برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 37 از 117 اولیناولین ... 12273536373839476287 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,463 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,ماج,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

چه غریب ماندی ای دل...
    سپاس
    844
    از این کاربر 1,178 بار در 177 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط d@vid نمایش پست ها
    kiseijuu کسی دیده؟ داستان تو یه فصل تموم میشه؟ حسش نیست منتظر باشم
    انیمه 24 قسمتیه و در دو فصل تموم میشه.

منم منتظر فیلمش هستم ... قطعاً زیرنویسش میکنیم.

4. 12 کاربرِ زیر از hossein 2 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,656
    از این کاربر 974 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان خسته نباشید

عرضم به حضورتون که بنده اصلا فرصت تماشای انیمه رو نداشته و ندارم! اما بنا به حس وحالی که این تایپک به ایشان منتقل کرد بر این شدم که سریال انیمه ای رو جهت تماشا و بطور کل صلح با دنیای انیمه شروع کنم..

اما خب ما که اطلاعاتی از دنیای انیمه نداریم! بنا براین دست به دامن شماییم که چند انیمه به بنده معرفی کنید:
    ماحصل کمی تا قسمتی کند کاو خودم شد انیمه Maccano که متاسفانه نتوستم هیچ جا برای دانلود پیداش کنم! اگر محوریت داستان بزرگسالانه و کمی هم دارای درون جذاب باشه ممنون میشم و البته خیلی هم بلند نباشه! و زیرنویس هم انشالله داشته باشه...! کمی هم خشونت طلب میباشم! . علاقمند به مباحث روانشناسی
    پیشاپیش متشکرم
    =============================
    بعد اینکه تو بسیاری از بخشهای انجمن اجازه پست دهی به اینجاب داده نشده!

6. 10 کاربرِ زیر از behzad_daniel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,948 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_daniel نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید

عرضم به حضورتون که بنده اصلا فرصت تماشای انیمه رو نداشته و ندارم! اما بنا به حس وحالی که این تایپک به ایشان منتقل کرد بر این شدم که سریال انیمه ای رو جهت تماشا و بطور کل صلح با دنیای انیمه شروع کنم..

اما خب ما که اطلاعاتی از دنیای انیمه نداریم! بنا براین دست به دامن شماییم که چند انیمه به بنده معرفی کنید:
    ماحصل کمی تا قسمتی کند کاو خودم شد انیمه Maccano که متاسفانه نتوستم هیچ جا برای دانلود پیداش کنم! اگر محوریت داستان بزرگسالانه و کمی هم دارای درون جذاب باشه ممنون میشم و البته خیلی هم بلند نباشه! و زیرنویس هم انشالله داشته باشه...! کمی هم خشونت طلب میباشم! . علاقمند به مباحث روانشناسی
    پیشاپیش متشکرم
    =============================
    بعد اینکه تو بسیاری از بخشهای انجمن اجازه پست دهی به اینجاب داده نشده!
    علت اینکه نتونستید لینک دانلود پیدا کنید این بوده که تلفظ صحیح انیمه Baccano است. باکانو یه انیمه با محوریت گروه های مافیاییه. چیزی که داستان رو می تونه جذاب یا ناامید کننده کنه شکسته بودن خط داستانی و تعداد کاراکتر های زیاد توشه. اگر می تونید از این قضیه لذت ببرید این انیمه رو شروع کنید.

اگر علاقه مند به مباحث روانی هستید این انیمه ی داستانی رو بهتون جدا پیشنهاد می کنم، فوق العاده ـس: Paprika. این انیمه یه جورایی مغز داستان فیلم معروف اینسپشن ـه.

از کارهای روانشناسانه ی معروف هم می تونم انیمه ی سری Paranoia Agent اشاره کنم.

اشتاینس گیت یا Steins;Gate رو هم دیدنش رو به تازگی شروع کردم، این انیمه ی فوق العاده روانشناسانه با محوریت داستان سفر در زمان رو از دست ندید.

8. 15 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,656
    از این کاربر 974 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط lastshepherd نمایش پست ها
    علت اینکه نتونستید لینک دانلود پیدا کنید این بوده که تلفظ صحیح انیمه Baccano است. باکانو یه انیمه با محوریت گروه های مافیاییه. چیزی که داستان رو می تونه جذاب یا ناامید کننده کنه شکسته بودن خط داستانی و تعداد کاراکتر های زیاد توشه. اگر می تونید از این قضیه لذت ببرید این انیمه رو شروع کنید.

اگر علاقه مند به مباحث روانی هستید این انیمه ی داستانی رو بهتون جدا پیشنهاد می کنم، فوق العاده ـس: Paprika. این انیمه یه جورایی مغز داستان فیلم معروف اینسپشن ـه.

از کارهای روانشناسانه ی معروف هم می تونم انیمه ی سری Paranoia Agent اشاره کنم.

اشتاینس گیت یا Steins;Gate رو هم دیدنش رو به تازگی شروع کردم، این انیمه ی فوق العاده روانشناسانه با محوریت داستان سفر در زمان رو از دست ندید.
    بسیار بسیار خشنود شدم از این لطف بزرگ شما به بنده! به قطع تمامیه انیمه هایی که گفتید رو دانلود و تماشا میکنم: اصولا انواع داستانهای خطی و غیر خطی رو با هرگونه محتوای هرمونتیکی دنبال میکنم به شرط همون جذابیت..

فقط عذر دیگه ای هم دارم که امیداورم تصور نشه که تنبل تشریف دارم: از اونجایی که "درخواست مشاوره و لینک دانلود" نام دیگه ای از آدرس این تایپیک هست : خواستم ببینم احیانا لینک دانلود آثار بالا رو هم دوستان میتونن به بنده نشون بدن؟!

پیشاپیش بخاطر این جسارت عذر میخوام..: ضمنا تو پست اول منظور از درون :درون مایه بود که متاسفانه اون "مایه" ش جا افتاد!

10. 11 کاربرِ زیر از behzad_daniel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,948 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_daniel نمایش پست ها
    بسیار بسیار خشنود شدم از این لطف بزرگ شما به بنده! به قطع تمامیه انیمه هایی که گفتید رو دانلود و تماشا میکنم: اصولا انواع داستانهای خطی و غیر خطی رو با هرگونه محتوای هرمونتیکی دنبال میکنم به شرط همون جذابیت..

فقط عذر دیگه ای هم دارم که امیداورم تصور نشه که تنبل تشریف دارم: از اونجایی که "درخواست مشاوره و لینک دانلود" نام دیگه ای از آدرس این تایپیک هست : خواستم ببینم احیانا لینک دانلود آثار بالا رو هم دوستان میتونن به بنده نشون بدن؟!

پیشاپیش بخاطر این جسارت عذر میخوام..: ضمنا تو پست اول منظور از درون :درون مایه بود که متاسفانه اون "مایه" ش جا افتاد!
    بنا به تصمیم مدیران محترم امکان ایجاد تاپیک جهت درخواست لینک "دانلود" وجود نداره. برای یافتن لینک دانلود از موتور جستجوی "گوگل" استفاده کنید.

12. 13 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,168
    از این کاربر 2,394 بار در 223 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان
    انیمه مثل Kenichi چی پیشنهاد میکنید؟
    البته تعداد قسمتاش هم کم باشه
    وقتے قهرمان جهان شدم
    آنگاه فهمیدم که باید بیشتر خم شوم
    تا مدال قهرمانے را به گردنم بیاویزند . . .
    (جهان پهلوان غلامرضا تختی)

14. 7 کاربرِ زیر از kaka07 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    743
    از این کاربر 700 بار در 89 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kaka07 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام

انیمه‌ی رزمی تو اون مایه‌ها الان چیزی یادم نمیاد !

ولی این دو تا از خوبای تم اسپورت هستن :

Hajime no Ippo

Kuroko no Basuke
    http://picoup.ir/images/85894166791711154831.jpg

16. 10 کاربرِ زیر از HOSHI بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

چه غریب ماندی ای دل...
    سپاس
    844
    از این کاربر 1,178 بار در 177 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kaka07 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کنیچی از نظر من سرآمد هرچی انیمه رزمیه ... به جز Hajime no ipo که دوستمون گفتند این ها هم هست:

Rurouni Kenshin ... تعداد قسمتش زیاده حدود 70 تا ولی واقعاً ارزش داره ... به همگی توصیه میکنم حتماً سری اعتماد و خیانت رو ببینین:
    Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Tsuiokuhen

Samurai Champloo رو هم حتماً ببین

آهان ... یه چیز خوف و خفن برات دارم ! Shigurui .... یکی از بهترین انیمه های تاریخ !

در ضمن 11 ova که از کنیچی اومده رو هم ببینین.

18. 10 کاربرِ زیر از hossein 2 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,463 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein 2 نمایش پست ها
    Samurai Champloo رو هم حتماً ببین
    آهان ... یه چیز خوف و خفن برات دارم ! Shigurui .... یکی از بهترین انیمه های تاریخ !
    حالا كه حرف از "Samurai Champloo " شد حتمن به تاپيكش سر بزنيد »» +

پ.ن: "شيگوري" هم يه ذره پيشنهاد سنگينيه! داستانش هم البته در انيمه تموم نميشه ولي يكي از متفاوت‌ترين انيمه‌هايي كه تا حالا تماشا كردم. كاملن هم بزرگسال و خشن و خوفناك. بديش اينكه ادامه‌ش ميره برا مانگا به همين خاطر ضدحال ميشه.

20. 11 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,168
    از این کاربر 2,394 بار در 223 پست سپاس گزاری شده

ممنون بابت معرفی انیمه ها
    این شیگوری رو حتما باید ببینم
    راستی کسی لینک دانلود Ova کنیچی رو داره؟
    یه سوال دیگه : جریان این اپیزودها چیه؟ لینک
    وقتے قهرمان جهان شدم
    آنگاه فهمیدم که باید بیشتر خم شوم
    تا مدال قهرمانے را به گردنم بیاویزند . . .
    (جهان پهلوان غلامرضا تختی)

22. 6 کاربرِ زیر از kaka07 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 37 از 117 اولیناولین ... 12273536373839476287 ... آخرینآخرین