برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 9 از 11 اولیناولین ... 7891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 از مجموع 104
    Yo .... Miste White
    سپاس
    33,016
    از این کاربر 45,737 بار در 2,817 پست سپاس گزاری شده

Better Call Saul | بحث و گفتگــو پیرامــون فصـل ســوم

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل سوم سریال Better Call Saul که پخش رسمی آن از 10 آپریل 2017 (23 فروردین 96) از شبکه aMC آغاز می‌گردد، بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید، تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده‌اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

سپاس
    547
    از این کاربر 1,166 بار در 124 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Better Call Saul | بحث و گفتگــو پیرامــون فصـل ســوم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mia_3D نمایش پست ها
    کیم اونجا کاملا ب شوخی اون حرفو زد
    اتفاقا هم کمه که نزدیک بود کیم بمیره بخاطر کار زیاد؟ یا جیمی 1سال نمیتونه وکالت کنه؟
    اینکه کیم بخاطر کار زیاد بخواد دفترو واگذار کنه مثل گچ گرفتن سره وقتی پات بشکنه! حجم کارشو میتونست کم کنه. از اون طرف جیمی قرار بود به هر قیمتی شده سهمشو بده تو این یه سال که شرکت سرپا بمونه. یهو تو فاینال اپیزود جفتشون بزنن به تیپ و تاپ هم و شرکتو بیخیال شن واسم حل نشده بود.
    الان فکر کنم جز این اتفاقای یکی دو قسمت آخر دلیل دیگه ای نیست که راه کیم و جیمی تا حدودی جدا شه.
    http://screenprism.com/assets/img/article/mepris-11-g.jpeg

3. 4 کاربرِ زیر از l-lamidreza بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I had a marvelous time ruining everything
    سپاس
    5,825
    از این کاربر 6,157 بار در 476 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط l-lamidreza نمایش پست ها
    اینکه کیم بخاطر کار زیاد بخواد دفترو واگذار کنه مثل گچ گرفتن سره وقتی پات بشکنه! حجم کارشو میتونست کم کنه. از اون طرف جیمی قرار بود به هر قیمتی شده سهمشو بده تو این یه سال که شرکت سرپا بمونه. یهو تو فاینال اپیزود جفتشون بزنن به تیپ و تاپ هم و شرکتو بیخیال شن واسم حل نشده بود.
    خب اوایل قسمت خود کیم هم میخواس برگرده به کارش ولی دید که این مدت خیلی خسته شده و ب یکم استراحت نیاز داره و میشه گفت به فکر جیمی هم بود که الکی پولش بیشتر خرج نشه
    الان فکر کنم جز این اتفاقای یکی دو قسمت آخر دلیل دیگه ای نیست که راه کیم و جیمی تا حدودی جدا شه.
    واقعا نمیدونم چه خصومتی تو این قسمت بین کیم و جیمی دیدی من که دیدم این قسمت حتی بیش از پیش ب هم نزدیک شده بودن

5. 2 کاربرِ زیر از Mia_3D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    400
    از این کاربر 528 بار در 42 پست سپاس گزاری شده

هنرمندان بزرگ همیشه با یه خطر جدی مواجه هستن: تکرار خودشون. بارها شده تارانتینو در چندین فیلم خودش رو تکرار کرده و نتونسته دنیای جدیدتری رو خلق کنه. خب، گلیکان هنوز مشمول این قاعده نشده و در «بهتره با ساول تماس بگیری» بنای جدیدی رو ساخته که انصافا حیرت آوره.

7. 10 کاربرِ زیر از Charlie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    547

نقل قول نوشته اصلی توسط Mia_3D نمایش پست ها
    واقعا نمیدونم چه خصومتی تو این قسمت بین کیم و جیمی دیدی من که دیدم این قسمت حتی بیش از پیش ب هم نزدیک شده بودن
    نمیدونم چرا هر چی جیمی از هر نظر تو رابطه با کیم رو راسته و نگاه هاش و حرفاش واقعیه، کیم برعکس نگاه هاش و مکث هاش پر از تردید و فکره! بنظرم مهم ترین دلیل اینکه عاقبت خوشی نمی بینم بین این دو نفر همین قضیه باشه.

9. 4 کاربرِ زیر از l-lamidreza بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,877
    از این کاربر 4,589 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

چرا اونجا که جیمی واسه کیم صبحانه درست کرد و خواست کمکش کنه غذاشو بخوره، کیم با یه لحن جدی به جیمی گفت یه سری خطوط قرمز بین ما هست پاتو فراتر نذار و جیمی با حالت ناراحتی عقب کشید و در ادامه هم گفت که بعد این همه اتفاق (دقیقا کدوم اتفاق؟!) باید کلا شرکت رو بدیم بره...

این سکانس رو درک نکردم خیلی تنش بود بین این دو نفر!
    خوب کیم هم آدمه غرور داره طفلی دیگه وقتی می‌بینه به سختی داره غذا می‌خوره طبیعتا یکم اعصباش به هم می‌ریزه (ثابت شده آدم‌ها توی دوران بیماری یه مقدار بدقلق و بداخلاق می‌شن وقتی می‌بینن واسه هر کاری به کمک نیاز دارن)

بعدش هم، لحن کیم خیلی طبیعی بود بد حرف نزد جدی گفت فقط... (ضمن این باز طبیعیه زن مستقلی مثل کیم از همچین کمکی استقبال نکنه...)

از دیدگاه ما هم به خاطر اینه که جیمی نامحرم هست هر چی نباشه... حاشا نکنید
    My Updated Top Ten

You want to know the secret of my power?

No one

Ever

Truly loved me

11. 6 کاربرِ زیر از pro_translator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,877

‌‌‌‌‌‌‌‌از نظر کاری حق با چاک بود چون ما‌ تو سریال هیچ وقت ندیدیم بیماری چاک خللی تو وکالتش ایجاد کنه و خود هاوارد هم قضیه ۱۲۶۱ و ۱۲۱۶ رو میدونست. ولی از نظر روحی روانی، هاوارد همون اوایل بیماری چاک میتونست باهاش در مورد بازنشستگی صحبت کنه و نذاره کار به اینجاها کشیده شه. مسلما حق با هاوارد هست چون هیچ کوتاهی ای در حق چاک نکرد و همیشه پشتش بود! تو قضیه دادگاه جیمی که چاک کنترلشو از دست داد هاوارد فهمید قضیه خیلی جدیه و بخاطر آبروی شرکتش مجبور شد به چاک توصیه کنه از شرکت جدا شه
    اتفاقا به نظر من از نظر بیزنس حق کاملا با Howard بود به عللی که بعد از رفتن همه توی همون جلسه برای چاک توضیح داد

به قول خودتون Howard خیلی وقت‌ها پشت Chuck بود وقتی به خاطر حرف چاک (بدون علت خاصی) حاضر شد قید پرونده‌ی Sandpiper Crossing (~ ۲۰ میلیون دلار) رو بزنه و کلی حرف از Jimmy بشنوه...

وقتی به خاطر خصومت شخصی Chuck و Jimmy پرونده‌ی Mesa Verde رو از دست داد به علاوه یه نیروی خوب مثل Kim و آبروش پیش شرکت Davis & Main رفت و...
    My Updated Top Ten

No one

Ever

Truly loved me

13. 6 کاربرِ زیر از pro_translator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    547

نقل قول نوشته اصلی توسط pro_translator نمایش پست ها
    اتفاقا به نظر من از نظر بیزنس حق کاملا با Howard بود به عللی که بعد از رفتن همه توی همون جلسه برای چاک توضیح داد

به قول خودتون Howard خیلی وقت‌ها پشت Chuck بود وقتی به خاطر حرف چاک (بدون علت خاصی) حاضر شد قید پرونده‌ی Sandpiper Crossing (~ ۲۰ میلیون دلار) رو بزنه و کلی حرف از Jimmy بشنوه...

وقتی به خاطر خصومت شخصی Chuck و Jimmy پرونده‌ی Mesa Verde رو از دست داد به علاوه یه نیروی خوب مثل Kim و آبروش پیش شرکت Davis & Main رفت و...
    شما متوجه منظور من‌ نشدین، من از یه دیدگاه متفاوت از شما حرف زدم. مسئله ی روحی چاک رو کاملا از کارش جدا کردم و بعد توضیح دادم اگه چاک این فروپاشی روحی رو‌ نمی داشت قطعا تا قبل از اشتباه پرونده مسا ورده میتونست پارتنر قابل اعتباری برای شرکت باشه. در مورد توضیحات آخرین دیدار چاک و‌هاوارد باز هم فروپاشی روحی چاک باعث شد فکر کنه دوستش بهش خیانت کرده و سریعا از شرکت شکایت کرد! از دست دادن پرونده ی مساورده و رفتن کیم رو اصلا نمیشه به چاک مرتبط دونست و حداقل این تنها مورد ثابت شده به هاوارد بود که جیمی چه مارمولکیه (اونجا که به چاک میگه your brother is a goddamn son of a b**ch)
    از دست رفتن سندپایپر، رفتن آبروی HHM جلوی‌شرکت Davis and Main بخاطر کارهای جیمی، رفتم کیم، دیوانه شدن چاک و وخامت حالش همگی سناریو های از پیش تعیین شده ی جیمی بود که اگه هاوارد از تک تک این مسائل و داستان های پشتش آگاه بود تا حدودی به چاک حق می‌داد، هر چند من کاملا طرفداری چاک رو نکردم و از‌دو زاویه به هر دو حق‌ دادم. من حتی اینطور فکر می‌کنم که دلیل این همه نفرت انگیز بودن چاک وجود شخصیتی مثل جیمی هست و چاک در واقع در کنار جیمی از کودکی (فلش بک های صحنه ی فوت مادرشون) حس نفرتش شکوفا شده.

پ.ن: اون ۲۰ میلیون دلار رو که جدی نگفتی؟ :دی

15. کاربر زیر از l-lamidreza بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    1,877

شما متوجه منظور من‌ نشدین، من از یه دیدگاه متفاوت از شما حرف زدم. مسئله ی روحی چاک رو کاملا از کارش جدا کردم و بعد توضیح دادم اگه چاک این فروپاشی روحی رو‌ نمی داشت قطعا تا قبل از اشتباه پرونده مسا ورده میتونست پارتنر قابل اعتباری برای شرکت باشه. در مورد توضیحات آخرین دیدار چاک و‌هاوارد باز هم فروپاشی روحی چاک باعث شد فکر کنه دوستش بهش خیانت کرده و سریعا از شرکت شکایت کرد! از دست دادن پرونده ی مساورده و رفتن کیم رو اصلا نمیشه به چاک مرتبط دونست و حداقل این تنها مورد ثابت شده به هاوارد بود که جیمی چه مارمولکیه (اونجا که به چاک میگه your brother is a goddamn son of a b**ch)
    از دست رفتن سندپایپر، رفتن آبروی HHM جلوی‌شرکت Davis and Main بخاطر کارهای جیمی، رفتم کیم، دیوانه شدن چاک و وخامت حالش همگی سناریو های از پیش تعیین شده ی جیمی بود که اگه هاوارد از تک تک این مسائل و داستان های پشتش آگاه بود تا حدودی به چاک حق می‌داد، هر چند من کاملا طرفداری چاک رو نکردم و از‌دو زاویه به هر دو حق‌ دادم. من حتی اینطور فکر می‌کنم که دلیل این همه نفرت انگیز بودن چاک وجود شخصیتی مثل جیمی هست و چاک در واقع در کنار جیمی از کودکی (فلش بک های صحنه ی فوت مادرشون) حس نفرتش شکوفا شده.

پ.ن: اون ۲۰ میلیون دلار رو که جدی نگفتی؟ :دی
    من حتی همون موقع هم فکر نکردم Howard داره به چاک خیانت می‌کنه...

مگه دعوت به بازنشستگی خیانته؟ نگفت اخراج که! پولش رو که بالا نکشید! حاضر شد از جیب خودش و با قرض و قوله سهم چاک رو ازش بخره...

راستی اونجا Howard واژه‌ی خیلی خوشگل‌تری به کار برد: world-class son of a bi***

اون ۲۰ میلیون دلار هم مبلغ درخواستی چاک از شرکت Schweikart and Cokely بود طی اولین میتینگشون توی خونه‌ی چاک...

Chuck: 20 million dollars. You heard me. 20 million dollars. or we'll see you in court

در هر حال حق با شماست... من بد متوجه منظورتون شدم تقریبا...
    My Updated Top Ten

No one

Ever

Truly loved me

17. کاربر زیر از pro_translator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    547

من حتی همون موقع هم فکر نکردم Howard داره به چاک خیانت می‌کنه...

مگه دعوت به بازنشستگی خیانته؟ نگفت اخراج که! پولش رو که بالا نکشید! حاضر شد از جیب خودش و با قرض و قوله سهم چاک رو ازش بخره...

راستی اونجا Howard واژه‌ی خیلی خوشگل‌تری به کار برد: world-class son of a bi***

اون ۲۰ میلیون دلار هم مبلغ درخواستی چاک از شرکت Schweikart & Cockley بود طی اولین میتینگشون توی خونه‌ی چاک...

Chuck: 20 million dollars. You heard me. 20 million dollars. or we'll see you in court

نه اصلا هاوارد حرف غیر منطقی ای نزد که خیانت تلقی بشه. دقیقا همون جمله ش که گفت هیچ وقت شرکت رو نابود نمی کنم مُهری بود به دهن چاک که بفهمه هاوارد خصومت شخصی نداره با کسی.

اون 20 میلیون دلار رو یادم بود، منظورم این بود که داشتی شوخی میکردی که جیمی باعث شد 20 میلیون دلار تو جیب جفتشون نره دیگه؟! در واقع چاک اونجا انقدر رقم رو فضایی گفت که به شوایکرت بفهمونه قانونی پدرتو در میارم بحث پول نیست این وسط!

در هر حال حق با شماست... من بد متوجه منظورتون شدم تقریبا...
    نه بابا این حرفا چیه در هر صورت با اینکه من فن تمام عیار این سریال و بریکینگ بد هستم ولی دید شما مترجم ها خیلی جدی تر و بهتره! خوبه که این بحث های ریز و جذاب هنوز آتیش سریال رو گرم نگه داشته.

19. 3 کاربرِ زیر از l-lamidreza بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I HAVE A DREAM
    سپاس
    152
    از این کاربر 86 بار در 13 پست سپاس گزاری شده

الان دوتا سوال پیش امد برام اینکه پولی که هاوارد به چاک داد و بقیشم قرار بود بده به جیمی میرسه کلا همه ی سرمایه ی چاک به جیمی میرسه اگه برسه چه کاریه جیمی تبدیل بشه به یه وکیل حقه باز؟
    و سوال دیگه هم نویسنده ها میخوان برا حذف کیم چیکار کنن ایا اونم مثل چاک میمیره یا با جیمی رابطش قطع میشه و دوباره بعد از اتفاقات برکینگ بد بیاد و به جیمی کمک کنه

21. 2 کاربرِ زیر از masoud 99 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 9 از 11 اولیناولین ... 7891011 آخرینآخرین