برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

Hybrid View

تاتاکاعه
    سپاس
    13,942
    از این کاربر 12,784 بار در 818 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : American Gods| معرفی سریال |بحث و تبادل نظر

فصل سوم - تا اپیزود سوم
    »»
    خوشبختانه یا متاسفانه اونقدر فصل قبل داغون بود که هیچی ازش یادم نمونده و خوشبختانه یا متاسفانه اصلا" سریال تو دو فصل گذشته داستان خاصی نداشت که بخواییم چیزی رو به یاد بیاریم. نه اینکه سریال هیچ داستانی نداشته باشه، تو همون اپیزودهای اول معلوم شد خدایان قدیم میخوان به جنگ خدایان جدید برن و کماکان سریال رو همین دور باطل داره میچرخه و این وسط یه سری خدا یا الهه میان و میرن . البته من مشکلی با این بخش سریال ندارم و اگر قرار نیست از مرحله اسطوره شناسی پا رو فراتر بزاره بازم برام قابل قبوله تا وقتیکه نخوان بیننده رو با دیالوگ و حاشیه پردازی خسته و گیج کنن.
    در مورد فصل سوم تا اینجا سریال روند بهتری از گذشته داشته و مشخصه که از فصل قبل تو بخش روایت داستان درس عبرت گرفتن و حداقل سلسله اتفاقات تا اینجا سر راست و خسته کننده نبوده. همچنان خوش رنگ و لعاب بودن و موسیقی بخش غالب «خدایان آمریکایی» هست، یه ذره تلاش برای پیشرفت تو داستان دیده میشه و خط داستانی «شادو مون» تا اینجا بخش جذاب قصه بود. فعلا" «شادو مون» و «چهارشنبه» تو مرکز اتفاقات اتفاقات هستن و مثل دو فصل قبلی رو کاراکترهای حاشیه ای مانور نمیدن که تاثیرات مثبتش رو تا اینجا گذاشته و البته مثل همیشه «لارا مون» نچسب ترین و اضافه ترین کاراکتر سریال هست که امیدوارم زودتر از دستش خلاص بشیم.
    خلاصه وار بخوام بگم بعد از فصل دوم تصمیم گرفته بودم دیگه این سریال رو ادامه ندم ولی از روی کنجکاوی فصل سوم شروع کردم و تا اینجا راضی کننده بوده و خیلی خوش بین هستم که در ادامه بهتر هم میشه.مطمئنا" خیلیاتون این سریال رو همون فصل قبل دراپ کردین ولی هنوز »خدایان آمریکایی» به بن بست نرسیده و بهتره یه فرصت دیگه بهش بدین.

اپیزود اول
    7.5
    اپیزود دوم
    7
    اپیزود سوم
    7

2. 15 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :