برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 414 از 850 اولیناولین ... 214314364389404412413414415416424439464514614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,131 تا 4,140 از مجموع 8499
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,ماج,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

کسی سریال revenge رو دیده میتونه منو راهنمایی کنه
    یا سریال castleیا scandal
    ویک سریال معرفی کنید کمدی باشه تو مایه های shemlessباشه .ازین سریالهای 20 دقیقه ای و صدای خنده توش نباشه .

4. 4 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    432
    از این کاربر 2,604 بار در 236 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab-1363 نمایش پست ها
    کسی سریال revenge رو دیده میتونه منو راهنمایی کنه
    یا سریال castleیا scandal
    ویک سریال معرفی کنید کمدی باشه تو مایه های shemlessباشه .ازین سریالهای 20 دقیقه ای و صدای خنده توش نباشه .

Revenge : یه سریال درام قشنگ که خودم خیلی خوشم میاد ازش. فضاش شبیه سریالهای ترکیه هست! یعنی لوکیشن های شیک و تمیز، خونه ها و اساسیه لوکس و مدرن، بازیگران خوشگل و خوش چهره با لباسهای شیک و تر و تمیز. جزء سریالهاییه که خسته کننده نیست و اتفاقات جالب زیاد داره. انتقام گرفتنهای امیلی هم جالبه و بعضی وقتا اشتباه هم میکنه و بعضی وقتا هم اونجور که توقع داره پیش نمیره. قسمت آخر فصل 3 هم به شدت غافلگیر کننده است!
    سریال جالبیه و به نظرم ارزش دیدن داره مگر اینکه طرفدار درام این مدلی نباشید و توقعتون از سریالها خیلی بالا باشه!

کمدی اون مدلی هم:

Californication
    Orange is the New Black

6. 5 کاربرِ زیر از FARMANDEH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

در لحظه زندگی کن
    سپاس
    3
    از این کاربر 356 بار در 61 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان من یه سریال تو سبک THE EVENT و FLASH FORWARD و under the dome میخام

8. 3 کاربرِ زیر از rezash96 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    223
    از این کاربر 1,122 بار در 189 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط rezash96 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سریال تو سبک the event و flash forward و under the dome میخام
    lost
    http://8pic.ir/images/ops5g462fq1y9mgr7b8n.jpg
    میخوای بدونی چرا 24 خیلی عالیه؟؟از 10 تا شخصیت اصلی تو عکس بالا ببین هر کدوم چه بلایی سرشون اومده اون وقت میفهمی سریال عالی یعنی چی.

10. 8 کاربرِ زیر از SMahmoud بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط SMahmoud نمایش پست ها
    lost
    دیگه شما خودت رو راحت کردی، قبلا حداقل چهار خط درباره سریال پیشنهادی مینوشتی، الان دیگه به اسم سریال بسنده میکنی
    دوست عزیز سعی کن پست سازنده بدی، و جوری پست نده که جوری بشه که مجبور شیم پاک کنیم. اسپم زیاد میدید.

قابل توجه ی بقیه دوستان
    تاپیک در آستانه ی بسته شدنه

12. 19 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    223

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    دیگه شما خودت رو راحت کردی، قبلا حداقل چهار خط درباره سریال پیشنهادی مینوشتی، الان دیگه به اسم سریال بسنده میکنی
    دوست عزیز سعی کن پست سازنده بدی، و جوری پست نده که جوری بشه که مجبور شیم پاک کنیم. اسپم زیاد میدید.

قابل توجه ی بقیه دوستان
    تاپیک در آستانه ی بسته شدنه
    شما سوال رو بخون بعد الکی گیر بده
    گفتند سریال تو سبک the event و flash forward و under the dome که سریال لاست در همین سبک هستش.کسی هم پیشنهاد نداده بود
    سریال خواستند منم معرفی کردم چرا گیر الکی میدی؟؟مشکلش کجا بود؟؟نپرسیده بود که لاست چطوره سریال تو اونو سبک میخواست منم گفتم
    چه اسپمی دادم؟؟بعد از اون قضیه اخطار بیخود شما دیگه من چه اسپمی دادم؟؟الکی بدون مدرک حرف نزن
    حالا چون مسئولی دلیل نمیشه هرکار میخوای میکنی.یکم منطقی باش با من مشکلی داری تو خصوصی بگو نکه منتظر باشی یه چیز که مینینی سریع گیر بدی
    سر تاپیک فرندز هم الکی بستیش چون من پست دادم
    انگار سر ماه میرم تعداد پست هام رو نشون میدم پول میگیرم که بخوام الکی پستام رو ببرم بالا
    اینجا هم وقتی گفتم لاست دوستمون میره چکش میکنه میبینه خوبه دانلود میکنه.مشکلش چیه؟یا بهتر بگم مشکل شما چیه؟؟
    براتون واقعا متاسفم سو استفاده از تگ و دسترسی در این حد واقعا عجیبه/حیف اسم این کارکتری که رو شماست.واقعا متاسفم
    حالا میخوام این تاپیک خیلی خوب رو هم که به خیلیا کمک کرده ببند ببینم خوش حال میشی.چه کاریه منو بن کن دیگه.
    میخوای بدونی چرا 24 خیلی عالیه؟؟از 10 تا شخصیت اصلی تو عکس بالا ببین هر کدوم چه بلایی سرشون اومده اون وقت میفهمی سریال عالی یعنی چی.

14. 12 کاربرِ زیر از SMahmoud بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,152 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

گفتند سریال تو سبک the event و flash forward و under the dome که سریال لاست در همین سبک هستش.کسی هم پیشنهاد نداده بود
    سریال خواستند منم معرفی کردم چرا گیر الکی میدی؟؟مشکلش کجا بود؟؟نپرسیده بود که لاست چطوره سریال تو اونو سبک میخواست منم گفتم
    چه اسپمی دادم؟؟بعد از اون قضیه اخطار بیخود شما دیگه من چه اسپمی دادم؟؟الکی بدون مدرک حرف نزن
    حالا چون مسئولی دلیل نمیشه هرکار میخوای میکنی.یکم منطقی باش با من مشکلی داری تو خصوصی بگو نکه منتظر باشی یه چیز که مینینی سریع گیر بدی
    انگار سر ماه میرم تعداد پست هام رو نشون میدم پول میگیرم که بخوام الکی پستام رو ببرم بالا
    اینجا هم وقتی گفتم لاست دوستمون میره چکش میکنه میبینه خوبه دانلود میکنه.مشکلش چیه؟یا بهتر بگم مشکل شما چیه؟؟
    براتون واقعا متاسفم سو استفاده از تگ و دسترسی در این حد واقعا عجیبه/حیف اسم این کارکتری که رو شماست.واقعا متاسفم
    حالا میخوام این تاپیک خیلی خوب رو هم که به خیلیا کمک کرده ببند ببینم خوش حال میشی.چه کاریه منو بن کن دیگه.
    دوست عزیز تا حدودی باهات موافقم ولی منظور دوستمون این بود که اگه کنار سریالی که پیشنهاد میدین یه توضیح مختصری هم بدین، پستتون با ارزش تر میشه

16. 15 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    10,016
    از این کاربر 8,480 بار در 497 پست سپاس گزاری شده

اگه این جور راهنمایی باشه، تو پایین صفحه IMDB سریال های مشابه رو خودش میاره
    http://8pic.ir/images/n4jvnh8jztebj1mey6mr.jpg
    هدف اینه که طرفی که سوال میپرسه نطر کاربرا رو ببینه و با توجه به اونا یه سریالی رو انتخاب بکنه

18. 14 کاربرِ زیر از Sina_Saw بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    223

نقل قول نوشته اصلی توسط McConaughey نمایش پست ها
    دوست عزیز تا حدودی باهات موافقم ولی منظور دوستمون این بود که اگه کنار سریالی که پیشنهاد میدین یه توضیح مختصری هم بدین، پستتون با ارزش تر میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sina_Saw نمایش پست ها
    اگه این جور راهنمایی باشه، تو پایین صفحه IMDB سریال های مشابه رو خودش میاره
    http://8pic.ir/images/n4jvnh8jztebj1mey6mr.jpg
    هدف اینه که طرفی که سوال میپرسه نطر کاربرا رو ببینه و با توجه به اونا یه سریالی رو انتخاب بکنه

بله کاملا حرف شما درسته ولی یه چیز دیگه هم در نظر بگیرید.
    وقتی معرفی میشه یه احتمال داره که ایشون قبلا دیده باشه که دیگه توضیح نمیخواست یا قبلا راجع بهش تحقیق کرده باشه و تصمیمش رو گرفته باشه
    و یه احتمال مهمتر دیگه هم که اول تاپیک نوشته شده اینه که معرفی سریال وجود داشته باشه.الان دوتا پست مشاوره ای اخر من یکی لاست بود یکی استرایک بک.هر دو تا سریال توی همین انجمن بیشتر از 3-4 خط توضیح داده شده.خوب دوستمون میرند همین رو میخونند دیگه.صد در صد اون توضیح بهتر از 2-3 خط من هستش مگه ابنطور نیست؟؟یا حتی اگه معرفی اینجا نباشه نقد و معرفی دقیقش یه جای دیگه پیدا میشه اگه دوستمون که سوال کردند بازم به جواب نرسیدند میگن که کسی که جواب داده یه مقدار توضیح بده.
    ولی چشم از این به بعد کنار سریال یا تاپیکش رو میزارم یا توضیح میدم.
    ولی طرزی که شما به من تذکر دادین با تهدید و لحن مدیر سایت خیلی متفاوته.ادم نباید یه طرفه به قاضی بره تهش برای من میشه پاک کردن پست و بن شدن اونوقت من هیچکاری نمیتونم بکنم.ادم از این چیزاست که زورش میگیره.
    بازم شرمنده اینم تاپیک های دوتا مشاوره اخر من:
    http://tvworld.info/showthread.php?4...highlight=lost

http://tvworld.info/showthread.php?4...ht=strike+back

20. 11 کاربرِ زیر از SMahmoud بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,689 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

منم یک چیزی بگم خیلی دوستانه در واقع یک خواهشه
    دوستان الکی دلخور نشین مدیر یک انجمن سریالی دوست داره پست هایی که میبینه درست و کامل باشه البته باید یک یاد آوری میکرد برای بچه های جدید که راه بیوفتن ایمطوری بهتر بود به نظرم
    حالا اون خواهش من
    معرفی که میکنید یک سریال رو فقط اسم ننویسین یک چهار خط نظر خودتونو در موردش بنویسن و سریال که معرفی میکنید بگید به چه سلیقه ای سازگاره و به چی نیست و...... 20 تا با هم نباشه چون اینطوری طرف بیشتر گیج میشه سرتونو درد نیارم خودتون دیگه استادین پست هاتون یک جوری باشه ادم میخونه لذت ببره درست مثل چند ماه پیش تو این تاپیک
    (از وقتی متین اومد اینجا اینطوری شد از بس سریال دیده با این سنش )
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

22. 19 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 414 از 850 اولیناولین ... 214314364389404412413414415416424439464514614 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع