برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 7 از 29 اولیناولین ... 5678917 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 از مجموع 290
    سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,948 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

Stand up Comedy | بحث و تبـــادل‌نظر درباره استندآپ کمدی

حالا که استندآپ داره آروم آروم توی انجمن طرفدار پیدا می‌کنه وقت اونه که از ترجمه صرف فراتر بریم.
    شماتوی این تاپیک می‌تونید درباره‌ی استندآپها و کمدین‌های مورد علاقه‌ـتون حرف بزنید، اخبار کارهای جدیدشون رو بذارید و اونا رو به دیگران معرفی کنین.

کارهای کمدین‌ها رو می‌تونید توی یوتیوب ببین و از تورنت بگیرین. اکثرا استندآپ‌ها زیرنویس انگلیسی ندارن به‌خاطر همین نمی‌شه ترجمه‌ـشون کرد اگر کار خوبی پیدا کردین که زیرنویس انگیسی هم داره می‌تونی اسم کار و لینک زیرنویس‌ـش رو برای من یا اشکان (Chandler Bing) پیام خصوصی کنین.

لطفا و حتما توی این تاپیک لینک دانلود یا زیرنویس نذارین.

لطفا به سلیقه‌ی هم احترام بذارین و به هم نپرین

سپاس
    0
    از این کاربر 7 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Stand up Comedy | بحث و تبـــادل‌نظر درباره استندآپ کمدی

ای کاش استند اپهای جورج کارلین ترجمه میشد. فقط یه کار ایشون ترجمه شده. مطمئنا ارزش خیلی خیلی خیلی زیادی داره ترجمه این اثار. پیشاپیش ممنون مترجم عزیز هستیم.

3. 7 کاربرِ زیر از madwolf بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,540

داگ استندهوپ " Doug Stanhope"رو شاید بشناسین. استندآپ کمدینی که به خاطر سبک تاریک و تلخ‌ـش معروف‌ـه. احتمالا باید توی سریال لویی دیده باشیدش. شخصیت‌ـش توی استندآپ‌هاش هم شبیه همون شخصیت‌ـش توی لویی‌ـه.

حالا توی کانال یوتیوب‌ـش یه‌سری ویدیوهای دو سه دقیقه‌ای داره که درباره تلویزیون و مدیا و در کل پاپ کالچر صحبت می‌کنه. گفتم اینجا معرفی‌ـشون کنم شاید خوش‌ـتون بیاد.

https://www.youtube.com/playlist?lis...Bn0m2BclCN02_L

اینم چندتا از قسمت‌های معروف‌ـش:

Doug Stanhope - Television Nothingness

Doug Stanhope On Lame Celebrities

Doug Stanhope: ABORTION IS GREEN

Doug Stanhope on media-generated celebrity

[اگه نمی‌تونین یوتیوب رو باز کنین، لینکش رو اینجا کپی کنین و دانلودشون کنینoffliberty.com دانلود کنین]

سپاس
    287
    از این کاربر 542 بار در 75 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط avizooon نمایش پست ها
    همه کمدینای سیاه پوست درمورده رفتار بد پلیس جوک میگن یه جوری که تبدیل به کلیشه شده ولی پاتریس یه بیت داره در این مورد فوق العادست :

من شلخته نیستم اشغال زمین نمیریزم.نه واسه اینکه زمین و محیط زیست واسم مهمه بلکه میترسم کنار پارک راه برم نوشابمو خوردم وقتی تموم شد اشغالشو پرت کنم اونور پشت بوته ها بیفته رو جنازه یه زنه سفید پوست با اثر انگته من روش بعد من تبدیل بشم به قاتل پپسی کولایی چئن تنبلم
    یکی از باهوش ترین کمدین هایی که من توی زندگیم شناختم پاتریس اونیل بوده. واقعا حیف بود که فوت کرد. اگه انگلیسیتون قویه حتما استند آپاشو ببینین این بشر فوق العادس

patrice o'neal elephant in the room

حیفه این نابغه رو نشناسین
    از این پلی لیست هم میتونین برنامه ی رادیویی opie and anthony رو دانلود کنین که پاتریس تا زمانی که فوت کرد یکی از مهمونای ثابتش بود/ هم واسه یادگیری انگلیسی عامیانه خوبه، هم مطمئنم یه قسمتشو گوش کنین معتاد میشین

همه ی قسمتهایی که پاتریس حضور داشت

6. 15 کاربرِ زیر از roohallahshab بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 45 بار در 6 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Stand up Comedy| اخبار و حواشی دنیای استندآپ

سلام خدمت همه ی دوستان استند آپ ((باز)) !!!!! چه واژه ای خلق کردم. خواستم بگم من عاشق استند آپ کمدی ام و با لویی سی کی خیلی حال میکنم. البته کارهای کمدین های دیگه رو زیاد ندیدم. ولی یه ایده تو ذهنمه که فک نکنم بشه پیادش کرد. یا حداقل اینکه من توانشو ندارم به تنهایی. و اون اینه که!!! اگه بضشه یه جایی تموم بچه هایی که به این کار علاقه دارن رو بشه جمع کرد و استند آپ اجرا کنیم . حالا به صورت زیرزمینی هم که شده .... ولی بتونیم استند آپ راه بندازیم و فراگیرش کنیم . فک نم شدنیه. نظرتون؟؟؟؟؟ من که خیلی علاقمندم. استند آپ با آزادی کامل بیان

8. 11 کاربرِ زیر از nm81 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    287

نقل قول نوشته اصلی توسط nm81 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه ی دوستان استند آپ ((باز)) !!!!! چه واژه ای خلق کردم. خواستم بگم من عاشق استند آپ کمدی ام و با لویی سی کی خیلی حال میکنم. البته کارهای کمدین های دیگه رو زیاد ندیدم. ولی یه ایده تو ذهنمه که فک نکنم بشه پیادش کرد. یا حداقل اینکه من توانشو ندارم به تنهایی. و اون اینه که!!! اگه بضشه یه جایی تموم بچه هایی که به این کار علاقه دارن رو بشه جمع کرد و استند آپ اجرا کنیم . حالا به صورت زیرزمینی هم که شده .... ولی بتونیم استند آپ راه بندازیم و فراگیرش کنیم . فک نم شدنیه. نظرتون؟؟؟؟؟ من که خیلی علاقمندم. استند آپ با آزادی کامل بیان
    سلام دوستِ عزیزِ استدآپ باز! استندآپ اینقدر ها هم ساده نیست. شما باید استعداد این کارو داشته باشین. متریال بسیار قوی با مدت زمان بالا داشته باشین. من خودم تلاش زیادی برای این کار میکنم. الان حدود نیم ساعت متریال دارم که به نظرم بازم کافی نیست; البته برای دل خودم مینویسم و شاید هیچوقت برای کسی اجرا نشن.
    ایده ی خوبیه ولی باز هم آزادی بیان کامل رو نمیتونی داشته باشی. اگه فکر میکنی استعداد این کارو داری و میتونی توی این کار به جایی برسی به برنامه ی خندوانه پیام بده، مطمنم برنامه ای واسه استند آپ کمدین های ناشناس داره.
    به هر حال امیدوارم موفق بشی

10. 10 کاربرِ زیر از roohallahshab بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

winter is coming
    سپاس
    12,060
    از این کاربر 16,142 بار در 971 پست سپاس گزاری شده

یه ایده تو ذهنمه که فک نکنم بشه پیادش کرد. یا حداقل اینکه من توانشو ندارم به تنهایی. و اون اینه که!!! اگه بشه یه جایی تموم بچه هایی که به این کار علاقه دارن رو بشه جمع کرد و استند آپ اجرا کنیم . حالا به صورت زیرزمینی هم که شده .... ولی بتونیم استند آپ راه بندازیم و فراگیرش کنیم . فک نم شدنیه. نظرتون؟؟؟؟؟ من که خیلی علاقمندم. استند آپ با آزادی کامل بیان
    ایده ی خیلی خوبه من خودم به شخصه خیلی به استنداپ علاقه دارم.
    کار اسونی نیست ولی خیلی لذت بشه که لبخند رو روی لبای مردم میاری.
    چیزی که مشخصه مردم ایران از کمدی خوششون میاد. نمونش توی جک هایی که بالافاصله بعد از یک اتفاق منتشر میشه یا همین خندوانه ی خودمون که چقدر ازش استقبال شد.
    استند اپ زیر زمینی یا قانونی فقط یه استارت میخواد که اگه زده بشه بدون شک مخاطبای زیادی خواهد داشت.

راجب اون دوستمون هم که گفت تو خندوانه اجرا کن فکر بدی هم نیست ولی اونجا ازادی بیان نداری و نمیشه با هرچیزی شوخی کرد ولی بازم بهتر هیچیه.
    پزشکان کشف میکنند هرانچه که وجود دارد مهندسان خلق میکنند هر انچه را که وجود ندارد.

12. 11 کاربرِ زیر از Davinci بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 45 بار در 6 پست سپاس گزاری شده

لویی سی کی بهترینه. اجراهاش تنوع داره. راجع به همه چی حرف میزنه. ولی بعضی از کمدین های دیگه صرفاً در مورد موضوع خاصی صحبت میکنن. یا ***.. یا دین یا...به نظرم لویی از بقیه سر تره

14. 7 کاربرِ زیر از nm81 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,540

نقل قول نوشته اصلی توسط roohallahshab نمایش پست ها
    یکی از باهوش ترین کمدین هایی که من توی زندگیم شناختم پاتریس اونیل بوده. واقعا حیف بود که فوت کرد. اگه انگلیسیتون قویه حتما استند آپاشو ببینین این بشر فوق العادس

patrice o'neal elephant in the room

حیفه این نابغه رو نشناسین
    از این پلی لیست هم میتونین برنامه ی رادیویی opie and anthony رو دانلود کنین که پاتریس تا زمانی که فوت کرد یکی از مهمونای ثابتش بود/ هم واسه یادگیری انگلیسی عامیانه خوبه، هم مطمئنم یه قسمتشو گوش کنین معتاد میشین

همه ی قسمتهایی که پاتریس حضور داشت
    پاتریس واقعا فوق‌العاده بود. حیف که زیرنویس انگلیسی از کارهاش نیست که بشه ترجمه‌اش کرد.
    در یک کلام misogyny واقعی بود )))))))))) جیم جفریز در مقابلش فعال ِبرابری جنسیتی به‌حساب می‌اومد :D حیف که اون کتاب ـه رو که قول‌ـش رو داده بود رو ننوشت :D

بابت لینک یوتویب هم ممنون. پراکنده توی اوپی و انتونی دیده بودم ولی همه‌ی لینک‌هاش رو باهم نداشتم. شروع کردم از حضور اولش همه رو ببینم :D

I am better than you :D

لویی سی کی بهترینه. اجراهاش تنوع داره. راجع به همه چی حرف میزنه. ولی بعضی از کمدین های دیگه صرفاً در مورد موضوع خاصی صحبت میکنن. یا ***.. یا دین یا...به نظرم لویی از بقیه سر تره
    لویی که خداست، به اصطلاح کمدین ِ کمدین‌هاست. ولی رابین ولیامز و کریس راک رو هم ببین. خوشت میاد.

16. 15 کاربرِ زیر از Amin03 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    287

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin03 نمایش پست ها
    پاتریس واقعا فوق‌العاده بود. حیف که زیرنویس انگلیسی از کارهاش نیست که بشه ترجمه‌اش کرد.
    در یک کلام misogyny واقعی بود )))))))))) جیم جفریز در مقابلش فعال ِبرابری جنسیتی به‌حساب می‌اومد :D حیف که اون کتاب ـه رو که قول‌ـش رو داده بود رو ننوشت :D

بابت لینک یوتویب هم ممنون. پراکنده توی اوپی و انتونی دیده بودم ولی همه‌ی لینک‌هاش رو باهم نداشتم. شروع کردم از حضور اولش همه رو ببینم :D

I am better than you :D

والا مثل اینکه یه مستند در حال ساخت بود به همین نامِ im better than you که von دوست دختر پاتریس داشت کاراشو میکرد. فیلما و کلیپایی که هیچوقت از پاتریس دیده نشده بودن. در مورد اینکه گفتی : جیم جفریز در مقابلش فعال ِبرابری جنسیتی به‌حساب می‌اومد! واقعا حقیقته، ولی با همین اخلاق و تفکری که داشت زن ها و دخترا رو بلند میکرد ) این بشر فوق العاده بود.

اینم یه مستند که رسمی نیست و توسط طرفدارای پاتریس ساخته شده

18. 11 کاربرِ زیر از roohallahshab بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    287

یکی از بزرگترین، درواقع خدای کمدی underground امریکا که بخاطر حرفا و درگیریاش با آدمای مختلف و پلیس هیچوقت نتونست جایگاه اصلی خودشو توی رسانه ها داشته باشه katt williams بوده که با همه ی این مشکلات همه ی اجراهاش پر تماشاگر بودن و توی دل مردم جا داشته.
    کَت تا حالا 12 بار به دلایل مختلف (حمل اسلحه، حمل مواد، دزدی و ....) دستگیر شده که باعث شده توی اجراهاش تیکه های خیلی سنگینی به پلیس بندازه.
    طرفدارای مایکل جکسون هم از کَت بدشون میاد چون هم وقتی مایکل زنده بود و هم وقتی مُرد، کَت در مورد پرونده های کودک آزاری مایکل حرف میزد و مایکل رو بخاطر عمل های صورتش مسخره میکرد.

اجرای kattpacalypse سال 2013
    اجرای priceless : afterlife سال 2015

پ.ن : وقتی داشتم سرچ میزدم دنبال این عکس پایینی، متوجه شدم 3 روز پیش هم واسه بارِ 13 ام دستگیر شده )))

20. 13 کاربرِ زیر از roohallahshab بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 7 از 29 اولیناولین ... 5678917 ... آخرینآخرین