنها چیزی که فیلمو جذاب میکرد این تقابل فردی و لنستر بود .

اگه بخوام مثال بزنم این فیلم مثل غذایی میمونه که از بهترین مواد درست شده ولی طعم دلچسبی نداره

به نظر من کارگردانی فیلم عالی بود اما فیلمنامه ضعیف بود ...

The Master

6/10

J.J. Abrams

8. 21 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

»» به نظرم كار درستي نيست كه قصه‌ي يه فيلم جاسوسي رو حتي خلاصه‌ شدش رو تعريف كنيم به همين خاطر از اين فرمول "ليست اسامي" استفاده مي‌كنم كه گره و تعليق فيلم آسيب نبينه و جذاب‌تر هم به نظر برسه: هامبورگ + فيصل عبدالله + عيسي + گانتر + آنابل + بانك و ... (بهتر نشد؟!)

"تحت تعقيب‌ترين مرد" هم شبيه همه‌ي اون فيلم‌هايي‌ست كه تا حالا تماشا كرديد و هم شبيه هيچكدوم از اونا نيست! شبيه "همه" است از اين بابت كه "گانتر" دنبال "عيسي و فيصل و عبدالله و ..." چندتا اسم عربي ديگه است يعني يه كليشه‌ي اجتناب‌ناپذير و قاعده‌ي الزامي ژانر و تم جاسوس و جاسوس‌بازي براي يه كشور غربي كه غير از اين هم مطمئنن نيست. (البته اين در نگاه اول به نظر ميرسه وگرنه خود فيلم "ضد" همچين كليشه‌ايي نهايتن به پايان ميرسه) اما شبيه "هيچكدوم" نيست از اين لحاظ كه نه اكشن بالفعل و بالقوه‌ايي وجود داره نه موسيقي پرحجمي نه قهرمان "قابل پيش‌بيني". تازه اينا كوچكترين اتفاقات تازه‌ي قصه‌‌ست. يه سري موارد درشت‌تر وجود داره كه نميشه قبل از تماشاي فيلم براي كسي توضيح داد مثل: "تمركز‌زدايي از ماجراي هميشگي تعقيب و گريز كه در جايي از قصه مخاطب يعني من و شما رو ضربه فني مي‌كنه." كه براي اون ضربه خيلي بايد صبور باشيد يا اگه اهل انتظار و اين حرف‌ها نيستيد به نظرم به عنوان فيلم "تحت‌ تعقيب‌ترين مرد" بيشتر از قبل توجه كنيد. و همچنين مثل "فيلم و سينما ساختن از يك رمان" بدون اينكه فيلم رو شبيه يه نوشته يا يه صفحه از يه رمان پر از توصيف و جملات گل‌درشت و نچسب كنه. خدا رو شكر اين فيلم اصلن شبيه اون چيزهاي كسل‌كننده و غيرضروري نيست شايد هم "خود رمان" ذاتن اينطوري نيست. (نخوندنم نمي‌دونم.)

در مورد فيلم‌هاي اين شكلي (جاسوسي ضدكليشه) كه حتي حساب و كتاب رفتار آمريكايي‌ها با غربي‌ها رو داره و همه چيز رو سعي ميكنه "واقعي" نشون بده خيلي بيشتر از اينها ميشه حرف زد ولي به نظرم جاش اينجا نيست چون بايد بريم سراغ "مقايسه" كردن و آمار نويسنده‌ها و رمان‌هاي جاسوسي اين حرف‌ها كه خيلي خسته‌كننده ميشه. پيشنهاد مي‌كنم اگه حوصله‌ي "ريتم كند" يه فيلم جاسوسي باكيفيت رو داريد به نظرم گزينه‌ي خوبيه.

امتياز: 6.5

سپاس
    7,945
    از این کاربر 6,719 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Irag نمایش پست ها
    پيشنهاد مي‌كنم اگه حوصله‌ي "ريتم كند" يه فيلم جاسوسي باكيفيت رو داريد به نظرم گزينه‌ي خوبيه
    فیلم بیشتر شبیه اخرین نفسهای یک بازیگر به ته خط رسیده هست که از زندگی و دنیا حالش بهم میخوره و خودش رو در پرتاب به دره مرگ نزدیک میبینه (حال روز فیلیپ خیلی به قهرمان فیلم نزدیک هست )فکر کنم مشکل فیلم این هست که خیلی به متن اصلی کتاب نزدیک بوده است و همین امر شاید باعث بشه بعد از دیدن فیلم با خودتون بگید این همه بازیگر خوب و درجه یک و یک قصه به این کندی و ارومی
    پ.ن :چراغ قرمزی که همایون ارشادی سالها پیش پشتش ایستاده بود چشمهای عباس کیارستمی اون رو کشف کرد و راه ورود ارشادی به سینما رو باز کرد یکی از بهترین مثالها برای نقش تقدیر در زندگی ادمهاست .

11. 18 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

»» در سال 1965 دولت اندونزي (به نام مبارزه با كمونيست) توسط نظاميان سركوب شد و حاميان دولت (به نام مبارزه با كمونيست) توسط شبه‌نظاميان و اوباش عملن سلاخي شدن و تعداد انسان‌هاي مرده (به نام مبارزه با كمونيست) به "1 ميليون" نفر رسيد. حالا بعد از 40 سال (بيشتر) با "قاتلان" ملاقات مي‌كنيم نه در زندان يا تبعيدگاه بلكه در يه سينماي محلي يا شايد هم در يه كافه‌ي خوش آب و هوا دقيقن در همون نقطه‌ايي كه شبي يا روزي محل انجام عمليات "سلاخي كن به نام مبارزه با كمونيست" بوده اونا پير شدن ولي ...

اگه احتمالن شايد، مثل خود من نسبت به تماشاي فيلم مستند "گارد" گرفتيد به هر دليلي (تجربه‌ي قبلي يا قلبي!) بهتره به‌خاطر اين يكي رهاش كنيد شرط مي‌بندم با تماشاي اين فيلم نظرتون عوض ميشه. چون توي دنياي اين مستند ديگه خبري از "آمار" و "ارقام" و "مطلع" شدن نيست چيزي كه قراره ازش سردربياريد سكانس به سكانس جلوي روي شما اتفاق ميفته. درست زماني كه قاتل خودش فيلم قتل خودش رو با تمام جزئيات حتي با گريم بازسازي ميكنه و از جنازه ساختن و جنازه شدن "لذت" مي‌بره. انگار اخبار يك صفحه‌ي روزنامه "جون" بگيره و تمام اون نوشته‌ها و اسامي "زنده" بشه.

علاوه بر اين شما ميتونيد با انتخاب اين مستند هم يه روايت واقعي و مستند رو تماشا كنيد هم داستان يا بهتر بگم داستان‌هاي جنايي رو از زبان شخصيت منفي داستان بشونيد به قول معروف هم فاله و هم تماشا. در ضمن با ايده‌ي "فيلم در فيلم" هم آشنا خواهيد شد. (اين يكي هم توضيحش برام سخته هم ارزش فهميدنش قبل از تماشاي خود فيلم كم و بي‌خاصيته بايد ديد.)

اين مستند از نظر تكنيكي يا هر چيزي كه باعث ميشه جذاب و نو به نظر برسه در فرم ايده‌‌آله و مو لا درزش نميره ولي باز مشكل عمده‌ي همچين مستند يا مستندهاي تقدير شده رضايت دادن به "واقعيت"ه نه حقيقت. غير پيچيده و راست حسيني‌ش اينكه محتواي مستند در حد تحول و پشيموني "جايزه"بگيرها مونده و جلوتر از اين نميره در حاليكه هميشه توي همچين اتفاقاتي يه طرف ديگه هم هست به نام "پيشنهاد دهنده يا جايزه‌دهنده" (انگيزه‌ي حقيقي) كه خواسته يا ناخواسته اين "طرف"، در گزارش تاريخي مستند فراموش شده. به قول معروف (كه اصلن هم معروف نيست همين حالا از خودم درآوردم!) پشت هر قاتل موفقي يه انگيزه‌ي خوب تشريف داره. حالا اين انگيزه كجاست؟! خيلي بايد مخاطب ساده‌ايي باشيد كه "دولت" وقت و فعلي و "توحش" اوباش و جذابيت دنياي گنگستري (چيزهايي كه "با و به" عنوان انگيزه در مستند به خوردمون ميدن) رو "انگيزه" بدونيد. خواهشن يه ذره راه راه و پيچيده و غيرساده.

امتياز: 7

پ.ن »» معرفی یه مستند جذاب دیگه در همین تاپیک: Free to Play

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,060 بار در 1,456 پست سپاس گزاری شده

Predestination - 2014

درتوصیف این فیلم از دیالوگی که درش گفته میشه استفاده میکنم. "مثل ماری میمونه که دم خودش رو میبلعه" و این چرخه مدام تکرار میشه.فیلم ؛ فیلم بسیار پخته و عالی ای بود. فیلم سرنوشت،درامی هیجان انگیز ؛روانشناسانه و فلسفی با درون مایه ای تخیلی است که داستان فردی (مذکری/مونث) را بیان میکند که به گذشته سفر کرده و با تغییر در اتفاقات آینده ی خودش (مذکر/مونث) را اصلاح میکند ولی ازمن میشنوید داستانه فیلم خیلی بزرگ تر از این حرف هاست و میخکوب میکنه شمارو..!!

بشخصه اصلن فکر نمیکردم اینقدر این فیلم من رو مجذوبه خودش کنه اصلن هم به پای جو زدگی نزاریدش چون مطمئنم چیزی که دیدم دسته کمی از شاهکار نداشت..تمام انگیزه م برای دیدنش طراحیه تاثیر گذاره کاورش بود ولی وقتی Play رو زدم با 1 ساعتو نیم فیلمه کاملن پخته و ورز داده شده روبه رو شدم. بازیهای عالی،داستان عالی،انتخاب صحنه و لباس و گریم عالی و ... به شما یک فیلم کامل رو ارائه میده...نمره ی 7.5از10 که تو imdb واسش ثبت شده حداقلشه..
    نزدیک ترین فیلمی که به این اثر دیده بودم برمیگرده به دوسال پیش و فیلم Looper که به جرئت میشه گفت این فیلم اون رو قورت میده.
    قدرت نویسندگی و احاطه ی کامل برروی داستان از نکات بارزیه که نویسنده ی اثر رو به شما معرفی میکنه. تمام فیلم برپایه ی پارادوکس های عقلی ،علمی،تخیلی بنا شده که به قول معروف با مغزتون بازی میکنه..ازون دسته فیلمهاییه که بهتون تضمین میدم از دانلود و نگاه کردنش راضی میشید ....!!
    دو بازیگره اصلیه فیلم یعنی آقای Ethan Hawke و خانم Sarah Snook یکی از فوق العاده ترین بازیهای 2014 رو به نمایش میزارن.همه ی جذابیت فیلم در دستان داستان گنگ از نوع مثبت و پیچیدگی هاشه که به فیلم اجازه ی بد بودن رو نمیده و تقریبن در تمام لحظات عالیه. این فیلم ازون دسته فیلم هایی نیست که بخواید به قصد سرگرمی محض نگاهش کنید و حتمن ذهنتون رو تا یک مدت درگیر میکنه و این لازمه ش اینه که شما هم غرق در داستانش بشید کما اینکه من هنوز همین احساس رو دارم.

لذت دیدن این فیلم رو از خودتون دریغ نکنید...!!

نمره ی من به فیلم : 9 از 10

In God We Trust
    سپاس
    2,514

Left Behind (2014) - IMDb

یعنی حیفه که به این تصاویر گفته بشه فیلم ، نمیدونم واقعا کارگردان نقشش تو این مثلا فیلم چیه ، این فیلم از هر لحاظ یک فاجعه است

احتملا هم هر کس این فیلم دیده به خاطر حضور نیکلاس کیجه که فیلم به این افتضاحی، هر کی بازی میکرد تاثیری نداشت.

خیلی حالم بد شد این فیلمو دیدم ، نیکلاس کیج جدیدا فیلم بد زیاد بازی میکنه ولی

این یکی دیگه در حد فاجعه است ،.......... (امیدوارم مشکلات مالیش حل بشه دیگه همچین فیلمایی بازی نکنه)

Budget $16 million
    Box office $19.6 million
    0/10

J.J. Abrams

15. 16 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,948 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

» نگاه: من زیاد میبینم، اما بخاطر آپسشن کمال گرایی که دارم، خیلی کم می نویسم و سعی می کنم گزیده اینکارو انجام بدم. اما مگه چند تا فیلم 2014 می بینید که سر دیدنش بتونید بگید: فـــــــــــــــــــــــا ق!!!!
    این فیلم خوب یا بد نیست، یک فیلم موفق است، موفق در پیاده کردن آنچه خواسته، ممکن است بگویید ایده تکراری، فیلم پرگو، دارای خلاء های داستانی و یا هزاران ... دیگه، اما مثل ـش رو تا بحال ندیدید. یک مغلمه ی که ذهنتون رو بازی میده و آخرش شما رو میذاره با یک لذت گمشدگی ویرانگر. همین!

» نمره: ندارد!

17. 21 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,060 بار در 1,456 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط lastshepherd نمایش پست ها
    » نگاه: من زیاد میبینم، اما بخاطر آپسشن کمال گرایی که دارم، خیلی کم می نویسم و سعی می کنم گزیده اینکارو انجام بدم. اما مگه چند تا فیلم 2014 می بینید که سر دیدنش بتونید بگید: فـــــــــــــــــــــــا ق!!!!
    این فیلم خوب یا بد نیست، یک فیلم موفق است، موفق در پیاده کردن آنچه خواسته، ممکن است بگویید ایده تکراری، فیلم پرگو، دارای خلاء های داستانی و یا هزاران ... دیگه، اما مثل ـش رو تا بحال ندیدید. یک مغلمه ی که ذهنتون رو بازی میده و آخرش شما رو میذاره با یک لذت گمشدگی ویرانگر. همین!

» نمره: ندارد!
    این بخشه قرمز ینی 0 ؟؟ ناامیدم کردی

19. 17 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 115 از 317 اولیناولین ... 156590105113114115116117125140165215315 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع