برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 5 اولیناولین ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 43
    یه روز خوب میاد ...
    سپاس
    3,600
    از این کاربر 2,654 بار در 605 پست سپاس گزاری شده

new1 بحث پیرامونِ فصل هفتم Supernatural

سلام دوستان .
    بعد از مدتی انتظار، بامدادِ فردا اپیزودِ اول فصلِ فتم سوپرنچرال هم پخش ميشه.
    صحبت هامون راجع به فصل دوم این سریالِ زیبا رو در این تاپیک انجام خواهیم داد .

2. 9 کاربرِ زیر از Sky Boy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    154
    از این کاربر 784 بار در 150 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : بحث پیرامونِ فصل هفتم Supernatural

نوژن جان برای من که یه 10 باری سوپرنچرال رو دیدم تا خوب بفهممش باید بگم منم باهات موافقم ولی این سیزن(7) ، دو قسمت خیلی مهم داره که تو هنوز ندیدی یه اتفاق خیلی بد و سنگینی میوفته
    قسمت آخر هم که رسما.... نمی دونم چی باید بگم انگار که یکی یه سیلی محکم به آدم بزنه
    راستی قبلا گفته بودم بهت که حتما موقع دیدن سایت supernaturalwiki.com و چک کنی؟ انقد نکته های ریز داره دیالوگاشون تازه اونجا آدم متوجه میشه
    بعد ببین خود سریال یه طرفه زندگی واقعی بازیگراش خودش یه سریال خفن و خیلی برطرفداره کلی آدم و درگیر می کنه
    مثلا یه نکته جالب من تو سوپر ویکی راجع به اون قسمت فصل 6 که دین با مرگ معامله می کنه خوندم واقعا خیلی با مسما بود
    اسم قسمت appointment in samara بود دلیل اسم گذاری یه داستان قدیمی خاورمیانه ایه که احتمالا خیلی ها شنیدن لینکشو براتون می زارم بخونینش خیلی جالبه:

The title of the episode refers to a story by Somerset Maugham. Based on an old Middle Eastern story, which as follows:

The speaker is Death.
    There was a merchant in Baghdad who sent his servant to market to buy provisions and in a little while the servant came back, white and trembling, and said, Master, just now when I was in the marketplace I was jostled by a woman in the crowd and when I turned I saw it was Death that jostled me. She looked at me and made a threatening gesture, now, lend me your horse, and I will ride away from this city and avoid my fate. I will go to Samarra and there Death will not find me. The merchant lent him his horse, and the servant mounted it, and he dug his spurs in its flanks and as fast as the horse could gallop he went. Then the merchant went down to the marketplace and he saw me standing in the crowd and he came to me and said, Why did you make a threatening gesture to my servant when you saw him this morning? That was not a threatening gesture, I said, it was only a start of surprise. I was astonished to see him in Baghdad, for I had an appointment with him tonight in Samarra.

6.11 Appointment in Samarra - Super-wiki

4. 5 کاربرِ زیر از amiana بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"WE FIGHT BECAUSE WE BELIEVE"
    سپاس
    2,301
    از این کاربر 1,394 بار در 257 پست سپاس گزاری شده

فکر می کنم باید تو همون فصل 5 تموم میشد. فصل چهار و پنج و مخصوصا پنج فوق العاده بود. هر چی فکر می کنم نمی فهمم فصل شش واقعا چی داشت. الانم دارم فصل هفت رو میبینم و راستش خستم کرده و الان اصلا مثل فصلای اول هیجان دنبال کردن ماجرا رو ندارم. امیدوارم فصل هشت سریال بهتر ادامه پیدا کنه. حیفِ این سریاله که بخواد بد تموم شه

6. 5 کاربرِ زیر از SaRaL بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

اره واقعا، مخصوصا اینکه اخر فصل پنج عالی تموم شد، میتونستم با مرگ سم سریال رو تموم کنند و نشون بدن دین یه زندگی خوب داره.
    یعنی اگه دقیقا سکانس اخر فصل پنج رو که سم رو نشون میده داره دین رو نگاه میکنه حذف میکردند، یه پایان استثنایی برای مجموعه بود، اما امان از دست این طمع.

8. 8 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    41
    از این کاربر 39 بار در 7 پست سپاس گزاری شده

اره خیلی خوب بود من حال کردم

تغيير در زاويه ديد
    سپاس
    3,976
    از این کاربر 2,913 بار در 560 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    اره واقعا، مخصوصا اینکه اخر فصل پنج عالی تموم شد، میتونستم با مرگ سم سریال رو تموم کنند و نشون بدن دین یه زندگی خوب داره.
    یعنی اگه دقیقا سکانس اخر فصل پنج رو که سم رو نشون میده داره دین رو نگاه میکنه حذف میکردند، یه پایان استثنایی برای مجموعه بود، اما امان از دست این طمع.
    اشکان جان باهات موافقم شاید اگه تو فصل 5 تموم میشد خوب بود ولی به نظر من تا قسمت 2 از فصل 7 خیلی خوب بود
    ولی با خروج کاستیل از فیلم فصل 7 افت وحشتناکی کرد
    ولی همون طور که گفتی تیم Supernatural واقعا طمع کرد ولی خدا کنه حداقل فصل 8 آبرومندانه باشه و تمومش کنن
    و کنسل نشه
    ولی اگر بعد فصل 8 کنسل بشه ویا یه جوری تو مایه های لاست تموم بشه خیلی بد میشه
    ولی با این طمعی که اینا دارن احتمال میدم 10 فصل باشه چون تو یکی از قسمت ها اگه یادت باشه دین میره سال 2014 یا 2015 و در اون سال نشون میده
    که سم دوباره با لوسیفر هم دست شده ودین یک گروه تشکیل داده . بعدشم دیگه چیزی نشون نداد
    به همین دلیل حدس میزنم اینا تا 2015 برنامه ریز کرده باشن
    ولی به هر حال ترجیح میدم تو فصل 8 تموم بشه

11. 5 کاربرِ زیر از Mehrd@d بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It Sucks
    سپاس
    1,757
    از این کاربر 2,106 بار در 394 پست سپاس گزاری شده

خب من تازه این سریال رو شروع کرده بودم وا قعا داشت حالم به هم میخورد و میخواستم دیگه نگاه نکنم.ولی وقتی نظرتاتون رو تو معرفی سریال خوندم ادامه دادم.اصلا این دو فصل اول کجا و فصل 3 کجا.
    ولی شما چقدر اسپویل میدین و قتی میبینم کسی داره درباره ی سریال میگه و میخواد اسپویل کنه زود میگذرمش.
    ولی اصلا خودمو باور نمیکنم که چرا داشتم از دیدن این میترسیدم.زیاد ترسناک نیست و واقعا قشنگه.
    اگه میدونین که فصل بعد کی شروع میشه بگین که میخوام سعی کنم که تا اومدنش برسم به فصل هشت.

13. 3 کاربرِ زیر از Ehsan_keen بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تغيير در زاويه ديد
    سپاس
    3,976
    از این کاربر 2,913 بار در 560 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan_keen نمایش پست ها
    خب من تازه این سریال رو شروع کرده بودم وا قعا داشت حالم به هم میخورد و میخواستم دیگه نگاه نکنم.ولی وقتی نظرتاتون رو تو معرفی سریال خوندم ادامه دادم.اصلا این دو فصل اول کجا و فصل 3 کجا.
    ولی شما چقدر اسپویل میدین و قتی میبینم کسی داره درباره ی سریال میگه و میخواد اسپویل کنه زود میگذرمش.
    ولی اصلا خودمو باور نمیکنم که چرا داشتم از دیدن این میترسیدم.زیاد ترسناک نیست و واقعا قشنگه.
    اگه میدونین که فصل بعد کی شروع میشه بگین که میخوام سعی کنم که تا اومدنش برسم به فصل هشت.
    احسان جان تو هم آره داداش

بلاخره رفتی این سریال ترسناکه رو که می گفتی رو دیدی ها

Oct. 3, 2012
    اینم تاریخ پخش قسمت اول از فصل هشتم

فقط سریع ببین تا برسی
    فصل 3 تا 6 خداست
    ولی فصل 7 ....ضد حاله

15. 4 کاربرِ زیر از Mehrd@d بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    154
    از این کاربر 784 بار در 150 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan_keen نمایش پست ها
    همه تقریبا همین تجربه مشترک و داشتن به دنیای غرق شدگان در سوپرنچرال خوش اومدی حالا ببین خود سریال یه طرف زندگی واقعی بازیگراش یه طرف و شونصدهزارتا! وبلاگ و تامبلر و لایوجرنال در موردشون یه طرف خیلی این سریال کار داره چندین بار باید دیدش تا نکته هاشو گرفت

17. 5 کاربرِ زیر از amiana بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,915 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

بچه ها من از قسمت 9 فصل هفت به بعد رو ندیدیدم (انقدر که بیخود شده بود)
    خواستم ببینم فصل 8 قشنگ شده ؟ ادامه بدم من ؟ یا همینجوریه هنوز..
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

19. 4 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    287
    از این کاربر 220 بار در 43 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط NOjAN نمایش پست ها
    بچه ها من از قسمت 9 فصل هفت به بعد رو ندیدیدم (انقدر که بیخود شده بود)
    خواستم ببینم فصل 8 قشنگ شده ؟ ادامه بدم من ؟ یا همینجوریه هنوز..
    کلا افت که کرده ... مخصوصا وقتی خود اریک کریپکی هم کارگردانی نمی کندش ... اما یه خوبی که داره اون ایده ی مسخره ی " لوایاتان" ها تموم شد برگشته به داستان فصل 4 و 5 ، من به شخصه فقط بخاطر خود کاراکتر سم و دین می بینم ...

21. 5 کاربرِ زیر از destinycalling بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 5 اولیناولین ... 2345 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع