برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 11
    دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,946 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ی 325 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس انیمیشن Wrinkles | اضافه شد

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
    » سخن مترجم:
    ااین بار افتخار همراهی شما رو با یک اثر فوق العاده اسپانیایی داریم. انیمیشنی که بعلت نداشتن لینک دانلود مناسب و زبانش مورد بی مهری واقع شده بود. در ترجمه ی اثر علاوه بر دوست خوبم امیرحسین Aminhossain17 افتخار همراهی و همکاری با حمید عزیز CyrusGreat از تیم تی وی سنتر و حسین hossein 2 عزیز از تیم انیمه ورلد رو پیدا کردیم. ترجمه به امید خدا تا فردا شب آماده میشه. امیدواریم بتونیم ترجمه ی خوبی رو در اختیارتون بذاریم و از همراهی با ما لذت ببرید.
    » خلاصه داستان:
    در یک مرکز مراقبت از سالمندان، یک کلاهبردار سالخورده، سعی می کند جلوی رفتن دوستش که علائم اولیه آلزایمر را دارد، به طبقه ی "ناتوان ذهنی" بگیرد...

» امتیاز و افتخارات:
    برنده ی سه جایزه و چهار نامزدی. +

» لینک دانلود اختصاصی:
    حجم اصلی که ما برای ترجمه دانلود کردیم 3.2 گیگ بود، اما جهت سهولت استفاده محمد عزیز این کارو برامون به صورت اختصاصی با کیفیت عالی انکود کرد. جا داره اینجا ازش تشکر کنم.
    IMDB | YOUTUBE | Rotten Tomatoes | Download
    پ.ن: اختلاف بین صدا و ترجمه در بعضی خطوط بعلت "دوبله" بودن اثر به زبان انگلیسی است و ساب از روی ترجمه ی وفادار به زبان اسپانیایی ترجمه شده.
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

سپاس
    1,242
    از این کاربر 2,336 بار در 268 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 325 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس انیمیشن Wrinkles | بزودی...

سلام و خسته نباشید.امیدوارم سال خوبی داشته باشید.با اشتیاق منتظر این اثر هستم

3. 18 کاربرِ زیر از REZATEHRANII بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I eat hot-dogs, I live on pies. I'm forty-five
    سپاس
    1,215
    از این کاربر 4,626 بار در 335 پست سپاس گزاری شده

موفق باشید

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط lastshepherd نمایش پست ها
    بر دوست خوبم امیرحسین Aminhossain17 افتخار همراهی و همکاری با حمید عزیز CyrusGreat از تیم تی وی سنتر و حسین hossein 2 عزیز از تیم انیمه ورلد رو پیدا کردیم.
    به به "حسین" هم هست. حسین از مترجم های خوب و کار درسته دنیای انیمه است.
    اونایی که اهل انیمه هستن این روزها احتمالن اسمش رو مقدمه ی مجموعه ی Kiseijuu: Sei no Kakuritsu دیدن.
    از اینکه بالاخره این دوتا تیم "تی.وی.ورلد و دنیای انیمه" بهم گره خوردن خوشحالم. فکر کنم این اولین کار مشترک باشه.

6. 21 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,946 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

» زیرنویس به پست اول اضافه شد. امیدوارم لذت ببرید.
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

سپاس
    16,105
    از این کاربر 12,950 بار در 502 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 325 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس انیمیشن Wrinkles | اضافه شد

وای عجب انیمیشنی بود.....چه فضای بینظیری رو داشت...چه موسیقی شاهکاری....کی فکرش رو میکرد که که از خانه سالمندان بشه همچین انیمیشن خوبی رو ساخت....
    واقعا حیف بود,اگه این انیمیشن زیرنویس نمیشد....
    دست بچه های مترجم هم درد نکنه,هم انتخاب خوبی رو کردند که اومدند Wrinkles رو زیرنویس کردند و هم زیرنویس شسته و رفته و خوبی رو تحویل دادند....
    دست محمد هم درد نکنه....کیفیت تصویر حرف نداشت

9. 15 کاربرِ زیر از Marlon Brando بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
    سپاس
    10,433
    از این کاربر 3,119 بار در 175 پست سپاس گزاری شده

بسم الله الرحمن الرحیم
    بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

11. 14 کاربرِ زیر از Amirhossein17 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

خسته نباشيد به مترجمين عزيز در اولين فرصت حتما سراغ اين كار ميرم...

13. 12 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16,105
    از این کاربر 12,950 بار در 502 پست سپاس گزاری شده

خب باید بگم من زیاد انیمیشن بین نیستم و خیلی کم انیمیشن دیدم,و همیشه دید منفی رو نسبت به انیمیشن داشتم.....ولی بعد از دیدن مری و مکس دیدم عوض شد و باید بگم که از هر ژانری باید حداقل بهترین هاش رو دید....Wrinkles هم به جد میگم که جزو بهترین ها هستش.....نه به خاطر اینکه امین و امیر حسین و دیگر دوستان ترجمه اش کردند,نه.......به این خاطر که واقعا داستان بی نظیری رو داره,که شما رو موقع دیدنش محو خودش میکنه.....من حدود چند ماهی هست که دچار یک بیماری شدم و خیلی خیلی کم فیلم و سریال میبینم و دیگه نمیتونم مثل قبل فیلم و سریال ببینم.....اما بوده که سراغ فیلمی مثل مسیر سبز و.....رفتم و اصلا گذر زمان رو حس نکردم,همین اتفاق برای من سر Wrinkles هم اومد,در کل یک ساعت و نیم فیلم,محو داستانش و فضای غمناکش شدم و اصلا دوست نداشتم که Wrinkles حتی تموم بشه(ایکاش Wrinkles رو تبدیل به سریال میکردند)......
    Wrinkles,داستان پیرمردی با نام امیلیو هست که از طرف تنها فرزندش به اسایشگاه سالمندان برده میشه....جاییکه فکر کنم اخر و عاقبت همه ی ما,با این اوضاعی اسفناکی که در جامعه وجود داره,به همون جا ختم بشه....شروع فیلم واقعا شوکه کننده و غافلگیر کننده هستش,و در همون ابتدا تکلیفش رو با مخاطب مشخص میکنه,به این خاطر که امیلیو رو فردی با افکار مشوش نشون میده,طوریکه دایم در حال عقب گرد به گذشته ایی هست که,دیگه در مه,در حال محو شدن هست.....به کارش که قبلا در بانک بوده فکر میکنه به خاطرات شیرین زن و بچه اش فکر میکنه,اما همه ی این خاطرات دیگه به گذشته ها پیوستند و متاسفانه امیلیو نمیتونه و یا نمیخواد که این رو قبول کنه,که گذشته ها گذشته و باید به فکر حال بود....بعد از اومدن امیلیو به اسایشگاه,او با افراد جدیدی اشنا میشه,با میگل (که به نظر من بهترین شخصیت این انیمیشن هست),با انتو ننینو (که یک پیرزن هست) و با دلورس و مودستو (که زن و شوهر های عجیب و فوق العاده هستند)......
    در همون ابتدا میگل,امیلیو رو که به قول خودش هم سلولیش هست(اسایشگاه رو به زندان تشبیه میکنه) با دیگر نقاط اسایشگاه اشنا میکنه:با اتاق تلویزیون,اتاق اصلی و استخر که در واقع این اخری اصلا هیچ استفاده ایی ازش نمیشه......
    شخصیت میگل,فوق العاده عجیب و دیدنیه, او کسی هست که, در این اسایشگاه مرتب در حال سواستفاده از دیگران هست و طرز فکر جالبی هم داره......اصلا مثل دیگر سالمندان تو اسایشگاه نیست,برای زنده موندن و لذت بردن از زندگیش تلاش میکنه و در اخر فیلم هم, دچار یک تحولی میشه که,باید دید.......
    Wrinkles,پر است از شخصیت های مختلف با طرز فکر های متفاوت......
    زنی که در عین سلامتی در حالی که میتونه به راحتی در بیرون زندگی کنه,فقط و فقط به خاطر شوهرش, در این اسایشگاه همراه با او میشه و حتی باهاش به سرزمین ارواح گمشده میره(طبقه ی بالای اسایشگاه رو که برای بیماران وخیم هست,به این نام مینامند,چون که راه برگشتی به غیر از مرگ در اونجا وجود نداره).....و چه قدر داستان عاشق شدن ایندو,شیرین و دیدنی برای مخاطب به تصویر کشیده میشه......
    پیرزنی که وسایل اضافی دیگران مثل مربا و کره و....رو جمع میکنه, تا به نوه اش بده,فقط به این خاطر که میخواد محبتش رو به نوه ی عزیزش نشون بده......
    و پیرمردی که فقط تو این دنیا برای خودش اهمیت قایل هست و فقط به فکر خودش هست.......
    و......
    انیمیشن Wrinkles افراد کهنسال در اسایشگاه رو, انسانهایی میدونه که دایم در حال خوابیدن هستند و غرق در گذشته ی شیرین خودشون هستند,حتی حاضر نیستند که یکبار هم که شده دلشون رو به دریا بزنند و دایم در حال همون کارهایی تکراری هستند,تا اینکه به مرگ نزدیک بشند....
    شخصیت های اصلی داستان,ولی یکبار هم که شده این قانون رو میشکنند و دلشون رو به دریا میزنند,دست از کارهای روزمره بر میدارند و از اسایشگاه فرار میکنند,ولی باید بگم که دیگه اینجور کارها براشون دیر شده........
    Wrinkles سعی میکنه که,فلش بک هایی رو به زندگی این افراد پیر بزنه, و شما رو از گذشتشون و زیبایی هایی که در روزگاران قدیم داشتند,اگاه بکنه و اینرو بگه که دنیا هیچ موقع بر وقف مراد ما نمیمونه........
    در کل Wrinkles با اینکه لحظات شیرین و شوخی های بامزه ی, زیادی رو در خودش داره,ولی یک فیلم تلخ و ناراحت کننده هستش که شما رو در دنیای سالمندان غرق میکنه و به جوون ها این هشدار رو میده که,باید با سالمندان و پدر و مادرهامون برخورد بهتری رو داشته باشیم.....

باز هم یک تشکر ویژه میکنم از بچه های مترجم این انیمیشن,که هم انتخاب فوق العاده ایی رو کردند و هم زیرنویس بینظیری رو

15. 22 کاربرِ زیر از Marlon Brando بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

خوب بودنه هم انیمیشن و هم زیرنویس شما دوستان که دیگه "عیان"ه نیازی به بیان نداره. ولی فقط یه نکته اونم اینکه اون جمله ی پایانی قبل از سکانس آسانسور انگار ترجمه نشده بود. در مورد انیمیشن هم هرچی بخوام بگم تکراری به نظر میرسه چون قبلن توی این یکی پست + حرفهامو زدم. این کار هم مثل اکثر انیمیشن های اروپایی بزرگسال و با دنیای واقعی سر و کار داره نمونه هاش هم زیاده اتفاقن یه نمونه ی عاشقانه ی هم زبان با این انیمیشن Chico And Rita 2010 هست که پیشنهاد میکنم اونم ببینید و مثل بیشترشون تلخ و جدیه مثل آثاری که Sylvain Chomet ساخته: The Triplets of Belleville و The Illusionist و خلاقانه مثل The Suicide Shop و Ernest & Celestine ...

17. 13 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین