برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 39 از مجموع 39
    It's the little things that make the world
    سپاس
    20,437
    از این کاربر 25,054 بار در 1,605 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ي 184 تي‌وي‌وُرلد | زيرنويس فصل پنجم سریال Community | پــایــان

.

0000

سلامی دوباره به شما عزیزان...
    فصل پنجم سریال زیبای کمیونیتی هم از 12 دی شروع میشه و افتخار این رو داریم که مثل فصل های قبل با ترجمه این سریال دوست داشتنی همراه شما باشیم. بعد از ترجمه 4 فصل بالاخره موفق شدیم خودمون رو به پخش هفتگی برسونیم و از این به بعد به صورت هفتگی در خدمت شما باشیم. تلاش های زیادی صورت گرفت تا زیرنویس این 4 فصل رو آماده کنیم اما حمایت شما همیشه دلگرمی ما بوده و خستگی رو از تنمون دراورده. امیدوارم شما هم از کیفیت زیرنویس ها راضی باشید.

البته از ترجمه فصل 4 هنوز چند قسمتی باقی مونده که محمد جویی و جواد عزیز مشغول ترجمه این قسمت ها هستند و من و محمد اکلیس ترجمه فصل 5 رو به صورت هفتگی انجام میدیم تا دو نفر دیگه هم به ما ملحق شوند.

این فصل 13 قسمت است و قسمت اول و دوم روز پنجشنبه از شبکه NBC با هم پخش میشه و لینک ها جمعه به دست ما میرسه. البته با توجه به ایام امتحانات امکان داره ترجمه این قسمت ها با تاخیر چند روزه همراه باشه که امیدواریم ما رو درک کنید.

همونطور که میدونید این فصل با بازگشت دن هارمون همراه است و مطمئنا فصلی عالی رو شاهد خواهیم بود. به این امید که شعار سریال به واقعیت بپیونده و شاهد 6 فصل و یک فیلم سینمایی باشیم.

با ما همراه باشید...

معرفیِ کامل | دانلودِ سریال

1
    Episode 1 Subscene
    2 Episode 2 Subscene
    3 Episode 3 Subscene
    4 Episode 4 Subscene
    5 Episode 5 Subscene
    6 Episode 6 Subscene
    7 Episode 7 Subscene
    8 Episode 8 Subscene
    9 Episode 9 Subscene
    10 Episode 10 Subscene
    11 Episode 11 Subscene
    12 Episode 12 Subscene
    13 Episode 13 Subscene

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,688 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ي 184 تي‌وي‌وُرلد | زيرنويس فصل پنجم سریال Community | پــایــان

منم تشکر میکنم از همه عزیزانی که زحمت ترجمه کردن این سریال رو کشیدن تا افرادی مثل منم بتونن تو لذت بردن از سریال سهیم باشیم
    دست هر چهار عزیز آقا امین+ محمد + جواد +محمد جویی ( خیلی زیرپوستی کار میکنی خدایی هیشکی هیچی ازت نمیدونه )

درد نکنه خسته نباشد امیدوارم همیشه شاد و سلامت در کنار خوانواده محترم باشد

پایان یک پروژه تی وی ورلدی دیگه رو تبریک میگم به تمام زحمت کشان انجمن به خصوص مترجمین گل
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

3. 18 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,998
    از این کاربر 45,650 بار در 2,811 پست سپاس گزاری شده

خسته نباشید رفقا

امین - جواد - محمد 2 ( )

5. 16 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده

حدود یکسال پیش امین و محمد اکلیس عزیز ترجمه این سریال رو شروع کردن و در ادامه راه جواد و محمد جوئی هم به جمع تیم کامیونیتی پیوستن ، یه خسته نباشید جانانه به هر چهار نفر میگم و باید گفت واقعا کار بزرگی رو به اتمام رسوندید

7. 19 کاربرِ زیر از pooya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,950 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

این پروژه برا من یکی از پروژه‌هی خاص انجمنه، یه جورایی دلیلی که من تی وی ورلدی شدم. یادم حدود یه سال قبل از این که پروژه رو دست بگیرین من با زیرنویس قبلیش فصل یک رو دیدم، بعد که فهمیدم زیرنویس فارسیش ادامه نداره حدود یک ماه دپرس بودم، تا یه بار اتفاقی اومدم اینجا دیدم که پروژه رو دست گرفتین. سرعت و نظم‌تون واقعا باور کردنی نبود.

تا به حال انجمن پروژه بزرگ کم نداشته ولی اگه من یه پروژه رو به خوام به عنوان بهترین پروژه این انجمن انتخاب کنم بدون شک کامیونیتی رو انتخاب می‌کنم. سریال خوب، ناشناخته توی ایران، با زیرنویس قوی، سرعت زیاد و نظم عالی. واقعا خسته نباشید کار بزرگی کردید:x

9. 17 کاربرِ زیر از Amin03 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

.
    منم یه تشکر جانانه بکنم از چهار رفیقِ عزیزم که با زحمات و پشتکارِ مثال زدنیشون پروژه ی ترجمه ی این سریالِ دیدنی رو به بهترین شکل ختم بخیر کردن.
    امین ، محمد اکلیس، جواد و محمد جویی ; دمتون گرم.

We Shall Live Forever
    سپاس
    3,735
    از این کاربر 5,536 بار در 632 پست سپاس گزاری شده

بچه ها خسته نباشید

Everybody lies / Humanity is overrated
    کاشکی آخر این سوز بهاری باشد
    کاشکی در بغلت راه فراری باشد
    کاشکی از همه مخفی بشود این شادی
    کاشکی وصل شود عشق تو به آزادی

12. 17 کاربرِ زیر از javad48 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It's the little things that make the world
    سپاس
    20,437
    از این کاربر 25,054 بار در 1,605 پست سپاس گزاری شده

خب دوستان، در کمال ناباوری سریال از سوی شبکه کنسل شد! الان که اینو می‌نویسم هنوز توی شُک هستم و پیش خودم فکر میکنم که قانوناً نباید اینطوری میشد! تا همین دیروز زمزمه ها از تمدید شدن بود ولی امشب شبکه nbc رسماً اعلام کرد که کامیونیتی کنسل شده. میزان ناراحتیِ تیم ترجمه کامیونیتی خارج از توصیفه و دلم نمیخواد این احساس تلخ رو به شما هم منتقل کنم. فقط همینو بدونید که نزدیک به 100 قسمت ترجمه کردیم، به این امید که یه پایان شایسته ببینیم، به این امید که یه روز این سریال توی ایران به حق خودش برسه، ولی با خوردن برچسب کنسلی به پیشونی سریال مطمئناً تلاش های ما هم نتیجه ی چندانی نخواهد داشت.
    البته هنوزم امید هایی هست که شبکه یا مراکز دیگه ای مانند نتفلیکس ادامه‌ی سریالو به عهده بگیرن اما شانس زیادی وجود نداره و بهتره دل خودمونو به این چیزا خوش نکنیم.
    دیگه احتمالاً آخرین پست ما در تاپیک های ترجمه خواهد بود، به خاطر همین میخوام تشکر کنم از همه‌ی عزیزانی که توی این 5 فصل با ما همراه بودن و چه توی تاپیک‌های ترجمه، چه در پیام های خصوصی، و یا در قلب خودشون، از ما حمایت کردن و باهامون همراه بودن.
    به قول عابد در آخرین قسمت کامیونیتی: "اگه برنگردیم، پس حتماً یه سیارک به زمین برخورد کرده"
    اما فکر کنم نیازی هم به سیارک نبوده...

تشکر از همگی
    بدرود

We Shall Live Forever
    سپاس
    3,735
    از این کاربر 5,536 بار در 632 پست سپاس گزاری شده

واقعا ناراحت کنندست....

Everybody lies / Humanity is overrated
    کاشکی آخر این سوز بهاری باشد
    کاشکی در بغلت راه فراری باشد
    کاشکی از همه مخفی بشود این شادی
    کاشکی وصل شود عشق تو به آزادی

15. 16 کاربرِ زیر از javad48 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

how YOU doin' ?
    سپاس
    14,367
    از این کاربر 13,487 بار در 831 پست سپاس گزاری شده

دیشب دقایقی پس از اعلام کنسلی سریال از سوی NBC، بازیگران و سازندگان سریال در توییت هایی از حس و حال غم انگیز خود گفتند و از هواداران پرشور سریال بابت پشتیبانی همیشگی شان تشکر کردند.

حالا تنها بارقه ی امید طرفدران برای فصل ششم، شبکه ها و سایت های آنلاین پخش مدیایی چون Netflix و Hulu هستند. اما هنوز شانس فیلم سینمایی کمیونیتی به قوت قبل باقی ـه و شاید حالا جتی کمی هم تقویت شده. دن هارمون در مصاحبه ای در ماه مارچ گفته بود: "اگه قرار باشه که فیلم سینمایی توی زیرزمین خونه م با نوارچسب و خاک رس هم ساخته بشه، فیلم به این شکل ساخته میشه، برای اینکه سریال یک جمع بندی و پایان بندی لازم داره. عنوان کتابی که در مورد این سریال نوشته میشه «کمیونیتی: یک ماجراجویی شگفت انگیر درون سریالی که هیچکی اونو نمی بینه» نیست، عنوان این کتاب به وضوح «شش فصل و یک فیلم سینمایی» ـه؛ این موضوعی ـه که از قبل مشخص شده، گاهی دستای ما به سرنوشت گره خورده"

صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234