برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 38 از 117 اولیناولین ... 13283637383940486388 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

چه غریب ماندی ای دل...
    سپاس
    844
    از این کاربر 1,178 بار در 177 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط kaka07 نمایش پست ها
    ممنون بابت معرفی انیمه ها
    این شیگوری رو حتما باید ببینم
    راستی کسی لینک دانلود Ova کنیچی رو داره؟
    یه سوال دیگه : جریان این اپیزودها چیه؟ لینک
    اونها یه سری اپیزود مسخره دو سه دقیقه ای هست که لازم نیست تماشا کنین... شما از این لینکها دانلود کنین:

http://sznpaste.net/pejKAbp2
    http://sznpaste.net/xjNVUgMQ

هر 11 تا اوا رو

4. 11 کاربرِ زیر از hossein 2 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It's the little things that make the world
    سپاس
    20,437
    از این کاربر 25,054 بار در 1,605 پست سپاس گزاری شده

سلام بر دوستان انیمه‌باز. می‌دونم اینجا تاپیک مشاوره اینمه‌ست، اما می‌خواستم در مورد مانگا کمی راهنمایی کنید.
    چند وقتیه دارم مانگای Berserk رو می‌خونم که بدجور جذبم کرده. هم داستانش هم طراحیش. می‌خواستم دوستانی که مانگا می‌خونن، اگه چیز خوبی سراغ دارند به ما معرفی کنن.
    ترجیحاً خیلی بلند نباشه، در حد 100 چپتر. مانگای جدید هم اگه چیز خوبی سراغ دارید بگید.
    پیشاپیش ممنون.

6. 14 کاربرِ زیر از amingeneral بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,747
    از این کاربر 415 بار در 50 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط amingeneral نمایش پست ها
    سلام بر دوستان انیمه‌باز. می‌دونم اینجا تاپیک مشاوره اینمه‌ست، اما می‌خواستم در مورد مانگا کمی راهنمایی کنید.
    چند وقتیه دارم مانگای Berserk رو می‌خونم که بدجور جذبم کرده. هم داستانش هم طراحیش. می‌خواستم دوستانی که مانگا می‌خونن، اگه چیز خوبی سراغ دارند به ما معرفی کنن.
    ترجیحاً خیلی بلند نباشه، در حد 100 چپتر. مانگای جدید هم اگه چیز خوبی سراغ دارید بگید.
    پیشاپیش ممنون.
    سلام! البته من مانگا باز نیستم ولی تا حدی که اطلاع دارم...
    berserk خشونت اش خیلی بالاست اگه داستانهای هیجانی و این سبکی دوست دارید tokyo ghoul و shingeki no kyojin رو بخونید مخصوصا اگه انیمه ی shingeki no kyojin رو دیدید الان مانگاش به جاهای خیلی جذابی رسیده(اگه دوس دارید از ادامه ی انیمه بخونید از قسمت 34 شروع کنید)
    یه مانگای دیگه که به اندازه ی اون دوتا خشونت نداره ولی داستان جذاب و در عین حال گاها خنده داری داری fullmetal alchemist ،که 108 قسمته و تموم شده...
    اگه نظرتون راجب به مانگای بلند عوض شد، one piece بخونید،اوایلش یه کم صبر و حوصله میخواد تا داستان روی روال بیافته ولی داستان بسیار گسترده و جالبی داره،البته هنوز تموم نشده و فکر هم نمیکنم نزدیک اتمام باشه،من انیمه اش رو هم دیدم و اصلا خوشم نیومد به نظرم انیمه اش رو اصلا درخور مانگاش نساختن و میتونست خیلی بهتر باشه.
    درباره ی مانگاهای جدید هم نظر شخصی من اینه که اگه مانگا هفتگیه حداقل 30-20 قسمت اول و اگه ماهیانه میاد حداقل 10-8 قسمت اولش رو با هم بخونید تا قدرت داستان و نویسنده براتون روشن بشه به نظرم با کمتر از این تعداد قسمتها نمیشه قضاوت درست داشت.اونوقت میتونید تصمیم بگیرید که مانگا را ادامه بدید یا نه.

8. 16 کاربرِ زیر از eli99 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط amingeneral نمایش پست ها
    ترجیحاً خیلی بلند نباشه، در حد 100 چپتر.

*با تم "Berserk" من تنها مانگای Claymore به نظرم میرسه. ولی یه مانگا که جامع باشه و همیشه هم توی لیست برترین ها اون بالا جا خوش کرده من فقط یه دونه پیشنهاد می کنم اونم Vagabondه. حیف که با اون معیار 100 قسمتی جور درنمیاد وگرنه هیچی مثل خوندن یا بهتر بگم "تماشا" کردن این مانگا لذت بخش نیست به قول مهدی هر صفحه یه "تابلو" نقاشیه. (+) اصلن بردار پوسترش کن بزن رو دیوار! تا امروز فکر کنم تا قسمت 325م "برگردان" شده. (فارسی،انگلیسی ...). حالا اگه از این تم "سامورایی" خوشتون اومد من مانگای Blade Of The Immortal پیشنهاد می کنم (+) شخصن چون وابسته به تیم های ترجمه فارسی هستم هنوز اینو یا بالایی رو تا آخر نخوندم ولی شما چنین مشکلی نداری.

سپاس
    2,007
    از این کاربر 169 بار در 19 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein 2 نمایش پست ها
    اونها یه سری اپیزود مسخره دو سه دقیقه ای هست که لازم نیست تماشا کنین... شما از این لینکها دانلود کنین:

http://sznpaste.net/pejKAbp2
    http://sznpaste.net/xjNVUgMQ

هر 11 تا اوا رو
    مسخره چیه عزیزه من!!!

ova داستان جانبی از سری اصلی انیمه هست و هم اینکه وقتی انیمه نصفه کاره قطع میشه و تموم نمیشه به صورت ova پخش میشه و زمان هرکدوم هم مثله خوده انیمه 24 دقیقه هستش.
    و مورد دیگر اینکه ova انیمه هلسینگ جزو 50 انیمه برتر هستش.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    به دوستان هم انیمه Haikyuu!! رو پیشنهاد میکنم.
    موضع انیمه در رابطه با والیبال هستش. انیمه کمدی و ورزشی،واقعن میخندونه حتمن ببینید.

11. 11 کاربرِ زیر از dll بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,998
    از این کاربر 45,650 بار در 2,811 پست سپاس گزاری شده

در راستای پستِ بالا باید بگم انیمه هایکیو خیلی قشنگه من چون خودم داشتم Ace of Diamond رو میدیدم از همونجا به انیمه ورزشی علاقه پیدا کردم و بعدش هم که هایکیو شروع شد و لذت بردم ازش . اگر شروع کردید به دیدنِ هایکیو در کنارش Ace of Diamond رو هم ببینید چون از نظرِ من قوی تر از هایکیو ــست

13. 10 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,948 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط dll نمایش پست ها
    مسخره چیه عزیزه من!!!

Ova داستان جانبی از سری اصلی انیمه هست و هم اینکه وقتی انیمه نصفه کاره قطع میشه و تموم نمیشه به صورت ova پخش میشه و زمان هرکدوم هم مثله خوده انیمه 24 دقیقه هستش.
    و مورد دیگر اینکه ova انیمه هلسینگ جزو 50 انیمه برتر هستش.
    ova همیشه 24 دقیقه ای نیست. نمونه؟ ova های هلسینگ اولتیمیت که خودتون گفتید! سه قسمت 9 دقیقه ای هستن. در ضمن حتما ربطی به نصفه و نیمه کاره بودن انیمه هم نداره. نمونه؟ همون هلسینگ! که ova ـها به نوعی بازسازی داستانی حساب میشن. نمونه ی دیگه؟ نوروگامی که یک سری داستان غیر مرتبط با همون شخصیت هاست.

معنی ova به نقل از ویکی پدیا:
    یک واژه ژاپنی برای انیمه‌هایی که مستقیما بر روی ویدئو منتشر شده‌اند، بدون اینکه برای اولین بار بر روی تلویزیون یا در سینماها نمایش داده شوند.
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

15. 11 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,007
    از این کاربر 169 بار در 19 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط lastshepherd نمایش پست ها
    ova همیشه 24 دقیقه ای نیست. نمونه؟ ova های هلسینگ اولتیمیت که خودتون گفتید! سه قسمت 9 دقیقه ای هستن. در ضمن حتما ربطی به نصفه و نیمه کاره بودن انیمه هم نداره. نمونه؟ همون هلسینگ! که ova ـها به نوعی بازسازی داستانی حساب میشن. نمونه ی دیگه؟ نوروگامی که یک سری داستان غیر مرتبط با همون شخصیت هاست.

معنی ova به نقل از ویکی پدیا:

دوست عزیز شما به کل در اشتباهی!مدرک؟اونی که شما میگی 2 3 دقیقه Special نام داره!!! مدرک؟
    http://myanimelist.net/anime/7728/He...lm_of_Darkness
    Information
    Type: Special
    Episodes: 1
    Status: Finished Airing

http://myanimelist.net/anime/11077/Hellsing:_The_Dawn
    Information
    Episodes: 3

و ova هلسینگ لینک پایین 28 دقیقه مدرک؟
    http://myanimelist.net/anime/6904/He...est_for_Freaks

و جدیدترین ova پنجاه دقیقه تو هر قسمت.مدرک؟
    http://myanimelist.net/anime/777/Hellsing_Ultimate

شما قسمت اول جمله بنده رو کنار گزاشتی و فقط به قسمت دوم توجه کردی مدرک؟ Ova داستان جانبی از سری اصلی انیمه هست مدرک؟
    انیمه کنیچی تو 50 قسمت ناتموم موند و به علت اینکه طرفداراهای زیادی داره هرسال دو سه قسمتی ova میسازن که بعضی ها ادامه و بعضی ها داستان جانبی هستن و در مورد نوراگامی هم باید بگم این هم داستان جانبی حساب میشه... داستان جانبی که تو مانگا اشاراتی بهش شد و با کمک مانگاکا اون رو ساختن.

اون نقل قول از ویکی پدیا هم که شما گزاشتی کلن به چیزی که من گفتم بی ارتباطه به خاطر اینکه من در مورد ماهیته ova و اینکه برای چی درستش میکنن گفتم نه اینکه بگم چجوری پخش میشه!

17. 9 کاربرِ زیر از dll بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,948 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط dll نمایش پست ها
    دوست عزیز شما به کل در اشتباهی!مدرک؟اونی که شما میگی 2 3 دقیقه Special نام داره!!! مدرک؟
    http://myanimelist.net/anime/7728/He...lm_of_Darkness
    Information
    Episodes: 1

http://myanimelist.net/anime/11077/Hellsing:_The_Dawn
    Information
    Episodes: 3

و ova هلسینگ لینک پایین 28 دقیقه مدرک؟
    http://myanimelist.net/anime/6904/He...est_for_Freaks

و جدیدترین ova پنجاه دقیقه تو هر قسمت.مدرک؟
    http://myanimelist.net/anime/777/Hellsing_Ultimate

شما قسمت اول جمله بنده رو کنار گزاشتی و فقط به قسمت دوم توجه کردی مدرک؟ Ova داستان جانبی از سری اصلی انیمه هست مدرک؟
    انیمه کنیچی تو 50 قسمت ناتموم موند و به علت اینکه طرفداراهای زیادی داره هرسال دو سه قسمتی ova میسازن که بعضی ها ادامه و بعضی ها داستان جانبی هستن و در مورد نوراگامی هم باید بگم این هم داستان جانبی حساب میشه... داستان جانبی که تو مانگا اشاراتی بهش شد و با کمک مانگاکا اون رو ساختن.

اون نقل قول از ویکی پدیا هم که شما گزاشتی کلن به چیزی که من گفتم بی ارتباطه به خاطر اینکه من در مورد ماهیته ova و اینکه برای چی درستش میکنن گفتم نه اینکه بگم چجوری پخش میشه!
    درسته، ولی صرفا جهت ادامه ی داستان ناتمام نیست. همین! در ضمن خودتون هم باز اشاره کردید که صرفا 24 دقیقه ای نیست!

پ.ن: در مورد قسمت های اسپشیال هم درست گفتید. اشتباه از من بود.
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

19. 9 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    187
    از این کاربر 2,538 بار در 231 پست سپاس گزاری شده

دیدم بحث از هلسینگ کردین خیلی وفته داره یه گوشه ایی تو هارد خاک میخوره چون دوستم گفت داستانش تموم نمیشه
    تو این ده قسمت داستان تموم میشه؟ اگر تموم نمیشه چیزی هست که تمومش کنه؟ لینکی چیزی میشه بدین؟ یا خصوصی کنید؟

21. 7 کاربرِ زیر از d@vid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 38 از 117 اولیناولین ... 13283637383940486388 ... آخرینآخرین