برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز شما به این قسمت

رأی دهندگان
184. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 0.54%
  • 2

0 0%
  • 3

1 0.54%
  • 4

0 0%
  • 5

3 1.63%
  • 6

1 0.54%
  • 7

5 2.72%
  • 8

20 10.87%
  • 9

53 28.80%
  • 10

100 54.35%
صفحه 1 از 12 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 119
    Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ چهارم ، قسمت دوم

Season 4, Episode 2 | The Lion And The Rose
    فصل چهارم ، قسمت دوم | شیر و گل رز

خلاصه‌ی داستان این قسمت: لرد بولتون پس از عروسی سرخ به "دردفورت" بر میگرده و با فرزند نا مشروع ـش رو به رو میشه . کینگز لندینگ هم شاید وقایع عروسی بنفش خواهد بود...

.House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

سپاس
    154
    از این کاربر 784 بار در 150 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ چهارم ، قسمت دوم

برای مقدمه فقط بگم
    Holy sweet Jesus
    یه چیزی که عاشقشم اون آهنگ های آخرِ مخصوص یه همچین قسمتهاییه
    اصلا انگار moment of silence ئه
    تا بقیه اساتید بیان و از نظرات دقیق شون استفاده کنیم

3. 16 کاربرِ زیر از amiana بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

.House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

سپاس
    212
    از این کاربر 957 بار در 51 پست سپاس گزاری شده

جفری رو که کشتن همه خستگی از تنم خارج شد!
    فقط ناراحتم که شخصیت محبوبم در معرض خطر مرگ قرار گرفته!
    فقط خدایی اونجایی که داشتن شعر می خوندن و مارجری دقت کرد چی میگن چون به معنی شعر دقت کردم به مردن جفری خیلی امیدوار شده بودم.

سپاس
    3,358
    از این کاربر 3,316 بار در 373 پست سپاس گزاری شده

قسمت خوبی بود .

بالاخره دعا مردم نتیجه داد و جعفر به درک رسید میگم این بانو ملیساندرا سفارش هم میگیره ؟ اسم چند نفرو بهش بدیم
    حالا کیکه سمی بود یا شمشیره ؟ چون همون تیکه ای رو خورد که شمشیر بهش خورده بود !
    سرسی این قسمت خیلی عوضی شده بود ، دوباره مثل فصل یک شده ، توی اون جمع تنها کسی که به کارای جافری میخندید و به عبارتی تائیدش میکرد سرسی بود .
    مارجری هم با چیزایی که تو این دو قسمت ازش نشون داد بنظر میاد راست راستی از رنلی خوشش میومده . و حتی تو قسمت قبل یه چشمه از تنفرش از جافری رو نشون داد .

تیکه برن هم خیلی کم و ناقص نشون داد ، لااقل میگفتن مقصدش کجاست.
    رمزی هم عجب سادیسمیه اون دختره که داشتن شکارش میکردن فکر کنم یکی از همون دوتا دخترا بود که فصل قبل واسه تئون آورده بود ، تیرکمون بدسته که یکی دیگشون بود .
    این آبجی تئون چی شد ، قسمت آخر فصل قبل 50 نفر برداشت تا تئون رو آزاد کنه ، هنوز نرسیدن ؟!

و اما تریون ! میگن هرچی سنگه زیرپای لنگوهو اینا ... حکایت اینه ! از یطرف شی دهنشو سرویس کرده از یطرف سزسو باباش ، از یطرفم جافری ، فقط سانسا این قسمت باهاش بهتر شده بود ، دست آخرم که همچیو انداختن گردن این بدبخت !

این دلقکه سانسا رو کجا برد ؟ از پایتخت خارجش میکنه ؟!

امتیاز 10

فعلا همینا بود

Say My Name !
    سپاس
    80
    از این کاربر 570 بار در 88 پست سپاس گزاری شده

کلا از هر کی هر جا خوشمون بیاد میکشنش .از چی بگم ؟؟ از شین واکینگ دد ؟؟ از اون یارو کچله تو بنشی ؟؟ از جافری ؟؟؟
    تو اون صحنه که جافری داشت تریون رو تحقیر میکرد وای وای وای چه لذتی داشت . 9 میدم . سادیسم دارم دیگه چیکار کنم با کاراکتر شوخی ندارن . راحت میزنن میکشن

راستی اینم بگم پای دایی جافری یا همون بابای واقعیش هم گیره! بالاخره محافظ شاه بوده دیگه !!!

ولی سر بیگناه پای دار میره ولی بالای دار نمیره

8. 16 کاربرِ زیر از mohammadgamer بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    26,080
    از این کاربر 19,700 بار در 757 پست سپاس گزاری شده

! Purple Wedding
    اما مثل همیشه از اول شروع می‌کنم، با اینکه نکته‌ی تکمیلی و انتهایی این قسمت عروسی ارغوانی‌ای بود که به‌خاطر رنگ شرابش به این نام دراومده.
    همونطور که انتظار می‌رفت این قسمت باید از وقایع شمال نشون می‌داد و کمی از پسر حرومزاده‌ی لرد بولتن (لعنت‌الله‌علیه)! نشون داد که به‌قدری تو سر تئون‌گریجوی اسبق و ریک حال‌حاضر زده کاملاً مطیعش شده و همه‌کار بی‌درنگ براش انجام می‌ده، اما نکته‌ش اینجا بود که لرد بولتن هنوز از زنده‌بودن پسران استارک خبر نداشت و فرمانروایی شمال خودش رو در خطر دید و پسرش رو به کلی‌موت فرستاد...
    دومین نکته‌ای که توی این قسمت برام خیلی جالب بود شِی بود که با وجود لو رفتن رابطه‌شون با هم هنوز به‌قدری تیریون رو دوست داره که حاضر نیست واسه نجات جونش هم که شده کینگز لندینگ رو ترک کنه! آخه مثالی که تو کل سریال دم ازش می‌زدن این بوده که فاحشه‌ها به هیچ‌کس و هیچ‌چیز وابستگی ندارن و فقط پول رو می‌شناسن! اما این فاحشه به‌راستی که فرق داشت! حالا هم که بران اون رو از کینگز لندینگ فراری داده که بنده به شخصه فکر نمی‌کنم این اتفاق صورت‌پذیر باشه، چون شی کسی نبود که با همه‌ی این اوصاف به‌راحتی از تیریون دل بکنه، پس امکانش هست که سوار کشتی نشده باشه...
    نشون دادن برن استارک و جوجن رید خیلی برام جالب بود، بالأخره مقصدشون رو فهمیدیم! بعد از مدت زیادی شمال دیوار گذروندن فرجام فهمیدن که درخت خدایانی که برن پیدا کرد اونها رو به مقصدی هدایت می‌کنه، یعنی کلاغ سه‌چشمی که از فصل اول برن به‌دنبالش می‌گشت...
    یکی از زیباترین دیالوگ‌ها توی این قسمت متعلق به اوبرین مارتل و سرسی، و دیگری متعلق به سر جیمی و سر لوراس بود، دیالوگ‌ها رو نمی‌گم که برید یه‌بار دیگه با فیلم ببینیدشون، واقعاً نفرت از زبان همه‌شون به بیرون زبانه می‌کشید!
    جافری...پادشاه ناحق وستروس...پسر نیمه‌دیوانه‌ی سرسی و جیمی حاصل ازدواج فامیلی همانند تارگرین‌ها که رو به جنون بودند و شاه دیوانه (Mad King)...تنها کسی که توی این سریال تا به انتها روش "تأثیر" گذاشت، بانو مارجری بود و بس، از تنها کسی هم که حساب می‌برد و ازش می‌ترسید تایوین، بالأخره رگ دیوونگیش باد کرد و شوخی‌شوخی خواست از یه شیر سواری بگیره! شراب ارغوانی رو روی سر تیریون درست بعد از اینکه جلوی جمع تحقیر شد خالی کرد و منتظر عواقبش بود، از کجا بدونیم کار کی بود؟! از اونجایی که سانسا بهش گفت "Can we leave now" و اون هم بهش گفت "Lets find out" یعنی تیریون از قبل نقشه‌ای در سر داشته، اما کدوم نقشه، همه شاهد این بودیم که تیریون به پاد گفت بعد از اتمام بزم به اون 5نفر نفری 20تا سکه بده، بنده فکر می‌کنم اشاره‌اش به ریختن سم توی کیکش و یا شرابش بود، اما نشون دادن قرمزی جای ضربه‌ی شمشیر جافری به کیک نشون می‌داد که کیک سمی بوده. اما از همه‌ی اینها بگذریم و رسیدیم به نقطه‌ی انتهایی که جافری در حال سَقَط شدنه و با دست تیریون رو نشون می‌ده و بازی مصنوعی و بی‌حال سرسی که با یأس می‌گه، "بگیریدش". سرسی برخلاف همیشه نمی‌دونم چرا این قسمت خیلی بد بازی کرد! فیلم‌برداری و گریم جافری هم بسیارعالی بود!
    And now the rains weep o'er his hall and no one there to hear
    از تیکه‌های استنیس چیز زیادی متوجه نشدم که چرا داره روح گناهکار اونها رو آزاد می‌کنه و واسه همین حرفی ازش ندارم.
    امتیازم به این قسمت 8 بود که فقط و فقط به‌خاطر بازی خیلی عالی تیریون موقعی که شی رو داشت پس می‌زد و بازی اوبرین مارتل 9 می‌دم.
    .Music is the only honest religion, that makes everyone interesting through their individual faith

بهترین موزیک ایرانی که تا الآن شنیدید رو اینجا بذارید

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

آخر های این قسمت واقعا عالی بود . من که توی این 4 سال گذشته همیشه آرزوم این بود که مرگ این حرومزاده عوضی رو ببینم و از این مرگ لذت ببرم . واقعا هم اصلا فکر نمیکردم توی این قسمت و به این شکل این مرگ اتفاق بی افته. خدایی خیلی کیفول شدم و حال کرم.از دست اون سرسی عوضی هم حرصم در اومده بود .اون پوز خندهاش واقعا روی اعصاب بود. کاش یکی پیدا بشه اون رو هم خفه کنه ما رو خوشحال کنه. فقط نفهمیدم این قتل زیر سره کی بود . بعید میدونم تریون داده باشه کیک رو سمی کرده باشند. من فکر کنم کاره اون یارو تازه واره باشه که توی قسمت قبلی باز زنش اومد و حرف از انتقام خواهرش زد. (اسمش رو هم یادم نیست چی بود ) ولی فکر کنم کاره اون باشه. در کل فقط به خاطر مرگ اون وَلدِ چَموش ما یک 9 میدهیم

سپاس
    6
    از این کاربر 44 بار در 4 پست سپاس گزاری شده

اون دلقک یا شوالیه سابق فکر کنم آدم خطرناکی باشه، اگه یادتون باشه سانسا فصل قبل پیشنهاد لورد بلیش را نپذیرفت تا باهش سوار کشتی بشه، شاید این دلقک آدم اون باشه و الان فرصت یافته که سانسا را از پایتخت خارج کنه و احتمالا پیش این مرد خطرناک خواهد آورد ، روزای بدتری پیش روی سانسا است.

12. 15 کاربرِ زیر از sassan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6
    از این کاربر 44 بار در 4 پست سپاس گزاری شده

فکر کنم پست ترین شخصیت سریال همین جفری بود که خدا را شکر به درک واصل شد

14. 12 کاربرِ زیر از sassan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 12 12311 ... آخرینآخرین