برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 22
    این نیز بگذرد
    سپاس
    829
    از این کاربر 681 بار در 148 پست سپاس گزاری شده

arrow2 بیاین با هم طالع بینی درست کنیم

دوستای خوبم سلام

نمیدونم تا حالا چند نفرتون طالع بینی خوندین و گاهی اون و واقعی و گاهی مسخره دیدین. این موضوع واسه من پیش اومده. واسه همین بد ندیدم تا برای بهتر آشنا شدن با شما دوستای خوب انجمن و همینطور نگاهی به میزان شباهت آدم های متولّد یک ماه به هم این تاپیک و بوجود بیارم. این تاپیک و مشابه اش رو من تا حالا تو هیچ فرومی ندیدم و ایده اش ماله خودمه

نحوه ی شرکت تو این تاپیک اینجوریه که هر کسی ماه تولّدش و اگه خواست روز تولّدش و با مهم ترین ویژگی اخلاقی اش و اینجا بگه و بعد اگه کسی تو اون ماه متولّد شده بود نظرش و راجع به این ویژگی در خودش بگه. امیدوارم بحث جالبی بشه

2. 11 کاربرِ زیر از lilipoot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

این نیز بگذرد
    سپاس
    829

پاسخ : بیاین با هم طالع بینی درست کنیم

من متولّد 29 خرداد هستم. مهم ترین ویژگی مثبتی که دارم اینه که همه رو دوست دارم و دلم می خواد به همه کمک کنم. مهم ترین ویژگی منفی ای که دارم اینه که نمیتونم یه کاری رو تا آخر برسونم و زود دل زده میشم

4. 8 کاربرِ زیر از lilipoot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

این نیز بگذرد
    سپاس
    829

مرسی از سپاس ها ولی اگه یه کامنتی بزارین بد نیست

6. 3 کاربرِ زیر از lilipoot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گروه برنامه نویسی چیا
    سپاس
    4,104
    از این کاربر 6,221 بار در 1,407 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط lilipoot نمایش پست ها
    من متولّد 29 خرداد هستم. مهم ترین ویژگی مثبتی که دارم اینه که همه رو دوست دارم و دلم می خواد به همه کمک کنم. مهم ترین ویژگی منفی ای که دارم اینه که نمیتونم یه کاری رو تا آخر برسونم و زود دل زده میشم
    ضمن تشکر از تاپیک جالبتون. گرچه من خودم شخصا به طالع بینی اعتقاد ندارم (البته بر مبنای ماه تولد) چون هیچ دلیل علمی نمیتونم براش پیدا کنم ولی در کل منم متولد 21 خرداد هستم. در هر دو ویژگی که گفتید باهاتون همخوانی دارم. یعنی هم خیلی دوست دارم به خلق الله کمک کنم و هم این که زود خسته میشم از یه کاری !
    گروه برنامه نویسی چیا

مجری طراحی، راه اندازی و پشتیبانی انواع وبسایت شخصی، تجاری و فروشگاهی

https://www.chiaa.ir

8. 6 کاربرِ زیر از Reza-G بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    869
    از این کاربر 798 بار در 109 پست سپاس گزاری شده

منم متولد 8 مردادم خصوصیت مثبت انقدر دارم که نمیدونم از کجا شروع کنم به جون شما...ولی خصوصیت منفیم اینه کهوقتی عصبانی بشم دیگه میزنم همه چیو از جمله روابطی که دارم رو خراب می کنم.راستی اصلا اهل ریسک وانجام دادن کارایی که روال عادی زندگیمو بهم بریزه نیستم.
    یه خصوصیت مثبت یادم اومد آدمیم که خیلی خوب به دردودل بقیه گوش میدم.
    یکی دیگه: همیشه سعی می کنم اطرفافیانمو خوشحال کنم و موفق هم میشم
    خوش به حال مسافركش های میدان آزادی / هر روز آزادانه فریاد میزنند/ آزادی، آزادی.

10. 6 کاربرِ زیر از snowgirl بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

این خصوصیاتی که شما گفتی تو شهریوی ها هم هست خیلی هاش.البته شهریوری ها یکم خود رای و مغرورن.خیلی خیلی کم از احساسات پیروی می کنن و بیشتر تحت تاثیر عقلشون هستن.اینم بگم که خودمم شهریوریم

12. 7 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

این نیز بگذرد
    سپاس
    829

نقل قول نوشته اصلی توسط Sheldon Lee Cooper نمایش پست ها
    ضمن تشکر از تاپیک جالبتون. گرچه من خودم شخصا به طالع بینی اعتقاد ندارم (البته بر مبنای ماه تولد) چون هیچ دلیل علمی نمیتونم براش پیدا کنم ولی در کل منم متولد 21 خرداد هستم. در هر دو ویژگی که گفتید باهاتون همخوانی دارم. یعنی هم خیلی دوست دارم به خلق الله کمک کنم و هم این که زود خسته میشم از یه کاری !
    خوشحالم که این خصوصیات مشترک وجود داشت اگه ویژگی های دیگه ای رو هم خواستین از خودتون بگید خوشحال میشم نظرم رو بگم

نقل قول نوشته اصلی توسط snowgirl نمایش پست ها
    منم متولد 8 مردادم خصوصیت مثبت انقدر دارم که نمیدونم از کجا شروع کنم به جون شما...ولی خصوصیت منفیم اینه کهوقتی عصبانی بشم دیگه میزنم همه چیو از جمله روابطی که دارم رو خراب می کنم.راستی اصلا اهل ریسک وانجام دادن کارایی که روال عادی زندگیمو بهم بریزه نیستم.
    یه خصوصیت مثبت یادم اومد آدمیم که خیلی خوب به دردودل بقیه گوش میدم.
    یکی دیگه: همیشه سعی می کنم اطرفافیانمو خوشحال کنم و موفق هم میشم
    مردادی های زیادی و میشناسم که تا حدودی با این ویژگی ها مطابقت دارن خصوصاً این نکته که خیلی خوبن

نقل قول نوشته اصلی توسط prongz نمایش پست ها
    این خصوصیاتی که شما گفتی تو شهریوی ها هم هست خیلی هاش.البته شهریوری ها یکم خود رای و مغرورن.خیلی خیلی کم از احساسات پیروی می کنن و بیشتر تحت تاثیر عقلشون هستن.اینم بگم که خودمم شهریوریم
    من یه شهریوری میشناسم که خیلی احساساتیه و اصلاً تو دوستا به این قضیه معروفه حالا شاید خیلی شهریوری نباشه متولد 31 شهریوره

14. 3 کاربرِ زیر از lilipoot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Unreachable Wish
    سپاس
    1,666
    از این کاربر 5,487 بار در 616 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط lilipoot نمایش پست ها
    من متولد 6 خردادم و واقعا اين 2 مورد در من كاملا صدق ميكنه. مخصوصا زود دلزده شدن.
    يه ديگه هم هست كه تا حدودي بد قولي و يكي هم اينكه زود همه چي يادم ميره و ميگذرم از كسي كه ناراحتم كرده.

16. 3 کاربرِ زیر از Hesam بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    396
    از این کاربر 905 بار در 190 پست سپاس گزاری شده

منم بازی
    من دوتا تاریخ تولد دارم یکی 28 شهریور که شناسنامه ایه و برای مدرسه ها و نیمه اولی و نیمه دومی بود یکی هم که اصلیه سوم مهرماه هست
    چندتا خصوصیت دارم که خوب و بدش رو شما قضاوت کنید
    یکی از خصوصیت هام اینه که همیشه از شکسته شدن دل دیگران نگرانم حتی آدم هایی که واقعا ازشون متنفرم حرفی رو که باید واقعا بهشون بزنم توی دلم نگه میدارم وحشتناک خودخوری میکنم اما از این که باعث کدورت و دل شکستگی بشم میترسم
    دومیش اینه که توی همه کارها شرکت می کنم و پیش قدمم مثلا اگه مشکلی وجود داشته باشه که به صد نفر و من مربوط باشه اگه اون صد نفر تکونی هم به خودشون ندند بازم من اقدام میکنم که همیشه خدا از این قضیه چوب خوردم
    سومیش هم به گفته نزدیکان اینه که زیادی خوشبینم و مردم رو با یه سادگی خاصی میبینم و به همه زود اعتماد میکنم که بازم از این قضیه زیاد چوب خوردم
    چهارمیش هم ولخرجیه بعضی ها میگن دست و دلبازیه و خوبه بعضی ها هم میگن برو بابا

18. 4 کاربرِ زیر از HaaMeeD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

این نیز بگذرد
    سپاس
    829

نقل قول نوشته اصلی توسط Hesam نمایش پست ها
    من متولد 6 خردادم و واقعا اين 2 مورد در من كاملا صدق ميكنه. مخصوصا زود دلزده شدن.
    يه ديگه هم هست كه تا حدودي بد قولي و يكي هم اينكه زود همه چي يادم ميره و ميگذرم از كسي كه ناراحتم كرده.
    مثل اینکه خردادی ها تشابهات زیادی دارن منم خدایی کینه ای نیستم و خیلی زود ناراحتی ها رو فراموش میکنم. در کل قدرت انطباقم با شرایط خیلی خوبه راجع به بدقولی ممکنه از نظر زمانی بدقول بشم ولی زیر حرفم نزدم تا حالا شاید منظور شما هم همین بوده

نقل قول نوشته اصلی توسط HaaMeeD نمایش پست ها
    منم بازی
    من دوتا تاریخ تولد دارم یکی 28 شهریور که شناسنامه ایه و برای مدرسه ها و نیمه اولی و نیمه دومی بود یکی هم که اصلیه سوم مهرماه هست
    چندتا خصوصیت دارم که خوب و بدش رو شما قضاوت کنید
    یکی از خصوصیت هام اینه که همیشه از شکسته شدن دل دیگران نگرانم حتی آدم هایی که واقعا ازشون متنفرم حرفی رو که باید واقعا بهشون بزنم توی دلم نگه میدارم وحشتناک خودخوری میکنم اما از این که باعث کدورت و دل شکستگی بشم میترسم
    دومیش اینه که توی همه کارها شرکت می کنم و پیش قدمم مثلا اگه مشکلی وجود داشته باشه که به صد نفر و من مربوط باشه اگه اون صد نفر تکونی هم به خودشون ندند بازم من اقدام میکنم که همیشه خدا از این قضیه چوب خوردم
    سومیش هم به گفته نزدیکان اینه که زیادی خوشبینم و مردم رو با یه سادگی خاصی میبینم و به همه زود اعتماد میکنم که بازم از این قضیه زیاد چوب خوردم
    چهارمیش هم ولخرجیه بعضی ها میگن دست و دلبازیه و خوبه بعضی ها هم میگن برو بابا
    شما هم بازی
    من یه عمو دارم متولد مهر ماه اونم خیلی خود خوره هرچند که این اصلاً چیز خوبی نیست دوستم امیدوارم بتونی رو این قضیه تلاش کنی تا بهترش کنی و کمتر به خودت و احساست لطمه بزنی امیدوارم این خوشبینی که گفتی تو این مسئله کمکت باشه. من خودمم به همه زود اعتماد میکنم شاید آدمای زیادی منطقی این و بد بدونن ولی به نظر من چیزه خوبیه و باعث میشه توی رابطه ها اتفاق های خوب زودتر بیوفته و در ضمن کسی هم از کسی به خاطر اینکه فرصتی نداشته دلخور نشه. اگه کسی بد باشه و حتی ضرر بزنه به آدم بیشترین ظلم رو به خودش کرده چون در نهایت کسی که نتونسته به خواسته اش برسه اونه نه کسی که اعتماد کرده. وای چقدر حرف زدم ببخشید یه خصوصیت دیگه از خودم همین الان واسه ام کشف شد خیلی نظر دادن دوست دارم

20. 5 کاربرِ زیر از lilipoot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع