برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 750 از 851 اولیناولین ... 250550650700725740748749750751752760775800850 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,491 تا 7,500 از مجموع 8501
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,ماج,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

سپاس
    131
    از این کاربر 170 بار در 26 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

سلام
    میشه چند تا سریال که از روی داستانهای استیون کینگ ساخته شده باشه معرفی کنید؟
    بجز under the dome که الان دارم میبینم
    باتشکر

4. 7 کاربرِ زیر از monib بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,981
    از این کاربر 1,015 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

سلام

11/22/63
    'Salem's Lot
    'Salem's Lot (remake)
    Bag of Bones
    Big Driver
    Castle Rock
    Desperation
    The Diary of Ellen Rimbauer
    Golden Years
    IT
    Kingdom Hospital
    The Langoliers
    The Mist
    Mr. Mercedes
    Nightmares & Dreamscapes
    The Outsider
    Quicksilver Highway
    Rose Red
    The Shining
    Sleeping Beauties
    Sometimes They Come Back
    The Stand
    Storm of the Century
    The Tommyknockers
    Trucks
    Under the Dome

+

6. 11 کاربرِ زیر از hosseinf722 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هي جان به سر شدم که تو را ارزو کنم
    سپاس
    7,527
    از این کاربر 5,755 بار در 527 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط monib نمایش پست ها
    سلام
    باتشکر
    از روی اثار کینگ این سریال ها ساخته شده
    Castle Rock
    Mr. Mercedes
    The Mist
    11.22.63
    Bag of Bones
    The Dead Zone
    البته از کارهاش فیلم های خیلی خوبی و ماندگاری ساخته

8. 13 کاربرِ زیر از ESajad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,149
    از این کاربر 20,234 بار در 1,006 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط monib نمایش پست ها
    سلام
    باتشکر
    حتمن میدونین سریال کنسل شده :دی
    11.22.63 عالیه حتمن ببینینش

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

10. 12 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    525
    از این کاربر 815 بار در 67 پست سپاس گزاری شده

سلام

شاید اینجا دوستانی باشن که سریال the dark رو دیده باشن

ولی میخوام برای دوستانی که از سریال هایی مثل stranger things یا 63.11.22 یا Counterpart خوششون اومده ، این سریال رو توصیه کنم

سریال ژانر ماورایی و علمی تخیلی هست و درمورد سفر در زمانه
    اول سریال شاید فکر کنید سریال روندش کند هست و زیادی کش پیدا میکنه
    اما از قسمت 3 و 4 به بعد متوجه میشید بخاطر پیچیدگی های روابط و ... خیلی خوبه که سریال با ریتم نسبتا کند پیش میره و فرصت تمرکز به بیننده میده

بدی سریال اینه که زبان آلمانی هست (محصول آلمانه) اما بعد از دو قسمت عادت میکنید و تجربه خوبی میتونه باشه

فیلمبرداری و لوکیشن خیلی خوبه
    کارگردانی به نظرم برای روایت یه همچین داستان پیچیده ای عالی بوده
    بازی بازیگرا هم به نظرم قابل قبوله
    صداگذاری و موسیقی متن هم به نظر من از نقاط قوت سریاله

فعلا فصل اول منتشر شده و 10 قسمت هست

فکر میکنم که از دیدنش راضی خواهید بود!

12. 15 کاربرِ زیر از mahdi206 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    22
    از این کاربر 108 بار در 28 پست سپاس گزاری شده

Exclamation مشورت بسیار مهم برای دیدن سریال !

با سلام و احترام و عرض ادب خدمت شما دوستان گرامی و عزیز.

من سریال های زیر را قیمت دیدم :

And Then There Were None

Band of Brothers

Breaking Bad

Daredevil

Dexter

Fargo

Game Of Thrones

Rome

The Blacklist

قصد دارم سریال های زیر را هم شروع به دیدن کنم :

Mr Robot

Stranger Things

The Sopranos

True Detective

Hell on Wheels

دو سوال مهم :

1. نظرتون در مورد سریال هایی که میخواهم ببینم چیست ؟

2. چند تا سریال عالی در حدی که نتونی به خاطر دیدنشون از جای خودت بلند شوی و ارزش دیدن داشته باشند و عالی باشند ، معرفی می کنید که من دانلود کنم و شروع به دیدن کنم؟

سلامت و شاد باشید.

یک دنیا ممنونم.

14. 8 کاربرِ زیر از Ariya2016 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    432
    از این کاربر 2,604 بار در 236 پست سپاس گزاری شده

arrow2 پاسخ : مشورت بسیار مهم برای دیدن سریال !

نقل قول نوشته اصلی توسط Ariya2016 نمایش پست ها
    با سلام و احترام و عرض ادب خدمت شما دوستان گرامی و عزیز.

من سریال های زیر را قیمت دیدم :
    And Then There Were None
    Band of Brothers
    Breaking Bad
    Daredevil
    Dexter
    Fargo
    Game Of Thrones
    Rome
    The Blacklist

قصد دارم سریال های زیر را هم شروع به دیدن کنم :
    Mr Robot
    Stranger Things
    The Sopranos
    True Detective
    Hell on Wheels
    دو سوال مهم :
    1. نظرتون در مورد سریال هایی که میخواهم ببینم چیست ؟
    2. چند تا سریال عالی در حدی که نتونی به خاطر دیدنشون از جای خودت بلند شوی و ارزش دیدن داشته باشند و عالی باشند ، معرفی می کنید که من دانلود کنم و شروع به دیدن کنم؟
    سلامت و شاد باشید.
    یک دنیا ممنونم.

سلام
    سریالهایی که میخوایین ببینین همشون خوبن

Hell on Wheels سطحش نسبتاً پایینتره ولی تو فضای وسترن از سریالای خوب به حساب میاد.
    True Detective فصل دومش ضعیفتره و میتونید نبینید چون داستان هر فصل کاملا جداست. از بهترینهای جنایی و معمایی.
    The Sopranos از بهترین سریالهای مافیایی تاریخ هست و از همه نظر عالی.
    Mr Robot درام و درباره فضای مجازی و مسائل مختلف سیاسی اجتماعی که اینم عالی.
    Stranger Things هیجانی و پراسترس هرچند بازیگراش نوجوان هستن ولی چندان تینیجری نیست و ارزش دیدن داره.

به جز اونا این سریالها هم عالی هستن و پیشنهاد می‌کنم حتماً ببینید:

The Haunting of Hill House
    Person of Interest
    Sons of Anarchy
    Peaky Blinders
    The Punisher
    Black Mirror
    Hannibal
    Banshee
    11.22.63
    Fringe

16. 14 کاربرِ زیر از FARMANDEH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,367
    از این کاربر 1,942 بار در 288 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان کسی سریال Chilling Adventures of Sabrina رو دیده ؟
    چجور سریالیه ارزش دیدن داره ؟
    تینیجری که نیست سریالش؟

18. 7 کاربرِ زیر از samansh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    109
    از این کاربر 919 بار در 104 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط samansh نمایش پست ها
    تینیجری که نیست سریالش؟
    نمره هاش بالا بود من دیدم ولی خوشم نیومد
    چیز خاصی نداشت که جذبم کنه
    ۶ از ۱۰

20. 9 کاربرِ زیر از giumartan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط samansh نمایش پست ها
    تینیجری که نیست سریالش؟
    سریال خیلی خوبه من که خیلی خوشم اومد و پیشنهاد میکنم که ببینید شاید کم بودن سن و تینیجر بودن کاراکتر اصلی سریال و در کنارش داستان و حالو هوای فانتزی و جادویی سریال ، کمی شک و تردید در ذهن ایجاد کنه ، اما به نظرم به هیچ عنوان تینیجری نیست.
    شاید شبیه ترین سریال به سابرینا از نظر آمبیانس Ash vs. Evil Dead باشه. با این تفاوت که اش مثل یه مسافرخونه سر راهیه ، ولی سابرینا مثل یه هتل لوکسه!
    همچنین شباهت زیادی هم با فیلم Beautiful Creatures داره.

مورد دیگه ای هم که ربطی به پرسش نداره و دوست دارم اشاره کنم اینه که:
    سریالهایی مثل Ash vs. Evil Dead و Hunnibalو american gods یک آمبیانس و ترکیب رنگ جالب دارن که در جذب بیننده خیلی تاثیر دارن و Chilling Adventures of Sabrina دقیقا همون حال و هوا رو داره(رنگها خیلی جیغ و پر رنگ هستند)

.

22. 12 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 750 از 851 اولیناولین ... 250550650700725740748749750751752760775800850 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع