برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 20 از 29 اولیناولین ... 101819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 از مجموع 290
    سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,950 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

Stand up Comedy | بحث و تبـــادل‌نظر درباره استندآپ کمدی

حالا که استندآپ داره آروم آروم توی انجمن طرفدار پیدا می‌کنه وقت اونه که از ترجمه صرف فراتر بریم.
    شماتوی این تاپیک می‌تونید درباره‌ی استندآپها و کمدین‌های مورد علاقه‌ـتون حرف بزنید، اخبار کارهای جدیدشون رو بذارید و اونا رو به دیگران معرفی کنین.

کارهای کمدین‌ها رو می‌تونید توی یوتیوب ببین و از تورنت بگیرین. اکثرا استندآپ‌ها زیرنویس انگلیسی ندارن به‌خاطر همین نمی‌شه ترجمه‌ـشون کرد اگر کار خوبی پیدا کردین که زیرنویس انگیسی هم داره می‌تونی اسم کار و لینک زیرنویس‌ـش رو برای من یا اشکان (Chandler Bing) پیام خصوصی کنین.

لطفا و حتما توی این تاپیک لینک دانلود یا زیرنویس نذارین.

لطفا به سلیقه‌ی هم احترام بذارین و به هم نپرین

سپاس
    11,162
    از این کاربر 16,207 بار در 1,157 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Stand up Comedy | بحث و تبـــادل‌نظر درباره استندآپ کمدی

Sincerely Louis C.K

لویی دیگه واقعا تکراری شده حرفاش، هر چند یه ته لبخندی روی لبام آورد و چند تا تیکه باحال داشت ولی اصلا در حد انتظارم نبود. بعد این همه مدت یه اجرای قوی با چند تا بک استوری خوب انتظار داشتم. احساس می‌کنم دیگه دوره لویی تموم شده و ذهنش کشش اینو نداره که حرفای جدید بزنه. همچنین در مورد اتهامی که بهش زده شده و حرفایی که تو این استند آپ زد در موردشون بهش حق میدم.

Bill Burr: I'm Sorry You Feel That Way

قبلا اجرای Paper Tiger بیل بور رو دیده بودم اما این اجرا خیلی بهتر بود، به نظرم بیل بور اکت خیلی خوبی داره به موقع حرکت بدن نشون میده ادا اطفار در میاره و خوب هم داستان تعریف میکنه، اما حرفاش و کنایه‌هاش اون عمقی که دوست دارمو نداره، که مثلا مثل جیم جفریز تند باشه یا مثل کالین منتقدانه باشه. در کل دوست داشتم این اجراشو و حرفای جالبی زد به خصوص اونجا که می‌گه:

Something has to die every day in order for me to live.
    Something's got to get its beak chopped off, feathers yanked, and an upper cut to its jaw, just in order for me to survive.

3. 9 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,162

Anthony Jeselnik: Caligula 2013

برای اولین بار یک اجرا از آنتونی جسلنیک انتخاب کردم و دیدم. با توجه به چیزایی که ازش شنیده بودم انتظار داشتم لحن تندتری داشته باشه ولی سافت تر از اونی بود که فکرشو میکردم، خیلی جک‌های عمیقی نداشت ولی لحن سرد و اکت جدیش کمدیش رو جذاب کرده بود. اولاش خیلی ارتباط برقرار نکردم ولی هر چی گذشت جکاش بامزه تر شد. در کل نمره متوسط رو به بالا بهش میدم و بقیه کاراش رو هم میبینم.

5. 9 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,162

Sarah Silverman: Jesus Is Magic 2005

کلی داستان بامزه، جک‌های عالی و اکت خوب با یه کارگردانی ضعیف حیف شده. سارا سیلورمن توی رستارو هم دوست داشتم و به نظرم جزئه بهترین کباب کنای برنامه بوده. یه جک درباره مادربزرگش میگه که به نظرم خیلی عالیه و در مورد یهودیام حرفای جالبی میزنه، پیشنهاد میکنم ببینید ولی یه سری جاهاش باید دست به فوروارد باشید.

Everybody blames the Jews for killing Christ and then the Jews try to pass it off on the Romans.
    I'm one of the few people that believes it was the blacks.
    I don't care. Good. I hope the Jews did kill Christ. I'd do it again, I'd ****ing do it again on the second.

7. 7 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    33,047
    از این کاربر 45,779 بار در 2,820 پست سپاس گزاری شده

«میدلتیچ و شوارتز» عنوان یک سه‌گانه‌ست که اخیراً از طرف نتفلیکس در دسترس قرار گرفته و همون‌طور که از اسم‌ـش پیداست، توسط توماس میدلتیچ و بن شوارتز اجرا می‌شه. روال هم به این صورت هست که اول در حدود 5 دقیقه با حضار صحبت می‌کنن و چندتا سؤال می‌پرسن مثل این‌که در آینده اتفاقی قرار هست براتون بیوفته که بابت‌ـش هیجان‌زده یا نگران باشید، و این گفت‌وگو رو با چندتا سؤال ادامه می‌دن و با توجه به جواب‌هایی که می‌شنون و الهامی که می‌گیرن، درجا داستان‌سازی، شخصیت‌سازی و دیالوگ‌سازی می‌کنن و 45 دقیقۀ آینده رو به‌صورت فی‌البداهه اجرا انجام می‌دن. البته که در دستۀ استندآپ کمدی جا نمی‌گیره و فکر کنم به‌ش می‌گن «طنز‌پردازی بداهه»؛ ولی پُر هست از مسخره‌بازی و لحظات شاد و خنده‌دار.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sancheziom نمایش پست ها
    Anthony Jeselnik: Caligula 2013
    دو اجرای بعدی‌ـش خیلی قوی‌تره.

9. 12 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    106
    از این کاربر 1,023 بار در 159 پست سپاس گزاری شده

Daniel Sloss Jigsaw

در عظمت اش همین بس که 4500 زوج اومدن رسما اعلام کردن که بعد از دیدن این اجرا از هم جدا شدن!!!!!!!

اقای هومن لطف کردن برای من لینک این اجرا رو فرستادن دیدم و واقعا خوشحالم از دیدنش
    حرفهای بسیار مهمی توش مطرح شده، اگرچه با خیلی از پیام هاش موافق نیستم ولی در کل اونقدر ارزشمند هست که توصیه اش کنم
    نگاه تازه ای به موضوع رابطه و ازدواج داره و به نظرم حتما ببینیدش

ترجمه نشده ولی اگر کسی از دوستان قصد ترجمه اش رو داره بنده امادگی دارم که خیلی کمک کنم (حتی حاضرم کلش رو ترجمه کنم یه نفر فقط تنظیم کنه)

من همین یک نفس از جرعه جامم باقی است ...

11. 9 کاربرِ زیر از kntu بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,162

Anthony Jeselnik: Thoughts and Prayers 2015

Barbie dolls give little boys unrealistic expectations... of how easy it's gonna be to tear off a head

این اجراشو از اجرای قبلیش یعنی کالیگولا بیشتر دوست داشتم، تیکه‌های عمیق‌تر و باحالی داشت ولی این آبسس بودنش در مورد جکای بچه‌ها اذیت کنندس. خیلیاشون بامزن ولی نزدیک 50 درصد شو رو اختصاص میده به این سبک جوکا که خسته کننده میشه. یه ذره ام زیادی روی اینکه خودشو بدجنس نشون بده اصرار داره. ارتباطش با مخاطبا تو این اجرا عالی بود. در کل به نظرم این اجراش ارزش دیدن داره، چند تا جک میگه که واقعا متفاوته. هر چند در کل در حد بزرگان استند آپ نیست و اون دیدگاه متفاوت و نگاه متفاوتش به قضیه‌ها زیاد انتقادی نیست.

دو اجرای بعدی‌ـش خیلی قوی‌تره.
    اجرای 2019 ـش رو هم گرفتم ببینم.

Bill Burr: Walk Your Way Out

این اجرا رو واقعا دوست داشتم و کلی حال کردم باهاش. نه به خاطر اینکه خیلی کار جدید و متفاوتی بود به خاطر اینکه شخصیت خود بیل بور برام جالبه و چارمینگه. مخصوصا اون خنده‌های هیستریکش :D، در کل از این سبک استند آپ که یه داستانی تعریف می‌کنن بیشتر از استند آپای یه دست جوک خوشم میاد. در مورد هیتلرم چیزای جالبی گفت و ادا اطفارش خیلی باحال بود.

13. 13 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,162

Robin Williams Live on Broadway 2002

*** یس، این چیزیه که از یه استند آپ انتظار دارم. چقدر رابین ویلیامز خوبه، در وصفش هر چی بگم کم گفتم، یه تلنت واقعی رو اینجا میشه از یه کسی که داره تلاش میکنه خوب باشه تشخیص داد. چند تا کار دیگه از رابین دیده بودم ولی این کارش متفاوت از همه بود و به راحتی رفت تو تاپ تن استند آپی من خیلی وقت بود از خنده کف زمی غلت نخورده بودم . علاوه بر همه جک‌هایی که میگه انرژی و اکت فوق‌العادش هم بی‌نظیر و دیدنیه. اگر استند آپ دوست دارید و هنوز این اجرا رو ندیدید بزنید تو گوشش و یه لذت فوق العاده ببرید

Fake tits are like nazis; they don't laugh, they don't dance, it's just HU-YEAH! I'M WALKING HERE!
    Canada is like a loft apartment over a really great party.

15. 13 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,162

Bill Burr

دو تا اجرای دیگه از بیل بور دیدم هر دو این اجراها عالی بودن و خیلی بهتر از کارای جدیدش هستن یا شایدم من بعد یه مدت به سبک بیل بور عادت کردم و بیشتر باهاش حال می‌کنم :D. بیل بور جزئه کمدیناییه که شخصیتش خیلی جالبه برام و تو هر کدوم از این استند آپاش هم داستانای خیلی متفاوتی رو تعریف می‌کنه و اصلا احساس تکراری بودن به من دست نداد.

Bill Burr: You People Are All the Same 2012

Your dick believes, he's like a motivational speaker

Bill Burr: Let It Go 2010

فک کنم کورونا به خاطر آروزهای ده سال پیش بیل بور تو این استند آپ به‌وجود اومده :D

17. 17 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,162

Bill Burr - HBO Comedy One Nigh Stand 2005

این سری One Night Stand اچ بی او خیلی خوبه. اگه می‌خواید حال و هوای بیل بور جوون رو ببینید، پیشنهاد میکنم اجرای بیست دیقه‌ایش تو این سری رو حتما ببینید. من از اجرای 2019 بیل بور شروع کردم و تقریبا همه اجراهاشو رو به عقب دیدم. معلومه بیل بور قدیما خیلی شوخ و شنگ تر و پر انرژی تر بوده ولی الآن دیگه اونقدر حوصله نداره و کمدیاش دارک تر شده. این اجرا خیلی برام جالب بود و لذت بردم.

19. 14 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,162

یه خبر خوب برای استند آپ بازای عزیز، اسپشال جدید جری ساینفیلد 5 می (سه روز دیگه) روی سرویس نتفلیکس قرار میگیره.

21. 14 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 20 از 29 اولیناولین ... 101819202122 ... آخرینآخرین