برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 31
    شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,711
    از این کاربر 19,979 بار در 1,359 پست سپاس گزاری شده

WandaVision | با هم به استقبال Phase Four می رویم ...

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

مینی سریال 9 قسمتی است که در تاریخ 15 ژانویه 2021 از سرویس +Disney پخش خواهد شد. سریال براساس شخصیت های کمیک مارول، Wanda Maximoff / Scarlet Witch و Vision است. اتفاقات این مینی سریال در دنیای مارول و پس از حوادث فیلم سینمایی Avengers: Endgame (2019) رخ خواهد داد. سازنده و سرپرست نویسندگان Jac Schaeffer و کارگردانی این مینی سریال بر عهده ـی Matt Shakman است. از سپتامبر 2018 و در پی اعلام ساخت چندین سریال از دنیای مارول در سرویس +Disney، بالاخره در سال 2019 و پس از استخدام Jac Schaeffer و پیوستن Shakman به عنوان کارگردان، فیلم برداری در نوامبر 2019 در جورجیا شروع شد اما پس از پاندمی و قرنطینه ادامه سریال در جولای و اینبار در لس آنجلس فیلم برداری شد و نوامبر 2020 پایان فیلم برداری اعلام شد.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Phase Four :
    فاز چهارم دنیای سینمایی مارول در پی هجوم توامان به گیشه های سینما و قاب تلویزیون است. در حقیقت خواه ناخواه موج جدیدی از محتواهای ابرقهرمانی وارد بازی پیچیده ـی سینما و تلویزیون شده است، حتی پاندمی کرونا نیز نتوانست برنامه های از پیش تعیین شده ـی آن ها را مختل کند و پروژه ـی بزرگ استودیو مارول حال با یک مینی سریال آغاز خود را به گوش همگان خواهد رساند. اما نظر شما چیست ؟ این فاز می تواند موفقیت گیشه و جذب مخاطب را به مانند قبل به همراه داشته باشد ؟ با توجه به موفقیت تجاری سری The Avengers و قبل از آن و با در نظر گرفتن این نکته که سرنوشت اکثر شخصیت های فاز چهارم را دیده ایم، حال شانسی برای این فاز قایل هستید ؟
    شاید اطلاعات در مورد پروژه های این فاز به شما کمک کند تا بتوانید قضاوت درستی داشته باشید. به همین منظور نام سریال هایی که قرار است در فاز چهارم به نمایش درآیند برای شما در زیر به نمایش درآمده است.

WandaVision Loki
    The Falcon and the Winter Soldier Hawkeye
    Moon Knight
    What If...?
    Ms. Marvel She-Hulk
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    اما در بخش سینمایی فاز چهارم اسامی وسوسه انگیز تری مشاهده می شود. با شروع از سال میلادی پیش رو و با انتها یافتن این فاز در 2022 چه دنیای اعجاب انگیزی انتظار هواداران این فرانچایز را می کشد.

Black Widow Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
    Eternals Untitled Spider-Man: Far From Home sequel
    Thor: Love and Thunder Doctor Strange in the Multiverse of Madness

با حضور اسکارلت یوهانسون و بندیکت کامبربچ می توان حدس زد حداقل دو فیلم در گیشه تضمین می شوند. اخیرا نیز خبری در مورد پیوستن هر سه مرد عنکبوتی در فیلم جدید بر سر زبان ها افتاده است. با این حساب از هم اکنون می توان برای سینمای مارول در 2021 - 2022 سود فراوانی در نظر گرفت.
    حال با توجه به اطلاعات بالا می توان فهمید که حداقل از نظر من باید منتظر فازی شگفت انگیز در سینمای مارول باشیم ولی بعد از آن چه ؟ تا چه زمانی این ساخت و ساز های داستانیِ بی رویه پیرامون ابرقهرمانان گیشه را تضمین می کند ؟ نظر شما چیست ؟ لطفا آن را در این تاپیک به اشتراک بگذارید...
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

اگه بارون بباره
    سپاس
    13,891
    از این کاربر 7,990 بار در 807 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : WandaVision | با هم به استقبال Phase Four می رویم ...

قسمت 8

چقدر این قسمت عالی بود.موسیقی متن بی نظیر بود.با اینکه بیشتر این قسمت فلش بک بود ولی خیلی خوش ساخت و زیبا همه چیز رو به تصویر کشیدن.صحنه پس از تیتراژ هم خیلی عجیب بود باید ببینیم چه اتفاقاتی در انتظارمونه.در کل بهترین قسمت سریال تا به اینجا بود.

10/10

3. 16 کاربرِ زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,974
    از این کاربر 49,494 بار در 2,820 پست سپاس گزاری شده

قسمت هشتم

هر دوتا سوال قبلیمونو جواب داد این قسمت ولی نه اونجوری که باید و شاید.
    در واقع دوتا سوال جواب داد ده تا دیگه درست کرد

من که دیگه حدس نمیزنم چه اتفاقی قراره بیوفته، اوضاع خیلی خطری شده.
    ببینیم هفته آینده چی میشه.

5. 17 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

اگه بارون بباره
    سپاس
    13,891
    از این کاربر 7,990 بار در 807 پست سپاس گزاری شده

قسمت 9

واقعا ناامید شدم! قسمت پایانی انگار برای بچه های 3 ساله ساخته شده بود! عصبانیتم اولا بخاطر پیترو بود که خیلی آبکی جمعش کردن.دوما صحنه های پس از تیتراژ که خبری از پیترو و ویژن سفید نبود و بازم مونیکا رمبوی رو مخ! سوپرایزی هم در کار نبود و همش تبلیغات بود.احساس میکنم مسخره شدم!

5/10

فصل اول

7/10

7. 13 کاربرِ زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,974
    از این کاربر 49,494 بار در 2,820 پست سپاس گزاری شده

پایان

راضیم از نویسنده های سریال، قشنگ زدن تمام تئوری هامونو پرپر کردن و اتفاقا همینم خوبه؛ این غیرقابل پیش بینی بودنو دوست داشتم.

نکته اولی که این سریال داشت این بود که اوریجین استوری واندا رو کاملا واسمون توضیح داد و فکر میکنم از این لحاظ واندا تنها کاراکتر دنیای مارول باشه که اینقدر دقیق معرفی میشه.
    از اینکه احتمال ویلن بودن واندا رو هم رد نکردن و بیننده رو مشتاق نگه داشتن راضیم. واندا میتونه بهترین و جذابترین ویلن دنیای مارول باشه.

نکته دوم برگشتن ویژن بود، نمیدونم چطوری ممکنه ولی مث اینکه قراره دوباره ویژن رو ببینیم. احتمالا جواب این سوال توی فیلم جدید دکتر استرنج باشه.

نکته سوم بحث دنیاهای موازیه، این قسمت خیلی از تئوری های قبلی رو رد کرد ولی هنوزم همه چی تموم نشده. بالاخره حضور بازیگرِ کوئیک سیلور دنیای ایکس من ها توی دنیای اونجرز نمیتونه کاملا اتفاقی بوده باشه.

قبلا هم گفته بودم، واندا درست و حسابی ترین کاراکتر زن معرفی شده توی دنیای ماروله، شخصیت پرداخته شده و جالبی داره و با وقایع این سریال خیلی خیلی جذاب تر هم شد.

سریال رو خیلی دوست داشتم و به نظرم از بهترین سریالهای امساله.

9. 16 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I had a marvelous time ruining everything
    سپاس
    5,825
    از این کاربر 6,157 بار در 476 پست سپاس گزاری شده

از اول تا قسمت ۶ سریال بد نبود راضی بودم؛ داشت کم کم هر قسمت پیشرفت می‌کرد و بعد اون سقوط آزاد کرد
    نتونست به خیلی از کارکترها پایان درستی بده
    تهش یه شرور فوق‌العاده کلیشه‌ای و جِنِریک گرفتیم که نه انگیزه‌ای داره نه هیچی فقط بده که بد باشه.
    آخرش ویژن باز هم از بین می‌ره باید ناراحت بشیم؟ وقتی یه ویژن دیگه آوردن و نشون ندادن عاقبتش چی شد! پس یه ویژن زنده داریم هنوز و هیچ بار احساسی‌ای نداره اون صحنه‌
    کلّن شخصیت مانیکا رو آوردن قدرت بگیره و set-up بشه برای فیلم و سریال‌های بعدی
    پیتروی تقلبی. واسه یه کلیف‌هنگر بی‌خود و پر کردن تایم یه قسمت آوردنش و آخرش با یه سکانس مزخرف معلوم شد که هیچی به هیچی
    کارکترهای هیوارد و دارسی افتضاح بودن
    قسمت ۸ فقط واسه این بود که اطلاعات رو به خورد مخاطب بده و هیچ منطق داستانی‌ای نداره
    و وای خدا دیالوگ مونیکا به واندا چقدر فاجعه‌ست: "They don't know what you sacrificed for them" یه شهر رو گروگان گرفت واسه خودشون و خانواده‌شون تروما ساخت آخر شد قهرمان داستان و مظلوم
    مشکلات دیگه‌ای هم داشت که دیگه حوصله‌ش رو ندارم

11. 19 کاربرِ زیر از Mia_3D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    773
    از این کاربر 3,606 بار در 381 پست سپاس گزاری شده

به بهونه این سریال بد نیست که کلن مارول و کلن پروزه عظیم ش رو یه نگاهی بهش بندازیم.یه تاپیک دلایل شکست دنیای DC هم تو انجمن هست که تو این پست به دلایلش اشاره میگنم. به نظرم پست طولانی ای رو بنویسم.

در درجه اول معتقدم دنیاسازی مارول و در راسش جناب کوین فایگی یک کلاس مدیریت درجه 1 هست که حتمن باید برای تمامی رشته های مدیریت توی دانشگاه ها تدریس بشه. تقریبن توی تمامی آثار MCU یکسری قوانین رعایت میشه. هدف و مایل استون گذاری رو بخوبی توی برنامه ریزی فیلم ها شاهد هستیم که ازش با عنوان فاز یک تا 4 و بعدن فاز های بعدی یاد میشه و همون فاز ها خودشون جزو یک بخش بزرگ تری بنام Infinity Saga هست. اگه کسی تا حالا برنامه زمانی رو با نرم افزار MSP کار کرده باشه اینو به خوبی درک میکنه که milestone و summery task گذاشتن یکی از مهم ترین کار ها هست. اینجوری یه ضمانت اجرایی برای پروژه و خودت بوجود میاری. نمونه خوبش هم شیوع همین کرونا و عقب افتادن خیلی از فیلم ها بود. یکسری از فیلم ها بهم مرتبط هستن پس با هم عقب میفتن. بعضی هم مثل همین سریال واندا ویژن یا نگهبانان کهکشان 3 چون توی یک summery task دیگه هستن و وابستگی کمتری دارن میتونن اجرا بشن.
    مورد دیگه ای که توی تمامی فیلم های MCU رعایت میشه زبان بصری و پالت رنگی یکسان تمامی فیلم ها هست که موجب میشه ناخودآگاه توی ذهن مخاطب ثبت بشه همه این فیلم ها توی یک دنیای مشترک اتفاق میفتن. ناگفته نماند که پالت رنگی ای که استفاده میشه به نسبت یک اثر کامیک بوکی و در قیاس با منبع اصلیشون که سرشار از رنگ های جیغ هست پالت رنگی خنثی تر و بی روح تری هست. اما این زبان مشترک رو قیاس کنید با دنیای DC. لحن فیلم های ساحته شده زک اسنایدر یه کاملن با واندر وومن فرق میکنه. فلش و شزم که یک لحن و زبان بصری کاملن متفاوت دارن. و همین میشه که وقتی بخای همه این کاراکتر هارو کنار هم جمع کنی توی یک فیلم یه ملغمه ای بوجود میاد که نگو و نپرس. درواقع با وجود اینکه کارگردان های صاحب سبکی اخیرن وارد MCU شدن مثل تایکا وایتیتیو کلوئی ژائو اما همشون در محدوده همون زبان بصری آژادی عمل دارن. که خب آثار منفی ای رو هم داره که به مارولیزه کردن داستان معروفه اما در طولانی مدت بنظرم به یکدست شدن آثار کمک میکنه. در عمل هم نتیجه داده. امروزه هر اثری از دنیای مارول منتشر میشه یک استاندارد حداقلی رو داره و با خیال راحت میشه حداقل باهاش سرگرم شد. (یک سرگرمی خوب یک بار مصرف)
    اول آثار مارول توی آثار اخیرش یه موسیقی حماسی همزمان با کلاژ هایی از شخصیت های مختلف ش پخش. برای هرکسی که آثار قبلی رو دنبال کرده باشه این چند ثانیه هم تجدید خاطره هست و هم تمامی لحظات این کلاژ رو با این موسیقی با گوشت و خونش حس میکنه. همین چند ثانیه تمثال خوبی از اونچه که بخوبی کوین فایگی انجام داده هستش. اول شخصیت های معروف تر رو معرفی کرد و بعد با اونجرز دورهم جمعشون کرد. باز همون شخصیت ها رو بیشتر پرداخت و اونجرز قسمت دوم. حالا که جا پاش محکم شده بود میتونست شخصیت های کوچکتر، کم اهمیت تر و یا کمتر شناخته شده ای بین عموم مردم رو معرفی کنه. قیاس کنید با دنیای DC که بعد 3تا فیلم بتمن و سوپرمن که زیاد هم موفق نبودن کاراکتر هاش رو معرفی میکنه.

و اما واندا ویژن.
    سریال تمامی خصوصیت آثار مارولی رو تیک میزنه. زبان بصری خنثی رو داره. روند داستان مارولیزه شده البته با چاشنی یکم سورپرایز.
    برای نمونه روند مارولیزه شده: نبرد نهایی اکثر آثار مارول به نقطه اوج 100% نمیرسن بجز اونجرز ها. خیال مخاطب راحته که قهرمان اصلی بدون هیچ مشکلی پیروز میشه و زنده میمونه. آنتاگونیست ها بجز اونجرز ها که مایل استون پروژه حساب میشن آنچنان که باید و شاید پرداخت نمیشن و سطحی هستن و بالطبع خطرناک حس نمیشن و درواقع یک سرعت گیری هستن که قبل از رسیدن به آنتاگونیست اصلی باید ازشون قهرمان های داستان رد بشن.
    توی واندا ویژن هم این موارد هست اما به لطف فرمت سریالی و داشتن زمان بیشتر یکم همه موارد بهبود داشته.
    آنتاگونیست اصلی که اگنس باشه و هدفش کلن توی یکی دو دقیقه توضیح داده میشه و به راحتی از مسیر برداشته میشه. انتاگونیست دوم که ویژن سفید هست هم نبرد خاصی رو نداره پس زمینه هست و هر از گاهی دوربین روش زوم میکنه و در آخر سر هم یهو غیبش میزنه ( البته نبرد منطقی ویژن ها یا فکت حرکت پسندیده ای بود) آنتاگونیست سوم هم که رئیس هی وارد باشه که با ضربه یه ون سیرک به یه ماشین زرهی جنگی گیر میفته تا آخر داستان هم دست به سینه تو ماشین میشینه تا بیاد دستیر بشه. از اون طرف یه مامور FBI زنگ میزنه تا کوانتیکو یک ساعته اعزام بشه. کلن همه گره های داستانی مرتبط با مامور وو خیلی آبکی باز میشد. کوچکترین چالش و درگیری ای ایجاد نمیکرد.
    البته این فرمول مارولیزه کردن توی واندا ویژن بهبود هایی هم داشته. پیش زمینه داستانی و شخصیتی برخلاف قبلن که معمولن اکسپوزیشن گویی بود اینبار تصویر سازی میشه و تاثیر گذاری بهتری داره. ماورل اینجا به زور شخصیت های معروف دیگش رو توی سریال جا نمیده فقط بخاطر اینکه توی سکانس بعد تیتراژ دکتر استنرج رو ببینی ( چند مورد مثل حضور مونیکا رمبو بود که کمتر زورکی حس میشد اما همون هم هر ورقت با مامور وو همقدم میشد الکی میشد.)
    همین بهبود ها باعث چنتا سورپرایز توی داستان شد و سریال رو به اثر محدود تری تبدیل کرد که به هر دلیلی قصد گسترش مرز های جغرافیایی MCU رو نداره بلکه هدفش پرداخت عمیق تر 2 تا از کاراکتر هاش هست.
    این وسط نباید از بازی عالی الیزابت اولسن هم بگذریم که در سرحال ترین حالت ممکن خودش بود و یه تنه میتونست سریال و داستان رو پیش ببره.

در پایان اینکه وانداویژن مسلمن شروع خوبی برای MCU و ورود به مدیوم سریال هست چراکه توی اکثر جهات قدم های رو به جلویی رو برای مارول و داستانگویی ش برمیداره اما همچنان ایراد های قبلی این جهان رو هم داره.

همین که بعد از بیش از 13 سال از شروع این جهان سینمایی هنوز راه و روش هایی برای ادامه حیات و حتی بهبودش توسط کوین فایگی و تیمش پیدا و ارائه میشه بنظر من آثارشون رو حداقل برای یکبار و سرگرمی داشتن لایق دیدن میکنه.

13. 14 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,094
    از این کاربر 3,621 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

قسمت 4

به حول و قوه‌ی الهی استارت این سریال رو زدم که استارت فاز چهارم مارول رو زده باشم.

تا به اینجا با سریال خوبی طرف بودیم. کاراکترهای آشنا که خوبن و کاراکترهای جدید هم تا اینجا خوب پیش رفتن. فیلمنامه‌ی سریال خیلی حساب شده‌ست و به خوبی داره پیش میره و بیننده رو با خودش بالا و پایین می‌کنه. کیفیت تولید هم مثل اکثر کارهای مارول خوبه.

با این که تو این قسمت کلی اطلاعات دادن، ولی بازم فکر می‌کنم یه چیزهایی رو نگفتن و داستان شهر فقط زیر سر واندا نیست.

یه چیزی هم این قسمت رو مخم بود. من اصلاً با این دختره کت دنینگز حال نمی‌کنم و صداش به شدت رو مخمه. کشف کردن راز این شهر و افراد گمشده به نظرم خیلی سریع بود و حقیقتش زیاد به دلم ننشست.

حالا بریم ببینیم در ادامه چی میشه.

15. 9 کاربرِ زیر از sarkhail بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,094
    از این کاربر 3,621 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

نمی‌دونم چرا آخرش اینجوری شد

همه چیز داشت خوب و حساب شده پیش می‌رفت و با سبقه‌ای که از مارول تو ذهنم بود، فکر می‌کردم الانم یه پایان‌بندی خوب می‌بینیم، ولی خب اصلاً اون چیزی که باید نشد.

ویژن سفید که با حرف زدن سر به راه شد و کلاً لفت داد. برادر واندا هم که با کندن یه گردنبند نسخه‌ش پیچیده شد. مانیکا هم که سوپرپاور پیدا کرد و کلاً نگهش داشتن برای پروژه‌های بعدی (اصلاً اگه تو این سریال نبود اتفاق خاصی رخ میداد؟). باز مبارزه‌ی اگنس و واندا خوب بود و کلاً اگنس به عنوان یه شرور جدید، جذاب بود.

روی هم رفته بخوام بگم، سریال خوب و متفاوت شروع کرد و خوب هم ادامه داد؛ و شاید اگه این طمع مارول نبود و الکی کلی شخصیت رو زورچپون نمی‌کرد تو سریال و فقط تمرکزش رو میذاشت روی داستان تبدیل واندا به اسکارلت ویچ، می‌تونست بهتر هم تموم بشه. به عنوان شروع فاز مارول ازش راضی بودم. تا ببینیم در ادامه چطور پیش میره.

17. 8 کاربرِ زیر از sarkhail بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,484
    از این کاربر 351 بار در 50 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sarkhail نمایش پست ها
    نمی‌دونم چرا آخرش اینجوری شد

همه چیز داشت خوب و حساب شده پیش می‌رفت و با سبقه‌ای که از مارول تو ذهنم بود، فکر می‌کردم الانم یه پایان‌بندی خوب می‌بینیم، ولی خب اصلاً اون چیزی که باید نشد.

ویژن سفید که با حرف زدن سر به راه شد و کلاً لفت داد. برادر واندا هم که با کندن یه گردنبند نسخه‌ش پیچیده شد. مانیکا هم که سوپرپاور پیدا کرد و کلاً نگهش داشتن برای پروژه‌های بعدی (اصلاً اگه تو این سریال نبود اتفاق خاصی رخ میداد؟). باز مبارزه‌ی اگنس و واندا خوب بود و کلاً اگنس به عنوان یه شرور جدید، جذاب بود.

روی هم رفته بخوام بگم، سریال خوب و متفاوت شروع کرد و خوب هم ادامه داد؛ و شاید اگه این طمع مارول نبود و الکی کلی شخصیت رو زورچپون نمی‌کرد تو سریال و فقط تمرکزش رو میذاشت روی داستان تبدیل واندا به اسکارلت ویچ، می‌تونست بهتر هم تموم بشه. به عنوان شروع فاز مارول ازش راضی بودم. تا ببینیم در ادامه چطور پیش میره.
    سلام دوست عزیز
    من خودم از فن های پروپاقرص مارول هستم اما متاسفانه توی فاز 4 خیلی اوضاع خراب شده.نمیدونم علتش چیه و چرا خودشون به این موضوع توجهی نمیکنن.اگه سریالای دیگه مارول رو ندیدی توصیه میکنم که دیگه ادامه ندی.البته خیلی ها از سریال لوکی خوششون اومده ولی خودم به شخصه با اونم حال نکردم.
    مثل فیلمها که بجز شنگ چی که تا حدودی خوب بود بقیه تا الان هیچی به هیچی.درحالیکه من تمام فیلمای فاز 1 تا 3 رو با بهترین کیفیت ممکن آرشیو کردم

19. 5 کاربرِ زیر از FARZAD-P بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط FARZAD-P نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من خودم از فن های پروپاقرص مارول هستم اما متاسفانه توی فاز 4 خیلی اوضاع خراب شده.نمیدونم علتش چیه و چرا خودشون به این موضوع توجهی نمیکنن.اگه سریالای دیگه مارول رو ندیدی توصیه میکنم که دیگه ادامه ندی.البته خیلی ها از سریال لوکی خوششون اومده ولی خودم به شخصه با اونم حال نکردم.
    مثل فیلمها که بجز شنگ چی که تا حدودی خوب بود بقیه تا الان هیچی به هیچی.درحالیکه من تمام فیلمای فاز 1 تا 3 رو با بهترین کیفیت ممکن آرشیو کردم
    چیزی شما در نظر نمیگیری اینه که مارول اون مارولی قبلی نیست و همه چی داره طبق سیاست های فعلی دیزنی ساخته میشه حتی اینکه بجای فیلم سریال ساختن هم برای این بود که دیزنی پلاس مشتری جمع کنه
    دیزنی هم داره کم کم طوری میسازه که بیشتر مورد پسند نسل نوجوان و اینا باشه یعنی مشتری های واقعیش
    اما در کل بگم درسته کیفیت کار افت کرده ولی نه درحدی که کلا کنار گذاشته بشه هنوزم مارول خیلی حرف برای گفتن داره و سریال ها و فیلم هاش ارزش دیدن دارن

21. 8 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین