برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: به نظرتون کدوم فیلم مارول امسال شگفتی ساز میشه؟

رأی دهندگان
20. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Capitan America : Civil War

5 25.00%
  • Doctor Strange

13 65.00%
  • هیچ کدوم

2 10.00%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 13
    Democracy is so overrated.
    سپاس
    6,649
    از این کاربر 10,453 بار در 488 پست سپاس گزاری شده

Doctor Strange | سفر به ابعاد دیگر با Benedict Cumberbatch [ معرفی ,بحث ,تریلر,اخبار]

دکتر استرنج

این فیلم فاز سوم دنیای سینمایی مارول رو در کنار فیلم Captain America: Civil War با هم افتتاح می کنن . فازی که 4 سال و نه فیلم به طول خواهد انجامید . این فاز در سال های بعد به فیلم هایی مثل فیلم جدید مرد عنکبوتی و کاپیتان مارول و در نهایت دو فیلم جدید اونجرز می رسه .
    این فیلم که 4 نوامبر امسال اکران میشه رو Scott Derrickson کارگردانی کرده .
    خلاصه ی داستان :(تلفیق خلاصه های سایت های مختلف و با نگاهی به تریلر)
    دکتر استیفن استرنج یک جراح اعصابه . بعد از یک تصادف وحشتناک و عمل هایی که روش انجام میده بهبود پیدا می کنه ولی عصب های دستشو دیگه حس نمی کنه و عملا شغلشو نابود شده می بینه . تا این که با یه جادوگر عجیب ملاقات می کنه و جادوگر دکتر رو با دنیای مواجه می کنه که تا حالا ندیده . دنیای جادو و دنیای جهان های موازی و ابعاد دیگر . او به دکتر درس می ده و اونو برای مقابله با شر آماده می کنه...
    کمپانی پارامونت در سال 2005 حقوق این اثر رو خرید و در سال 2010 Thomas Dean Donnelly و Joshua Oppenheimer شروع کردن به نوشتن فیلمنامه ی کار . فیلمبرداری این کار در November 4 سال 2015 در نپال آغاز شد . جایی که سکانس هایی از بندیکت کامبربچ با ریش گرفته شد . ریشی که به شدت آدمو یاد ریشای کرستین بیل تو بتمن می ندازه .

این فیلم با این که (بین فیلمای مارول ) قراره (ایشاا..) یه فیلم خوب باشه متاسفانه رفته زیر سایه ی Captain America: Civil War که من سعی کردم با این تاپیک یکم سایه رو روشن تر کنم .
    در ادامه شخصیت های فیلم رو بررسی می کنیم و نگاهی به تریلر می ندازیم و بعد هم چن تا عکس و پوستر رو می زارم
    بازیگران:
    در نقش دکتر استرنج
    Tilda Swinton در نقش The Ancient One
    Chiwetel Ejiofor در نقش بارون موردو
    Mads Mikkelsen
    Rachel McAdams

MichaelStuhlbarg

دکتر استرنج
    ( معرفی بر اساس کمیک هست و فیلم ممکنه یه سری تغییرات جزئی به خصوص توی تاریخ و سن و سال ها داشته باشه)
    استیفن وینسنت استرنج در سال 1932 در حالی که پدر و مادرش ، Eugene و Beverly Strange ، در حال مسافرت بودن به دنیا اومد . از اون جایی که بارون موردو دستیار جادوگر اعظم اون زمان یعنی : The Ancient One یا فرد قدیمی بود می دونست که استیفن می تونه از اون جادوگر اعظم بهتری بشه بهش حسودی می کرد و شیاطین رو از سن هشت سالگی تا بلوغ به جون استیفن انداخت تا این که جادوگر اعظم نجاتش داد .
    اسیفن در دانشگاه کلمبیا مدرک دکترا گرفت و شد جراح اعصاب .حدود سال 1963 استرنج یه تصادف خطرناک کرد . دکتر Nicodemus West که یه جراح خارق العاده که از طرفداران و تحسین کننده های دکتر استرنج بود جراحی رو به عهده گرفت . اگر چه که تونست دکتر رو نجات بده ولی عصب های دست استرنج حسابی آسیب دیده بودن . حرفه ی جراحی دکتر استرنج نابود شد . و شغل دستیاری یا مشاوره رو الکی می دونست .
    بعد از این که شایعاتی راجب فرد قدیمی و جادوش می شنوه میره به شرق دنبال اون . . . . .

فرد قدیمی (The Ancient One)

فرد قدیمی رو با این که Tilda Swinton بازی می کنه ولی شخصیت مرده .
    او عنوان جادوگر اعظم رو در قرن بیستم به دست آورد .
    شخصیتی که بعد ها با اسم "فرد قدیمی " شناخته میشه بیشتر از 500 سال قبل در شهر کمر تاژ (Kamar-Taj) در تبت به دنیا اومد . جوانیش یه کشاورز ساده و صلح طلب بود . تا وقتی که دوستش " کالو " قدرت جادو رو کشف کرد . وقتی که " کالو " چیزایی رو که از هنر های جادویی می دونست با فرد قدیمی در میون گذاشت ، اونا در مورد نحوه ی استفاده از این قدرت با هم نظراشون فرق می کرد . فرد قدیمی می خواست روستاشونو به یه مدینه ی فاضله تبدیل کنه در حالی که " کالو " می خواست بر روستا های اطراف قدرت پیدا کنه . اونا تصمیم گرفتن که طلسمی بزارن یه مریضی و یا طلسم سن و سال برای کسی که قوانینو شکست . در نهایت مردم روستا تحت قدرت ذهنی " کالو " اونو می کنن شاه روستاشون .در نهایت "کالو " به خاطر کارایی که کرد و توافقشونو بهم زد به یه بعد دیگه تبعید شد . و فرد قدیمی جاویدان شد . سال های فرد قدیمی بسیار آروم تر از آدم های معمولی می گذره.
    بارون موردو (Baron Mordo)

بارون موردو یه جادو گر با استعداده . به ویژه در هنر های سیاه جادویی . مثل احضار شیاطین . بارون موردو جادو رو زیر نظر فرد قدیمی خونده و در زمانی که دکتر استیفن استرنج میاد تبت اون هنوز اونجا بوده .

هشدار : به شدت ممکنه داستان فیلم لو بره

مدز میکلسن که اونو از سریال پر سر و صدای هانیبال می شناسیم نقش آدم بد و "ویلن " قصه رو بازی می کنه . البته مسئولین فیلم نامی از این ضد قهرمان منتظر نکردن و خواستن که فعلا یه راز باقی بمونه . اما طرفدارا و فن های کمیک میگن احتمالا نقش شخصیت "Dormammu " رو بازی می کنه . یکی ازون آدم بدای خفن دنیای مارول که ...
    مشاهده محتوا اسپویلر
    بارون موردو یواشکی باهاش همدسته

دورمامو که با عنوان "lord of the Dark Dimension," (ارباب بعد تاریک ) شناخته میشه میگن هدفش تسخیر بعد زمین و حکومت بر اونه . البته هیچ تایید رسمی مبنی بر این که مدز میکلسن نقش اونو بازی می کنه نیست .

اولین تریلر فیلم : (13 آپریل منتشر شد)
    720p
    چند عکس :( برای کیفیت بهتر روشون کلیک کنید )
    پوستر جدید فیلم :(پوستر اول توی عکس های بالا هست )

منابع : + و + و + و + و +و +و + و + و + و +
    14 آبان / November 4th

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Doctor Strange | سفر به ابعاد دیگر با Benedict Cumberbatch [ معرفی ,بحث ,تریلر

فاز سوم مارول فوقالعادس به شدت منتظر این فیلم هستم در کنار کاپیتان امریکا : جنگ داخلی

من فن دی سی هم هستم ولی حیفه که دی سی برنامه درستی نداشت مثل ماورل که با برنامه منظم فیلم ها و سریال هاش رو تولید کرد امیدوارم جوخه انتحار فیلم خوبی بشه امیدوارم

3. 14 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Doctor Strange | سفر به ابعاد دیگر با Benedict Cumberbatch [ معرفی ,بحث ,تریلر

تشکر از تاپیک زیبای دوستمون .

چی میشد یکی از دوستانیکه آشناییه خ.بی ب دنیای کمیک داشت تو یه تاپیک این دنیا ی کمیک رو به چالش میکشوند و علامقمندان استفاذه میکردن از اطلاعاتش .

5. 12 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,829
    از این کاربر 7,169 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

داکتر افینگ استرنج، واااای با چه کَستی! تیلدا، مَدز...
    تریلرش عالی بود تا ببینیم خودش چی میشه.
    کم کم دارم احساس میکنم مارول داره بهتر از پس کارکتراش برمیاد، با این که نمیخوام اینجا فن بوی ببخشید گرل بازی راه بندازم ولی به عنوان مثال دردویل فضاش دقیقا یه فضای بتمنیه، اون وقت از اونور دی سی بدجور داره خراب میکنه، بدجور؛ چی بگم، یکم دلم زیادی پره!
    اعصابم خرد شد یادم رفت بابت تاپیک عالی تشکر کنم
    Ma nama Jeff

7. 15 کاربرِ زیر از Miss Harley بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,649

نقل قول نوشته اصلی توسط Miss Harley نمایش پست ها
    چی بگم، یکم دلم زیادی پره!

من خودم بعد سه گانه ی بتمن نولان حسابی رفتم تو جو دی سی و به همه همکلاسام می گفتم نمی دونم اونجرز چیه ؟ مارول خر کیه ؟ ولی واقعا سه گانه ی بتمن استثناعی بود که دیگه فک نکنم مثلشو تو دنیای کمیک ببینیم . هر چند دیردویل تا حدودی تونست به اون استانداردا برسه .
    و با کمی ارفاق جسیکا جونز

9. 13 کاربرِ زیر از Katy Perry بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,649

مایکل جیاچینو موسیقی دکتر استرنج را می سازد

با این که کار های مارول و کار های دنیای سینمایی شون کار های خوبی بودن و در باکس آفیس جایگاه های بالایی داشتن اما همیشه در مورد موسیقی متن کار های مارول طرفدارا شکایت می کردن و موزیک ها رو در حد کارا نمی دونستن و دی سی در زمینه موسیقی از مارول پیشی گرفته بود .
    به جز کارای Alan Silvestri در دو فیلم The Avengers و Captain America: The First Avenger که کار های خوبی بودن بقیه چندان حرفی برای گفتن نداشتن اما گویا این روند با فیلم "دکتر استرنج " تغییر خواهد کرد .
    Michael Giacchino که کاراشو توی Lost و فیلم Star Trek و انیمیشن دوست داشتنی Up شنیدیم در توئیتر رسمی ش اعلام کرد که او کار موسیقی فیلم جدید مارول "دکتر استرنج " رو به عهده گرفته .

منبع : +

11. 19 کاربرِ زیر از Katy Perry بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,646 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

13. 11 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,649

تریلر رسمی شماره 2 : پخش شده در کامیک کان

15. 14 کاربرِ زیر از Katy Perry بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,132
    از این کاربر 20,212 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

17. 14 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

اگه بارون بباره
    سپاس
    13,785
    از این کاربر 7,925 بار در 803 پست سپاس گزاری شده

یکی دیگه از فیلم های مورد انتظار.فکر کنم از کاپیتان آمریکا جنگ داخلی بهتر باشه.

19. 4 کاربرِ زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین