برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی را برای این قسمت در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
145. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

15 10.34%
  • 2

2 1.38%
  • 3

5 3.45%
  • 4

7 4.83%
  • 5

13 8.97%
  • 6

12 8.28%
  • 7

16 11.03%
  • 8

15 10.34%
  • 9

26 17.93%
  • 10

34 23.45%
صفحه 2 از 11 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 105
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,519
    از این کاربر 90,638 بار در 4,566 پست سپاس گزاری شده

Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود پنجم

Season 8, Episode 5, The Bells

خلاصه داستان اين قسمت : نیروهای نظامی جهت شرکت در نبرد نهایی به بارانداز سلطنتی می رسند+

قوانین تاپیک:
    1-این تاپیک مخصوص بحث پیرامون قسمت پنجم از فصل هشتم سریال می باشد پس اگر این قسمت را مشاهده نکرده اید لطفا جهت جلوگیری از آشکار شدن محتوای اپیزود بدون خواندن پست ها,تاپیک را ترک نمایید درغیر اینصورت مسئولیت اسپویل شدن این اپیزود بر عهده خواننده مطلب می باشد.
    2-از قرار دادن هرگونه مطلب و اسپویلر مرتبط با قسمتآتی سریال,بحث درباره پرومو قسمت های بعد در این تاپیک,چتباکس و... خودداری نمایید.اسپویلرهای فصل هشتم سریال صرفا و فقط در این تاپیک قرار خواهد گرفت.
    3-لطفا از قرار دادن مطالب به صورت کپی/پیستی از سایر سایت های پارسی زبان,لینک دانلود اپیزودهای مجموعه,تصاویر میمیک, خنده دار,تبلیغات,اسپم... در تاپیک و چتباکس خودداری نمایید.
    4-لطفا از ارسال پست های مبهم و فاقد توضیح و یا صرفامحدود به چند کلمه مبهم و کلی مثل این که نمره X دادم وموارد مشابه خود داری بفرمایید
    5-لطفا به شخصیت یکدیگر احترام گذاشته و از تبدیل بحث و گفتگو به مشاجره خود داری نمایید.هرگونه مطلب حاوی توهین و تمسخر سایر اعضا بدون اخطار توسط تیم مدیریت پاک خواهد گشت.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,142
    از این کاربر 20,216 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود پنجم

نقل قول نوشته اصلی توسط araalikaka نمایش پست ها
    وقتی قسمت سوم رو دیدم گفتم مگه میشه ازین بدترم باشه؟ این اپیزود جوابمو داد!
    به نظر من از اپیزود 3 بهتر بود ولی بازم بد بود. واقعن چرا اینکارو با مردم کردن. حق بیننده های سریال این نبود خدایی

نقل قول نوشته اصلی توسط WALKING DE4D نمایش پست ها
    جیمی و سرسی؟؟؟؟ اصلا حذف سرسی از سریال باید طوری صورت میگرفت که تمام کارایی ک 7 فصل گذشته کرده بیاد جلو چشاش اصلا حذف سرسی به این شیوه مزخرف ترین حالت ممکن بود
    با اون موزیکی که روش گذاشتن انگار یه قدیسه مرد من گفتم الان اومد پایین آریا اونجا میبیندش و ترتیبشو میده ولی . . . نمیدونم چرا منی که اینقدر جیمی رو دوست داشتم از مرگش ناراحت نشدم. حس میکردم الان اشکم بند نمیاد ولی اصلن گریه نکردم در عوض موقع مرگ هاوند گریه م گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط Stannis KING نمایش پست ها
    سه اپیزود واقعا زمان خیلی کوتاهیه برای همچین تغییر 180 درجه ای و سازنده ها تصمیم گرفتن این تغییر رو به زور تو حلق بیننده فرو کنن مثل بچه ای که حاضر نیست دارو بخوره و به زور میریزن تو حلقش!
    دقیقن. این همه اپیزود حتی یکبار هم از دیوانگیش چیزی بروز نداد یهو خل شد؟ خدا به داد تیریون و جان برسه. فکر کنم قصد داره اونا رو هم بکشه

بهترین سکانس این اپیزود به نظرم خداحافظی تیریون و جیمی بود باقیش هیچ. الان دیگه قطعی مشخص شد که آریا با قصد کشتن دنی سوار اون اسب شد، با دیدن اون صحنه ها و کشت و کشتار الان دیگه دلیلی برای زنده موندن دنی وجود نداره. خیی دوست دارم جان اینکارو بکنه ولی حسم میگه آریا میکشدش که حرف ملیساندره درست دربیاد

امتیاز من 7. خیلی دوست داشتم 6 بدم ولی دیدم زیاد خرجش کردن 7 دادم

پ.ن: راستی چرا موهای دنی همیشه مرتب و صاف و صوفه. هیچیش نمیشه لامصب معلوم نیست چه فیکساتوری میزنه ))))

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

3. 18 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Remember My Name
    سپاس
    749
    از این کاربر 2,243 بار در 244 پست سپاس گزاری شده

این همه تیریون تلاش کرد که جون مردم رو نجات بده دنریس زد همه رو کشت. واقعا چرا ؟ سر یه انتقام ؟ از اول سریال شاهد شکل گیری شخصیت دنریس بودیم و کنارش یه حرکات عجیبی هم بعضی وقتا میزد ولی واقعا نفهمیدم سر چی این کارو کرد. گیریم تغییر کرده خب تو یه اپیزود این همه تغییر ؟ درسته خود امیلیا کلارک گفته نبود جورا مورمنت باعث همچین اتفاقی تو شخصیت دنریس میشه ولی دیگه نه به این سرعت. البته دیوانگی تو تارگارین ها ارثیه
    دوتراکیا از کجا اومدن ؟ اینا که مردن تو اپیزود سه. از اون طرف تو شخصیت یورون موندم که این همه گفتن از رمزی بدتره ولی بجز عیاشی و چرت و پرت گفتن کار دیگه نکرد. اصلا مقایسه کردنش با رمزی بدتر از صدتا توهینه
    به نظر من بهترین شخصیت سریال هاوند بود. به خوبی شکل گرفت و به خوبی هم داستانش تموم شد همونطور که انتظار میرفت. سکانس مبارزش به سر گریگور نقطه قوت این قسمت بود
    جان هم فقط حضور داشت تو این قسمت. زمانی که جیمی و سرسی رسیدن به هم تا اون لحظه آخر منتظر بودم اریا پیداش بشه که نشد. ولی اپیزود بعد فکر کنم آریا کار دنریس رو میسازه. چون اگه دنریس به قدرت برسه با سانسا کشمکش داره که دیگه همچین چیزیو نمیشه دید. تازه اژدهای آخر هم زنده موند حتی بدون یه خراش. مثل اینکه فقط عنصر غافلگیری رو اینا عملیه باتوجه به نحوه مرگ هر دو اژدهای دیگه
    بخاطر خرجی که تو این قسمت شد 7

5. 9 کاربرِ زیر از Longmire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    552
    از این کاربر 1,506 بار در 225 پست سپاس گزاری شده

دقیقا مو به مو اسپویل به نمایش دراومد و فقط مونده حکم مرگ تریون که البته اجرا نمی شه و کشته شدن دنریس به دست جان که گل و بلبل می شه. شایدم آریا دنریسو بکشه هر چند فرقی به حال این افتضاح نمی کنه.
    به خاطر صحنه های سینمایی بودنش 4 می دم ولی داستان صفرم براش زیاده.

7. 7 کاربرِ زیر از ali_n540 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    247
    از این کاربر 662 بار در 56 پست سپاس گزاری شده

برای این که به خودم روحیه بدم نمره 10 دادم!!!

دوستان تو قسمت سوم وقتی تیریون و بقیه کنار اتش دور هم جمع شده بودن تیریون یه جمله گفت "شاید احمقانه باشه ولی فکر میکنم همه زنده بمونیم"
    من با همون لحن کلام تیریون بهتون بگم : شاید هنوز سرسی زنده باشه!!

9. 8 کاربرِ زیر از MixMkv بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

واقعا نمیدونم چی بگم! چند بار تایپ کردم و پاک کردم! هیچی نمیتونه شدت عصبانیت و انزجارم از این قسمت رو نشون بده. «چگونه و چطور یک فرانچایز محبوب رو نابود کنیم» نوشته دی بی وایس و دیوید بنیوف گوساله! اگه سریال رو میدادن دست هیترا هم نمیتونستن این چنین فضاحتی به بار بیارن. برای دفاعیاتم از ایپزود های گذشته متاسفم شدیدا. همش منتظر بودم این ترمال کم رنگ و کم رنگ تر بشه ولی زهی خیال خام! پلان به پلان ما جان اسنو بودیم و سریال نایت واچ! این حجم از باگ و نابود کردن خطوط و کاراکتر های اصلی و فرعی بی سابقست. درد من کشته شدن شخصیت ها نیست درد مسیریه که اونارو به اینجا کشوند. برای هر کدوم میشه یه مقاله 1000 کلمه ای نوشت. منم حرف یه عمویی رو تکرار میکنم " سریال چند فصل پیش مرد و این لاشه ای است بزک شده "
    پ.ن : تنها کاراکتری که ساخته و پرداخته شد و با روندی منطقی و درست به خط پایان رسید «سندور» بود و بس.
    پ.ن : تنها این پایان میتونه تا حدی دردم رو تسکین بده! (مطمئنم این نمیشه فقط با خیالش خوشم!)

11. 14 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    37
    از این کاربر 138 بار در 17 پست سپاس گزاری شده

این سریال وقتی به نابودی کشیده شد که دیوید و دن مفهوم سورپرایز رو اشتباه فهمیدن و فکر کردن یهو یه اتفاق عجیب بیوفته همه سورپرایز میشن! درصورتی که سورپرایز بنظر من باید در راستای خط شخصیتی کرکتر رخ بده؛ بعنوان مثال کشته شدن ند تو سیزن یک، همه پشماشون ریخت و خیلیا از همون موقع عاشق سریال شدن و فهمیدن که این یه چیز متفاوت از سایر چیز هایی که تا حالا دیدن خواهد بود! همه میدیدن که جافری روز به روز داره وحشی تر و دیوانه تر میشه و این کارش شخصیتشو ' کامل ' کرد و همه فهمیدن که چقدر یه شخصیت میتونه دیوانه و نفرت انگیز و غیرقابل پیش بینی باشه! این یه نمونه خوب از سورپرایز هست واقعا آدمو به وجد میاره.
    نمونه بدش هم همین کشته شدن نایت کینگ توسط آریایی که از آسمون نازل شد بود! چیجوری نایت کینگ یه مورچه تکون میخورد میفهمید بعد کل ژنرال هاش و صد ها وایت واکر دورش جمع شدن آریا یهو از آسمون میپره و میکشتش؟ این برخلاف خط شخصیتی نایت کینگ بود، شخصیتی که هزاران سال صبر کرده بود ( شاید منتظر اژدهای دنریس بود که بتونه از دیوار رد شه! ) و تک تک حرکاتش حساب شده بود با این حماقت مسخره ' نویسنده ' نه کرکتر میمیره؟!
    یا کشته شدن پیتر بیلیش کسی که سال ها تو این بازی تاج و تخت بوده رو سانسا گول میزنه و از راه به در میکنه؟!؟!
    از سیزن 5 به قبل خودم به شخصه هر اتفاقی که میوفتاد میگفتم باز مثلا حماقت جان کار خودشو کرد و ... ولی از 6 به بعد خیلی صحنه های عجیبی بود که واقعا نمیشد به کرکتر و رفتار و شخصیتش ربط و رسما *** آپ نویسنده بود!
    این همه شخصیت دنی تو 8 سیزن دولاپمنت پیدا کرد و همه به عنوان یه کسی میشناختیمش که نمیخواد مثل باباش باشه و این رو بار ها ثابت کرده و تمامی القاب Breaker of chains و ... برازنده ش هست. اینکه بیان در عرض 2 ایپزود شخصیتشو به کل عوض کنن و 8 سیزن دولاپمنت شخصیتیش رو بریزن دور و یهو دیوانه بشه بنظر من درست نیست ... کسی که شهر تسلیم شده و به راحتی کویین میشه و حتی بخاطر این مرسی نشون دادنش میتونه تو دل مردم جا باز کنه واقعا نمیدونم چرا همچین کاری کردن ' نویسنده ها ' ! نه دنریس!
    رفتار جیمی بنظر من درست بود، جیمی هیچوقت قرار نبود یه شخصیت سفید بشه، از اول خاکستری بود و هست، دیدیم که چیجوری Cousin ش رو موقعی که زندانی استارک ها بود با سنگ کلشو ترکوند تا یه بهونه دستشون بده واسه ایجاد اختلاف تو کمپ استارک ها و درنهایت کتلین مجبور شد بفرستتش بره! جیمی 2 تا ویژگی همیشه داشته که هیچوقت تو سریال زیر پا گذاشته نشده، واسه همین هیچ ایرادی ازش نمیتونم بگیرم:
    1- مردیه که قولش رو هیچوقت زیر پاش نمیذاره.
    2- سرسی همیشه براش اولویت اول رو داره و برای محافظت از اون هر کاری رو انجام میده!
    دلیل ول کردن سرسی هم مورد 1 بود و یه جورایی هم 2. اومد به استارک ها پیوست واسه جنگ با نایت کینگ و به قولش عمل کرد و آخر سر هم برگشت پیش سرسی! تضاد خاصی تو رفتارش ندیدم، شاید تضاد اصلی خوابیدنش با برین بود که آخر سر هم ولش کرد.
    -
    بهترین سکانس اپیزود نبرد کلگین و مونتین بود، واقعا زیبا کار شده بود. بنظرم بهترین شخصیت سریال شد که دولاپمنتش رو از اول تا آخرین لحظه دیدیم و به رستگاری هم رسید.

Thank you Sandor

پ.ن: کایبرین
    این اپیزود از هر جنبه ای بغیر از داستان فوق العاده بود بنظر من. کارگردانی، جلوه های ویژه، کات های فوق العاده بین کرکتر ها و وقایع و .... واسه همین 7 میدم بهش فقط بخاطر رفتار دنریس که برخلاف 8 سیزن شکل گیری شخصیتش بود.

13. 16 کاربرِ زیر از No1 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

bazinga
    سپاس
    82
    از این کاربر 782 بار در 175 پست سپاس گزاری شده

واقعا حرفی راجع به سریال نمیشه زد دیگه جای بحثی نذاشتن
    بی شرف ها حداقل شرافت جان رو زیر سوال نمیبردید
    تو این فصل ارزشی نبود توی سریال که از بین نره
    حداقل این یکی رو نگه میداشتید
    البته یه مصاحبه از نویسنده ها میخوندم میگفتن یورون متوجه نشده اون مکالمه بچه رو (همینقدر ابلهانه)
    با این وضعیت لابد جان هم خبر نداشت که دنریس ممکنه هزاران بی گناه رو بکشه !
    اخرش هم مثل اسکلا تو میدون نبرد تازه فهمید جریان چیه و میخواست جمش کنه

15. 7 کاربرِ زیر از sam09ft بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    432
    از این کاربر 2,604 بار در 236 پست سپاس گزاری شده

stop Game of Thrones | فصل هشتم , اپیزود پنجم

این قسمت هم نقاط قوت و ضعف خودش رو داشت...

تصویربرداری و جلوه‌های ویژه و موسیقی و... واقعا عالی بود. و مبارزه برادران گرگور هم تماشایی بود.
    نتیجه تصمیم‌ها و امیدهای اشتباه اطرافیان دنریس هم مشخص شد و یک شهر کاملا نابود شد. (هر چند بعضی از مردم این شهر لیاقت این سرنوشت رو داشتن!)
    قبول دارم دنریس سریع تغییر رفتار داد و خوب کار نشد این قضیه، دنریس همون آدمیه که وقتی یکی از مردم بچه سوختشو آورد پیشش اژدهاها رو زندانی کرد تا آسیبی به مردم نرسه، حالا همون آدم در حالی که پیروز شده بود یهو میزنه به سیم آخر؟

یکی از دیالوگای ماندگار سریال که اینجا میشه بهش ایمان آورد:
    You Know Nothing, Jon Snow
    کسی میتونه فقط یک کار مثبت و مفید و ارزشمند و عاقلانه توسط جان رو توی این فصل بگه؟!

یکی از رو اعصابترین نکات این فصل حماقتهای پشت سر هم تیریون هست! واقعا چطور کسی که از اول سریال این همه باهوش بود حالا اینقدر احمق شده و همش تصمیمات اشتباه میگیره و فکرای اشتباه داره؟! ساده‌ترین چیزها رو نمیفهمه و کمترین پیش‌بینی از آینده نمیتونه انجام بده!
    واریس حیف شد ازش خوشم میومد ولی بازم میتونست باهوشتر عمل کنه و اول پنهانی یه نقشه واسه دنریس بریزه بعد کم‌ کم بره سراغ جان و سریع خودشو تو خطر نندازه ولی به هر حال تو همچین شغلی باید انتظار همچین مرگی رو داشته باشی حتی اگه باهوشترین آدم دنیا باشی!

با توجه به پیش نمایش این قسمت و نگاه متعجب یورون به آسمون انتظار داشتم مثل بعضی پیش‌بینی‌ها اژدها زره داشته باشه یا چیز دیگه که هم تعجب اون توجیه بشه هم ما سورپرایز بشیم. ولی وقتی دیدم از این خبرا نیست حسابی نا امید شدم. بعد تو سکانسی که مثلا باید از نابودی کشتی‌ها لذت میبردم، فقط با حالت پوکر فیس نگاه میکردم

خیلیا ایراد میگیرن از این اتفاقات ولی پایان داستانها معمولا همینجوری میشه و نجاتهای دقیقه نودی و این چیزا رو باید انتظارشو داشته باشیم. به این موضوع زیاد اعتراضی ندارم ولی به نحوه ساخت و کارگردانی و سرهم‌بندی ناشیانه این اتفاقات خیلی میشه ایراد گرفت و عصبانی بود!

الان تنها امیدم واسه قسمت آخر به شخصیت برن (یا همون کلاغ سه چشم) هست که بالاخره یه حرکت خفن بزنه و نشون بده چرا این همه بهش بها دادن و این همه آدم به خاطرش مردن. اگه این اتفاق به خوبی بیوفته شاید بتونیم کمی با آرامش با سریال خداحافظی کنیم. وگرنه دیگه نمیدونم چطوری باید بهشون فحش بدیم؟!

17. 10 کاربرِ زیر از FARMANDEH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    89
    از این کاربر 1,043 بار در 154 پست سپاس گزاری شده

این قسمت و قسمت بعد هفته پیش اسپویل شده بود تو ردیت هم درج شد
    دقیقا هم این قسمت که درست بود ...و با این حساب قسمت بعد غافلگیرکننده هست...اتفاقی که کمتر کسی بهش فکر میکرد میفته

19. 6 کاربرِ زیر از mehrdad_dvd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,516
    از این کاربر 11,143 بار در 879 پست سپاس گزاری شده

من خیلی پیگیر نظرات کارشناسی طرفدارای سریال نیستم چون به نظرم خیلی وقت ها این سریال منطقی نبوده. نمونه هاش رو هم تو کامنت ها دوستان اشاره کردند. اما یه مورد که تو یوتوب خوندم یکی گفته بود خوب دنی که ارتشش ناقص بود با یه اژدها این بلا رو سر این ها اورد همون اوایل که سه تا اژدها داشت بدون ارتش هم می تونست همه این ها رو نابود کنه. دیگه 8 فصل انتظار چی بود که سرسی بخواد با ریزش اوار کشته بشه. اما حقیقتش رو بگم از اینکه گیم آف ترونز اینجوری داره تموم میشه خوشحالم چون هیچ موقع نمیخواستم بالاتر از سریال های محبوبم قرار بگیره ! الان هر موقع بحث شد به راحتی می تونم از سریال های مورد علاقه خودم به عنوان بهترین سریال های تاریخ یاد کنم و از گات صرفا به عنوان یک سریال بسیار خوب و جذاب که فقط چند فصل در حد بهترین ظاهر شد

21. 10 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 11 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین