برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 116 از 117 اولیناولین ... 166691106114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,462 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    متیو توبه کن بزرگوار، به آواتارت قسم که توبه کن، به امضام قسم که توبه کن، تو رو به عشق "ریفول" و "داف" قسم که این حرف رو نزن دیگه
    اصلا حرف کلی مور که میشه من رگ گردنم باد میکنه
    با اینکه خیلی محترمی واسم با اینکه به عنوان مدیریت یکی از ارکان غیر رسمی ولی اصلی و سابق انجمن خیلی دوست دارممم ولی لازمه این نظر شخصیت رو مورد عنایت قرار بدم
    نمیخوام مثال بزنم برات از آثاری ریدمانی که از رو کتاب اقتباس شدن و کلی گُل کردن ولی کسایی که اون کتابا رو خوندن اکثرا قائل به اینن که بیشتر فاجعه بوده تا شاهکار یا حتی اثر سرگرم کننده، اما یه تفاوتی این وسط هست بین کتاب و مانگا، تقریبا تو دنیای انیمه خیلی کم پیش میاد فضای مانگا با فضای انیمه ( جز اونایی که عمدا به هر دلیلی دستکاری کردن داستان رو) تفاوت فاحشی باشه، بخوام دقیق تر بگم یعنی اگه یه انیمه خیلی جذاب به نظر میرسه قطعا مانگاش هم همین طوره ( حالت عکس تا یه حدی رخ میده و اینجا باید اساتید انیمه مثل shinoda و 1919 دقیق تر نظر بدن) یعنی همون هیجانی که تو انیمه سراغت میاد تو مانگا هم همون حس برات ایجاد میشه، لذا برای توبه از این نظر شخصیت من به شدت به شدت پیشنهاد میدم حتما مانگای کلی مور رو بذاری تو اولویت های زندگیت و بشینی بخونیش، بعدش ایشالا یه کوییزی هم بگیریم ازت ببینم درست خوندی یا نه تا به امید خدا این نظر شخصیت اصلاح بشه

البته با توجه به این که من توبه موبه سرم نمیشه ولی خب نظر دوستان برام تاج سره
    و منظور من بیشتر این بود که برای بنده اینگونه هست و گرنه کاملا از تعصب عمیقی که انیمه باز های حرفه ای روی مانگا و کمیک بوک ها دارن آگاه هستم.
    شاید هیچ انیمه ای نتونه اون کیفیت داستانیی که تو منگا هست رو به نمایش بزاره(به خاطر هزینه بالا یا سلیقه سازندگانش) ولی مسلما مانگا هم نمیتونه کاری که یک انیمه میکنه (انتقال حس) رو انجام بده. شما تو این ویدئو چطور میتونی حس رویاگونه و زیبایی که ملودی پس زمینه اجرا میکنه و (یک آن انگار که زمان متوقف میشه ) و انگار که توی یه دنیا و عالم دیگه ای هستی رو تصور کنی؟! یا این صحنه رو بدون صدای فریاد ارن تصور کنی؟؟ مگر این که حین خوندن مانگا تصمیم بگیر صدای ارن رو هم خودت دربیاری که در اون صورت اهل خونه میریزن تو اتاقت که چه اتفاقی برات افتاده
    و یا سخنرانی و آخرین فریادهای اروین قبل از حمله به تایتان گوریل رو چطور میتونی از دل مانگا بیرون بکشی!
    به شخصه نمیتونم دنیای انیمه ای رو بدون اون دیالوگهایی که با صدای عصبانی یا خشمگین یا پر از کینه (پر از احساس) ادا میشه و یا ملودی های حماسی که در سکانسهای حساس اجرا میشه تصورکنم ، ممکن نیست!

.

4. 10 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,599
    از این کاربر 5,429 بار در 512 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    البته با توجه به این که من توبه موبه سرم نمیشه ولی خب نظر دوستان برام تاج سره
    و منظور من بیشتر این بود که برای بنده اینگونه هست و گرنه کاملا از تعصب عمیقی که انیمه باز های حرفه ای روی مانگا و کمیک بوک ها دارن آگاه هستم.
    شاید هیچ انیمه ای نتونه اون کیفیت داستانیی که تو منگا هست رو به نمایش بزاره(به خاطر هزینه بالا یا سلیقه سازندگانش) ولی مسلما مانگا هم نمیتونه کاری که یک انیمه میکنه (انتقال حس) رو انجام بده. شما تو این ویدئو چطور میتونی حس رویاگونه و زیبایی که ملودی پس زمینه اجرا میکنه و (یک آن انگار که زمان متوقف میشه ) و انگار که توی یه دنیا و عالم دیگه ای هستی رو تصور کنی؟! یا این صحنه رو بدون صدای فریاد ارن تصور کنی؟؟ مگر این که حین خوندن مانگا تصمیم بگیر صدای ارن رو هم خودت دربیاری که در اون صورت اهل خونه میریزن تو اتاقت که چه اتفاقی برات افتاده
    و یا سخنرانی و آخرین فریادهای اروین قبل از حمله به تایتان گوریل رو چطور میتونی از دل مانگا بیرون بکشی!
    به شخصه نمیتونم دنیای انیمه ای رو بدون اون دیالوگهایی که با صدای عصبانی یا خشمگین یا پر از کینه (پر از احساس) ادا میشه و یا ملودی های حماسی که در سکانسهای حساس اجرا میشه تصورکنم ، ممکن نیست!
    یه پست دارم در مورد اتک تو یه تاپیک، که تایپک رو متاسفانه پیدا نکردم و اتفاقا یه جایی از مانگا رو به اشتراک گذاشتم که تا زیر گلوم تو هیجان بودم وقتی مانگا رو داشتم میخوندم، سکانس لیوای و تایتان میمون و خلاصه وقتی مانگا رو تموم کردم تقریبا میل و رغبتی به انیمش نداشتم ( جدا از اینکه خورد تو ذوقم از یه جای به بعد کلا، زمانی هم که مانگا رو میخوندم دیگه سمت انیمش نرفتم تا چند وقت پیش رو دور تند نگاه کردم و اون موقع اینجا نظرم رو در موردش نوشتم و یه صحبتی با هم داشتیم)
    promised neverland هم دقیقا همین شد برام، وقتی انیمش اومد قسمت اول رو دیدم دیگه انیمه رو ادامه ندادم!
    گفتم که تقریبا تو دنیای انیمه و مانگا، زمانی که از انیمش لذت بردی قطعا از مانگاش هم لذت میبری اون لذت بیشتر نباشه خیلی هم کمتر نیست و نکتش اینه تو این حالت کیفیت داستانی یکیه فرقی نمیکنه، ولی ممکنه از مانگا لذت ببری اما از انیمه اصلا!
    حالا جدا از این داستانا من تعصبی ندارم رو این موضوع، بیشتر روی حرفم این بود داری یه تجربه ی خیلی خوب و خفن رو از خودت با یه پیش زمینه ی کاملا اشتباهی که داری محروم میکنی، اگه کلی مور رو پسندیدی همون رو تست کن ببین چجوری با تصویر سازی ای که تو مانگا میکنن، با تقریب خوبی همون حس عصبانیت و خشم چه میدونم حماسی بازی ها رو میگیری!
    امتحان کن ممکنه!

6. 11 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972

دوستان انیمه باز نیاز مند راهنماییتون هستم
    یه چندتا انیمه هستند که توصیه شده ببینم و میخوام دانلودشون کنم ولی نمیدونم کدومها ممکنه خوب نباشن یا با سلیقه ام جور نباشن!! تا از لیست دانلودم حذف کنم.
    اگه میشه یه کم درمورد این انیمه ها یا هرکدوم از این انیمه ها اگر که دیدین توضیح بدین که درچه حدی هستند و در کل ارزش دیدن دارن یا بیخیالشون بشم؟

Goblin Slayer

Guilty Crown

Hellsing Ultimate

Mirai Nikki

Youjo Senki

Noragami

Owari no Seraph

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou

انیمه هایی که زیاد باهاشون و سبکشون حال نمیکنم (Monster) و (Code Geass) بودن و انیمه های که تازگیا دیدم و خوشم اومده هم اینا هستند
    Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation
    That Time I Got Reincarnated as a Slime
    The Rising of the Shield Hero
    How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom
    Hunter x Hunter (2011)
    این هم Top 10 انیمه ایمه!
    ازبین این هشت تا کدوما رو توصیه میکنید؟

.

8. 12 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,168
    از این کاربر 7,217 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    دوستان انیمه باز نیاز مند راهنماییتون هستم
    یه چندتا انیمه هستند که توصیه شده ببینم و میخوام دانلودشون کنم ولی نمیدونم کدومها ممکنه خوب نباشن یا با سلیقه ام جور نباشن!! تا از لیست دانلودم حذف کنم.
    اگه میشه یه کم درمورد این انیمه ها یا هرکدوم از این انیمه ها اگر که دیدین توضیح بدین که درچه حدی هستند و در کل ارزش دیدن دارن یا بیخیالشون بشم؟

Goblin Slayer

Guilty Crown

Hellsing Ultimate

Mirai Nikki

Youjo Senki

Noragami

Owari no Seraph

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou

انیمه هایی که زیاد باهاشون و سبکشون حال نمیکنم (Monster) و (Code Geass) بودن و انیمه های که تازگیا دیدم و خوشم اومده هم اینا هستند
    Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation
    That Time I Got Reincarnated as a Slime
    The Rising of the Shield Hero
    How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom
    Hunter x Hunter (2011)
    این هم Top 10 انیمه ایمه!
    ازبین این هشت تا کدوما رو توصیه میکنید؟
    از بین این انیمه ها من آخری رو ندیدم و اطلاعاتی هم از ندارم.
    با توجه به این که از Mushoku و Slime خوشتون اومده احتمالا از Goblin Slayer هم خوشتون بیاد.
    انیمه Guilty Crown شباهت زیادی به کدگیاس داره که شما دوست نداشتی ...
    انیمه Hellsing Ultimate از لحاظ خشونت کار تر و تمیزی هستش و پیشنهاد میشه و به نظر من از انیمه نتفلیکس که جزو تاپ 10 شما قرار داشت کار بهتریه
    دو تا انیمه Mirai Nikki و Owari no Seraph رو شخصا دوست ندارم... به خصوص قسمت های پایانیشون ...
    انیمه Youjo Senki هم به نوعی میشه اون رو ایساکای دونست که شما با انتخاب هاتون معلومه از این نوع زیرژانر خوشتون میاد ...
    فصل اول Noragami چنگی به دل نمیزنه ولی فصل دوم خوبی داشت ...
    در مورد انیمه مورد علاقه خودم مانستر هم بگم که اصل شبیه این انیمه وجود نداره که دیگه تو اون سبک و سیاق پیدا کنین...

10. 16 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2012 نمایش پست ها
    با توجه به این که از Mushoku و Slime خوشتون اومده احتمالا از Goblin Slayer هم خوشتون بیاد.
    انیمه Hellsing Ultimate از لحاظ خشونت کار تر و تمیزی هستش و پیشنهاد میشه و به نظر من از انیمه نتفلیکس که جزو تاپ 10 شما قرار داشت کار بهتریه
    دو تا انیمه Mirai Nikki و Owari no Seraph رو شخصا دوست ندارم... به خصوص قسمت های پایانیشون ...
    انیمه Youjo Senki هم به نوعی میشه اون رو ایساکای دونست که شما با انتخاب هاتون معلومه از این نوع زیرژانر خوشتون میاد ...
    در مورد انیمه مورد علاقه خودم مانستر هم بگم که اصل شبیه این انیمه وجود نداره که دیگه تو اون سبک و سیاق پیدا کنین...
    عالی توضیح دادین ممنون به خاطر راهنمایی

.

12. 11 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2012 نمایش پست ها
    عالی توضیح دادین ممنون به خاطر راهنمایی

.

14. 6 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    154
    از این کاربر 713 بار در 156 پست سپاس گزاری شده

اقا انیمه ای مثه High School که مخصوص بزرگسالم باشه چی هست؟

16. 5 کاربرِ زیر از hoto بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ignorance is bliss, isn't it
    سپاس
    5,552
    از این کاربر 6,035 بار در 517 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hoto نمایش پست ها
    اقا انیمه ای مثه High School که مخصوص بزرگسالم باشه چی هست؟
    منظور high school دی .x .دی یا high school of dead ِ؟

18. 7 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,027
    از این کاربر 3,164 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان
    من کلا انیمه باز نیستم میخواستم 2 تا انیمه خوب بهم پیشنهاد بدید
    death note رو دیدم خوشم اومد
    demon slayer رو که خیلی دوست داشتم
    attacl on titan رو یه 2 فصل دیدم دوست نداشتم
    میخوام هیجانی باشه سبکش و خیلی بلند نباشه

20. 4 کاربرِ زیر از bayani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :