برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 9 از 12 اولیناولین ... 7891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 از مجموع 111
    My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,123 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

▬ بحث و گفتگو پیرامون فصل دوم انیمه Attack on Titan ▬

در این تاپیک به بحث و گفتگو پیرامون فصل دوم انیمه "حملـه بـه غـول" می‌پردازیم که بلاخره و بعد مدت‌ها انتظار در تاریخ 1 آپریل، قسمت اولش پخش خواهد شد.

+لطفا کسایی که مانگا رو خوندن مواظب باشن اسپویل از خودشون در ندن!
    +لطفا شماره قسمتی که قصد دارین در مورد اون صحبت کنین رو بالای پست‌تون بنویسید!

به امید یک فصل خشن و خونی‌تر!

سپاس
    7,829
    از این کاربر 7,169 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ▬ بحث و گفتگو پیرامون فصل دوم انیمه Attack on Titan ▬

از اونجایی که یه اپیزود بیشتر نمونده بود منم این فصل رو شروع کردم میشه گفت این حرفایی که می‌زنم درمورد کل فصل صادقه دیگه... حالا هرچقدرم کلیف‌هنگرِ آخر فصل خفن باشه من خر نمی‌شم
    اول با موضوعی که خیلی بخاطرش عصبانیم شروع می‌کنم لیوای!... فرض رو بر این میذاریم که مین کارکتر نباشه، ساپورتینگ که هست، تو این فصل چغندرم نبود خدایی بد منیج‌اش کردن

انقد از همون اول کار سوال‌های بی‌پاسخ ایجاد شد که من کنجکاویم امون نداد رفتم همه‌چی رو خوندم... همه‌چی... دیگه از هیچی نمی‌ترسم، همه‌چی تموم شده، می‌تونم در آرامش بمیرم

برخلاف اپنینگِ نات سو وری کولِ این فصل، اندینگـش خیلی کوله... وااااااااای با اون آهنگ عجب جوّ کریپی‌ای رو ایجاد می‌کنه بعضیا معتقدن...

اسپویلر مانگاطوری

اِهم، ادامه میدیم...

آخ آخ...

اسپویلر انیمه‌طوری (اپیزود 11)

خب... میکاسا هم بعضی وقتا وسط اون ترس و اشک و خون یه قیافه‌هایی از خودش تولید می‌کرد من خندم می‌گرفت، یعنی خوراک میم بودن

یه شیپ جدید... (بمیرم لیوای... گرچه من لیوای و اِرن رو شیپ نمی‌کنم )

همه‌ی این شیپ‌ها به درک! از این به بعد من فقط این شیپ رو ساپورت می‌کنم:

با یه چیزی خیلی حال کردم، تایتان‌ها علاوه بر کریپی بودن هات هم شده بودن لامصب بعضیاشون خیلی سکـ30 بودن، بریم خواستگاری

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    چرا این غول باید مادرِ ارن رو بخوره؟ چه خصومت شخصی باهاش داشته؟ (این غول شبیه زن‌هاست)
    فان فکت درمورد این ولی آلسو اسپویلر:

اسپویلر مانگاطوری

کلاً می‌دونین کارکتر زیاده واسه معرفی کردن، داستان هم پرمحتواست خب تو 12 اپیزود نمی‌گنجه خدایی... اینجوری میشه که یه سری کارکترا، اِهم اِهم لیوای، کاملاً جا می‌مونن حالا هم همش میره تا تازه خدا کنه یه سال دیگه

بازگشت ما به سوی مانگاست یا واسه امثال من ویکیا بخاطر کلیف‌هنگر فصل قبل سراغ مانگای اتک رفته بودم ولی این دفعه نتونستم عطش کنجکاویم رو با مانگا برطرف کنم، دَمیت آی نیدد تو نو...
    Ma nama Jeff

3. 15 کاربرِ زیر از Miss Harley بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,123 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

اول از همه جالبترین جای این قسمت:

میگن ساشا هم قبلا غول بوده واسه همین اشتهای سیری ناپذیری داره که حتی وسط جنگ هم به فکر شکمشه

قسمت بعدی که صد در صد جنگ و خونریزیه! پس با این حساب خیلی از معماها بدون جواب باقی میمونن

5. 15 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    42
    از این کاربر 478 بار در 51 پست سپاس گزاری شده

فصل دوم که عملن برای من هیچی! نداشت. 12 قسمتی که صرفن 2 قسمتش در جهت پیشبرد داستان بود

فصل سوم هم که تایید شد سال 2018!
    Attack on Titan Season 3 is confirmed to arrive in 2018

7. 12 کاربرِ زیر از freedom world بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

قـسمت آخـر
    - - - - - - - -

عجب قسمتی بود، جیگرم حال اومد. اونطور که قسمت قبل تموم شد قاعدتاً همه حدس زدیم این قسمت شروعش اینطوره که ارن میاد تبدیل به غول میشه و یه مبارزه ی خفن راه میندازه ولی خب اونطور که فکر میکردیم نشد. این قدرت ارن واقعاً غیر قابل پیشبینی بود (برای ماهایی که مانگا نخوندیم) و اونطور که دقیقاً نشون داد تو همه ی غول ها یه آدم وجـود داره و این نظریه که هر غول یه آدم هست کاملاً تایید میشه. این خشم و عصبانیت ارن برای اینکه موفق نبود پیشرفتی کنه و مثل قبل بود و همونطور شکست خورد و کسایی که دوس داشت رو از دست داد رو یه جورایی دوس داشتم، مخصوصاً وقتی میکاسا اون حرفا رو زد و گریه افتاد

ارویـن و اون خوشحالیه آخرش با اون نگاه لیـوای (خدا بگم چیکارت نکنه لیوای، کدوم گوری بودی وقتی همه داشتن مبارزه میکردن ) خیلی خفن بود و حالا واقعا دیوار ها داره زمین میریزه و راز برملا میشه. و بعد هم اون آدمی که غـولِ میمون مانند رو کنترل میکنه رو دیدیم که به نظرم شبیه کسی نبود که از قبل میشناختیم یا شاید هم بود و من حضور ذهن ندارم. الان فصل بعد داستان قشنگ مشخصه؛ ارن به دنبال کنترل بقیه غول ها و نابود کردن همشون و گرفتن راینر و برتولت و یمیـر و نشون دادن داستان این غولِ میمون مانند و بقیه داستان.به نظرم این فصل فقط 3-4 اپیزود خوب و قوی داشت و بقیه اپیزود ها در حدِ یه فیلر بودن و منو به اندازه ای که باید ارضا نکرد این فصل، امیدوارم فصل بعد خیلی شبیه تر به فصل اول باشه تا به این فصل.

9. 16 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هي جان به سر شدم که تو را ارزو کنم
    سپاس
    7,527
    از این کاربر 5,755 بار در 527 پست سپاس گزاری شده

تمام فصل دوم فقط چهار پنج قسمت خوب ودیدنی داشت
    بیشتر روی معرفی یمیر کار کرده بودن همه شخصیت ها تا قسمت های انتهایی در حایشه قرار داشتند
    این نکته هیجان سریال رو نابود کرده بود یک هو هیجان سریال رو بالا می بردن به یک باره نبض سریال رو پایین می اوردن
    تو این قسمت چند نکته مشخص شد که هیستریا خیلی برای تایتان ها مهمه ولی خودش چیزی نمیدونه یا بروز نمیده
    این قدرت همگام سازی ارن واقعا شوکه کننده بود اصلا قابل پیش بینی نبود اگر قراره مثل والکینگ دید ازش استفاده بشه
    فقط به کشتن غول ها و خونریزی بیشتر منجر میشه حتی ممکنه باعث بشه سرزمین های زیادی از غول پس گرفته بشه
    راینر خودش گفت بود که خیلی دوست داره این همگام سازی دستت اران باشه تا بشریت نجات بده
    هنوز داستان دیوارها و کلیسا مشخص نشده که به چه شکل تو این داستان دست دارند
    ماجرای پدر ارن هم فعلا مسکوت مونده هیچی نشون داده نمیشه حتی شخصیت جدید و مرموزی مثل تایتان مانکی رو شده
    با قسمت دوزادهم در واقع دهن همه طرفداران رو بستند و همه یه جورایی برای فصل بعد تشنه نگه داشتند
    برای من این قسمت فقط تا زمانی که ارن داشت ناله میکرد خوب بود بعد دیگه خیلی سرد و بی هیجان شد
    هنوز مشخص نشده چرا لیوای رو تو دیوارها نگه داشتند با قدرتی که اون داشت می شد خیلی از تلفات رو کم کرد
    یک نکته اینکه این یمیر خیلی مرموزه حسی عجیبی به هیستریا داره یا داره از سادگی اون استفاده میکنه
    مشخص نیست یا کدوم طرفه الان هم با غول رفته شاید بیشتر دنبال واقعیت و دلیل تبدیل شدنش باشه
    ولی در کل مشخص شد که ادمها در تمام این ماجرا نقش دارند حالا مشخص نیست
    با این پیشرفت دست پیدا کردن که ادمها رو تایتان تبدیل کنند یا از روی تایتان ها کپی کردن
    تایتان از قدرت و هوش بیشتری برخوردار هستند در صورتی که غول ادمها فقط دنبال سیر کردن و خونریزی هستند
    شاید همین میل و عطش سیر ناشدنی اسناه ا رو نشون میده که شاید غول شدنشون بی دلیل نباشه
    البته برای فصل بعد این نکته رو هم باید در نظر گرفت که انه لیون هارت هنوز تو دست بشریت اسیره
    ممکنه گوشه متفاوتی از داستان تایتان ها رو برملا کنه.

11. 15 کاربرِ زیر از ESajad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    42
    از این کاربر 478 بار در 51 پست سپاس گزاری شده

نکته ای جالب از قسمت 5 فصل دوم Attack on titan

http://s2.namasha.com/v/nVrgxmFW

13. 10 کاربرِ زیر از freedom world بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,358
    از این کاربر 3,316 بار در 373 پست سپاس گزاری شده

خب فصل دو تموم شد حالا برداشتمو از داستان پشت انیمه بر اساس چیزایی که تا حالا نشون داده میگم .
    بنظرم دو نوع داروی تبدیل انسان به غول وجود داره ، یکیش اونیه که کلیسا و حکومت برا مجازات مردم استفاده میکنن/میکردن ، که فقط آدمو تبدیل به غول میکرد و دیگه از کنترل ، عقل و بازگشت به حالت انسانی خبری نبود .
    و نوع دیگش که بوسیله بابای ارن یا کسایی که براشون کار میکنه درست شده ، و تو این حالت دارای عقل و قدرت کنترل کامل هستن . (یمیر هم سالها از غول نوع اول بود و بنظر بعد از خوردن دوست راینر داروی توی خونش به یمیر منتقل شد و باعث شد از نوع دوم بشه !)

و بنظر میاد به مرور زمان و افزایش تعداد غولایی که از طریق مجازات درست شدن کنترل از دستشون در رفته و مجبور شدن دیوارها رو بسازن .
    و اینطور که پیداست گروهی که داروی دومو درست کردن بدنبال انتقام از کلیسا و حکومت هستن .

دوست داشتم راینر میتونست ارن رو بدزده تا دهکده غولها رو هم نشون بدن و ببینیم داستان دقیقا از چه قراره !

15. 17 کاربرِ زیر از Admini3trator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Love the life you live, and live the life you love
    سپاس
    52
    از این کاربر 218 بار در 17 پست سپاس گزاری شده

12 قسمت رو از دیشب به اینور دیدم.
    تا قسمت چهارم نا امید بودم از این فصل، ولی با شروع قسمت پنج و ادامش تا قسمت هشتم در کنار دو قسمت اخر یکی از بیادماندنی ترین ادامه ها رو خلق کردند.

چیزی که داره بشدت اذیتم می کنه نوع پرداخت به پدره ارن و در کنارش کلید و زیر زمینه.
    با توجه به سکانس گریه های پدر ارن تو فصل اول و دیالوگهاش که بصورت فلاش بک بود و
    احترام مردم برای پدر ارن به عنوان کسی که وبا ( وبا بود؟ یادم نیست) ریشه کن کرده و
    یمیر که قبل انداختنش از دیوار بهش تزریق شده
    و خوب داستان های دیگه همه چی داره برنامه ریزی میشه سمث پدر ارن به عنوام عامل اصلی تمام این پیش امد ها.

امیدوارم امیدوارم این برداشت من غلط باشه چون برای من انیمه چند درجه افت خواهد کرد.

و اینکه عجب انیمه ای :دی روزمون رو ساخت...

پ.ن: چقدر دوست داشتم بیام تو این تاپیک جراتشو نداشتم :دی
    امروز با خیال راحت وقت میزارم همه نظرهاتون رو می خونم :دی
    Sometimes, there's so much beauty in the world
    I feel like I can't take it, like my heart is just going to cave in

17. 15 کاربرِ زیر از HiGhBoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,490
    از این کاربر 23,478 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

اقا من کلا اعتراض دارم به این فصل!
    حتی اگر خیلی هم خوب کار میکردن بازم میومدم اعتراض میکردم! چون 12 قسمت بعد از 4 سال خیلی کمه:دی
    بعد این همه وقت 12 قسمت ساختن، قشنگ سه اپیزودش "رو شونه و کِتف غول‌ها در حال فرار بودیم":دی
    فصل اول خیلی باحال بود، هر اپبزود یه چیز جدید نشون میداد یا یه حمله‌ی جدید بود، میرفتن واسه دفاع و پاکسازی بعد این وسط مسطا ارن یه حرکتایی میزد! کلا تعلیق خفنی داشت ... "غیر قابل مقایسه" ـست با فصل قبل بنظرم من ...

19. 18 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Love the life you live, and live the life you love
    سپاس
    52
    از این کاربر 218 بار در 17 پست سپاس گزاری شده

یعنی غیر از این می تونه باشه که همه این غولها و کشتار ها و... یه سرش به پدر ارن ربط پیدا نمی کنه ؟
    اگر اینطوری باشه دمشون گرم تو پرداخت و پردازش داستان.
    Sometimes, there's so much beauty in the world
    I feel like I can't take it, like my heart is just going to cave in

21. 12 کاربرِ زیر از HiGhBoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 9 از 12 اولیناولین ... 7891011 ... آخرینآخرین