برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 108 از 117 اولیناولین ... 8588398106107108109110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,462 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

سپاس
    2,032
    از این کاربر 1,300 بار در 156 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

Akame ga kill رو تازه تموم کردم...خیلی بهم نچسبید، این موضوع نبرد بین خیر و شر از اون موضوعاتیه که علاقه ای بهش ندارم...تعداد اپیزوداش کم بود، شخصیت پردازی ضعیفی داشت گرافیکش هم چنگی به دل نمی زد...این بین اسدس ساما برام شخصیت جالبی داشت که باعث شد تا آخر ببینم...اگه انیمه تاریک تر با شخصیت پردازی بهتر سراغ دارین لطفا معرفی کنین

تقریبا ده سالی میشه که بلیچ رو نگاه نکردم...فکر کنم بخاطر فیلرهاش بوده و اینکه اگه اشتباه نکنم مبارزه های اصلیش کسی کشته نمی شد و این خیلی رو اعصاب بود...یه انیمه تو همین سبک و سیاق لطفا پیشنهاد بدین(مبارزه هاش آبکی نباشه)

4. 5 کاربرِ زیر از eric بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,965
    از این کاربر 49,457 بار در 2,820 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    در مجموع 8 پارت وجود داره که 6 تاش OVA هست و 2 تاش سینمایی. OVA اول و سوم و همینطور دو پارت سینمایی No Regrets ارزش دیدن دارن.
    سه تا OVA اول رو باید بعد از فصل اول ببینی.
    OVA اول و سوم ارزش دیدن دارن و OVA دوم ارزش دیدن نداره. (اولی Ilse's Notebook هست که در پیشبرد داستان هست هرچند توی فصل دوم هم نکته اصلیش کاملأ روشن میشه. در واقع در فصل دوم اتفاقاتی مشابه اتفاقات این قسمت دیده میشه. اما OVA دوم که A Sudden Visitor بود خیلی حوصله سربر بود و یک فیلر بود. OVA سوم یعنی Distress هم نکته خاصی نداره و اینم فیلر بود ولی جذاب‌تر از OVA دومی بود). در واقع ندیدنشون باعث هیچ خللی در فهم داستان نمیشه. اگه خواستی OVA اول رو ببین یا برات اسپویلش کنم کلأ نبینی
    ولی اگه خواستی این سه تا OVA رو ببینی باید قبل از فصل دوم ببینیشون.
    پیمان بیا این ova های اول که میگی رو واسه من اسپویل کن. الان میخوام فصل دو رو شروع کنم، جایی پیداشون نکردم واسه دانلود.
    با تچکر فراوان.

6. 6 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,370
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kingnessi نمایش پست ها
    پیمان بیا این ova های اول که میگی رو واسه من اسپویل کن. الان میخوام فصل دو رو شروع کنم، جایی پیداشون نکردم واسه دانلود.
    با تچکر فراوان.
    سلام علی جان
    میبینم که شروع کردی به دیدن اتک. بهترین تصمیم زندگیت بود:دی

مشاهده محتوا اسپویلر

OVA ها داستان خاص و یا افشای خاصی نداشتن. توی OVA اول/Ilse's Notebook مشخص میشه که یکسری از غول‌ها سخنگو هستن و این ایده توی فصل دوم هم مشخص میشه پس دیدنش مهم نبود. OVA دوم/A Sudden Visitor هیچ نکته جدیدی نداشت و در مورد دوره‌ کارآموزی Jean Kirstein بود. اوایل OVA دوم صرفأ وقت تلفی بود و در کل اپیزود حوصله سربری بود. OVA سوم/Distress هم در مورد دوره‌ کارآموزی همه شون هست. اینا توی تمرین هاشون با مشکلاتی روبرو میشن و هیچ نکته خاصی نداره ولی جذاب‌تر از OVA دوم بود.
    توضیح بقیه OVAها رو هم توی همین پستی که بخشیش رو نقل قول گرفتی نوشته بودم.
    برای دانلود هم از سایت anime-list6.pw میتونی دانلودشون کنی
    Can't find yourself. Lost in your lies

8. 12 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

دوباره سلام
    دو سوال، از پیران مغان انیمه باز!
    1) سری انیمه های monogatari ارزش دیدن دارن؟! (از خلاصه داستانش چیزی دستگیرم نشد، ولی تعریفش رو زیاد دیدم این چند روز اخیر)
    2) ترتیبشون دیدنش چجوریه؟! چندجور ترتیب مختلف دیدم ازش، کدومش درسته؟!

10. 6 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,370
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط UNKNOW نمایش پست ها
    دوباره سلام
    دو سوال، از پیران مغان انیمه باز!
    1) سری انیمه های monogatari ارزش دیدن دارن؟! (از خلاصه داستانش چیزی دستگیرم نشد، ولی تعریفش رو زیاد دیدم این چند روز اخیر)
    2) ترتیبشون دیدنش چجوریه؟! چندجور ترتیب مختلف دیدم ازش، کدومش درسته؟!
    سلام. ببین خیلی زیادن! از پسش برنمیای! این سری حدود 10 تا انیمه داره که داستانشون بهم همگرا میشه و ندیدن بعضی از فصل‌ها باعث گیج شدن مخاطب میشه. ترتیب دیدنش رو هم این سایت نوشته.
    بهترین فصلی که ازش دیدم، فصل دوم Owarimonogatari بود (البته من از سری Monogatari فقط دو فصل Owarimonogatari رو دیدم) که یادمه خیلی روانشناختی و دارک شده بود (فصل اول بیشتر معمایی و فصل دوم بیشتر روانشناختی بود). با فصل اول Owarimonogatari داستانی داشتیما! رسید به قسمت 7 دیدم کلأ انیمه عوض شد، کاراکترهاش هم عوض شد... قشنگ منفجر شد انیمه:دی. در واقع بدون دیدن فصل‌های قبلیش (خصوصأ Tsukimonogatari) دیدن فصل اول Owarimonogatari اشتباه محض بود.
    فصل اول Owarimonogatari هم اپیزود اول و چند اپیزود آخرش خوب بودن. داستان خوبی داشت ولی فقط داستان و دیالوگ بود! فقط! معماهای جالبی رو مطرح میکرد ولی در انتها جوابی که به معماها میداد قشنگ مثل این بود که یک سطل آب یخ روی سرت خالی کنن. معماهای خیلی جذاب با جواب‌های فاجعه:دی
    ولی فصل دوم Owarimonogatari نزدیک شاهکار بود و دیالوگ‌های خیلی خوبی هم داشت.
    به این پست‌هام (+ و +) که مربوط به فصل اول Owarimonogatari هستن مراجعه کنین شاید مفید واقع شوند!
    Can't find yourself. Lost in your lies

12. 12 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

از دوستان کسی انیمه Steins;Gate رو دیده؟ نظری در موردش دارید؟ ارزش دیدن داره؟؟
    لطفا راهنمایی فرمائید.

.

14. 6 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,487
    از این کاربر 23,478 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    لطفا راهنمایی فرمائید.
    پیشنهاد میکنم ببینی, خیلی خفنه
    کلیت انیمه راجب برگشت در زمانه اما بسیار هوشمندانه کار شده و خط داستانی دقیقی داره به طوری که در انتهای کار, همین پیوستگی فیلمنامه اس که متحیرت میکنه. چند قسمت اگر ادامه بدی دیگه وارد یه لوپی میشی که باید تا انتها ببینی.

-----------------------

گویا فصل دومش هم اومده اما من ندیدم, چطور بوده؟

16. 9 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    109
    از این کاربر 918 بار در 104 پست سپاس گزاری شده

لطفا راهنمایی فرمائید.
    Steins;Gate عالیه فقط یه چند قسمت بهش باید زمان بدی
    ایده دنیای موازی سفر در زمان و .... به بهترین شکل تو این انیمه استفاده شده
    اوکابه رینتارو جزو بهترین شخصیت های انیمه ایه که دیدم

فصل دوم هم بسیار خوب بود ولی فصل اولش برام یه چیز دیگه بود

18. 8 کاربرِ زیر از giumartan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaLoM نمایش پست ها
    پیشنهاد میکنم ببینی, خیلی خفنه
    کلیت انیمه راجب برگشت در زمانه اما بسیار هوشمندانه کار شده و خط داستانی دقیقی داره به طوری که در انتهای کار, همین پیوستگی فیلمنامه اس که متحیرت میکنه. چند قسمت اگر ادامه بدی دیگه وارد یه لوپی میشی که باید تا انتها ببینی.

-----------------------

گویا فصل دومش هم اومده اما من ندیدم, چطور بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط giumartan نمایش پست ها
    Steins;Gate عالیه فقط یه چند قسمت بهش باید زمان بدی
    ایده دنیای موازی سفر در زمان و .... به بهترین شکل تو این انیمه استفاده شده
    اوکابه رینتارو جزو بهترین شخصیت های انیمه ایه که دیدم

فصل دوم هم بسیار خوب بود ولی فصل اولش برام یه چیز دیگه بود

دستت درد نکنه اتفاقان می خوام شروعش کنم ولی از اونجایی که سریال و سینمایی داره نمیدونم از کجا و به ترتیب چیا رو باید ببینم!یا بیخیال کدوما بشم
    میشه راهنمایی کنی بگی این ترتیبی که چیدم درسته یا نه و یا اینکه کدوم ها رو نبینم یا حذف کنم ؟

1-( Steins;Gate 2011)
    24 قسمت

2-(Steins;Gate: Oukoubakko no Poriomania)
    سینمایی 1 قسمت

3-( Steins;Gate Movie: Fuka Ryouiki no Déjà vu 2013)
    سینمایی یک قسمت

4-(Steins;Gate: Soumei Eichi no Cognitive Computing 2014)
    چهار قسمت انیمه کوتاه

5-(Steins;Gate: Kyoukaimenjou no Missing Link - Divide By Zero 2015)
    یک قسمت سینمایی

6-(Steins;Gate 0: Kesshou Takei no Valentine - Bittersweet Intermedio 2018)
    یک قسمت سینمایی

7-(Steins;Gate 0 2018)
    23 قسمت انیمه

احتمالا اگه به خودم بود فقط شماره های 1 و 7 رو میدیدم و سینمایی ها رو بی خیال میشدم ولی میخوام ببینم شما چی پیشنهاد میکنید.آیا هیچکدوم از سینمای ها اطلاعات اضافی یا موردی که برای فصل دومش نیاز باشه دارن؟
    یا همون فقط انیمه ها رو ببینم کفایت میکنه ؟

.

20. 8 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,487
    از این کاربر 23,478 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

دستت درد نکنه اتفاقان می خوام شروعش کنم ولی از اونجایی که سریال و سینمایی داره نمیدونم از کجا و به ترتیب چیا رو باید ببینم!یا بیخیال کدوما بشم
    میشه راهنمایی کنی بگی این ترتیبی که چیدم درسته یا نه و یا اینکه کدوم ها رو نبینم یا حذف کنم ؟

1-( Steins;Gate 2011)
    24 قسمت

2-(Steins;Gate: Oukoubakko no Poriomania)
    سینمایی 1 قسمت

3-( Steins;Gate Movie: Fuka Ryouiki no Déjà vu 2013)
    سینمایی یک قسمت

4-(Steins;Gate: Soumei Eichi no Cognitive Computing 2014)
    چهار قسمت انیمه کوتاه

5-(Steins;Gate: Kyoukaimenjou no Missing Link - Divide By Zero 2015)
    یک قسمت سینمایی

6-(Steins;Gate 0: Kesshou Takei no Valentine - Bittersweet Intermedio 2018)
    یک قسمت سینمایی

7-(Steins;Gate 0 2018)
    23 قسمت انیمه

احتمالا اگه به خودم بود فقط شماره های 1 و 7 رو میدیدم و سینمایی ها رو بی خیال میشدم ولی میخوام ببینم شما چی پیشنهاد میکنید.آیا هیچکدوم از سینمای ها اطلاعات اضافی یا موردی که برای فصل دومش نیاز باشه دارن؟
    یا همون فقط انیمه ها رو ببینم کفایت میکنه ؟
    من فقط همون شماره یک رو دیدم
    نمیدونستم سینمایی هم داره:/

22. 9 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 108 از 117 اولیناولین ... 8588398106107108109110 ... آخرینآخرین