برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 10 از 29 اولیناولین ... 8910111220 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 از مجموع 290
    سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,948 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

Stand up Comedy | بحث و تبـــادل‌نظر درباره استندآپ کمدی

حالا که استندآپ داره آروم آروم توی انجمن طرفدار پیدا می‌کنه وقت اونه که از ترجمه صرف فراتر بریم.
    شماتوی این تاپیک می‌تونید درباره‌ی استندآپها و کمدین‌های مورد علاقه‌ـتون حرف بزنید، اخبار کارهای جدیدشون رو بذارید و اونا رو به دیگران معرفی کنین.

کارهای کمدین‌ها رو می‌تونید توی یوتیوب ببین و از تورنت بگیرین. اکثرا استندآپ‌ها زیرنویس انگلیسی ندارن به‌خاطر همین نمی‌شه ترجمه‌ـشون کرد اگر کار خوبی پیدا کردین که زیرنویس انگیسی هم داره می‌تونی اسم کار و لینک زیرنویس‌ـش رو برای من یا اشکان (Chandler Bing) پیام خصوصی کنین.

لطفا و حتما توی این تاپیک لینک دانلود یا زیرنویس نذارین.

لطفا به سلیقه‌ی هم احترام بذارین و به هم نپرین

سپاس
    10
    از این کاربر 76 بار در 8 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Stand up Comedy | بحث و تبـــادل‌نظر درباره استندآپ کمدی

نقل قول نوشته اصلی توسط roohallahshab نمایش پست ها
    پسر چقد طرفدار O&A اینجا هست که من ازشون خبر نداشتم :D
    هیچوقت فک نمیکردم کسی مثل من اینقد با علاقه این آدما رو دنبال کنه!
    O&A هیچوقت خسته کننده نبودن، کمدین های بزرگ از طریق این برنامه و برنامه ی هاوارد استرن (که با O&A خیلی مشکل داشت) شنیده میشدن و به اوج میرسیدن. البته خیلی از موفقیت هاشونُ مدیون JIM NORTON هستن که به عنوان مهمان همیشگی حضور داشت و بخاطر قوانین قراردادی نمیتونست عضو ثابت به حساب بیاد.
    کسایی مثل لوییس سی.کی بزرگ، مثل بیل بِر ، پاتریس اونیل، ریچ واس، بابی کِلی، نیک دیپالو، گرگ جِرالدو. اینا همه با جیم نورتون توی برنامه ی tough crowd شرکت داشتن و بعد از کنسل شدن این برنامه (که لینکاشو مرتب میکنم و پست بعد میذارم) به خاطر رابطه ی خوبی که باهاش داشتن به O&A میومدن.
    بهترین برنامه ها برنامه هایی بودن که لوییس سی.کی و پاتریس به صورت همزمان حضور داشتن! میشه ساعت ها به بحثای نژادی بین این دوتا گوش داد. :D

اون قسمت که پاتریسو لوییس بودن رو دیدی که لوییس به پاتریس گفت:
    you know nigger came from originaly?
    there was some black guy bein a nigger

3. 8 کاربرِ زیر از avizooon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    287
    از این کاربر 542 بار در 75 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط avizooon نمایش پست ها
    اون قسمت که پاتریسو لوییس بودن رو دیدی که لوییس به پاتریس گفت:
    you know nigger came from originaly?
    there was some black guy bein a nigger
    like nigger was a feeling

اینم لینک کلیپ یک دقیقه ایِ همون قسمت که اول پاتریس توضیح میده و بعد لوییس جوابشو میده

origin of kike and nigger

5. 7 کاربرِ زیر از roohallahshab بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    287

اینم از برنامه ی Tough Crowd که چند پست پیش قول لینکاشو داده بودم.

مجری : Colin Quinn
    مهمان های همیشگی : Greg Giraldo , Nick DiPaolo , Patrice O'Neal , Rich Vos , Jim Norton , Louis C.K و ....
    توی یکی از قسمتها هم امید جلیلی کمدین ایرانی الاصل که توی انگلیس زندگی میکنه حضور داشت.

قسمت اول
    قسمت ذوم
    قسمت سوم
    قسمت چهارم
    قسمت پنجم
    قسمت ششم
    قسمت هفتم

7. 13 کاربرِ زیر از roohallahshab بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Carpe Diem
    سپاس
    38
    از این کاربر 50 بار در 5 پست سپاس گزاری شده

سلام.. من تعداد استند آپ هایی که دیدم به لوییس سی کی و جورج کارلین و رابین ویلیامز ..(کریس راک فقط یه دونه).... میخام یه سری کمدین هایی که شوخی های سنگین تر و مفهومی تر دارن معرفی کنین.. خیلی دوس دارم ببینم کمدین های بریتیش چجورین ..اگه میشه چندتا کمدین بریتیش هم معرفی کنید..

9. 9 کاربرِ زیر از comedy_lover بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm Not Human At All
    سپاس
    1,670
    از این کاربر 1,415 بار در 76 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط comedy_lover نمایش پست ها
    سلام.. من تعداد استند آپ هایی که دیدم به لوییس سی کی و جورج کارلین و رابین ویلیامز ..(کریس راک فقط یه دونه).... میخام یه سری کمدین هایی که شوخی های سنگین تر و مفهومی تر دارن معرفی کنین.. خیلی دوس دارم ببینم کمدین های بریتیش چجورین ..اگه میشه چندتا کمدین بریتیش هم معرفی کنید..
    اگه از استد آپ کمدی های لوئیس سی کی و کمدی سیاه خوشت میاد و حالت از این کمدی های مین استریم به هم میخوره بی درنگ سریال Louie رو دانلود کن . و اگه دنبال استند آپ های متفاوت با شوخی های سنگین و در مورد شما دنبال کمدین بریتیش میگردی کی بهتر از ریکی جرویس ؟ یه آتئیست ِ معرکه! با طرز فکری کاملآً متفاوت که یقینا میتونه تاثیر خیلی زیادی روو مخاطب بزاره . یکی از استند آپ هاشم توو انجمن هست و به بهترین شکل ممکن ترجمه شده . یکی دیگه از استند آپ کمدین های فوق العاده که بر حسب اتفاق اونم اتئیست ــه جیم جفریزه ـه که استرالایی ــه . فوق العادست این بشر. دو تا از استند آپ هاش توو انجمن ترجمه شده . یکی از یکی بهتر . نمیدونم چقدر باهاشون آشنایی داری (البته من در حدی نیستم که بخوام از جیم جفریز یا کلا استند آپ کمدی حرف بزنم و نظر بدم) ولی خب منم همین شکلی استند آپ کمدی رو شروع کردم . از همین انجمن . اگه دنبال یه کمدی با شوخی های "سنگین" هستی ، سنگین ترین نوع شوخی برای یه ایرانی میتونه شوخی با مذهب و به چالش کشیدن تعصبات مذهبی باشه که این دو تا کمدین تخصص ـشون در انجام این کاره. طوری که شاید اصن خوشت نیاد و بعده چند دقیقه شیفت دیلیتش کتی!

11. 15 کاربرِ زیر از Islander بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Carpe Diem
    سپاس
    38
    از این کاربر 50 بار در 5 پست سپاس گزاری شده

مشاهده محتوا اسپویلر

عالیه چون خودمم آ/تئیس/تم .. ریکی جرویس رو آشنایی دارم از طریق سریالایی که نوشته ( مثل the office اگه اشتباه نکنم).. تقریبا تمام سریالای مربوط به لوییس سی کی رو دیدم.. اگه استند آپ هایی که درباره چ/الش کشیدن م/ذ/هب و غیره باشه فوق العاده طرفدارشم..ممنون از راهنماییتون..

13. 11 کاربرِ زیر از comedy_lover بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

بزرگی این دنیا به کوچیکی فکر ماست
    سپاس
    1,197
    از این کاربر 7,718 بار در 601 پست سپاس گزاری شده

تشکر بابت معرفی و ترجمه یکی از کارای دیو شپل توسط تی وی ورلد خیلی عالی بود، یه کار دیگه ام ازش ترجمه شده که کار بچه های تی وی شو که اونم عالی.
    دو تا اجرای که ازش دیدم به ترتیب :
    1.Killin' Them Softly
    2.For What It's Worth

هر کدوم از این اجراها را تو فاصله ی چند ساعت دیدم و باید بگم واقعا فوق العاده بودند.
    بحث بین خوب و خوب تر اگه بنا به انتخاب یکی از این دو استند اپ باشهFor What It's Worth انتخاب میکنم این اجرایی که تو سانفرانسیسکو داشت تماما تو اوج بود و پر از فان و خنده.

وجه اشتراک هر دو اجرا، جوک ها و شوخی دیو شپل راجب سیاه پوست ها وسفید پوست هاست و مشکلاتی که سیاه ها با پلیس دارند.
    هر دو اجرا عالی و از بهترین استند اپ کمدی های که دیدم امیدوارم شما هم تماشا کنید و لذت ببرید.
    هر دوی این اجرا ها ارزش دیدن دارن بدون شک.

پ.ن: موقعی که تو انجمن دنبال لینک دانلود یکی از استند اپ ها بودم حجم زیادشون یکم تو ذوقم زد ترجیح دادم بگردم تو نت لینک کم حجم تر گیر بیارم که از قضا تو یوتیوب نسخه کامل هر دو
    استند اپ موجود بود و مشکلی بابت کپی رایت مثل این که نداشت برا همین از یوتیوب گرفتم برای راحتی خودم و اپلود کردم که اینجا به اشتراک میزارم برای بقیه بچه های که ندیدن استفاده کنن.
    حجمشون خیلی خیلی کم البته کیفیتشون 360P (از نظر من کیفیت خوب بود و مشکلی نداشت باتوجه به حجم و سال اجرا ها).

سپاس
    4,295
    از این کاربر 1,815 بار در 201 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط comedy_lover نمایش پست ها
    عالیه چون خودمم آ/تئیس/تم .. ریکی جرویس رو آشنایی دارم از طریق سریالایی که نوشته ( مثل the office اگه اشتباه نکنم).. تقریبا تمام سریالای مربوط به لوییس سی کی رو دیدم.. اگه استند آپ هایی که درباره چ/الش کشیدن م/ذ/هب و غیره باشه فوق العاده طرفدارشم..ممنون از راهنماییتون..
    مشاهده محتوا اسپویلر

بیل ماهر(bill maher) کلن تو کار خراب کردین د/ین و م/ذ/هب :D فک نکنم استنداپاش موجود باشه زیرنویسش ولی خب این مستندشو از دست نده: religulous

16. 7 کاربرِ زیر از 125yahel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

دو تا کلیپ خوب و خنده دار از 2 تا از استند آپ کمدین های معروف ( حداقل واسه کسایی که دنبال میکنن ! )

هر دو تو برنامه جیمی کیمل رفتن و صحبت کردن ، جف راس میره اونجا و کل کارمندای برنامه جیمی کیمل رو روست میکنه ... خیلی باحاله همچنین گفته قراره یه برنامه جدید برای شبکه کمدی سنترال رو هوست کنه که بهش مگن روست بتل ! چه شود

دومی هم جیم جفریز ه که یه خاطره خیی باحال از یه مهمونی تعریف میکنه که آل پاچینو ، وارن بیتی ، دیکاپریو .. هستند

از دست ندید کلیپا رو

سپاس
    287

ایشون daniel tosh هستن کمدین امریکایی که هیچ خط قرمزی توی حرفاش نداره، در مورد سیاست، مسائل ج/ن/س/ی ، موزیک، فرهنگ پاپ، تلویزیون و ....... توی اسپشال هاش حرف میزنه و واقعا کارش درسته. دَنیِل یه برنامه ی تلویزیونی به اسم Tosh.0 هم داره که کلیپای خنده دار اینترنتو نشون میده و راجبشون حرف میزنه.

اسپشال:
    True Stories I Made Up (2005)
    Completely Serious (2007)
    Happy Thoughts (2011)
    People Pleaser (2016)

19. 16 کاربرِ زیر از roohallahshab بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 10 از 29 اولیناولین ... 8910111220 ... آخرینآخرین