برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 106 از 117 اولیناولین ... 6568196104105106107108116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,463 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,ماج,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    با ارادت فراوان به انیمه‌ای که دیدی. پیشنهاد میکنم دو انیمه زیر رو ببینی:
    Claymore ببین اگه دوبله انگلیسی هست دانلود کن چون دوبله انگلیسی این انیمه عالیه. یک انیمه بسیار جدی در ژانر خودش هست. بسیار غافلگیرکننده‌ست. آخرش به حدود یک سوم از مانگا میرسه و تمومش میکنن و متأسفانه دیگر منتظر ادامه‌اش هم نباید باشی!
    Re:Zero: New Edition این ورژن جدیدش رو ببین. انصافأ شبیه‌ترین انیمه به آکامه گا کیل همینه البته با اجازه نامبر ببین ری:زیرو از نظر داستانی و آکامه گا کیل از نظر مفهومی انیمه‌های خوبین. فصل دوم ری:زیرو قرار بود این فصل پخش بشه که به خاطر ویروس کرونا تأخیر خورد به تابستون.
    کلیمور رو دیدم، عــــــــــــــالی بود چطور میشه ادامه ی چنین انیمه ای رو نساختن؟ (زیاد ازش استقبال نشده یعنی؟)؛ پایانشم که دست تو پوست گردو بود! (یعنی هیچ امیدی نیست بسازن؟) مانگاش جایی هست؟ حیفه نصفه بمونه عذاب وجدان میگیرم

4. 6 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,387
    از این کاربر 20,385 بار در 1,375 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط UNKNOW نمایش پست ها
    کلیمور رو دیدم، عــــــــــــــالی بود چطور میشه ادامه ی چنین انیمه ای رو نساختن؟ (زیاد ازش استقبال نشده یعنی؟)؛ پایانشم که دست تو پوست گردو بود! (یعنی هیچ امیدی نیست بسازن؟) مانگاش جایی هست؟ حیفه نصفه بمونه عذاب وجدان میگیرم
    متأسفانه حتی بارقه‌ای از امید نیست به ناجوانمردانه‌ترین شکل ممکن روند داستان مانگا رو قطع کرد... در واقع استقبال از این انیمه زیاده ولی جوری فصل اولش رو تموم کردن و آخرش رو تغییر دادن که از مانگا پیروی نمیکرد و هیچ جوری نمیشد با این پایان‌بندی بتونی طبق مانگا ادامه‌اش بدی. کارگردان میخواست تمومش کنه بره سر زندگیش:دی
    مانگاش رو سایتای زیادی گذاشتن از جمله این سایت و این رو هم بدون که از جلد 11 چپتر 60 مانگا میتونی ادامه انیمه رو بخونی (البته پیشنهاد من اینه که از همون چپتر 58 جلد 11 شروع به خوندن کنی).

بعد پیشنهاد میکنم Re:Zero هم از اون سایتی که گفتم دانلود کنی و ببینی.
    Can't find yourself. Lost in your lies

6. 7 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,490
    از این کاربر 23,478 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط drake نمایش پست ها
    سلام دوستان یه انیمیشن می‌خوام تو سبک archer باشه یعنی شوخی های ج*ن*س*ی و الفاظ ر*ک*ی*ک زیادی داشته باشه با تشکر
    سلام عزیزم
    "بوجک هورسمن" و "ریک اند مورتی" عنوانی اند که مخاطب بزرگسال دارند و اون چیزایی که گفتید زیاد هست توشون

8. 7 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    546
    از این کاربر 844 بار در 97 پست سپاس گزاری شده

اینها که گفتید متاسفانه خیلی کم صحنه دارن یه چیز جذاب تر می‌خوام

10. 6 کاربرِ زیر از drake بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355
    از این کاربر 1,963 بار در 195 پست سپاس گزاری شده

توی این قحطی انیمه ها به خاطر کرونا سراغ انیمه های قدیمی رفتم چند تا انیمه دیدم خیلی خوب بودن
    علی رغم اینکه از ژانر مگا ربات بدم میاد یه انیمه مگا رباتی با توجه به امتیاز بالاش برا اولین بار دیدم _ تنگن توپا گورن لاگان _
    ممکنه اول دراپش کنین ولی اگه بهش فرصت بدید بسیار عالیه خصوصا از قسمت ۸ به بعد ، حتما ببینید . آرتش شبیه کیل لا کیل هست پیچش های داستانشم خیلی جالب میشه
    یک انیمه کمدی هم دیدم که بسیار جالب بود حیف ام اومد معرفی نکنم - زندگی فاجعه بار سایکی کوسو - در دو و خورده ای فصل اومده تمومم شده ، قطعا خنده به روی لباتون میاره ۰
    برای طرفداران ژانر شونن هم اینویاشا رو معرفی میکنم ۲۰۰ قسمت با ۴ تا سینمایی داره ، اولش سرعت داستانیش و قدیمی بودن انیمه اش ممکنه اذیتتون کنه ولی جلو میره اعتیاد اور میشه ... اخر انیمه هم یجورایی مثل آرکهای آخر گینتاما فضای انیمه عوض میشه

12. 8 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    متأسفانه حتی بارقه‌ای از امید نیست به ناجوانمردانه‌ترین شکل ممکن روند داستان مانگا رو قطع کرد... در واقع استقبال از این انیمه زیاده ولی جوری فصل اولش رو تموم کردن و آخرش رو تغییر دادن که از مانگا پیروی نمیکرد و هیچ جوری نمیشد با این پایان‌بندی بتونی طبق مانگا ادامه‌اش بدی. کارگردان میخواست تمومش کنه بره سر زندگیش:دی
    مانگاش رو سایتای زیادی گذاشتن از جمله این سایت و این رو هم بدون که از جلد 11 چپتر 60 مانگا میتونی ادامه انیمه رو بخونی (البته پیشنهاد من اینه که از همون چپتر 58 جلد 11 شروع به خوندن کنی).

بعد پیشنهاد میکنم Re:Zero هم از اون سایتی که گفتم دانلود کنی و ببینی.
    اول دمت گرم بابت مانگای ترجمه شده کلیمور تا قبلش داشتم کج دار و مریض، مانگای زبان اصلی میخوندم! خوندمش کامل، عجب خریتی کردن سازندگان سریالش سر تغییر داستان ی لینکی دیدم ک اگه هزارتا امضای دیگه ثبت بشه (تا الان 9 هزار از 10 هزار کامل شده) احتمالش هست که امیدی باشه برای فصل بعدی! نمیدونم سرکاریه و یا واقعی!
    .
    Re:zero رو شروع کردم بکوووووب دارم می بینم (ادج اف توماروییه واسه خودش!) خیلی جذابه، ولی کاراکتر اولش «سوبارو» ی چی تو مایه های «مهیار» نون خ میمونه! از بس دست و پا چلفتی و چلمنه. بعضی جاهاش که حالمو بهم میزنه از میزان رقت انگیز بودنش
    .
    اصلاحیه! کامل دیدمش و نظرم راجب به پسره تا حدی عوض شد! پس فصل دومش تابستون میاد
    پ.ن: دیگه چی تو دست وبالت داری؟! خودم بین برسک (میدونم اینم مثل کلیمور ناتمومه!)، اتک و دمون اسلیر موندم...

14. 7 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,387

اول دمت گرم بابت مانگای ترجمه شده کلیمور تا قبلش داشتم کج دار و مریض، مانگای زبان اصلی میخوندم! خوندمش کامل، عجب خریتی کردن سازندگان سریالش سر تغییر داستان ی لینکی دیدم ک اگه هزارتا امضای دیگه ثبت بشه (تا الان 9 هزار از 10 هزار کامل شده) احتمالش هست که امیدی باشه برای فصل بعدی! نمیدونم سرکاریه و یا واقعی!
    .
    Re:zero رو شروع کردم بکوووووب دارم می بینم (ادج اف توماروییه واسه خودش!) خیلی جذابه، ولی کاراکتر اولش «سوبارو» ی چی تو مایه های «مهیار» نون خ میمونه! از بس دست و پا چلفتی و چلمنه. بعضی جاهاش که حالمو بهم میزنه از میزان رقت انگیز بودنش
    .
    اصلاحیه! کامل دیدمش و نظرم راجب به پسره تا حدی عوض شد! پس فصل دومش تابستون میاد
    پ.ن: دیگه چی تو دست وبالت داری؟! خودم بین برسک (میدونم اینم مثل کلیمور ناتمومه!)، اتک و دمون اسلیر موندم...
    قربونت اون لینکه برای Claymore فکر میکنم سرکاری باشه چون چند سال هست دارن امضا جمع میکنن و خبری نمیشه ازش... آره Re:Zero ایده‌اش شبیه فیلم Edge of Tomorrow هست (این فیلم رو هم خیلی دوست دارم).
    باورم نمیشه هنوز اتک رو ندیدی از نظر من بهترین انیمه تاریخه. تمام فصلاش عالین به خصوص پارت دوم فصل سوم که شاهکاره. فصل اولش هم عالیه.
    این انیمه Demon Slayer یک تقلید بسیار ناشیانه از انیمه Claymore هست. Demon Slayer هم کمی ارزش دیدن داره (ولی به شدت اورریتد هست).

اینکه میگم تقلیدیه به این دلیل هست که:
    مشاهده محتوا اسپویلر
    1- توی هر دو انیمه انسان ها تبدیل به موجوداتی هیولامانند (اهریمن در Demon Slayer و یوما در Claymore) میشن و انسان ها رو میخورن.
    2- توی هر دو انیمه خواهر یا برادر کاراکتر اصلی را مشاهده میکنیم که تبدیل به یک اهریمن یا یوما شده.
    3- توی هر دو انیمه خانواده شخصیت اصلی توسط هیولایی کشته میشن.
    4- در قسمت اول هر دو انیمه به نظر میاد که اون شخصیت مهمی که تبدیل به اهریمن شده خانواده خودش رو خورده باشه (حالا دیگه اسپویل نمیکنم که توی این انیمه‌ها این اتفاق حقیقت داره یا نه).
    5- توی هر دو انیمه کاراکترهای نیمه‌اهریمن (مثلأ نزوکو در Demon Slayer و کلیمورها در Claymore) وجود داره.
    6- توی هر دو انیمه وقتی اهریمنی یا هیولایی وارد جسم شخصیتی میشه ذهن و افکار اون رو در دست میگیره.
    7- توی هر دو انیمه شخصیت اصلی برای انتقام گرفتن مجبور میشه سفر کنه تا عوامل قتل خانواده‌اش رو پیدا کنه.
    8- توی هر دو انیمه کاراکترهای اصلی سعی میکنن از هیولا شدن کامل کسی که دوستش دارن جلوگیری کنن و دیالوگ‌های مشابهی هم در همین خصوص دیده میشه.
    9- در هر دو انیمه یک سازمان در پشت پرده اتفاقات مثل کشتارها و تبدیل شدن به هیولا هست.
    10- توی هر دو انیمه مفاهیم و دیالوگ‌های کاملأ مشابهی وجود داره! مثلأ توی انیمه کلیمور بارها اشاره میشه که اونی که قوی‌تره زنده میمونه و ضعیف شکست میخوره. توی Demon Slayer هم دقیقأ در چند دیالوگ همین مفهوم به مخاطب داده میشه!

خب فکر میکنم همین 10 دلیل کافی باشه.
    برسرک فقط اون انیمه قدیمیش (نسخه 1997) و همینطور سینمایی‌هاش ارزش دیدن دارن. دو تا فصل جدیدترش (نسخه 2016 و ادامه‌اش) نزدیک فاجعه هستن.

اول Attack on Titan رو ببین. بعدش انیمه‌های Kiseijuu: Sei no Kakuritsu و Houseki no Kuni هم پیشنهاد میکنم ببینی.

16. 9 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151

فصل اول اتک رو دیدم؛ دیدم چندتا ova هم داره، لازمه حتمن ببینمشون؟ ترتیب خاصی هم دارن؟

18. 7 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,387

فصل اول اتک رو دیدم؛ دیدم چندتا ova هم داره، لازمه حتمن ببینمشون؟ ترتیب خاصی هم دارن؟
    در مجموع 8 پارت وجود داره که 6 تاش OVA هست و 2 تاش سینمایی. OVA اول و سوم و همینطور دو پارت سینمایی No Regrets ارزش دیدن دارن.
    سه تا OVA اول رو باید بعد از فصل اول ببینی.
    OVA اول و سوم ارزش دیدن دارن و OVA دوم ارزش دیدن نداره. (اولی Ilse's Notebook هست که در پیشبرد داستان هست هرچند توی فصل دوم هم نکته اصلیش کاملأ روشن میشه. در واقع در فصل دوم اتفاقاتی مشابه اتفاقات این قسمت دیده میشه. اما OVA دوم که A Sudden Visitor بود خیلی حوصله سربر بود و یک فیلر بود. OVA سوم یعنی Distress هم نکته خاصی نداره و اینم فیلر بود ولی جذاب‌تر از OVA دومی بود). در واقع ندیدنشون باعث هیچ خللی در فهم داستان نمیشه. اگه خواستی OVA اول رو ببین یا برات اسپویلش کنم کلأ نبینی
    ولی اگه خواستی این سه تا OVA رو ببینی باید قبل از فصل دوم ببینیشون.
    یک سینمایی (دو پارت هست) با نام No Regrets هست (با نام Kuinaki Sentaku هم شناخته میشن) که چون در مورد شخصیت لیوای هست برای همین بسیار جذاب شده و پیشنهاد میکنم ببینی. اگه خواستی ببینی بعد از فصل دوم باید ببینی.
    بعد از اینا... اون OVA های Lost Girl (سه پارت داشت) هم بیشتر حالت معمایی دارن و یک جذابیت خیلی کمی هم دارن ولی به نظر من ارزش دیدن ندارن! و داستانشون هم جانبی هست و مربوط به شخصیت "آنی" میشن. من اینا رو دیدم که دارم بهت میگم نبین! اگه خواستی ببینی بعد از فصل دوم باید ببینی.

20. 13 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

دوستان توصیه میکنم حتما انیمه Magi The Labyrinth of Magic رو ببینید و فصل دومش هم با عنوان Magi The Kingdom of Magic هستش
    داستان علی بابا ، علاالدین،سندباد و جن های حضرت سلیمان و قدرتهای برگرفته از این موجودات و جادوگری و خلاصه از اون انیمه های جادوجنبلی اما دوست داشتنی هستش که شدیدا پیشنهاد میکنم. طنزش هم خیلی خوبه. امتیازش زیاد نیست اما شدیدا ارزشش رو داره.

.

22. 8 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 106 از 117 اولیناولین ... 6568196104105106107108116 ... آخرینآخرین