برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 5 از 8 اولیناولین ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 از مجموع 77
    Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    929
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

Attack On Titan | معرفی انیمه | بحث و تبادل نظر

Attack On Titan

درباره انیمه :
    حمله به غول یک مانگای نوشته شده و کشیده شده توسط Hajime Isayama میباشد که خیلی زود به شهرت و محبوبیت جهانی رسید . بیش از 52 میلیون نسخه از این مانگا به فروش رسیده که جزو پرفروش ترین مانگاهای تاریخ هست و با توجه به زمان انتشارش جایگاه خوبی کسب کرده

با انیمه شدن مانگا محبوبیت این سری به شدت افزایش پیدا کرد چرا که انیمه چه از نظر منتقدان و چه از نظر طرفداران یک شاهکار به تمام معنا بود و تمامی نمراتی که این انیمه کسب کرده کاملا نشون دهنده ی این موضوعه ، در کنار انیمه دو فیلم Live action با همین نام به انتشار رسید که با توجه به هایپ بسیار انتظارات رو براورده نکرد . داستان دو فیلم بر روی نیمه اول و نیمه ی دوم فصل یک انیمه تمرکز داشت هر چند هر دو فیلم از لحاظ اقتصادی یک موفقیت محسوب شدند اما منتقدان فیلم ها رو متوسط یا بد دونستن و معتقد بودن در حد و اندازه های این سری بزرگ نبودن

فصل دوم انیمه در سال 2016 و احتمال بسیار بالا در تابستان یا پاییز امسال پخش خواهد شد

داستان انیمه :

انسانیت برای بقای خودش در بین دیوار هایی زندگی میکنه تا از دست غول ها در امان باشند، غول هایی که بدون هیچ دلیلی علاقه به خوردن انسان ها و منقرض کردن انها دارند
    داستان بر روی ارن یگر و میکاسا اکرمن خواهر ناتنی ارن و دوست صمیمی انها ارمین ارلت تمرکز داره که به یک مدرسه ی نظامی ملحق میشن بعد از اینکه یک غول عظیم و یک غول زره پوش دیوار های شهر اونها رو خراب میکنن و بقیه ی غول ها به شهر حجوم میارن در همین حین مادر ارن کشته میشه و باعث میشه ارن ، میکاسا و ارمین که هیچکس براش باقی نمونده به مدرسه نظامی ملحق بشن و در راه نابودی غول ها قدم بزارن...

چرا باید حتما دید :

یک سوال کاملا بی مورد! ، اگه با دیدن نمرات ، محبوبیت و فروش این انیمه هنوز متقاعد نشدید که چرا باید این انیمه رو ببینید باید بگم این انیمه جزو خوش ساخت ترین انیمه های تاریخ با یک ایده ی ناب ، شخصیت های اصلی و مکمل عالی ، گرافیک محشر و موسیقی شاهکاره و در کنار اون با تراژدیک ترین انیمه ی تاریخ روبرو هستیم ، انیمه ای که گاهی اوقات ازش متنفر میشی ولی نمیتونی از دیدنش دست بکشی چون به شدت بهش وابسته میشی و بی صبرانه منتظر اپیزودای بعدی میمونی...

شخصیت های اصلی :

ارن یگر ( شخصیت اصلی ) میکاسا اکرمن ( بهترین سرباز مدرسه نظامی )

ارمین ارلت ( بهترین استراتژیست مدرسه نظامی ) کاپیتان لیوای ( یکی از کاپیتان های گروه تجسس بال های ازادی )

Farewell

سپاس
    464
    از این کاربر 1,226 بار در 201 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Attack On Titan | معرفی انیمه | بحث و تبادل نظر

نقل قول نوشته اصلی توسط 1919 نمایش پست ها
    سلام
    به دنیای بزرگ انیمه خوش امدید
    من ، این نوید رو میدم هر چی بیشتر ببینید ، تشنه تر میشین
    معمولا برای شروع انیمه ها به صورت سنتی ، اینها رو معرفی میکنن
    Fullmetal alkemist ورژن برادرهود
    Death note
    اصلا دفترچه مرگ با اتک قابل مقایسه نیست . نصف هیجان اتک رو نداده خدایی .

قسمت ۱۹ این فصل هم دریجه دیگه ای رو باز کرد واسه سوالای ما

3. کاربر زیر از mehrab 63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    13
    از این کاربر 305 بار در 24 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط فروردین نمایش پست ها
    اصلا دفترچه مرگ با اتک قابل مقایسه نیست . نصف هیجان اتک رو نداده خدایی .

قسمت ۱۹ این فصل هم دریجه دیگه ای رو باز کرد واسه سوالای ما
    قسمت 19 جوری شد که انگار قراره یه سریال دیگه شروع بشه کلا خودش پتانسیل یه فصل کامل رو داره. بیشتر نگم که اسپویل نشه!

5. 3 کاربرِ زیر از َAmirFrb بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    464

نقل قول نوشته اصلی توسط َAmirFrb نمایش پست ها
    قسمت 19 جوری شد که انگار قراره یه سریال دیگه شروع بشه کلا خودش پتانسیل یه فصل کامل رو داره. بیشتر نگم که اسپویل نشه!
    این سریال از روی مانگا ساخته میشه درسته ؟

7. کاربر زیر از mehrab 63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    8,168
    از این کاربر 7,217 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط فروردین نمایش پست ها
    این سریال از روی مانگا ساخته میشه درسته ؟
    بله این انیمه از روی مانگا هست که تا به حال بالای 120 چپتر (البته اگه اشتباه نکنم) هم از اون بیرون اومده ...

9. 9 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355
    از این کاربر 1,963 بار در 195 پست سپاس گزاری شده

بله ، death note به نظر منم به اتک نمیرسه ، صرفا از این جهت که اکثر انیمه بین های ایرانی با این دو سریال شروع کردن من اونا رو معرفی کردم ، نه اینکه از بقیه بهتر باشن لزوما
    البته بحث فول متال جداست و شکی نیست که خیلی عالیه ( طبق نظر کاربرهای بین المللی بهترین انیمه بوده تا حالا )
    اگه صرفا هیجان مد نظرتونه من اینا رو به ترتیب و با مختصری توضیح معرفی می کنم البته لزوما اکشن نیستند ، البته اکثرا به لحاظ فیلمنامه هم فوق العاده اند
    Fullmetal alkemist
    در دنیایی که کیمیاگری حرف اول رو میزنه و در کشوری که تازه از جنگ داخلی رهایی پیدا کرده ، دو برادر به نامهای ادوارد و الفونس که دست به عمل احیا مادرشون بعد مرگ زده اند و با عواقب این کار ممنوعه مواجه میشوند ، همچنین خطری بزرگ در این حین کشور را تهدید میکنه...
    hunter x hunter
    پسری به نام گون ، به دنبال پدرش که او را رها کرده و هانتر شده ، تصمیم میگیرد هانتر شود ، و در این راه با کوراپیکا تنها بازمانده از کشتار قبیله کورتا ، کیلوا از خانواده قاتلهای معروف زولدیک ، و لیوریو فردی که دنبال پول است آشنا میشود و داستانهای متفاوتی را پشت سر می گذارند.
    The promised neverland
    کودکانی در یک یتیم خانه زندگی می کنند و زیر نظر یک ماما هستند ، اما اجازه ی خروج از یتیم خانه را ندارند تا اینکه روزی بر حسب اتفاق دو کودک به دروازه ی خروجی یتیم خانه نزدیک شده و چیزی را که نباید ، میبینند....
    mob psycho
    پسری با نیروهای خاص که در زندگی مدرسه ای فردی معمولی است و در دفتر جن گیری تحت نظر استادش که شیادی بیش نیست به کار مشغول است ، در این بین با گروهی خلاف کار اشنا می شوند و ....
    Nanatsu no taizai
    هفت گناه کبیره کشور را در گذشته به تباهی کشانده و تعداد زیادی از شوالیه ها را کشته اند و برای سالها ناپدید شده اند و تحت تعقیب اند ، بر حسب اتفاقی این گروه دوباره دور هم جمع می شوند ...
    baccano
    داستانش خیلی پیچیدست ، نمیدونم کدوم بخششو بگم
    elfen lied
    یک موجودی با قدرت ماورایی از محل نگهداری خود فرار می کند و گروهی برای دستگیری او وارد عمل می شوند ، این موجود به شهر وارد می شود اما بر اثر برخورد تیر به سرش حافظه خود را از دست داده است ...
    akame ga kill
    در یک کلام گیم اف ترونز انیمه ها چه به لحاظ کشتار کاراکترای اصلی چه به لحاظ صحنه های بالای 18 سال
    سه جوان در راستای احیای روستای خود تصمیم میگیرند به صورت جداگانه به پایتخت مراجعه کنند ، اما هیچ چیز برای این روستاییان در پایتخت طبق تصور پیش نمی رود ، در این میان گروهی شرور در پایتخت در حال خراب کاری است و با هم مواجه می شوند
    و البته خیلی های دیگه هم هستند که باید ببینید....و ژانرهای دیگر ....

11. 10 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    464

خیلی گلی دوست عزیز . معرفی کامل و خوبی بود .
    وان پانچ من چی تایید میکنی

بعد اینکه مانگا اتک تایتان البته دوبله میگم . پیدا کردم ولی لینکهاش مستقیم نبود و دانلود از اپلود بوی خیلی فرسایشی و وقت گیر و جدیدا غیر قابل انجامه . فقط میگه پول بده عضو شو بد بیا پیشم.
    جایی یا سایتی سراغ داری همین کارو کرده باشه ولی با لینک مستقیم و صدالبته رایگان
    مرسی گلم

13. 3 کاربرِ زیر از mehrab 63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab 63 نمایش پست ها
    خیلی گلی دوست عزیز . معرفی کامل و خوبی بود .
    وان پانچ من چی تایید میکنی

بعد اینکه مانگا اتک تایتان البته دوبله میگم . پیدا کردم ولی لینکهاش مستقیم نبود و دانلود از اپلود بوی خیلی فرسایشی و وقت گیر و جدیدا غیر قابل انجامه . فقط میگه پول بده عضو شو بد بیا پیشم.
    جایی یا سایتی سراغ داری همین کارو کرده باشه ولی با لینک مستقیم و صدالبته رایگان
    مرسی گلم
    وان پانج من سیزن اولش کار استودیو مدهاوس ه و عالیه ، ولی سیزن دومش کار یک استودیو دیگست و حتی معمولی هم نیست!
    مانگاکا ( طراح داستان مصور ) وان پانچ من و موب سایکو که معرفی کردم یک نفره
    مانگا که دوبله نداره ، ، اگه منظورت ترجمه شدشه ، من از سایت انیمه ورلد دانلود کردم ، که الان دو سالی هست بسته شده!
    اگه تبلیغ محسوب نمیشه فک کنم تو سایت manhwa.ir باشه ، تو کانال تلگرامی انیمه ورلد هم هست ( ادمین محترم ، اگه خلاف مقررات سایته ، پاکش کنین )

15. 6 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    464

این اپیزود اخری که پخش دلیل دقیق وجود غولها و جنگ و مشکلات بین مردم و کشورها رو قشنگ توضیح میده .
    کاش یکی از دوستان انیمه یا دوستانیکه میتونن پست کامل همراه با عکس رو قرار میدادن و همه اطلاعات و کنار هم میذاشت .
    خیلی جالب میشد

17. 7 کاربرِ زیر از mehrab 63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355

فصل چهارم و اخر اتک برای پاییز 2020 تایید شد. تعداد قسمتهاش هنوز نامعلومه.

19. 15 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    973
    از این کاربر 358 بار در 38 پست سپاس گزاری شده

انیمه به بهترین شکل ممکن شروع شد و به بهترین شکل ممکن داره ادامه پیدا میکنه این دو قسمت اخر تمام ذهنیت ما رو نسبت به تایتان ها کاملا عوض کرد من که سعی میکنم وسوسه مانگا نیاد هوام

21. 11 کاربرِ زیر از afshinvatan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 8 اولیناولین ... 34567 ... آخرینآخرین