برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 153 از 274 اولیناولین ... 53103128143151152153154155163178203253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 از مجموع 2737
    سپاس
    87
    از این کاربر 294 بار در 49 پست سپاس گزاری شده

تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

خب همونطور که از اسم تاپیک معلومه اینجا هرکی هر مشکلی که در مورد کامپیوتر واینترنت داره مطرح کنه تا کسانی که راه حلشو میدونن کمک کنن

قانون تاپیک: لطفا از بحث پیرامون موضوعات غیر مرتبط,درخواست و قرار دادن لینک فیلم,سریال و ف/ی/ل/ت/ر شکن در تاپیک خود داری بفرمایید.

2. 155 کاربرِ زیر از Nikki69 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Let's get OUTTA here
    سپاس
    17
    از این کاربر 76 بار در 13 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

من kmplayerم خیلی وقت بود ورژن قدیمی بود و خیلی خوب کار میکرد. آپدیت هم نمی کردمش. تازگیا به جدیدترین ورژنش آپدیت کردم خیلی بد نشون میده. رنگش یه جوری شده، یه حالت رنگین کمونی داره به خصوص موقعی که یه نفر تو فیلم حرکت میکنه
    کسی نداشته این مشکلو؟

4. کاربر زیر از Sayasla بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

اقایون دوست و عزیز
    فیلم در بارانداز (مارلون براندو) رو دان کردم تو 3 تا فایل zip .اکسترکت نمیش کرد .فکر کنم بالای صد مگا بایت باشه راه و حل دیگه ای واسه اکسترکت کردنه فایلای زیپ باید باشه
    این یه مشکل و دوم اینکه چجوری اینارو بهم بچسبونم
    باتشکر ممنون

6. کاربر زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

اقایون مهندس کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک

8. 2 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Don 't wait for the perfec moment
    سپاس
    284
    از این کاربر 290 بار در 61 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان
    من فیلم های مورد علاقمو با عکس هاش رو ی دی وی دی رایت میکنم(بدون nero)
    دیروز میخواستم چند تا از قدیمی هاشو دوباره رو کامپیوتر کپی کنم و نگاه کنم ولی بعد از اینکه یه مقداریش کپی شد هنگ رکد,چندتاشون هم که خونده نشدن
    میتونین بگین چرا؟خراب شدن؟

10. کاربر زیر از Meee بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,391 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab-1363 نمایش پست ها
    اقایون دوست و عزیز
    فیلم در بارانداز (مارلون براندو) رو دان کردم تو 3 تا فایل zip .اکسترکت نمیش کرد .فکر کنم بالای صد مگا بایت باشه راه و حل دیگه ای واسه اکسترکت کردنه فایلای زیپ باید باشه
    این یه مشکل و دوم اینکه چجوری اینارو بهم بچسبونم
    باتشکر ممنون
    شما همه ی پارتهای زیپ رو باید تو یه مکان قرار بدین بعد اکسترکت کنید...اگه اکسترکت نشه یا یکی از پارتها خراب شده که شما باید ریپیرش کنید...و یا اینکه بیشتر از 3 فایله و شما به یه فایل شماره چهاری هم احتیاج دارین.بعد از اکسترکت شدن کل پارتها فیلم خودش به یک فایل کامل تبدیل میشه

12. 4 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

سلام به دوستان

از دیشب تا حالا وقتی میخوام تایپیک های آخرین ارسال رو باز کنم با همچین چیزی رو برو میشم (تو عکس دورشو سیاه کردم)

مُرورگرم کروم هست , از دیشب هم اینطوری شده!!! کسی راه حلی داره؟؟

14. 3 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

^_^
    سپاس
    12,383
    از این کاربر 1,378 بار در 131 پست سپاس گزاری شده

سلام،
    چندتا پوشه و فایل توی هارد اکسترنال ریختم، حالا نه باز میشن و نه میشه پاکشون کرد. کسی میدونه مشکل از چیه و چجوری میشه حلش کرد؟

16. 3 کاربرِ زیر از vA hid بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,152 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط vA hid نمایش پست ها
    سلام،
    چندتا پوشه و فایل توی هارد اکسترنال ریختم، حالا نه باز میشن و نه میشه پاکشون کرد. کسی میدونه مشکل از چیه و چجوری میشه حلش کرد؟
    به احتمال زیاد ویروسی شده. با یه آنتی ویروس خوب کارت راه میوفته. اگه نشد هم اول که اسکن کردی، از اطلاعاتت بک آپ بگیر بعدش هاردتو فرمت کن.

خب حالا سوال خودم. من خودم اکثرا اگه مشکلی برام پیش بیاد اولین کاری که میکنم مشکلمو توی گوگل سرچ میکنم و رفعش میکنم یا از یه کسی که کاردون تر از منه میپرسم اگرم نشد که نشد چیکار کنم :D

من یه روز رفتم پیش دوستمو این فیلمای اسکار رو ازش گرفتم که قبلش هم یه سری اطلاعات روش بودن و نمیخواستم فرمتش کنه. بعد از اون که به پی سی بابام فلشم رو وصل کردم یه پیغامی آورد که
    Your device can be platform faster
    منم ذوق کردم و فکر کردم از اینی که هست تند تر میشه(که جدیدا از تحقیقاتی که کردم روش اصلیشو بدست آوردم) ولی خب در واقع نمیدونم چه بلایی سرش اومده که سرعت انتقال دادش از 1 مگ بیشتر نمیشه و به خاطر همین خیلی وقت گیر میشه...
    خودم چند تا روش رو امتحان کردم نشد حتی FAT32 رو به NTFS تغییر دادم بازم هیچ.
    حالا تنها راهی که به نظرم میرسه اینه که فلش رو فرمت کنم البته قبلش بک آپ بگیرم . به احتمال زیاد اینطوری حل میشه ولی خب 5 ساعت باید برای 15 گیگ بزارم واسه همینم بود که اومدم پیام دادم ببینم بچه ها شما چیزی بلدین یا برم بک آپ بگیرم...

18. 9 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    235
    از این کاربر 392 بار در 124 پست سپاس گزاری شده

با سلام و تبریک سال نو به دوستان گرامی/مشکل من اینه که جدیدا وقتی وارد مرورگرم میشم و مثلا وارد سایت tvworld یا هر سایت دیگه ای میخوام وارد بشم ابتدا پیغام This webpage is not available رو میده و بعد دوباره شروع به بارگزاری میکنه و صفحه رو باز میکنه..و مشکل دوم من این هستش که گوگل کروم IDM میجر منو نمیشناسه و پیغام زیر رو میده.و اینکه اخرین نسخه هستش .لطفا کمکم کنید؟

20. 3 کاربرِ زیر از sedmamad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmady45 نمایش پست ها
    سلام دوستای خوبم
    یکی کمکم کنه!!!!!!!!!!!من هر فیلم 1080 ی رو میگیرم با هر برنامه ای میذارم صدای فیلم با تصویرش هماهنگ نیست و نمیشه !!!به نظرتون مشکل کامپیوترم چیه؟؟؟؟
    من یه سیستم خیلی داغون داشتم همین مشکل رو باهاش داشتم یعنی داغون بودا رم 512 داشت ، میشستم کیسم رو تمیز میکردم نازش میکردم نتیجه نداشت تا اینکه یه روز VLCPlayer رو همین طوری نصب کردم و دیدم بلی جواب میده خوبم جواب میده رزولیشن مانیتورم رو بردم بالا و با VLC تونستم 1080 هارو ببینم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Léon نمایش پست ها
    دوستان يه سوآلي آنتي ويرويي هست كه بصورت ديفالت فايروال هم داشته باشه؟!

و مورد ديگه
    ميخوام يه آنتي ويروس لايسنس دار بخرم ، بنظرتون كدوم بهتره؟ بيت ديفندر يا كسپر؟ (مورد ديگه اي هم بود ممنون ميشم بگيد)
    من یه عمری با ویندوز بزرگ شدم اینی که میگم از سر تجربه هستش ، شاید تا قبل از ویندوز 7 و یا زمان ویندوز XP به آنتی ویروس نیاز بود ولی الان با وجود windows defender به نظرم هیچ نیازی به آنتی ویروس نیست شما دیفندر ویندوز رو آپدیت نگه دار همه کار برات میکنه و در کنارش نرم افزار Auto Run Virus Remover هم نصب کن تا از ورود ویروس توسط فلش و یا هارد های اکسترنال جلوگیری کنی! اگر هم دوست داری بخری ، دو تا برند کسپراسکی و بیت دفندر رو پیشنهاد میکنم خودم قبلا از کسپراسکی استفاده میکردم که دفندر ویندوز رو کشف کردم چه قدر خوبه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط [JOKER] نمایش پست ها
    سلام
    چند وقتیه این وای فای اداپتر لپ تاپم(اسم درستش رو نمیدونم باید همین باشه؟) کلا وای فای های اطراف رو نشون نمیده فقط با سیم وصل کردن به مودم میشه به اینترنت وصل شد! با کیبورد روشن و خاموش میکنم چراغش روشن و خاموش میشه تو لپ تاپ ولی هیج تغییری مشاهده نمیشود!!ش
    خب منم این مشکل رو داشتم گاهی وقتا و یک بار آداپتور وایرلسم رو Disable میکنم و چند ثانیه بعد Enable میکنم و درست میشه ، مسیرش هم شکل زیر هستش :
    Networrk And Sharing Center ---> Change Adabter Setting
    روی اسم آداپتور وایرلست راست کلیک کن Disable اش کن و بعد چند ثانیه Enable کن ، به امید خدا ردیف میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Boyd Crowder نمایش پست ها
    من خیلی وقته از PotPlayer استفاده میکنیم ولی فایل های 848x480 رو فقط نشون میده ولی 852x480 یا 854x480 یا 864x480 رو نشون نمیده یعنی فقط صدا داره ولی تصویر نداره ، کدک هم نصب کردم بازم نمیشه . چیکار کنم ؟
    چرا در از پلیر های بهتر مثل KM استفاده نمیکنی؟ چه کُدکی نصب کردی؟ اگر از این کدک پک های مگا نصب کردی فکر نکنم سازگار باشن با Pot ، توی انجمن های VideoHelp یه سرچ بکن احتمالا اگر این مشکل رو کسی برطرف کرده باشه اونجا میتونی راهکارش رو پیدا کنی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sayasla نمایش پست ها
    من kmplayerم خیلی وقت بود ورژن قدیمی بود و خیلی خوب کار میکرد. آپدیت هم نمی کردمش. تازگیا به جدیدترین ورژنش آپدیت کردم خیلی بد نشون میده. رنگش یه جوری شده، یه حالت رنگین کمونی داره به خصوص موقعی که یه نفر تو فیلم حرکت میکنه
    کسی نداشته این مشکلو؟
    هنوزم این مشکل رو داری؟! بعضی وقتا کُدک های بهم میریزه + با چند تا فرمت ویدویی مختلف تست کن شاید مشکل از فایلت باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Meee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فیلم های مورد علاقمو با عکس هاش رو ی دی وی دی رایت میکنم(بدون nero)
    دیروز میخواستم چند تا از قدیمی هاشو دوباره رو کامپیوتر کپی کنم و نگاه کنم ولی بعد از اینکه یه مقداریش کپی شد هنگ رکد,چندتاشون هم که خونده نشدن
    میتونین بگین چرا؟خراب شدن؟
    از DVD با نرم افزار Clone CD ایمیج بگیر ببین کامل ایمیج میگیره اگر گرفت نرم افزار Virtual CloneDrive رو نصب کن و ایمیجی که گرفتی رو اجرا کن و از فایل هات استفاده کن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Léon نمایش پست ها
    سلام به دوستان

از دیشب تا حالا وقتی میخوام تایپیک های آخرین ارسال رو باز کنم با همچین چیزی رو برو میشم (تو عکس دورشو سیاه کردم)

مُرورگرم کروم هست , از دیشب هم اینطوری شده!!! کسی راه حلی داره؟؟
    مرورگر قاطی کرده درست میشه نمیتونه صفحه رو تشخیص بده دستور دانلودش رو میده
    نقل قول نوشته اصلی توسط vA hid نمایش پست ها
    سلام،
    نرم افزار Unlocker رو نصب کن میتونی باهاش فایت رو پاک کنی و یا انتقالش بدی من حدس میزنم شاید هم به خاطر سطح دسترسی باشه که فایل یا پوشه رو باز نمیکنه کاش یه عکس میگرفتی از ارور .
    نقل قول نوشته اصلی توسط McConaughey نمایش پست ها
    خب حالا سوال خودم. من خودم اکثرا اگه مشکلی برام پیش بیاد اولین کاری که میکنم مشکلمو توی گوگل سرچ میکنم و رفعش میکنم یا از یه کسی که کاردون تر از منه میپرسم اگرم نشد که نشد چیکار کنم :D

من یه روز رفتم پیش دوستمو این فیلمای اسکار رو ازش گرفتم که قبلش هم یه سری اطلاعات روش بودن و نمیخواستم فرمتش کنه. بعد از اون که به پی سی بابام فلشم رو وصل کردم یه پیغامی آورد که
    Your device can be platform faster
    منم ذوق کردم و فکر کردم از اینی که هست تند تر میشه(که جدیدا از تحقیقاتی که کردم روش اصلیشو بدست آوردم) ولی خب در واقع نمیدونم چه بلایی سرش اومده که سرعت انتقال دادش از 1 مگ بیشتر نمیشه و به خاطر همین خیلی وقت گیر میشه...
    خودم چند تا روش رو امتحان کردم نشد حتی FAT32 رو به NTFS تغییر دادم بازم هیچ.
    حالا تنها راهی که به نظرم میرسه اینه که فلش رو فرمت کنم البته قبلش بک آپ بگیرم . به احتمال زیاد اینطوری حل میشه ولی خب 5 ساعت باید برای 15 گیگ بزارم واسه همینم بود که اومدم پیام دادم ببینم بچه ها شما چیزی بلدین یا برم بک آپ بگیرم...
    به به دوست جوان و پرحاشیه خودم
    من این بلا رو سر دو تا هارد دیسک 1TB آوردم کلی سرچ کردم نتونستم کاری بکنم! آخر سر مجبور شدم یه جای دیگه تک تک خالیشون کنم و بعد هارد رو فرمت کنم به پارتیشن NTFS تبدیلش کنم ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط sedmamad نمایش پست ها
    با سلام و تبریک سال نو به دوستان گرامی/مشکل من اینه که جدیدا وقتی وارد مرورگرم میشم و مثلا وارد سایت tvworld یا هر سایت دیگه ای میخوام وارد بشم ابتدا پیغام This webpage is not available رو میده و بعد دوباره شروع به بارگزاری میکنه و صفحه رو باز میکنه..و مشکل دوم من این هستش که گوگل کروم IDM میجر منو نمیشناسه و پیغام زیر رو میده.و اینکه اخرین نسخه هستش .لطفا کمکم کنید؟
    سلام
    یه بار مودمت رو ریست و یا خاموش روشن کن احتمالا مشکل از اون باشه یا یه Diagnose بگیر ببین خطا چی میده احتمالا مربوط بشه به IP که مودم به سیستمت داده
    در مورد سوال دوم هم فایل زیر رو دانلود کن و بعدش بکش بندازش توی محیط گوگل کروم :
    IDMGCExt.crx - 260 KB
    پیام نصب بهت میده و بعدش پلاگین رو فعال میکنه بعد یک بار ریست مروگر درست میشه و ادغام میشن اگر هم نشد برو توی بخش ادان ها اونجا فعالش کن چون احتمال خیلی زیاد فعال نشده.
    پ . ن : من مدتی نبودم برگشتم این تاپیک رو از اونجا که آخرین سوالی رو جواب داده بودم رو خوندم و به سوالات دوستان در حد توان و دانش خودم جواب دادم امیدوارم مشکل همگی برطرف بشه
    سال نو مبارک.
    ما سینه زدیم،بی صدا باریدند ازهرچه که دم زدیم،آنها دیدند
    ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهداء را چیدند

22. 14 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 153 از 274 اولیناولین ... 53103128143151152153154155163178203253 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع