برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 181 از 316 اولیناولین ... 81131156171179180181182183191206231281 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,801 تا 1,810 از مجموع 3156
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

دوستانی که خوره ی فیلم هستن میتونن توی این تاپیک آخرین فیلم ـی که دیدن رو معرفی کنن .
    چیزی که مهم هست توی این تاپیک نظر شما در مورد اون فیلم هست، نه نقد یا معرفی کپی شده از جای دیگه و فلان منتقد.
    شاید یه فیلم از نظر اکثریت خوب یا بد باشه ولی شما نظر متفاوتی نسبت به اون فیلم داشته باشید . ما توی این تاپیک قراره تظر و برداشت شخصی "شما" از فیلم رو بدونیم . اگر در کنار مطلب خودتون و جهتِ کامل تر شدن پستتون هم از نقدِ سایت های معتبر دیگه استفاده کنین مشکلی نداره .

برای هر چه کامل تر شدن و بهبود روند تاپیک یه سری قوانین و نکته هایی لحاظ شده که باید زحمت بکشید و در پست های معرفی خودتون لحاظ کنید .

• اسم لاتینِ فیلمِ موردنظر رو حتما ذکر کنید و صرفا به گذاشتن عکس اکتفا نکنید که بعدا از طریق "جستجو" بشه راحت تر بهش دسترسی پیدا کرد .

• گذاشتن عکس یا پوستر از فیلم (ترجیحا پوستر فیلم) علاوه بر زیبایی پستِ شما، به معرفی بهتر فیلم به کاربرا هم کمک میکنه . فقط هنگام گذاشتن عکس به دو نکته توجه کنید:
    • اول اینکه از عکس های با سایز و حجم معقول استفاده کنید. و بعد اینکه عکس مربوطه رو در گالری عکس اختصاصی سایت آپلود کنید که در آینده با مشکلاتی از قبیل پاک شدن عکس ها روبرو نشیم. در صورتی که سایز تصویرتون بزرگ بود حتما تصویر بندانگشتی مخصوص انجمن رو استفاده کنید (Thumbnail for Forum)

• حتما لینک مربوط به صفحه ی IMDB اون فیلم رو هم در پستتون قرار بدید .

• حتما توضیحی درباره ی فیلم و داستانش بدید (استفاده از خلاصه داستان های موجود در نت خلاف مقرراتِ تاپیک هست).

• نظر شخصی خودتون رو درباره ی فیلم بنویسید، نه نظر بقیه ی افراد یا منتقدها رو .

• طبیعتا متن های نیم خطی با این محتوا که خوب بود/خوشم اومد/ حتما ببینید یا.... اسپم محسوب شده و پست بایگانی خواهد شد .
    • اگر توی متنتون بخش مهمی از فیلم و یا پایان اون رو بیان میکنید حتما و حتما از تگ اسپویلر() استفاده کنید .
    • و در آخر اینکه نمره و امتیاز خودتون به فیلم (از ۱۰ امتیاز) رو اعلام کنید.

• لطفا از درخواست و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک خود داری نمایید.

امیدوارم با مشارکت همه ی کاربرا و رعایت نکات بالا شاهدِ تاپیک کامل و منظم و پر رونقی باشیم که بتونه به کاربرای عزیز برای انتخاب فیلم موردنظرشون کمک کنه .

با تشکر .
    تیم مدیریت انجمن/ سینما

2. 370 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,1passenger,2rance,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abbas stannis,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,ADOLOVSKY,ahmady45,Ahmad_n,akromat,Alex Vause,ali1452,ali33,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,aliskh,alita34,allen74,amesterida,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_24,ammar,amo_omid,ana raftalia,anzalichi,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arash_72,ARCTIC,arefeh-7,arezoojashoa,aria76,arso,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,audrey,♥FRIENDS♥,bad-sector,bakuryu,bamdadn,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bayani,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,Boatles-Oar,bysnco,CapKiLL3r,caroline,Chandler Bing,Charliee,checha,Chris,Cinderella,Corleone,D O R D I,daniish,Dark Angel,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,De PALMA,Demon Killer,DEXTER HBO,Dexter_171,dll,don draper,drake,Dream Theater,Dreamy girl,dutchman,Eℓηαz,ebire,ebramg,ehsan1370,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,eni,erfani,ergen,eric,Error Time,ESajad,ESPRIT,EstefaN,Ever_3313,Exit1,FarboƉ,Farc0da3lx,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,Filmer,freeda,friendz,g0dsend313,Gallow,gasarsa,gole yakh,H a M i D,H!TMAN,h1tman007,haberalism,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,hamid5251,Headache,hitman,HMNN,Hmv-,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hossein_124,hossien89,hosssein,idin,Irag,irani11,ShInOdA,Jack Bauer,jackal,jackbauer2012,janloka,JenabPargaar,Joey,jokarsanaye,joker8,Julie,justice,justUnited,karim_load,Katy Perry,KawasaKi,KEVIN GARVEY,KimiaM,KING STANNIS,KING TWD,kingmiladkh,kingnessi,KingStranger,KOOROSH,koresh92,kousha,lastshepherd,legendary,Lemonism,libra,linkinpark20,Logic,Lordloss,Lou Bloom,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m621,Maa vampire,mah banoo,mahdi1356,mahdi206,Malcolm X,mamallyy,MaMaLoM,Mani Vampire,MaNiTa,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,masihm,matiyo,MDZaRa,Meee,MEHDIATB,mehdikhani,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_2,mehrganj,mehrzadds,Meti,meysam1366,mhk,Mia_3D,Midnight Coffee,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,MixMkv,Mohamad20,Mohammad-RI,mohammad1992,Mohsen82,mortezasmh,mr67,MRK,MrParhaM,Mr_Ashkan,mushroom,nasim777,nemsis,Nestor,Nevah,nevermind,nilou6,nimaasna,Nimoo,nlarijani,No Country,NOjAN,nokhbeh,Nora,nosheh,Notion,Noyze,тнor,P!NK,P0ya,paradic,PARSA0123,parvazpd,Patriot,pedram136,Pegah,pejmanmm,persian legend,peyman_eun,Phoebe,Pirlo,pooya,poriya_f,prongz,QasemSamangani,Qasem_Samangani,raha_91,RAINY_7,Ray Deadman,Raylan Givens,Red Bull,rekaft,reynard1,Reza-G,reza8198,RezaMbz17,Rezaraki,reza_nestor,rolan,roshan_gh,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S0hrab,S@eeD-Mj,S@eeƉ,Saber-j,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,Sahid,sajad4,sajad44,saman2esm,Samankaka,samansh,samb,sami1428,sawasa,SepehrDtj20,Serenita,sh2012,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Sheldon_Cooper,Sherlockian,SHIELD,shifter,Sina Nmt,sina-hidden,Sina_Saw,Sky Boy,sky-boy,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,snr,StarTak,STEFAŊ,SterlingArcher,stesa,superstar,swwq,t-rock,tasha,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Vaiper,TheDarkness,ThunderStorm,tigerom,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,فرشیدورد,گل گلدون,V!p3R,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vaker,vampire021,vampire_sh17,VIVA THE ROCK,voldemort,War Daddy,white_beard,witch king,wlh,Xasta,yaser63,Zac Efron,zahra128,zakhar2atishe,Zaxmx,zesht,Zombieland,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_princ3_,_Tara_,امیدلئوناردو,حسن زیتون چی

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,602 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

اگر خواستید فیلم کمدی ببینید گشت 2 برخلاف تبلیغاتش اصلا کمدی نیست بیشتر جکه ،

اینقدر فیلم بدی بود که نمیشه اسم فیلم گذاشت یا حتی کمدی سخیف نام ببریم ،

نه داستان داره نه فیلمنامه داره نه صحنه های کمدی ، فقط به صورت اپیزود وار هنرپیشه

ها میان جک میگن و میرن .... گشت ارشاد 1 خیلی دوست داشتم اما این فیلم گند زد

به همه چی..

10/-

پ.ن: تو نقدها گفته بودن افتضاحه اما منم فکر نمیکردم در این حد باشه
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

4. 20 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    328
    از این کاربر 949 بار در 84 پست سپاس گزاری شده

Assassin's Creed 2016

فیلم خیلی خوبی بود . با این پیش زمینه که اکثر بازی های محبوب که تبدیل به فیلم شدن خوب نشده بود و حتی به چهره ی بازی هم ضربه زد مثل (مورتال کمبت ) انتظار فیلم خوبی نداشتم و میترسیدم به بازی محبوبم آسیب برسه اما این فیلم خیلی خوب ساخته شده بود . محیط فیلم عالی بود و ادم رو یاد بازی مینداخت . داستان فیلم هم خوب بود و البته قابل انتظار .

نمره ی من 9/10

6. 20 کاربرِ زیر از Constantin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,976
    از این کاربر 3,112 بار در 322 پست سپاس گزاری شده

خدایا سینمای کره رو از ما نگیر
    امسال wailing , handsmaiden ,trains to busan رو از سینمای کره جنوبی دیدم.
    the wailing از همه بهتر بود.
    محاله بتونید چنین فیلمی رو این سال ها توی سینما امریکا مشابهش رو پیدا کنید ، گرچه فیلم پولانسکی و رومرو توی این ژانر که هم ترسناک هم معمایی و رازآلود و زامبی میشه اسمشو گذاشت داشتیم ولی درفیلم شیون فیلمی متفاوت با اشاره به تقابل خیر و شر ، شیطان و انسان ، مسیحیت و بودا روبرو بودیم.
    یکی از هم دانشگاهیام که فیلم و دیده بود و دربارش تحقیق کرده بود نکات ریز و جالبی درمورد پرتاب کردن سنگ و سه بار خواندن خروس و مفهوم گرفتن عکس و گمراهی انسان توسط شیطان که همگی بطور تلویحی اشاره به آیات انجیل داره بهم گفت و خیلی جالب بود برام.خیلی دوست دارم برداشتم رو در مورد پایان غیر قابل پیش بینی و پراز ابهام و گیج کننده فیلم بنویسم ولی به خاطر اسپویل چیزی نمیگم.
    با توجه به زمان نسبتا زیاد فیلم شاید اوایل فیلم براتون گیج و سردرگم بنظر برسه ولی تا لحظه آخر آدمو مشغول حدس زدن نگه میداره و در جایی که فکر میکنید ماجرا تمام میشه دوباره شما رو غافلگیر میکنه.
    The Wailing یکی از بهترین فیلم های 2016 بود که به هیچ وجه نباید از دستش بدید.

بزرگی این دنیا به کوچیکی فکر ماست
    سپاس
    1,197
    از این کاربر 7,718 بار در 601 پست سپاس گزاری شده

Trainspotting1996

مگه میشه همچین اسکرین شاتی از یه فیلم ببینی بعد سراغ دیدنش نری...؟؟!!
    مخصوصا بعد از این که اسم فیلم گوگل میکنی نمره مردم و منتقدین میبینی و با بازیگراش اشنا میشی
    از همه مهم تر پی به این میبری که فیلم مورد نظر بریتیش (British)

برای من یکی این پکیج کامل حساب میشه.

داستان فیلم راجب چند جوون الاف بی عار که زندگیشون بر مبنای تزریق هروئین میگذره و معتاد به این مادن...

فیلم طنز تلخی داره و روایتی که از شرح حال این دوستان و استفاده ای که از مواد مخدر میکنن خیلی خوب چون قضاوت نهایی به عهده بینندست
    تصویر برداری فوق العادست مخصوصا سر چند صحنه بخصوص که نمیگم تا اسپیول نشه
    موزیک خیلی خوب و متناسب با ریتم فیلم یکی دیگه از ویژگی های این فیلم البته جای تعجب نداره با توجه به اطلاعاتی که چند خط اول دادم
    بعضی دقایق فیلم حالت فانتزی و سورئال میگیره که اینم مخصوص سینمای همین حوزست
    اضافه گوی لازم نداره فیلم خلاصه ببینید لذتش ببرید.

4/5

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,602 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط bayani نمایش پست ها

the wailing
    منم با معرفی دوست عزیزمون این فیلمو دیدم ، با اینکه به شخصه به مباحث شیطان و جن و از این داستانا اصلا اعتقادی

ندارم ، اما با این وجود فضاسازی فیلم به شکلیه که دنیایی که در فیلم به تصویر میکشه قابل هضم و باوره و در همین راستا

هیجان و استرس لذتبخشی به بیننده تزریق میکنه و از طرفی حالت معمایی فیلم نمیذاره تا پایان از جاتون جم بخورید

اگر از فیلم های هالیودی نامید شدید یا یک فیلم متنوع در ژانر هیجانی دوست داشتید ببینید این فیلم خیلی مناسبه.

7/10
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

10. 20 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Time is a stubbornly persistent illusion
    سپاس
    2,292
    از این کاربر 2,631 بار در 176 پست سپاس گزاری شده

Collateral Beauty-2016

زیبایی جانبی یا زیبایی موازی دقیقا از اون دسته فیلم هاست که ضعف یه کارگردانی خوب درونش حس میشه و اولین موردی هست که توجه شما رابه خودش جلب میکنه.یه کارگردان خوب به راحتی میتونه حتی یه فیلمنامه ساده را به یه اثر قابل تحسین و خوب تبدیل کنه ولی شما از همون دقایق ابتدایی متوجه میشید که زرق و برق فیلم زیاد و فارغ این همه زرق برق شما با یک اثر ساده طرف هستید.دیوید فرنکل کارگردان کار به جای استفاده از این همه بازیگر به نام که هیچ لزومی به وجود همشون نداشت میتونست توان خود را صرف قسمت های دیگه مثل دوربین یا موسیقی متن کنه که نکرد و اومد همه ی توان وبودجش را رو بازیگرا صرف کرد و بخاطر توانایی پایین خودش در گرفتن یه بازی خوب از این همه ستاره مثل ویل اسمیت،کیت وینسلت،ادوارد نورتن،هلن میرن و... بودن این همه ستاره هرز رفت و یه فلیر بزرگ در کارنامه خودش ثبت کرد.فیلمنامه هم که پر گپ وباگ بود همش فکر میکردم یه فیلمنامه نویس ایرانی اینو نوشته و دارم یه فیلم ایرانی میبینم .ویل اسمیت با اینکه بیشتر مخاطبها با اثار طنز میشناسنش ولی قبلا ثابت کرده بود که توانایی بازی درقاب درام را دارد و به راحتی از پسش برمیاد نمونش هم فیلم های علی،پرسو اف هپینس،سون پوند و... ولی خب اینجا به کل حیف میل شد.مثلا یعنی فیلم میخواست یه پیامی بده مثلا(کارگردانی ضعیف)....این اولین فیلم 96 بود که دیدم خدا به داد بقیش برسه.

I wanna go back to the black

12. 24 کاربرِ زیر از Uncle Tommy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,829
    از این کاربر 7,169 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

اول این که، سال نو همگی مبارک و... من خیلی درمورد فیلم هایی که دیدم اینجا حرف نمی زنم ولی وقتی واجبه دیگه...

(Split (2016

.James nailing his performance

اینو بگم که یه جاهایی توی فیلم من رفتم سرچ کنم ببینم این ژانرش فانتزیه یا نه ولی خب این رو اصلاً ایراد به حساب نمیارم چون خودم خیلی به اغراق و نماد و کنایه و etc () اعتقاد دارم. واقعاً وقتی یه حرفی واسه گفتن داری تا وقتی فریاد نزدی کسی صدات رو نمی شنوه و این فیلمم حرف واسه گفتن داره... جا داره حالا که بحث نماد و "مشکلات روانی" شد یه ارجاع هم بدم به Babadook!

خب خیلی دلم می خواد اینو بگم که احساس می کنم این فیلم خیلی قشنگ یه سیلی بود تو صورت اونایی که میگن "ایتس آل این یور هِد!" و گروه های دیگه... یه سریاشونم الآن جدی جدی نشستن دارن بحث می کنن که DID واقعاً وجود داره یا نه... Honey you're so wrong on so many levels!

از اینایی که هیچکی نمی فهمه چی میگم بگذریم...

یکی از قشنگی هایی فیلم اینه که به جزئیات و بک گراند خوب پرداخته شده، واسه همه چی دلیل هست...

بنظرم دیدنش واجبه چه واسه اینایی که اینور قضیه ان، چه اونایی که اونورن...

اینم توی تگ می نویسم، فک نکنم اسپویل باشه ولی اونایی که خیلی خیلی خیلی حساسن خب نخونن

مشاهده محتوا اسپویلر
    یه توییست هم آخرش داره سو کوووووووووووووووول!

و حرف آخر...
    Rejoice
    Rejoice
    .
    .
    .

پ.ن: I salute you M. Night Shyamalan! والا!
    Ma nama Jeff

Time is a stubbornly persistent illusion
    سپاس
    2,292
    از این کاربر 2,631 بار در 176 پست سپاس گزاری شده

Tomboy-2011
    محصول فرانسه
    (دخترِپسرنما)

-اسم تو چیه؟
    -مایکل،اسم من مایکله...

هنر؟؟! هنر چیه واقعا؟؟ چرا وقتی با هنر یا اثر هنری اینچنین برخورد میکنیم اینگونه لذت میبریم و احساس رضایت داریم.این دومین فیلمی که از کارگردان خوب و مستقل فرانسوی سلین اسکیما بعد از watre lilies دیدم مثل کار قبلی این کارگردان فرم ساده و بی شیله پیله ولی دارای محتوای عمیقِ،
    خاصیتی که اکثر کارگردانهای مستقل بخصوص کار گردانهای مستقل اروپا ان را در اثار خود پدیدار میکنند.چقدر زیبا و زیرکانه سلین(کارگردان) دست من مخاطب را گرفته و وارد دنیای کودکانه یک دختر 10 ساله می کند و اجازه میدهد به عنوان یک ناظر در گوشه ای از این قاب نظاره گر باشم.او یک دختر هست اما دختری که دوست دارد خود را پسر معرفی کند... همین قدر کافی هست تا شما را جذب داستان به ظاهر ساده و کودکانه و البته عمیق سلین بشید.به طرز زیبایی سلین از بازیگر بزرگسال در فیلم استفاده نکرده(البته چند بازیگر بزرگسال در فیلم حضور دارند ولی حضور انها محدود به چند سکانس میشود و بیشتر بار سناریو رو کودکان داستان به دوش میکشند)تا فضای کودکانه و در عین حال رئال فیلم حفظ بشه و این عنصر کمک بسزایی به همذات پنداری مخاطب کرده و باعث شده تا اتمسفر فیلم مخاطب را دربرگیرد.شاید موضوع فیلم به ظاهر ساده باشد ولی در ژرفا بسیار چالش برانگیز، روانشناسانه و فلسفی است.در نگاه اول با خود میگوییم که خب شخصیت اصلی بچه هست و این یک تم بچگانه و زودگذر است ولی در این بین سوالاتی عمیق چون:چرا او خود را پسر معرفی کرده؟ایا این مسئله به روان او بازمیگردد؟ این مسئله به محیط برمیگردد و اکتسابی است؟ چه تاثیراتی روی شخصیت او یا بهتره بگیم هویت او میگذارد ؟؟ بیشتر از این هم دیگه نمینویسم ،تا همین الان هم احساس گستاخی میکنم که در مورد همچین اثر هنری (توام روانشناسانه و فلسفی) نوشته ام چون اصلا من علمش ندارم،حداقل تا الان........

لذت دیدن همچین اثری را از خود نگیرید.
    I wanna go back to the black

15. 22 کاربرِ زیر از Uncle Tommy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    374
    از این کاربر 686 بار در 90 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Miss Harley نمایش پست ها
    اول این که، سال نو همگی مبارک و... من خیلی درمورد فیلم هایی که دیدم اینجا حرف نمی زنم ولی وقتی واجبه دیگه...

(Split (2016

.James nailing his performance

اینو بگم که یه جاهایی توی فیلم من رفتم سرچ کنم ببینم این ژانرش فانتزیه یا نه ولی خب این رو اصلاً ایراد به حساب نمیارم چون خودم خیلی به اغراق و نماد و کنایه و etc () اعتقاد دارم. واقعاً وقتی یه حرفی واسه گفتن داری تا وقتی فریاد نزدی کسی صدات رو نمی شنوه و این فیلمم حرف واسه گفتن داره... جا داره حالا که بحث نماد و "مشکلات روانی" شد یه ارجاع هم بدم به Babadook!

خب خیلی دلم می خواد اینو بگم که احساس می کنم این فیلم خیلی قشنگ یه سیلی بود تو صورت اونایی که میگن "ایتس آل این یور هِد!" و گروه های دیگه... یه سریاشونم الآن جدی جدی نشستن دارن بحث می کنن که DID واقعاً وجود داره یا نه... Honey you're so wrong on so many levels!

از اینایی که هیچکی نمی فهمه چی میگم بگذریم...

یکی از قشنگی هایی فیلم اینه که به جزئیات و بک گراند خوب پرداخته شده، واسه همه چی دلیل هست...

بنظرم دیدنش واجبه چه واسه اینایی که اینور قضیه ان، چه اونایی که اونورن...

اینم توی تگ می نویسم، فک نکنم اسپویل باشه ولی اونایی که خیلی خیلی خیلی حساسن خب نخونن

مشاهده محتوا اسپویلر
    یه توییست هم آخرش داره سو کوووووووووووووووول!

و حرف آخر...
    Rejoice
    Rejoice
    .
    .
    .

پ.ن: I salute you M. Night Shyamalan! والا!
    بنظرم همه چیز عالی ود تا وقتی شخصیت اخر با دگرگونی فیزیکی اومد.اگر فقط خشن تر بود و تخیلی نمیشد خیلی خیلی دوست میداشتم فیلمو
    Trump, The best thing that happened to us

17. 13 کاربرِ زیر از irani11 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,829
    از این کاربر 7,169 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط irani11 نمایش پست ها
    بنظرم همه چیز عالی ود تا وقتی شخصیت اخر با دگرگونی فیزیکی اومد.اگر فقط خشن تر بود و تخیلی نمیشد خیلی خیلی دوست میداشتم فیلمو

مشاهده محتوا اسپویلر
    خب اگه به توییست آخر فیلم نگاه کنیم، تخیلی بودنش کاملاً به جا و قابل درکه! این از این!

سلیقه ایه بیشتر، من خودم بنظرم تخیل همه چیز رو شیرین تر و بانمک تر می کنه
    Ma nama Jeff

19. 15 کاربرِ زیر از Miss Harley بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 181 از 316 اولیناولین ... 81131156171179180181182183191206231281 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع