برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 262 از 274 اولیناولین ... 62162212237252260261262263264272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,611 تا 2,620 از مجموع 2737
    سپاس
    87
    از این کاربر 294 بار در 49 پست سپاس گزاری شده

تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

خب همونطور که از اسم تاپیک معلومه اینجا هرکی هر مشکلی که در مورد کامپیوتر واینترنت داره مطرح کنه تا کسانی که راه حلشو میدونن کمک کنن

قانون تاپیک: لطفا از بحث پیرامون موضوعات غیر مرتبط,درخواست و قرار دادن لینک فیلم,سریال و ف/ی/ل/ت/ر شکن در تاپیک خود داری بفرمایید.

2. 155 کاربرِ زیر از Nikki69 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

نقل قول نوشته اصلی توسط hoto نمایش پست ها
    سلام دوستان من الان دو هفته میشه که سرعت اینترنتم خیلی اومده پایین .امروز که با لب تاب از طریق وای فای وصل شدم سرعت عالی بود ولی وقتی لب تاب یا کامپیوتر رو به کابل شبکه وصل میکنم سرعت خیلی خیلی افت میکنه .مودم رو عوض کردم کابل شبکه رو عوض کردم روی لب تاب و کامپیوتر هم امتحان کردم ولی وقتی از طریق وای فای به مودم وصل میشم سرعت تا 900 تا 1 مگ میره ولی به محضه اینکه با کابل شبکه به مودم وصل میشم سرت میاد تا 50 حتی 20 کیلوبایت.شرکتی هم که اینترنت رو ازش خریداری کردم(اسیاتک)زنگ زدم همه چیز رو امتحان وبررسی کرد گفت مشکلی ندارم.موندم باید چیکار کرد؟خط خریداری شده 8مگ هستش

کسی نبود راهنمایی کنه؟
    من خودم همیشه با این مشکل البته به نوعی دیگر سرو کار دارم!
    سرعت عادی و قابل تحمل دانلودم بین 400-500 کیلو هستش ولی گاها این سرعت در مواقع بارانی یا (هر وقت که عشقش میکشه!) به زیر 80 میرسه که تو این جورمواقع دو کار میکنم.
    اول سوکت خط تلفن رو از پشت مودم در میارم یه ضربه محکم با انگشت بهش میزنم و بعد سه چهار ثانیه ، وصلش میکنم! و سرعت به حالت قبلی بر میگرده !
    و اگر دیدم درست نشد ، اتصال سیم تلفن رو با کابلی که مستقیم از سر خط به داخل اتاقم اوردم رو باز میکنم و از اول سیم پیچی کرده و محکم میبندم و باز هم ردیف میشه!
    واقعا نمیدونم جریانش چیه ولی در حالت کلی احساس میکنم یه بار الکتریکی (به هر دلیلی)روی خط ایجاد میشه که مانع جریان دیتا به سمت مودم میشه با انجام این کارها اون باری که مثل یک الکتریسیته ساکن اونجا قرار گرفته با اون تلنگر آزاد میشه و جریان آزاد اطلاعات!!!! برقرار میشه.
    یه بار یکی بهم کفت چون سیستم و کابلها و کلا سیستم مخابراتی که بر روی کابلهای تلفن وصل شده فرسوده هست و توانایی دفع نوسانات رو نداره!!! در نوساناتی که به هر دلیل ایجاد میشه پالس هایی سبب کاهش ناگهانی سرعت تو شبکه میشه که محل وقوعش نقطه اتصال کابل به سیم تلفن هستش.
    به هر حال قطعات الترونیک همیشه از این جور ادا اطوارها درمیارن که به علل مختلفی میتونه باشه و تا بیایی و پیدا کنی جریانش چی بوده پیرت میکنه.

.

4. 5 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

دوستان روش یا افزونه ای هست که بشه کاری کرد که Bookmark bar کروم رو به صورت دو یا سه ردیفه در بیارم ؟
    در حالت عادی فقط 11 سایت تو قسمت Bookmark bar جا میگیرن و نمیخوام هم از پوشه استفاده کنم و یا به منوی آبشاری برم ، میخوام همه چیز زود و سریع در دسترس باشه!
    آیا روشی هست که بشه به یه چنین Bookmark bar رسید؟؟ اینطوری یا اینطوری

.

6. 4 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

i am danger
    سپاس
    72
    از این کاربر 2,335 بار در 189 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Quibi | به دنیای جدید استریم خوش آمدید

فعلا این سریال ها رو از تورنت میشه دانلود کرد. کسی بلده فایل تورنت رو چه جور میشه با IDM دانلود کرد. دیشب یه خرده تحقیق کردم ولی به نتیجه نرسیدم. سایت هایی که لینک رو مستقیم میکنن اکثرشون تا 1 گیگ جواب میدن که فایل من بیشتر از 1 گیگ بود . با idm راحت ترم تا تورنت. دوستان اگه کسی تجربه داشته لطفا راهنمایی کنه.

8. 3 کاربرِ زیر از alimori بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,296
    از این کاربر 2,991 بار در 331 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط alimori نمایش پست ها
    فعلا این سریال ها رو از تورنت میشه دانلود کرد. کسی بلده فایل تورنت رو چه جور میشه با IDM دانلود کرد. دیشب یه خرده تحقیق کردم ولی به نتیجه نرسیدم. سایت هایی که لینک رو مستقیم میکنن اکثرشون تا 1 گیگ جواب میدن که فایل من بیشتر از 1 گیگ بود . با idm راحت ترم تا تورنت. دوستان اگه کسی تجربه داشته لطفا راهنمایی کنه.
    اگه فایل تورنت های سریال هارو داری همین جا بزار من مستقیم میکنم

10. 5 کاربرِ زیر از jackbauer2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

i am danger
    سپاس
    72
    از این کاربر 2,335 بار در 189 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط jackbauer2012 نمایش پست ها
    اگه فایل تورنت های سریال هارو داری همین جا بزار من مستقیم میکنم لینک دانلود میزارم
    دمت گرم فقط روش رو بگو خودم انجام بدم. فایلام زیاده. بعدا هم شاید لازم بشه

12. 3 کاربرِ زیر از alimori بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    445
    از این کاربر 581 بار در 81 پست سپاس گزاری شده

دمت گرم فقط روش رو بگو خودم انجام بدم. فایلام زیاده. بعدا هم شاید لازم بشه
    فایل های تورنت اصلا ربطی به IDM نداره و برنامه های مخصوص خودش رو داره مثل µTorrent , qBittorrent , bittorrent ,...
    لینک تورنت یا مگنت وارد میکنی و دانلود میشه ( سرعت دانلود در تورنت های عمومی به تعداد Seeders بستگی داره و ثابت نیست ) در این برنامه ها همزمان دانلود و آپلود انجام میشه که باید تنظیمات بشی میزان آپلود کردن رو کنترل کنی
    شما باید دنبال سایت های اشتراکی مستقیم کننده لینک های تورنت باشی که لینک مستقیم میده و idm راحت دانلود کن
    و با توجه به سرچ گوگل این سایت های ایرانی این کار انجام میدن seedbaz - rapidpars - bitso - mul - parsget

14. 6 کاربرِ زیر از khafan11 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

wubba lubba dub dub
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 8,718 بار در 609 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hoto نمایش پست ها
    سلام دوستان من الان دو هفته میشه که سرعت اینترنتم خیلی اومده پایین .امروز که با لب تاب از طریق وای فای وصل شدم سرعت عالی بود ولی وقتی لب تاب یا کامپیوتر رو به کابل شبکه وصل میکنم سرعت خیلی خیلی افت میکنه .مودم رو عوض کردم کابل شبکه رو عوض کردم روی لب تاب و کامپیوتر هم امتحان کردم ولی وقتی از طریق وای فای به مودم وصل میشم سرعت تا 900 تا 1 مگ میره ولی به محضه اینکه با کابل شبکه به مودم وصل میشم سرت میاد تا 50 حتی 20 کیلوبایت.شرکتی هم که اینترنت رو ازش خریداری کردم(اسیاتک)زنگ زدم همه چیز رو امتحان وبررسی کرد گفت مشکلی ندارم.موندم باید چیکار کرد؟خط خریداری شده 8مگ هستش

کسی نبود راهنمایی کنه؟
    در ادامه صحبت های دوست عزیز مون احتمالی که من میدم اینه که کابل شبکه تون از مسیری که از کامپیوتر تا مودم داره تحت تاثیر قرار میگیره حالا ممکنه از بغل سیم برق رد میشه یا دستگاهی باشه توی ان مسیر که روش نویز بندازه حالا هرچیزی میتونه باشه به نظرم بهتره کابل تون رو از راه دیگری بیارید و تست کنید

16. 7 کاربرِ زیر از тнor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,351 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط khafan11 نمایش پست ها
    فایل های تورنت اصلا ربطی به IDM نداره و برنامه های مخصوص خودش رو داره مثل µTorrent , qBittorrent , bittorrent ,...
    لینک تورنت یا مگنت وارد میکنی و دانلود میشه ( سرعت دانلود در تورنت های عمومی به تعداد Seeders بستگی داره و ثابت نیست ) در این برنامه ها همزمان دانلود و آپلود انجام میشه که باید تنظیمات بشی میزان آپلود کردن رو کنترل کنی
    شما باید دنبال سایت های اشتراکی مستقیم کننده لینک های تورنت باشی که لینک مستقیم میده و idm راحت دانلود کن
    و با توجه به سرچ گوگل این سایت های ایرانی این کار انجام میدن seedbaz - rapidpars - bitso - mul - parsget

در ادامه توضیح دوستان، یک روش ساده و بدون هزینه رو هم برای دانلود از تورنت من اینجا میارم که امیدوارم مفید باشه. و بعد از اون یکسری توضیح برای دوستانی که علاقه بیشتری دارند و حرفه ای تر هستند.

قدم اول در دانلود تورنت گرفتن فایل تورنت هست. فایل تورنت فایل کم حجمی هست که به تنهایی فایل مورد نظر شما نیست، بلکه لیستی مفید فایده برای دانلود فایل مورد نظر شماست. قدیمی ترین سایت دانلود تورنت piratebay بود که تاریخچه پر درد و طولانی داره. در حال حاضر توصیه من برای دانلود تورنت سریال ها سایت eztv.io هست. پس از سرچ و پیدا کردن فایل خودتون به seeds دقت کنید. هرچه بیشتر بهتر.

سایت های تورنت پر از تبلیغ هست، پس حواستون باشه کجا کلیک میکنید. موس رو بدون کلیک روی کلید دانلود ببرید و ببینید آیا انتهای فایل و به عبارتی پسوند فایل torrent. داره یا نه. اگر داشت همون رو بگیرید.

حالا به سایت seedr.cc میریم. یوزر بسازید و فایل رو آپلود کنید. لینک مستقیم به شما داده میشه و با IDM و هر نرم افزار دیگه ای می تونید دانلود کنید یا حتی آنلاین تماشا کنید.

دو نکته آخر.

1- سایت های دانلود تورنت خیلی زیادتر از اونی هستند که اینجا بشه ردیف کرد. گوگل کنید و همیشه حواستون به تعداد seeder ها باشه.
    2- برای اکانت seedr.cc میتونید از ایمیل های ده دقیقه ای استفاده کنید. فقط حواستون باشه ایمیل تایید رو باز کنید. برای ایمیل تایید شاید لازم باشه کمی از فیلتر عبور کنید. ten min email برای پیدا کردن سایت ها.

در پست بعدی در مورد استفاده از VPS برای بچه هایی که کمی حرفه ای تر هستند توضیح میدم.

18. 17 کاربرِ زیر از Mikado بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I had a marvelous time ruining everything
    سپاس
    5,825
    از این کاربر 6,157 بار در 476 پست سپاس گزاری شده

سلام. یه ویدیو 1080p دو ساعته 15 گیگی فرمت mpg رو می خوام کم حجم کنم. بهترین راه واسه این کار چیه؟

20. 4 کاربرِ زیر از Mia_3D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,027
    از این کاربر 3,164 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mia_3D نمایش پست ها
    سلام. یه ویدیو 1080p دو ساعته 15 گیگی فرمت mpg رو می خوام کم حجم کنم. بهترین راه واسه این کار چیه؟
    یکی از محبوب ترین مبدل ها Format Factory 5.1.0 + Portable هستش.
    اگه سیپیو سیستمت بالا هست زود میتونی کانورتش کنی

22. 6 کاربرِ زیر از bayani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 262 از 274 اولیناولین ... 62162212237252260261262263264272 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع