برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی را برای این قسمت سریال در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
280. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

5 1.79%
  • 2

1 0.36%
  • 3

0 0%
  • 4

2 0.71%
  • 5

0 0%
  • 6

2 0.71%
  • 7

1 0.36%
  • 8

10 3.57%
  • 9

41 14.64%
  • 10

218 77.86%
صفحه 9 از 19 اولیناولین ... 7891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 از مجموع 182
    F*ck the spoiler
    سپاس
    7,172
    از این کاربر 6,734 بار در 334 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود دهم

Season 6, Episode 10, The Winds of Winter
    فصل ششم, قسمت دهم, باد های زمستان

خلاصه داستان اين قسمت : سرسی به خاطر جرایمش محاکمه می شود، در حالی که جیمی همراه با والدر فری پیروزی را در دو قلو ها جشن می گیرند. داووس جان را با اقدامات ملیساندرا مواجه می کند، و لیتل فینگر اغراضش را برای ... برملا می کند.

ویرایش مدیریت:
    لطفا جهت احترام به حقوق سایر اعضای انجمن:
    از بیان هرگونه مطلب اسپویلری مرتبط با قسمت های آتی سریال خود داری نموده و از بحث درباره محتوای اپیزودها در تاپیک های غیر مرتبط و چتباکس خود داری نمایید.
    برای دانلود زیرنویس هم از قسمت بالا به تاپیک مربوطه مراجعه فرمائید.
    باتشکر از همه دوستان گرامی.

We All Have A Dark Side
    سپاس
    4
    از این کاربر 23 بار در 3 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود دهم

اپیزود 10 در یک کلام : فوق العاده
    همه چیز از اون ارامش قبل طوفان تا طوفانی که دنریس در سکانس آخر به راه انداخت.
    درسته که همه تئوری هایی که از قبل راجب این فصل مطرح شد درست از آب در اومد از هویت واقعی جان گرفته تا سرسی ملکه دیوانه اما بازم کار سازنده ها حرف نداشت.
    اون قسمت انفجار وایلد فایر با اون پیانوی فوق العاده (دم رامین جوادی گرم) یکی از بهترین سکانس های کل سریال بود.
    بالاخره از شر والدر فری هم راحت شدیم آیا اریا میتونه انتقامشو از سرسی هم بگیره؟
    اما درباره جان که بنظرم دیگه تو همین اپیزود رسما باید اعلام میکردن که اون بچه جان اسنو هه چون همه این قضیه رو از قبل میدونستن و چقدر دلم برای ند استارک تنگ شد کاش میشد توی فلش بک های فصل بد دوباره خود شان بین رو ببینیم.
    حالا با خط داستانی که برای جان بوجود اومد اینده پادشاهی هفت اقلیم پیچیده تر شد سرانجام دنریس چی میشه؟ایا بعد شش فصل که همه طرفدارا با اطمینان از این حرف میزدن که دنریس یه روزی روی تخت اهنین میشینه سریال خلافشو ثابت میکنه؟چند وقت پیش جایی خوندم که یکی از عوامل سریال گفته بود جان اسنو کلیدی ترین کارکتر سریاله
    و این رو هم اضافه کنم که مسلما قضیه پادشاشه شب به فصل آخر سریال کشیده میشه، جان ، دنریس مقابل ارتش مردگان یا یه اتفاق دیگه؟
    بنظرم خیلی از اپیزودای این فصل به پای 2 اپیزود آخر سوختن ولی حالا که نگاه میکنم میفهمم کاملا ارزششو داشت

اپیزود 10 : 10/10

3. 4 کاربرِ زیر از Rick_Grimes13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    283
    از این کاربر 506 بار در 68 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil_C نمایش پست ها
    پدر ِ جان کیه؟ الآن نسبت جان و دنریس چیه؟ پسرعمو و دختر عمو؟
    پدر جان ریگار تارگرین پسر ارشد ایریس (شاه دیوانه) و برادر دنریسه
    یعنی دنریس میشه عمه جان

اضافه شده در : 9 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط mkarimifard77 نمایش پست ها
    غمگین ترین شخصیت سریال :

فکر کنم هیچکدام از شخصیتهای این قسمت و این فصل نمی تونن شرایط سرسی را داشته باشن. در عین حال اینکه تازه می خواست لذت انتقام را با تمام وجود حس کنه ، سومین و آخرین فرزندش را هم از دست داد. سرسی بدبخت ، سلطنت را برای خودش نمی خواست ، اون می خواست در کنار فرزندانش سلطنت کند ولی حالا این تخت لعنتی هر سه بچه اش را ازش گرفت و در پایان ؛ سرنوشت بصورتی دور از انتظار ؛تاج سلطنت را به مادر داغدیده هدیه داد . فکر نکنم در طول تاریخ وستروس هیچ پادشاه یا ملکه ای در زمان تاجگذاری اش چنین غمگین وجود داشته باشد.
    سرسی حالا به مفهوم مطلق کلمه می تواند خطرناک باشد چون او دیگر چیزی را برای از دست دادن ندارد و حتی سلطنت هم برایش ارزشی ندارد. اوتاج و تخت را برای جافری و تامن می خواست نه برای خودش. شاید اگر کسی در فصول اولیه سریال می گفت سرانجام سرسی ، تاج سلطنت را برسر می گذارد به او می خندیدیم ولی داستان نغمه آتش و یخ بخاطر همین غافلگیری ها و چرخش هایش تبدیل به بهترین داستان عالم شده است.
    سرسی فصل بعد دیدنی ترین شخصیت سریال است.
    واقعا دیگه چیزی برای از دست دادن نداره و میتونیم سرسی رو ملکه دیوانه خطاب کنیم
    تقابل سرسی مجهز به وایلد فایر در حالی که جیمی نسبتا شرافتمند رو در کنار خودش داره با ارتش دنریس و بخصوص رویاروییش با تیریون میتونه نوید یه فصل هفت طوفانی رو بده
    به همه اینها داستانهای شمال رو هم اضافه کنید

5. 6 کاربرِ زیر از wishtasp بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    822
    از این کاربر 159 بار در 22 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط wishtasp نمایش پست ها
    پدر جان ریگار تارگرین پسر ارشد ایریس (شاه دیوانه) و برادر دنریسه
    یعنی دنریس میشه عمه جان

اضافه شده در : 9 minutes

واقعا دیگه چیزی برای از دست دادن نداره و میتونیم سرسی رو ملکه دیوانه خطاب کنیم
    تقابل سرسی مجهز به وایلد فایر در حالی که جیمی نسبتا شرافتمند رو در کنار خودش داره با ارتش دنریس و بخصوص رویاروییش با تیریون میتونه نوید یه فصل هفت طوفانی رو بده
    به همه اینها داستانهای شمال رو هم اضافه کنید

دنریس میشه عمه ی جان
    از این زاویه نگاه نکرده بودم

7. 7 کاربرِ زیر از Ward بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

_ 10/10 _
    خوب این فصل هم با تمام فراز نشیب هاش به پایان رسید و ما ماندیم و تحمل 9 ماه دلتنگی که هر سال سخت تر میشود !

برسیم به ایپزود پایانی که رکورد ها رو شکست ! از نظر زمانی ! بیننده ! امتیاز و ...
    شروع طوفانی و کارگردان محوری داشت ، انفجار معبد و پودر شدن اسپارو و پیروانش ! تیکه تیکه شدن استاد پایسل منفور ! خودکشی تامن و اسارت بانو "شیم" !!
    اون لحظه ای که شمعا داشتن اب میشدن یاد شکنجه های فیلم های اره افتادم ! سرسی نشون داد هنوزم اول منفور سریالِ
    ولی از زجر کش کردن اون راهبه سر کیف اومدم ، کوه چه بلاهایی سرش بیاره خدا میدونه ( ما هم میدونیم )
    در اخر به تخت نشستن سرسی که با غرور و تکبر خاص خودش همراه بود و معلوم شد اون پیشگو جنگل درست گفته بود فقط مونده کشته شدن سرسی به دست برادر کوچکتر(با اون نگاه اخر جیمی به سرسی فکر میکنم جیمی باشه که کار ملکه دیوانه رو تموم کنه و چه صحنه ای میشه ...)

شمال همیشه جذاب که بدون نبرد هم خواستنی ترین خط روایی سریاله
    معلوم شد جان بر خلاف میلش ملیساندر رو دیپورت کرد به نظر عاقلانه هم میومد چون اعتماد شخص باوفایی مثل داووس رو از دست نداد و شرافت خودشو به رخ کشید
    محبوب ترین شخصیت فصل 6 لیدی مورمونت کوچک اما با روح و اراده ای بزرگ و اتحاد شمال با پادشاه تازشون
    و مهم ترین پرسش این سالها در سریال جواب داده شد البته با ابهام های فراوان جان فرزند لیانا و پسر ؟(ند / رابرت / مد کینگ)

فری ها و اریا که اصلا انتظار انتقام اریا رو نداشتم اصـــــــلـا ، همش به فکر سلاخی شدنشون بدست جیمی بودم
    اریا در نقش دکتر لکتر هانیبال ظاهر شد و یک اسم دیگرو از لیست خط زد / معلوم شد جاکان تمام کاراش رو حساب و کتاب بود

دنریس و اتحادی که بزرگ تر شد
    با دخالت واریس و پیوستن دورن و تایرل به دنریس همراه با ناوگان دریایی گریجوی ها فکر کنم بزرگ ترین و بیشترین افراد رو در بین بقیه خاندان ها داره و با 3 اژدهایی که داره و مشاوره تریون و واریس فکر نمیکنم فتح پایتخت براش خیلی سخت باشه !
    --------------------------------------------
    +
    منتظر واکرها و نایت کینگ بودم که نبودن با اینکه اسمشون تو کست این قسمت بود !
    + برین کو ؟ کجا رفت ؟ حتی برای نبرد هم خودشو نرسوند به سانسا !

در پایان به کل این فصل 9 میدم بنظرم فصل کارگردانان بود که بیش از بیش به چشم میخورد

9. 13 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

فقط منم که سرسی ـو دوس دارم؟
    با این که دنی ـو Crew ـشو دوس دارم اما واقعا سرسی عالیه من رسما روانیشم D :
    انقدر تحت شعاع وقایق کنیگزلندینگ قرار گرفتم کلا شمال ـو آریا ـو اینارو تقریبا یادم رفت . جان رو که ماشالا تئوریست ها همشو اسپویل کردن ، یادم باشه دیگه تئوری هم هیچوقت نخونم .
    امیدوارم فصل بعد نایت کینگ نیاد ، فعلا درگیر کویین های وستروسیمون باشیم انشالا فینال فصل 7 نایت کینگ بیاد بمونیم تو کف بعدشم فصل اخر
    الان که سرسی بچه هاش نیستن و تنها عاملی که هنوز باعث میشد کمی Humanity درونش باشه از بین رفته ، الان کاملا رها شده و تو فصل بعد همه انرژی پتانسیلش جنبشی میشه ـو کف میکنیم
    Trump2016

11. 14 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    159
    از این کاربر 995 بار در 121 پست سپاس گزاری شده

شاهکار

و برترین اپیزودی که دیدم (من بالای 60 تا سریال خارجی دیدم)

و دیالوگ مورد علاقه ام برگشت به سریال

The King in The North

13. 12 کاربرِ زیر از The Vaiper بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    175
    از این کاربر 68 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

چه کاگردانیی!! کارگردانی این دو اپیزود واقعا تحسین برانگیز بود.تعلیق های زیبا در عین قابل پیش بینی بودن،کلوز آپ و لانگ شات های به جا.امیدوارم فصل بعد اپیزودای بیشتری از این کاگردان ببینیم.
    اما در کل فصل خیلی بهتری رو نسبت به فصل قبل شاهد بودیم،شاید تعدد کاراکتر و شاخ و برگای داستان کمی اذیت میکرد و باعث شد زمان بندی داستان ها به هم بخوره (حتی بنظرم این روند تو فصل اینده هم ادامه داره مثل مستر شدن سم)،اما باز هم خیلی ایراد وارد نیست.
    در اخر سریال ب پایان خودش داره تزدیک میشه..شاخ و برگای اضافی رو دارن میزنن یا به هم میرسونن تا میوه ی نهایی به ثمر برسه.فصل بعدی بنظرم فصل قویتر و منسجم تری خواهد بود
    Winter is Here
    [SIGPIC][/SIGPIC]

15. 9 کاربرِ زیر از Masoud_X360 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

we hunt who who hunt us!!
    سپاس
    670
    از این کاربر 441 بار در 73 پست سپاس گزاری شده

آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ آ
    یعنی واقعا باید یک سال دیگه صبر کنیم؟؟؟؟؟
    اونم بخاظر 8 قسمت؟؟
    خیلی بده بد بد بَـــــــــــــــــــــــ د

17. 5 کاربرِ زیر از AAlireza بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Cool. Cool.Cool.Cool
    سپاس
    1,656
    از این کاربر 2,214 بار در 174 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط .Ven0m. نمایش پست ها
    فقط منم که سرسی ـو دوس دارم؟
    واقعا سرسی عالیه من رسما روانیشم D :
    نه ، نه تنها نیستی ، منم بدجور سرسی فن شدم از قبل ازش خوشم میومد ها ولی الان خیلی بیشتر شده .
    کلا علاقم به سرسی از قسمت 9 فصل دو(بلک واتر) پس از اون مکالمه های بی نظیرش با سانسا و اون سکانس پایانی با تامن ، شروع و آخر این فصل به اوجش رسید ، این قسمت که سپتا ـه رو بسته بود و داشت باهاش حرف(!!) میزد به طرز غیرقابل باوری کیف میکردم... Confess
    راستی یه چیزی هست که زیاد بهش اشاره نمیشه ، علاوه بر این که خود کاراکتر سرسی خیلی خیلی خوب ـه ، بازی لنا هدی محشره ، اون حس ، غم ، نفرت ، و ... رو قشنگ به من ـه بیننده وارد میکنه...فقط کافیه به سکانسی که داشت به آتیش کشیده شدن سپت بیلور رو تماشا می کرد و اون قسمتی تاج گذاری گذاری و نگاه پر از غم و نفرتش ، دقت کنین...

پ.ن:چقدر این 2 قطعه موسیقی Light Of The Seven و Hear Me Roar (تاج گذاری سرسی) خوب بودن ، هرچی گوش میدم خسته نمیشم... دم رامین جوادی خیلی خیلی گرم

19. 7 کاربرِ زیر از DUCHESS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    173
    از این کاربر 261 بار در 70 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل ششم , اپیزود دهم

وايريس اونجا چكار ميكرد ! كى رسيد ؟

انكل بنجن كجا رفت ! اصن چرا تركشون كرد ؟

ليانا بالاى قلعه چه غلطى ميكرد؟
    ريگار تارگرين كيه چرا توى سريال نشون ندادن؟
    چرا دروغ گفتن كه پسر نده؟
    واسه چى رابرت بايد جان اسنو رو بكشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

21. 3 کاربرِ زیر از persp000000lis بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 9 از 19 اولیناولین ... 7891011 ... آخرینآخرین