برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 54 از 850 اولیناولین ... 4294452535455566479104154254554 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 از مجموع 8499
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,ماج,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

سپاس
    772
    از این کاربر 2,249 بار در 215 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

براي غير كمدي : قطعاً دكستر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط hessamftm نمایش پست ها
    سلام .. میخواستم 1-2تا سریال دانلود کنم .. لطفا راهنمایی کنبد..
    1. کمدی باشه .. اینارو دیدم : HIMYM . friend. Two and half men . big bang theory...توی همین سبک باشه (صدا خنده هم داشته باشه : )
    2. هرچی باشه به غیر از کمدی .. اینارو هم دیدم : breaking bad . lost .prison break . game of thrones . band of brothers . walking dead ..

I'll forget to breathe someday
    سپاس
    20,764
    از این کاربر 12,150 بار در 1,099 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hessamftm
    سلام .. میخواستم 1-2تا سریال دانلود کنم .. لطفا راهنمایی کنبد..
    1. کمدی باشه .. اینارو دیدم : HIMYM . friend. Two and half men . big bang theory...توی همین سبک باشه (صدا خنده هم داشته باشه : )
    2. هرچی باشه به غیر از کمدی .. اینارو هم دیدم : breaking bad . lost .prison break . game of thrones . band of brothers . walking dead ..
    1 - Anger Management - According to Jim - IT Crowd - Mike & Molly - Baby Daddy
    ولی توصیه میکنم Raising Hope رو حتمن ببینید.خودِ سریال اونقدر خنده دار هست که به صدای خنده دیگران نیاز پیدا نمیکنید.

2 - Justified - Suits - True Blood - Doctor Who - Downton Abbey - The Borgias و ... .

5. 2 کاربرِ زیر از Milad eMJey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,715
    از این کاربر 2,553 بار در 383 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط prongz نمایش پست ها
    دوستان مینی سریال خوب در حد شرلوک و great expectation و bob چیزی سراغ دارین؟فقط حتما مینی سریال باشه حوصلم در حد سریال دیدن کشش نداره
    با درود
    jericho عالیه
    نه در حد شرلوک

7. 2 کاربرِ زیر از 123u بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    772
    از این کاربر 2,249 بار در 215 پست سپاس گزاری شده

آيا سوپرنچرال براي من سريال خوبي خواهد بود؟ بشينم از اول تا آخرش رو دانلود كنم و ببينم؟
    من طرفدار ژانر علمي تخيلي، ترسناك ، معمايي، ماجرايي هستم و از سريال هاي زير به شدت خوشم مي‌آيد:
    Lost - Fringe - The Walking Dead - 24 - Dexter

9. کاربر زیر از MILANO بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,915 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hmmilani نمایش پست ها
    آيا سوپرنچرال براي من سريال خوبي خواهد بود؟ بشينم از اول تا آخرش رو دانلود كنم و ببينم؟
    من طرفدار ژانر علمي تخيلي، ترسناك ، معمايي، ماجرايي هستم و از سريال هاي زير به شدت خوشم مي‌آيد:
    Lost - Fringe - The Walking Dead - 24 - Dexter
    به نظر من سریال بهتر از SUpernatural زیاده .. ولی اگر نگاه کردن 7 فصل ِ 22 قسمتی براتون مشکلی نیست, با توجه به ژانر مورد علاقتون می تونم بگم از این سریال لذت می برین. خصوصا فصلهای 3 تا 6
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

11. 4 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    360
    از این کاربر 1,043 بار در 235 پست سپاس گزاری شده

واییییییییییی !!من عاشق the sopranos شدم...به نظرم همه باید ببینن...عالیه...محشره به ویژه خود آنتونی سوپرانو

13. 2 کاربرِ زیر از elibanoo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 1 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

دوستان میشه یه توضیحی در مورد این True Blood بدید؟
    چه جوریه ؟
    جذابیت داره ؟
    قشنگ هست؟
    من خودم کم نشنیدم که میگن سریال خوبیه ولی خواستم یه مشوریت هم با شما کرده باشم.

سپاس
    9,205
    از این کاربر 14,539 بار در 1,905 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط racon_leon نمایش پست ها
    چه جوریه ؟
    جذابیت داره ؟
    قشنگ هست؟
    سریال عالی ای هست ولی فصل اولش خیلی بی خوده ولی بعد از فصل اول عالی می شه
    موضوعشم ومپاییری ( خون اشامی) هس اشتباه نگیرید با خاطرات خون اشام این سریال هزار تا خاطرات خون اشام رو میزاره تو جیبش

ولی +18 هست اگه سنتون کمتره از 18 هست بهتون توصیه نمی شه

16. 4 کاربرِ زیر از rezarbn بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'll forget to breathe someday
    سپاس
    20,764
    از این کاربر 12,150 بار در 1,099 پست سپاس گزاری شده

چه جوریه ؟
    جذابیت داره ؟
    قشنگ هست؟
    بنظر من عالیه.
    یه جاهاییش مثل همه سریال های دیگه اُفت داره ولی در کُل حرف نداره.

درباره جذابیت هم شما در نظر بگیر از خونآشام چند هزار ساله تا پری و تغییر شکل دهنده و گرگنما و... توی این سریال موجوده.
    هرکدوم اینا ,تکی باعث جذاب شدن یه سریال میشن .حالا این سریال همشون رو داره.

توصیه میکنم شما حتمن این سریالو ببین.

18. 6 کاربرِ زیر از Milad eMJey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

On A Dark Desert HighWay ...
    سپاس
    189
    از این کاربر 500 بار در 78 پست سپاس گزاری شده

چه جوریه ؟
    جذابیت داره ؟
    قشنگ هست؟
    خوب دوستان لطف کردند نظر های مثبت دادند . من ولی نظر منفی میدم . سریال به نظرم کلا سلیقه ای هست و خیلی ها خوششون میاد خیلی ها هم مثل من از سریال بشدتمتنفر میشند . . با اجازه دوستان این نظر شخصی منه :

بشدت مزخرف هست . یعنی در سطح مرگ ! هیجانش صفره داداش صفر ! یه بارم قبلا گفتم . اوج هیجانش توی قسمت اول این بود که روی یارو زنجیر نقره گذاشته بودند طرف بخار میکرد !

البته گهگاهی خیلی هم مفید هست این سریال . مثلا شما اگه مشکل بیخوابی داشته باشید یا درد نزاره شما بتونید بخوابید دیگه غمتون نباشه . 5 دقیقه از هر قسمت دلخواه این سریال شمارو وارد کما میکنه کلا از بس خواب آوره ... ازبس خواب آوره ...

ولی من بازم پیشنهاد میکنم یه قسمت رو حتما ببینید . یا خیلی خوشتون میاد یا سر 5 دقیقه بالا میارید بی خیال میشید .

امیدوارم به طرفدارای سریال برنخورده باشه . بحث این سریال میشه نمیتونم جلوی خودمو بگیرم ...

20. 4 کاربرِ زیر از Severus Snape بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 54 از 850 اولیناولین ... 4294452535455566479104154254554 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع