برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 110 از 117 اولیناولین ... 106085100108109110111112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,463 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,ماج,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,911
    از این کاربر 13,626 بار در 1,063 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2012 نمایش پست ها
    نمیشه گفت پرونده انیمه تو فصل اول کاملا بسته میشه. یه موضوعی باز میمونه ولی تا آخر فص سوم به اون پرداخته نمیشه. به نظر من فصل اول رو ببینید و وقتتون رو با فصل دوم و سوم هدر ندید. البته من یکی از سینمایی ها رو دیدم و اون هم چندان ربطی به فصل اول نداشت.
    خیلی ممنون از راهنماییت دارم monster رو دانلود میکنم اون چطوریه؟

4. 6 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,175
    از این کاربر 7,217 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Luca Brasi نمایش پست ها
    دوستان در موردش تا حالا تو انجمن زیاد نوشتن در موردش، من فقط بگم که جزو 5 تا انیمه برتر عمرم هست. در دیدنش شک نکنید، قطعا بعد از چند قسمت اول خودتون متوجه میشید که از دیدنش ضرر نمی کنید...

6. 6 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,358
    از این کاربر 3,316 بار در 373 پست سپاس گزاری شده

دوستان انیمه psycho - pass چطوره؟ ارزش وقت گذاشتن داره؟
    بنظر من فصل اول بعلاوه این سینمایی که ادامه فصل اوله رو بببینی کافیه.

8. 8 کاربرِ زیر از Admini3trator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,388
    از این کاربر 20,386 بار در 1,375 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    از دوستان کسی انیمه Steins;Gate رو دیده؟ نظری در موردش دارید؟ ارزش دیدن داره؟؟
    لطفا راهنمایی فرمائید.
    سلام. فصل اول Steins;Gate تا اپیزود 11 بسیار حوصله سربر و مبهم هست ولی علت بسیاری از وقایعی که در این قسمت‌ها رخ میده بعدأ مشخص میشه. در واقع انیمه خیلی زمینه چینی میکنه. از اواخر قسمت 12 به بعد همه‌ی وقایعی که در قسمت‌های قبلی دیدیم رو به هم ربط میده! از اینجا به بعد انیمه خودش رو نشون میده و از تمام زمینه‌چینی‌هایی که در یازده قسمت ابتدایی کرد استفاده میکنه و اینجا میفهمید که چقدر نقش یازده قسمت اول کلیدی و مهم بود.
    کلأ فصل اول 24 قسمت رو + اپیزود نسخه بتا ببین (یعنی دو تا اپیزود 23 داشته. یک نسخه Alpha و یک نسخه Beta. سری اصلی در لاین Alpha قرار داشت اما فصل دوم دنباله‌ای برای نسخه Beta هست. یعنی باید قبلش نسخه Beta اپیزود 23 رو ببینید.). دلیل اینکه یک اپیزود جدید (اپیزود بتا 23) جایگزین اپیزود 23 آلفا کردن این هست که بتونن آخر انیمه رو تغییر بدن تا انیمه رو ادامه بدن و فصل دومش رو بسازن. با وجودی که فقط و فقط حدود 10-15 دقیقه این دو اپیزود با هم تفاوت دارن اما اپیزود بتا پایان غم‌انگیزتری نسبت به اپیزود آلفا داره.
    فصل دومش هم یادمه تا اواسطش خیلی خوب بود (اپیزود 8 فصل دوم نزدیک شاهکار بود) اما از اواسطش افت کرد و نتونست به اندازه فصل اول موفق باشه (چند اپیزود آخرش هم خیلی خوب بودن).
    تفاوت‌های اپیزود 23 آلفا با اپیزود 23 بتا رو در اینجا توضیح داده بودم.

دوستان انیمه psycho - pass چطوره؟ ارزش وقت گذاشتن داره؟
    سلام. من خوشبختانه یا متأسفانه فقط فصل اولش رو دیدم + انیمه سینماییش رو
    فصل اول انیمه خیلی خوب بود و هم از نظر داستانی و هم اکشن و گرافیک در سطح بالایی بود.
    انیمه سینمایی اش ارزش دیدن داشت و جذاب بود ولی ندیدنش هیچ خللی در هیچی ایجاد نمیکنه (داستان جداگانه‌ای داره ولی جذابه)
    ضمن اینکه انیمه سینمایی در حد فصل اول انیمه فصلی نبود. انیمه سینمایی رو اینجا معرفی کردم.

مهمترین نقطه قوت این انیمه دیالوگ‌هاش هست که آدم رو به فکر فرو میبره و همچنین شخصیت‌پردازی کاراکترها (به خصوص یوهان) بسیار عالیه.
    اپیزود 73 شاهکار بود و کاش انیمه توی همین اپیزود با یک پایان بهتر به پایان میرسید. به طور کلی انیمه‌ی بسیار تأثیرگذاری هست و سکانس‌های ماندگار زیادی داره. داستانش بسیار منسجم هست و به گذشته‌ی کاراکترها فلش بک‌های خوبی زده میشه. در واقع مانستر یک انیمه‌ی روانشناختی در قالب یک داستان جنایی هست که ذهن مخاطب و وجدانش رو درگیر میکنه. فضای انیمه بسیار سرد هست و بسیاری از قسمت‌ها تم تاریکی دارن. به نظرم بزرگسالان بیشتر با انیمه مانستر ارتباط برقرار میکنن.
    Can't find yourself. Lost in your lies

10. 10 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    432
    از این کاربر 2,604 بار در 236 پست سپاس گزاری شده

درود بر انیمه بازان!

چند تا انیمه اکشن باحال میشه معرفی کنید

از اونا که طرف شمشیرشو در میاره 60 نفر میمیرن نه! حالت مبارزه داشته باشن مثلاً شبیه Kengan Ashura

ممنون

12. 9 کاربرِ زیر از FARMANDEH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,911

دوستان انیمه Claymore نا تموم مونده؟؟ من دارم دانلود میکنم تو بخش کامنت های سایتی که ازش
    دانلود میکنم 2نفر نوشته بودن حیف ناتموم مونده ولی خود سایت تگ زده اتمام فصل 1

14. 8 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355
    از این کاربر 1,963 بار در 195 پست سپاس گزاری شده

دوستان انیمه Claymore نا تموم مونده؟؟ من دارم دانلود میکنم تو بخش کامنت های سایتی که ازش
    دانلود میکنم 2نفر نوشته بودن حیف ناتموم مونده ولی خود سایت تگ زده اتمام فصل 1
    انیمه تموم یا بهتر بگم متوقف شده . اونم وسط داستان

16. 8 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,911

نقل قول نوشته اصلی توسط 1919 نمایش پست ها
    انیمه تموم یا بهتر بگم متوقف شده . اونم وسط داستان
    میشه دیدش(منظورم اینکه به سرانجام میرسه یا وسط داستان نصفه میزارن؟)

18. 7 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    109
    از این کاربر 919 بار در 104 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط FARMANDEH نمایش پست ها
    درود بر انیمه بازان!

چند تا انیمه اکشن باحال میشه معرفی کنید

از اونا که طرف شمشیرشو در میاره 60 نفر میمیرن نه! حالت مبارزه داشته باشن مثلاً شبیه Kengan Ashura

ممنون
    این 3تا خوبن ولی همشون شمشیر داره!
    Akame ga Kil
    kill la kill
    samurai champloo

20. 8 کاربرِ زیر از giumartan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

دوستان الان یه هفته اس که شیرجه زدم تو انیمه Soul Land و هنوز هم نتونستم ازش بیرون بیام !!
    واقعا انیمه سطح بالاییه (حتی با این که ارادت خاصی به AOT دارم ولی این واقعا عجیب چیزیه!)
    چه از نظر داستان و چه از نظر گرافیک و کیفیت ساخت.
    ( گرافیکش که شاه انیمه هاست مخصوصا اگر با 1080 نگاه کنی عالیه.)
    اصلا در یه سطح و لول دیگه ای قرار داره .مخصوصا صحنه های مبارزه ای و همچنین ساخت و پرداخت شخصیت کاراکترها عالیه.
    به راحتی میتونه هر فانتزی بازی رو راضی کنه.
    البته درسته که هر قسمتش عملا بیشتر از 10 دقیقه نیست!!! ولی با توجه به این که تا این لحظه 142 قسمت ازش اومده خوراک تخته گاز نگاه کردنه .
    فکر کنم تنها من بودم که از قافله عقب مونده بودم چون بعیده که طرفدارای انیمه های (جنگی و فانتزی) این شاهکار رو رد کرده باشن.
    یکی از دوستان اون اوایل شروع به انیمه دیدنم اینو معرفی کرده بود ولی فک کنم به خاطر تریلرش که یه جورایی شبیه گیم ها بود نظرمو زد.
    یعنی همه کار و زندیگمو ول کردم دارم از صبح تال شب اینو نگاه میکنم . از چین انتظار یک چنین گرافیک و انیمه لول بالایی رو نداشتم.کارش خیلی درسته.
    به این خاطر تصمیم گرفتم در راستای ادامه کرک و پشم ریزانم به سراغ انیمه های چینی برم!
    یه چند تاشون رو دید زدم ولی نمیدونم کدوماشون در حد و اندازه های Soul Land هستند و واقعا ارزش ترافیک و وقت گذاشت رو داشته باشن.
    دوستان اگه ممکنه لطفا از بین اینا یا حتی خارج از این لیست ، انیمه با کیفیتی مثل Soul Land سراغ دارین معرفی کنید.ممنون

1- Chang An Huan Jie

2- Tunshi Xingkong

3- Ling Jian Zun

4- Shan He Jian Xin

5- Xue Ying Ling Zhu

6- Wushen Zhuzai

7- Da Shen Xian

8- Yi Nian Yong Heng

.

22. 9 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 110 از 117 اولیناولین ... 106085100108109110111112 ... آخرینآخرین