برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 10 از 316 اولیناولین ... 89101112203560110210 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 از مجموع 3156
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

دوستانی که خوره ی فیلم هستن میتونن توی این تاپیک آخرین فیلم ـی که دیدن رو معرفی کنن .
    چیزی که مهم هست توی این تاپیک نظر شما در مورد اون فیلم هست، نه نقد یا معرفی کپی شده از جای دیگه و فلان منتقد.
    شاید یه فیلم از نظر اکثریت خوب یا بد باشه ولی شما نظر متفاوتی نسبت به اون فیلم داشته باشید . ما توی این تاپیک قراره تظر و برداشت شخصی "شما" از فیلم رو بدونیم . اگر در کنار مطلب خودتون و جهتِ کامل تر شدن پستتون هم از نقدِ سایت های معتبر دیگه استفاده کنین مشکلی نداره .

برای هر چه کامل تر شدن و بهبود روند تاپیک یه سری قوانین و نکته هایی لحاظ شده که باید زحمت بکشید و در پست های معرفی خودتون لحاظ کنید .

• اسم لاتینِ فیلمِ موردنظر رو حتما ذکر کنید و صرفا به گذاشتن عکس اکتفا نکنید که بعدا از طریق "جستجو" بشه راحت تر بهش دسترسی پیدا کرد .

• گذاشتن عکس یا پوستر از فیلم (ترجیحا پوستر فیلم) علاوه بر زیبایی پستِ شما، به معرفی بهتر فیلم به کاربرا هم کمک میکنه . فقط هنگام گذاشتن عکس به دو نکته توجه کنید:
    • اول اینکه از عکس های با سایز و حجم معقول استفاده کنید. و بعد اینکه عکس مربوطه رو در گالری عکس اختصاصی سایت آپلود کنید که در آینده با مشکلاتی از قبیل پاک شدن عکس ها روبرو نشیم. در صورتی که سایز تصویرتون بزرگ بود حتما تصویر بندانگشتی مخصوص انجمن رو استفاده کنید (Thumbnail for Forum)

• حتما لینک مربوط به صفحه ی IMDB اون فیلم رو هم در پستتون قرار بدید .

• حتما توضیحی درباره ی فیلم و داستانش بدید (استفاده از خلاصه داستان های موجود در نت خلاف مقرراتِ تاپیک هست).

• نظر شخصی خودتون رو درباره ی فیلم بنویسید، نه نظر بقیه ی افراد یا منتقدها رو .

• طبیعتا متن های نیم خطی با این محتوا که خوب بود/خوشم اومد/ حتما ببینید یا.... اسپم محسوب شده و پست بایگانی خواهد شد .
    • اگر توی متنتون بخش مهمی از فیلم و یا پایان اون رو بیان میکنید حتما و حتما از تگ اسپویلر() استفاده کنید .
    • و در آخر اینکه نمره و امتیاز خودتون به فیلم (از ۱۰ امتیاز) رو اعلام کنید.

• لطفا از درخواست و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک خود داری نمایید.

امیدوارم با مشارکت همه ی کاربرا و رعایت نکات بالا شاهدِ تاپیک کامل و منظم و پر رونقی باشیم که بتونه به کاربرای عزیز برای انتخاب فیلم موردنظرشون کمک کنه .

با تشکر .
    تیم مدیریت انجمن/ سینما

2. 370 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,1passenger,2rance,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abbas stannis,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,ADOLOVSKY,ahmady45,Ahmad_n,akromat,Alex Vause,ali1452,ali33,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,aliskh,alita34,allen74,amesterida,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_24,ammar,amo_omid,ana raftalia,anzalichi,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arash_72,ARCTIC,arefeh-7,arezoojashoa,aria76,arso,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,audrey,♥FRIENDS♥,bad-sector,bakuryu,bamdadn,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bayani,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,Boatles-Oar,bysnco,CapKiLL3r,caroline,Chandler Bing,Charliee,checha,Chris,Cinderella,Corleone,D O R D I,daniish,Dark Angel,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,De PALMA,Demon Killer,DEXTER HBO,Dexter_171,dll,don draper,drake,Dream Theater,Dreamy girl,dutchman,Eℓηαz,ebire,ebramg,ehsan1370,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,eni,erfani,ergen,eric,Error Time,ESajad,ESPRIT,EstefaN,Ever_3313,Exit1,FarboƉ,Farc0da3lx,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,Filmer,freeda,friendz,g0dsend313,Gallow,gasarsa,gole yakh,H a M i D,H!TMAN,h1tman007,haberalism,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,hamid5251,Headache,hitman,HMNN,Hmv-,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hossein_124,hossien89,hosssein,idin,Irag,irani11,ShInOdA,Jack Bauer,jackal,jackbauer2012,janloka,JenabPargaar,Joey,jokarsanaye,joker8,Julie,justice,justUnited,karim_load,Katy Perry,KawasaKi,KEVIN GARVEY,KimiaM,KING STANNIS,KING TWD,kingmiladkh,kingnessi,KingStranger,KOOROSH,koresh92,kousha,lastshepherd,legendary,Lemonism,libra,linkinpark20,Logic,Lordloss,Lou Bloom,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m621,Maa vampire,mah banoo,mahdi1356,mahdi206,Malcolm X,mamallyy,MaMaLoM,Mani Vampire,MaNiTa,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,masihm,matiyo,MDZaRa,Meee,MEHDIATB,mehdikhani,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_2,mehrganj,mehrzadds,Meti,meysam1366,mhk,Mia_3D,Midnight Coffee,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,MixMkv,Mohamad20,Mohammad-RI,mohammad1992,Mohsen82,mortezasmh,mr67,MRK,MrParhaM,Mr_Ashkan,mushroom,nasim777,nemsis,Nestor,Nevah,nevermind,nilou6,nimaasna,Nimoo,nlarijani,No Country,NOjAN,nokhbeh,Nora,nosheh,Notion,Noyze,тнor,P!NK,P0ya,paradic,PARSA0123,parvazpd,Patriot,pedram136,Pegah,pejmanmm,persian legend,peyman_eun,Phoebe,Pirlo,pooya,poriya_f,prongz,QasemSamangani,Qasem_Samangani,raha_91,RAINY_7,Ray Deadman,Raylan Givens,Red Bull,rekaft,reynard1,Reza-G,reza8198,RezaMbz17,Rezaraki,reza_nestor,rolan,roshan_gh,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S0hrab,S@eeD-Mj,S@eeƉ,Saber-j,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,Sahid,sajad4,sajad44,saman2esm,Samankaka,samansh,samb,sami1428,sawasa,SepehrDtj20,Serenita,sh2012,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Sheldon_Cooper,Sherlockian,SHIELD,shifter,Sina Nmt,sina-hidden,Sina_Saw,Sky Boy,sky-boy,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,snr,StarTak,STEFAŊ,SterlingArcher,stesa,superstar,swwq,t-rock,tasha,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Vaiper,TheDarkness,ThunderStorm,tigerom,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,فرشیدورد,گل گلدون,V!p3R,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vaker,vampire021,vampire_sh17,VIVA THE ROCK,voldemort,War Daddy,white_beard,witch king,wlh,Xasta,yaser63,Zac Efron,zahra128,zakhar2atishe,Zaxmx,zesht,Zombieland,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_princ3_,_Tara_,امیدلئوناردو,حسن زیتون چی

It Sucks
    سپاس
    1,757
    از این کاربر 2,106 بار در 394 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

The Words(2012)

احتمالا خیلی هاتون اسمشم هم نشنیدید.فیلم ژانرش درامه.
    ماجرای فیلم از این قراره که یه نویسنده به نام کلی هاموند که نقشش رو دنیس کواید بازی کرده در باره ی کتابی که تازه نوشته به طرفدارانش این کتاب رو میخونه.داستان این کتاب از این قراره که یه نویسنده که تازه به یه خونه ی جدید با عیالش رفته شب ها بیدار میمونه و به سختی کتابی مینوسه ولی کتابش اصلا قابل قبول نبود و چاپ نشد.
    در ماه عسلش در پاریس یه کیفی میخره که یه نویسنده ی دیگه اثری در آن مخفی کرده بود.او اول تصمیم میگیره که کتاب رو چاپ نکنه ولی بعد ها به دلایلی کتاب رو چاپ میکنه و به پرطرفدارترین کتاب ها تبدیل میشه.
    ولی وقت رو برو شدن با واقعیت میرسه و نویسنده ی اصلی کتاب او را ملاقات میکنه.بهتر از اینجا به بعدش رو نگم.
    فیلم مثل فیلم اینسپشن یا ساعت ها است.یعنی تو فیلم یه داستان گفته میشه و تو داستان دوباره داستان!!!!
    من شخصا فیلم رو بخاطر بردلی کوپر دیدم.اونجور که تصور میکردم زیبا نبود ولی میخوام بینیدش تا از اشتباهات بزرگی که کارگردان ها مرتکب شدن رو ببینین.
    مشکلاتش زیاد بود و نمیخوام داستان رو لو بدم.
    به نظر خودم مشکلاتش از دو جا منشا میگرفت.یکی اینکه کارگرداناش خیلی بی تجربه بودن و اشتباه نکنم اولین فیلمیه که ساختن.علاو بر اون این فیلم خیلی به عجله ساخته شده.

نمره من:6

4. 12 کاربرِ زیر از Ehsan_keen بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

نصفه شب حال ندارم بنویسم اما باید بنویسم.
    الان لوپر رو دیدم، یکی از بهترین فیلم های امسال. فیلم از هر نظر کامله، کارگردانی و تدوین عالی. بازی های حساب شده و خوب و از هم مهم تر یه فیلمنامه ی غنی و منسجم.
    فیلم از یه پایان بندی شاهکار بهره میبره که به هیچ وجه قابل پیشبینی نیست و من از دیدنش واقعا لذت بردم. کارگردان با حوصله داستانش رو شروع میکنه و رفته رفته به ریتم فیلم اضافه میکنه و فیلم رو به بهترین شکل ممکن تموم میکنه. فیلم یه سکانس اکشن هم داره که شاید به بقیه فیلم نیاد اما خیلی خوب از اب درامده.
    شخصیت پردازی فیلم هم خوبه مخصوصا شخصیت جو که با بازی جوزف گوردون لویت بی نظیر از اب در امده. اگه دنبال یه فیلم خوب هستید حتما این فیلم رو تماشا کنید.
    فیلم نقد های مثبت زیادی هم گرفته که نشون از مقبولیت این فیلم نزد منتقد ها داره.
    اگه کسی مخالفه بنویسه تا فردا بحث کنیم، الان خوابم میاد

6. 23 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No news, Good news
    سپاس
    1,457
    از این کاربر 2,977 بار در 769 پست سپاس گزاری شده

همگی وس اندرسون (کارگردان و فیلمنامه نویس) رو با اثری به اسم "Fantastic Mr. Fox" میشناسیم که انصافا جزو بهترین انیمیشن های چندسال اخیر و حتی جزو بهترین انیمیشن هایی که من تو عمرم دیده بودم قرار داره. به طور قطع فانتزی موجود در آثار وس اندرسون علامت بزرگ این کارگردانه که من خیلی ازش لذت میبرم. حتی خلاقیت استفاده از عناصر داستانی هم به طرز شگفت آوری درست حسابیه و مارو با یه فیلم بسیار سرگرم کننده و زیبا روبرو میکنه. درواقع من اصلا نفهمیدم کی فیلم تموم شد!
    داستان این فیلم در مورد چالش های دو نوجوان در خانواده های خودشون و تطبیق پیدا نکردن با محیط اطرافشونه که میتونم به طور قطع بگم مشکل خیلی از ماها بوده و هست. اینکه فیلم روی چه مقطعی از سن و سال دست میذاره و چه چیزایی رو نشون میده رو خودتون باید ببینید ولی نکته ی قابل توجهش که بسیار برای هم سن و سال های ما حائز اهمیت هست، رویکرد ما نسبت به بعضی مسائلی که در فرهنگمون جایی نداره و نیاز اساسی ما نسبت بهش به طور کل سرکوب شده. مثل دوست داشتن و بالعکسش!
    در این مورد بیشتر از این نمیتونم توضیح بدم و خودتون باید ببینید.
    من در سال 2012 فیلم به این خوبی ندیدم. البته هنوز نسخه ی بلوری فیلم های خوبی مثل "عشق" ، "لینکن" ، "جانگوی رهاشده" ، "آرگو" و ... به دستمون نرسیده که در مورد فیلم های خوب امثال نظر بدم ولی مطمئن باشید از دیدن این فیلم ضرر نمیکنید!

نمره ی من : 8

8. 16 کاربرِ زیر از MaMaD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

End Of Watch 2012

دو پليسي كه اهل...حالا اهل هر كجا كه ميخوان باشن! تصميم ميگيرن از زندگي روزمره خودشون اعم از عمليات‌ها و خانواده و تقريبا هرجا كه مي‌تونن با دوربين‌هاي دستي يا كوچيكي كه روي يونيفرم پليسي خودشون جاسازي كردن فيلم بگيرن و كلا همين مسير داستاني بي‌اهميت رو مستقيم بگيريد تا آخر ميشه داستان فيلم!!!
    از نظر داستان كه تقريبا چيزي براي گفتن نداره چون همش هموني بود كه در 3 خط بالا توضيح دادم. نه كمتر نه بيشتر باور كنيد همينه.

فقط نكته‌ي اساسي و مهم و مدرن و تازه‌ي فيلم همين تصميمي كه در داستان فيلم توسط شخصيت اول گرفته ميشه: كه شخصيت‌هاي دوست داشتني و سوپراستار‌هاي فيلم تصميم مي‌گيرن از خودشون فيلم بگيرن و هميشه دوربين به همراه داشته باشند. اين قضيه باعث ميشه شما از اول فيلم تا آخر شاهد نماهاي تازه و تكنيك‌هاي جديد فيلمبرداري مدرن "دوربين رو دست" باشيد. كه گاهي اوقات در برخي سكانس‌ها و نماها شما رو ياد بازي‌هاي اكشني مثل Call Of Duty ميندازه. نماهايي كه شما فقط در قاب، تصوير يك اسلحه‌ي متحرك و مضطرب داريد و بايد به هدف شليك كنيد كه خوب شخصيت اول فيلم يا آدم‌ بد‌هاي قصه اين كار رو به جاي شما انجام ميدن.

ديالوگ‌هاي وحشتناك و كنترل نشده! 100درصد ديالوگ‌ها شخصي و عاميانه و تقريبا خبري از يك ديالوگ شعاري و يا پررنگ و احتمالا كتاب و جزوه‌ايي نداريم و نخواهيد شنيد شما تقريبا با تمام حرف‌هاي ركيكي كه بين شخصيت‌ها ردوبدل ميشه آشنا ميشيد و حتي ميشه از اين تعداد بيشمار فحش و ناسزا دو جلد كتاب 500 صفحه‌ايي نوشت! حالا قصد و هدف از اين همه بي‌پروايي در ديالوگ‌ها چيه؟ دو جور ميشه قضاوت كرد: يكي اينكه باتوجه به تكنيك تصويربرداري و فيلم‌برداري و فضاي طبيعي قرار بوده همچي خيلي محلي و عاميانه باشه يا اينكه كلا تيم سازنده قصد غلو و بزرگ‌نمايي و درشت‌نمايي در خشونت كلامي داشتن. (من حتي در موسيقي رپ هم اينقدر فحش نشنيده بودم حتي از امينم و دبرا هم بيشتر از "F" استفاده ميكنن)

يك نكته‌ي مفيد و آموزشي فيلم اينكه چطور ميشه براي نيرو‌هاي پليس و انتظامي يه فيلمي ساخت كه هم مردن و پر از ايده باشه و هم دراماتيك – تبليغاتي كه هر تماشاگري رو راضي ميكنه بخصوص كه ما در جريان تمامي مشكلات روزمره‌ي گروه‌هاي گشت پليس قرار مي‌گيريم و شايد هم در بعضي قسمت‌ها براشون اشك بريزيم!

باتوجه به اينكه داستانش خيلي ساده و گنگ به نظر مي‌رسه ولي ريتم فيلم خيلي سريعه. كه 100درصد نوع فيلم‌برداري و ايده‌ي جذابش به تند بودن ريتم فيلم كمك كرده.
    بازي تمامي بازيگرا به غير از آدم بد‌هاي قصه عاليه. مشكلي نداره. تقريبا همون چيزي هست كه بايد باشه. به نظرم كه در اين قسمت هم موفق عمل كردن.

من از محله‌ها و ايالت‌هاي آمريكا خبر ندارم ولي به نظر ميرسه همه جاي آمريكا آروم و خوش و خرمه و فقط مشكل اساسي همين مكزيكي‌ها و اهالي كوبا هستن. در اين فيلم بازهم موضوع تكراري يه گروه مكزيكي مطرحه.

موسيقي فيلم هم اكثرا گزينش شده بودن و از نكات جذاب فيلم همين قسمته.
    همين.

اميتاز من: 7

10. 13 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

The Angels Share 2012

www.imdb.com/title/tt1924394

چند تا جوون بزهكار و خلافكار با راي دادگاه به ساعت‌ها كار اجباري در يك ساختمان نيمه‌كاره محكوم ميشن و آنجا با سرپرست كار رفاقت پيدا مي‌كنن و نهايتا در يك روز تعطيل سرپرست تصميم مي‌گيرد گروهي از آنها رو به كارخانه‌ي مشروب‌سازي ببرد و ...

داستان فيلم تلفيقي است از موضوعات مختلفي مثل سرقت و انتقاد اجتماعي و فانتزي و طنز و ... همه‌ي اين‌ها كه نهايتا به يك هدف مي‌رسند و يه يك نتيجه‌ي مثبت و خوشايند كه اصلا آزار دهنده نيست. (حالا اگه كارگردان‌هاي داخلي فهميدن)

فيلم‌برداري و داستان و قصه‌گويي و روايت همه ساده هستن. خبري از جلوه‌هاي ويژه نيست خبري از زاويه دوربين‌هاي عجيب و غريب نيست. ديالوگ‌ها و رفتار‌ها همه طبيعي و ساده.

از نكات جذاب فيلم شخصيت‌پردازي 4 شخصيت اصلي قصه‌ي فيلم است. 4 خلافكاري كه با جرم‌هاي كوچيك و بزرگ اعم از دعواهاي خياباني و يا انجام كارهاي خطرناكي مثل رفتن روي ريل مترو يا قطار و جيب‌بري و ... كنار هم جمع ميشن تا آخرين خلاف و يك از بزرگ‌ترين خلاف‌هاي عمرشون رو انجام بدن. يكي به شدت اسكل يكي به شدت باجرات و مغز متفكر گروه و يكي هم يه دختري كه به جيب‌زدن اعتياد پيدا كرده! و ... همه به شدت طبيعي و واقعي به نظر مي‌رسن در حاليكه شايد در دنياي واقعي چنين شخصيت‌هايي وجود نداشته باشند.

از اتفاقاتي كه شايد در يك فيلم هاليوودي كمتر پيش بياد اينكه فيلم روياپردازنه نباشه! و حسابي ملموس و باورپذير باشه و مخاطب اصلا دوربين رو حس نكنه خب همه‌ي اين اتفاقات اعم از واقعي بودن و ملموس بودن در فيلم "سهم فرشتگان" اتفاق ميفته. در جايي از فيلم در اوج دعوا و رعب و وحشت شخصيت اول فيلم دچار يك اشتباه سهوي و خنده‌دار ميشه كه خواندنش شايد يك سكانس فانتزي باشه ولي ديدنش كاملا طبيعي و واقعيه.

طنز كلامي و لهجه‌ي زيباي اسكاتلندي دو تا ويژگي نامربوط بهم ولي مثبت فيلم بودن كه به شخصه از كنار هم بودن اين دوتا ويژگي لذت بردم.
    اين دومين فيلمي بود كه امسال از سينماي اروپا ديدم و لذت بردم. به نظرم اين فيلم هم در بخش خارجي اسكار ميتونه فيلم موفقي باشه البته به شرط شركت كردن و نامزد شدن. اولي فيلم هم كه قبلا معرفي كرده بودم فيلم فرانسوي "intouchable 2011".

امتياز من:8.5

اگه فرصت دیدنش رو هم ندارید حتما باید نگاه کنید! حالا چطوری میشه من دیگه نمی‌دونم!

12. 11 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

They're only as good as the world allows them to be
    سپاس
    1,860
    از این کاربر 1,592 بار در 278 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها

نصفه شب حال ندارم بنویسم اما باید بنویسم.
    الان لوپر رو دیدم، یکی از بهترین فیلم های امسال. فیلم از هر نظر کامله، کارگردانی و تدوین عالی. بازی های حساب شده و خوب و از هم مهم تر یه فیلمنامه ی غنی و منسجم.
    فیلم از یه پایان بندی شاهکار بهره میبره که به هیچ وجه قابل پیشبینی نیست و من از دیدنش واقعا لذت بردم. کارگردان با حوصله داستانش رو شروع میکنه و رفته رفته به ریتم فیلم اضافه میکنه و فیلم رو به بهترین شکل ممکن تموم میکنه. فیلم یه سکانس اکشن هم داره که شاید به بقیه فیلم نیاد اما خیلی خوب از اب درامده.
    شخصیت پردازی فیلم هم خوبه مخصوصا شخصیت جو که با بازی جوزف گوردون لویت بی نظیر از اب در امده. اگه دنبال یه فیلم خوب هستید حتما این فیلم رو تماشا کنید.
    فیلم نقد های مثبت زیادی هم گرفته که نشون از مقبولیت این فیلم نزد منتقد ها داره.
    اگه کسی مخالفه بنویسه تا فردا بحث کنیم، الان خوابم میاد
    من فقط موندم چجوری لوپر متای بالای 80 گرفت بعدش Cloud Atlas 55 شد!!! فقط راجر ایبرت عقلش رسید بهش 100 داد
    ( در ضمن من فقط لوپر رو مثال زدم که بگم وقتی منتقدا با این مشکل نداشتند مشکلشون با این چی بود چون دو فیلم تقریبا یک تیپ سای فای دارند هرچند مقایسه اون شاهکار ـه واچوفسکی با این یکم بده )

14. 4 کاربرِ زیر از [JOKER] بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    35
    از این کاربر 910 بار در 165 پست سپاس گزاری شده

فیلم تد
    Ted (2012) - IMDb
    پسر عجب فیلمی بود اینقدر نخندیده بودم اون تیکه هاش که قشنگ بود مخ زدن دختره تو فروشگاه و ترفیع رتبه های تد و اون تیکه که خودش رو معلول کرد
    خب نیمه اول فیلم خنده دار بود نیمه دوم افت داشت نیمه اخرم احساسی بود
    ولی ارزش وقت گذاشتن داشت
    بنظرم بهتر از دیکتاتور بود و سلطان طنز امسال امیدوارم 2 ش قشنگتر اون باشه
    ببخشید بد نقد کردم اولین بارمه

16. 12 کاربرِ زیر از MIPERB بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط [JOKER
    ;97570]من فقط موندم چجوری لوپر متای بالای 80 گرفت بعدش Cloud Atlas 55 شد!!! فقط راجر ایبرت عقلش رسید بهش 100 داد
    ( در ضمن من فقط لوپر رو مثال زدم که بگم وقتی منتقدا با این مشکل نداشتند مشکلشون با این چی بود چون دو فیلم تقریبا یک تیپ سای فای دارند هرچند مقایسه اون شاهکار ـه واچوفسکی با این یکم بده )
    اره اطلس ابرها خیلی بهتر بود، فیلمی بود که ادم رو به فکر می انداخت اما خوب لوپر هم چیز خوبی از اب درامد، کسی فکرش رو نمیکرد که یه کارگردان ناشناس همچین فیلمی بسازه.
    منتقد ها هم مخشون تاب برمیداره، بهشون استناد نکنیم بهتره

18. 7 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

Looper 2012

www.imdb.com/title/tt1276104

دیروز ...
    دیروز چی؟!
    سی سال دیگه‌ی تو، همین دیروز من بود!

این متن کوتاه بالا قسمتی از دیالوگ فیلم لوپر بود که تقریبا خلاصه‌ترین تعریف هست که میشه از داستان فیلم تحویل مخاطب داد! (من هم که کلا به خودم اصلا سخت نمی‌گیرم!)

داستان فیلم تقریبا تکراری است باز هم دعوا سر آینده و کنترلش هست. میشه؟! نمیشه؟! آدم بد، مادر زادی بده؟! یا آدم خوب، مادرزادی خوبه؟! فلسفه‌ و سوالاتی که شاید در حتی فیلم‌های بی‌ارزش هم در قالب مزخرف‌ترین فضاهای داستانی و دیالوگ‌ها دیده و یا شنیده باشید. ولی فضا و تم داستانی لوپر با یک فیلمنامه‌ی دقیق و ضرب‌اهنگ مناسب از همه آثار مشابهش جلوتره! بدون شک. یک شاهکاری که امیدوارم مثلش تکرار نشه چون حسابی به "لوپر" اعتقاد و ایمان پیدا کردم.

فیلم با وجود اینکه در آینده اتفاق میفته ولی آنچنان تغییر هیجان برانگیز و اغراق‌آمیزی که نشانش وجود آدم فضایی‌ها و یا ربات‌ها باشه نیست. انسان‌ها هستن و با یکسری پیشرفت کامپیوتری که این پیشرفت هم زیاد در فیلم جایی نداره در حد یکی دو نمای کاربردی و موثر و گذرا پس محیط و فضای آینده در این فیلم علمی – تخیلی به بهترین وجه ممکن به نظرم ملموسه. (حتی 50درصد داستان فیلم در یک علفزار و زمین‌های کشاورزی بیرون شهر اتفاق میفته محیطی که تقریبا نشانی از ماشین و کامپیوتر وجود نداره)

فیلم از نظر تکنیک هیچی کم نگذاشته یک فیلم شیک و تمیز. اکشن فیلم با حضور بروس ویلیس اصلا بی‌معنا نیست و گل درشت مثل جان سخت نیست بلکه به همون اندازه است که باید باشه.
    اصلا همین دقت در تکنیک و به جا بودن اکشن و درام فیلم باعث میشه ذهن مخاطب آرامش بگیره و به این فکر کنه که هدف چیه؟! نتیجه چیه؟! شخصیت اول فیلم چی میخواد؟! دنبال چیه؟! ...
    جلوه های ویژه باتوجه به داستان و شخصیت‌پردازی که از شخصیت پسربچه‌ی فیلم وجود داره در حد لالیگا چشم‌نوازه.

داستان فیلم و گره‌ها و شاه‌کلید درهای بسته‌ی قصه‌ی فیلم هیچ وقت قابل حدس نیست و کاملا ذهن شما رو تحت کنترل خودش داره تا آخر قصه که باید تصمیم درست گرفته بشه و اونوقت که هیجان و علم فیلم هر دو باهم به رگ مخاطب که شما دوست عزیز باشید تزریق میشه.
    به نظرم بازی بازیگران فیلم حتی بروس ویلیس که یه ماشین کشتار در هالیوود شبیه تا یک بازیگر! عالی بود.

در رابطه با این فیلم باید بیشتر خوند و بیشتر نوشت بخصوص که موضوع این فیلم یک موضوع بسیار مهم و اعتقادیه ... ولی اگر برای دانلود و یا دیدنش مردد هستید تردید رو بزارید کنار حتی در این شب‌های امتحان هم که شده این فیلم باکیفیت رو یک بار نگاه کنید.

امتیاز من: 10

20. 16 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    میشه اینجوری برداشت کرد که روح انسان بعد از مرد از بین نمیره بلکه در جسم انسان یا حیوان دیگه ای حلول میکند. مثلا روح وکیل خوب داستان اول بعد از مرگ در بدن جوون اهگساز حلول میکند.
    دقیقا سر همین قضیه همش حس خوندن کتابای کوئیلو رو داشتم.در کل خوب بود دیگه در این حدی که میگی هم نبود به نظرم
    It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

22. 4 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 10 از 316 اولیناولین ... 89101112203560110210 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع