برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 91 از 164 اولیناولین ... 4166818990919293101116141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 از مجموع 1631
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

lovely دیالوگ های بیادماندنیِ دنیای فیلم و سریال|قوانین در پست اول

سلام دوستان .
    توی این تاپیک دیالوگ هایی رو که تو فیلم ها و سریال ها بشون برمیخوریم و به نظرمون جالب میاد رو قرار خواهیم داد.

فقط وقتی میخواید دیالوگ موردنظرتون رو توی تاپیک بزارید لطفا به این نکات توجه کنید .
    اول اینکه دیالوگ هاتون رو گلچین کنید و اونایی که بنظرتون واقعا جالب هستن رو ذکر کنید .
    حتما نام فیلم ,سریال و فصل و اپیزودی که دیالوگ درش هست رو ذکر کنید .
    خیلی از دوستانی که به این تاپیک سر میزنن ممکنه سریالی که دیالوگی ازش نقل کردید رو دنبال نکرده باشن و بخوان در آینده برن سراغ اون سریال . پس اگر دیالوگ موردنظرتون بخشی از داستان سریال رو لو میده، حتی اگر مربوط به فصل های ایتدایی سریال هم هست، حتما با ذکرِ اسم سریال، فصل و اپیزود، اون دیالوگ رو توی اسپویلر قرار بدید . مثلا :

:Big Bang Theory , S03.E14
    مشاهده محتوا اسپویلر
    محتوای دیالوگ

از قرار دادن دیالوگ بصورت صرفا انگلیسی خودداری نمایید و ترجمه فارسی را حتما قرار دهید. بهتر اینه که هم انگلیسی و هم ترجمش ذکر بشه
    ضمنا بعضی دیالوگ ها توی موقعیت خاصی معنی دار میشن و مثلا اگر کسی سریال رو دنبال نکرده باشه متوجه دیالوگ نمیشه . در اینجور مواقع اگر یه توضیح کوتاه در مورد اتفاقات سکانس بدید و بعد دیالوگ رو بگید حتی کسی که سریال رو دنبال نکرده باشه هم متوجه دیالوگِ موردنظر میشه .
    لطفا از قرار دادن هرگونه مطالب حاوی الفاظ و کلمات رکیک در تاپیک خودداری شود

پیشاپیش ممنون از همکاریتون ....

2. 226 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

.:'PΞJMΔП':.,.:DeathSpank:.,123u,125yahel,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,AAlireza,aaron,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,afshin2014,AhmadHD,ahmady45,Ahmad_n,akcent,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali33,ali361,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,amir123qwe,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_maxpayne,ammar,amo_omid,anderson20888,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,arefeh-7,Arlene,arshia001,arso,AsHi,ashley_1986,atena90,Atrin021,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,caroline,Central Perk,Chandler Bing,checha,Chris,D O R D I,Daisy,daniish,DARK BOY,Davinci,Days of Heaven,Dexter_171,dll,ebramg,ehsan1370,Ehsan_keen,elia,ergen,ESajad,Ever_3313,EYbaba,F.U.S.E,fatima-b021,freeda,g0dsend313,gafaneh,gole yakh,gollum,H a M i D,hamid-p71,Hamidreza.m,Headache,hgwxx7,HMNN,hossein370,hosseinf722,Hossein_124,IceLord,idin,Irag,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,JenabPargaar,joker8,Julie,justUnited,Kaley,karim_load,kashkool,Khialat,kingnessi,KingStranger,lastshepherd,Léon,libra,Lou Bloom,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,Maa vampire,Mahdi Razor,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,matiyo,MEHDIATB,MeHr@n,Meti,Mia_3D,Mikado,Milad eMJey,Miss Harley,MixMkv,mohammad-om,mohammad1992,mr67,Mr_Ashkan,neklas maykelson,Nevah,nevermind,Nilof@r,nimas1,NOjAN,nokhbeh,Nora,Notion,Noyze,pardisshab,parmis,parvazpd,pedram136,Pegah,persian legend,peyman_eun,Pooria_H,pooya,poyul,raha_91,rahman24,Raylan Givens,Red Bull,Rezaraki,rezatwd,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,Saber-j,sabery,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,sajad44,saman2esm,Samankaka,SAM_NEVADA,Se7en,sh2012,shahramirani,shahrooz,Shayea,Sheldon_Cooper,Sherlockian,SHIELD,simorgh aseman,sinaDVD,Sina_Saw,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,Soroosh,Spasitel,STEFAŊ,stesa,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Pianist,Tidus,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,ماج,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vampire_sh17,voldemort,War Daddy,white_beard,Why Me ?,witch king,wlh,xenon200x,yalabia,yaser63,zesht,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_ZoMoRrod_

سپاس
    3,728
    از این کاربر 7,999 بار در 836 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : دیالوگ های بیادماندنیِ فیلم و سریال ها ...

اسم فیلم یادم نیست اما باید فیلمش مذهبی باشه درمورد گمراه شدن مردم در حقانیت امام علی (ع) بین خلفا هستش :
    اشتباه مردم اینه که حقانیت را با شخص میسنجند ولی باید شخص را با حقانیت سنجید تا بدانیم کدام شخص در مسیر حق است
    بیستون را عشق کند و شهرتش را فرهاد برد ...

4. 19 کاربرِ زیر از x7music بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

what does'nt kill you, makes you stronger
    سپاس
    10,855
    از این کاربر 3,644 بار در 245 پست سپاس گزاری شده

چند سخن گوهربار از Colonel walter kurtz

kurtz: تا حالا به آزادی واقعی فکر کردی؟ آزادی از عقیده ی دیگران، حتی عقیده ی خودت

kurtz: باید بکشیمشون، باید بسوزونیمشون. خوک پشت خوک، گاو پشت گاو، روستا بعد از روستا، ارتش پشت ارتش

kurtz: به این که چند قاتل یه قاتل دیگه رو متهم می کنن چی میگی؟ یه دروغ؟! یه دروغ و ما هم باید بخشنده باشیم

kurtz: من به یه حلزون وقتی داشت ار روی لبه ی یه تیغ تیز می خزید نگاه کردم. این رویای منه. این کابوس منه. خزیدن،
    سینه مال گذشتن از لبه ی تیغ تیز و زنده موندن

kurtz: وحشت...وحشت یه چهره داره. تو باید با وحشت دوست بشی. وحشت و عذاب وجدان دوستت هستن و اگر این گونه
    نیست پس دشمنانی هستن که باید ازشون ترسید.

kurtz: بهت گفتن "ویلارد"، گفتن چرا می خوان به تسلط من پایان داده بشه؟
    Willard: من به یک ماموریت محرمانه فرستاده شدم، قربان
    kurtz: دیگه محرمانه نیست، مگه نه؟ بهت گفتن؟
    Willard: به من گفتن که شما کاملا عقلتون رو از دست دادید و اینکه روش هاتون غیر عقلانی بودن
    kurtz: روش های من غیر عقلانیه؟
    Willard: من اصلا روشی نمی بینم، قربان
    kurtz: من توقع اومدن کسی مثل تو رو داشتم. تو چه توقعی داشتی؟ تو یه قاتلی؟
    Willard: من یه سربازم
    kurtz: تو هیچ کدوم نیستی. تو یه پادویی. که از طرف یه خواروبار فروشی فرستاده شدی برای یه تصفیه حساب
    ...you're fine
    trust me

6. 21 کاربرِ زیر از BIG FELLAH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,463 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

Happy Valley - Episode 1

Tommy : Are you a Virgin?

8. 14 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,516
    از این کاربر 11,143 بار در 879 پست سپاس گزاری شده

Frank Underwood - House Of Cards Season 1

" Such a waste of time . He chose money over power "

Choosing money over power is a mistake almost everyone makes. Money is the big mansion in Saratoga that starts falling apart after ten years. Power is that old stone building that stands for centuries. I cannot respect someone who does not see the difference

ترجیح دادن پول به قدرت اشتباهیه که تقریبا همه مرتکبش میشند . پول مثل یه عمارت بزرگ تو شهر "ساراتوگا" است که بعد از 10 سال نابود میشه ! اما قدرت اون ساختمان سنگی قدیمیِ که برای قرن ها پابرجا میمونه . نمیتونم واسه کسی که فرق بین این دو رو نمیبینه احترامی قائل باشم !

10. 22 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,065 بار در 1,456 پست سپاس گزاری شده

The Godfather

نقل قول نوشته اصلی توسط Irag نمایش پست ها

Happy Valley - Episode 1

Tommy : Are you a Virgin?
    آقا ایرجه نازنین....ترجمه ش روهم بزار شاید یه بنده خدایی نتونه به عمق جمله ای که گذاشتی پی ببره

12. 20 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,152 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

Z Nation - S01E10

-راجع به پسرتون شنیدم؛ متاسفم.

- هیچی بدتر از این نیست که آدم بیشتر از بچش عمر کنه.

14. 22 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

سریال ماتادور قسمت آخر ملاقات سرگرد حامد و ادوارد نایجل
    مشاهده محتوا اسپویلر
    ادوارد نایجل : اخیرا مطالب زیادی در مورد ایران شنیدم که از صحتشون مطمئن نبودم ، اما وقتی که به ایران سفر کردم متوجه شدم که تنها راه انتقاد کردن از یک کشور نزدیک تر شدن به مشکلات و شناختن فرهنگ اون کشوره حالا دیدگاه متفاوتی دارم.

پ.ن : کاش توی تمام انتقادها این نکته رو در نظر بگیریم! چه وادی هنر و یا چه سیاست! چه فرقی داره ایران باشه و یا آمریکا!
    ما سینه زدیم،بی صدا باریدند ازهرچه که دم زدیم،آنها دیدند
    ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهداء را چیدند

16. 13 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512

ناوارو- اپیزود «مرگ در کلینیک»
    متن دیالوگ :
    مشاهده محتوا اسپویلر
    ناوارو: نمی‌دونم چقدر دکتر بانُن رو می‌شناختید! من می‌شناختمش. بله! اونم مثل من به حرفه‌ی خودش اهمیت می‌داد. شبا به بیمارا سر می‌زد، تسکینشون می‌داد، چیز زیادی نمی‌گفت، اما آرومشون می‌کرد، درد رو می‌شناخت، می‌دونست که گاه یه جمله‌ی به نظر ما بی‌اهمیت چقدر می‌تونه برای بیمار، مهم باشه! بعد تو تنهایی فرو می‌رفت، اما تنهایی براش سنگین نبود، برعکس، چون دنبال حقیقت بود. بله، اونم مثل من معتقد بود بشریت یه مشت کرم نیست که زیر پا لهشون کنی، یا یه تیکه گوشت فاسد شده… فرق یک پزشک و یک پلیس رو بهتون می‌گم، یک پزشک طبیعتاً ایده‌ی مرگ رو می‌پذیره، ولی یک پلیس… هرگز!
    [پلیس دکتر تِریِه را داخل سلول می‌برد و ناوارو مَیو، پدر دختر فوت‌شده، را از سلول فرا می‌خواند]: مَیو! بیا! شما، اونو نمی‌شناسی! دکتر تریه است! ایشون پدر اون دختر جوانیه که تو رو تخت عمل کشتیش! فرانس میو!
    میو [به میله‌ها چنگ می‌زند]: بدینش به من ناوارو! فقط پنج دقیقه!
    ناوارو [جلویش را می‌گیرد]: نه! انتقامو فراموش کن! می‌دونی چرا اون اینجاست؟ برای اجرای قانون!
    میو: اجرای قانون؟! ولی این مرهم درد من نیست!
    ناوارو [میو را دور می کند]: مرهمی برای دردت وجود نداره!
    میو: زندگی کردن، با جراحت خیلی دشواره!
    ناوارو: خیلیا با جراحت زندگی می‌کنن! پشت هر جراحتی هم، ماجرایی خوابیده!

پ.ن : فرانک مجیدی این دیالوگ رو توی یک پزشک گذاشته بود با خوندنش خاطرات واسم زنده شد ، دیالوگ هایی که وقتی کودک بودم واسم مسخره و احمقانه بود و چیزی ازشون نمیفهمیدم و دوست داشتم فقط این سریال تموم بشه چون جمعه شب نشون میداد و ما فردا شنبه باید مدرسه میرفتیم یه حس تنفر ناخودآگاه بابت این سریال بهمون دست میداد اون زمان مثل الان سینما خانگی و این تشکیلات رو نداشتم یه کف دست تلویزیون داشتیم و از سر ناچاری با برنامه های شبکه یک و دو جمهوری اسلامی ایران سرگرم میشدیم.

18. 11 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512

مشاهده محتوا اسپویلر
    حاج کاظم: به اونا بگو بین عباس و BBC یکی رو انتخاب کنن. حافظ امنیت ملی برای من امثال عباسه! اگه امنیت ملی اونا رو BBC تعیین می کنه، هرکی قبله خودش رو بچسبه!

پ.ن : حاتمی کیا یه بار این فیلم رو ساخت ولی بعد از هزار بار دیدن هم ازش خسته نمیشم!

20. 12 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,065 بار در 1,456 پست سپاس گزاری شده

The Sopranos s03e10 : To_Save_Us_All_from_Satans_Power

جا خوردم بااین دیالوگ.....

22. 14 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 91 از 164 اولیناولین ... 4166818990919293101116141 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع