برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 314 از 317 اولیناولین ... 114214264289304312313314315316 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,131 تا 3,140 از مجموع 3168
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

دوستانی که خوره ی فیلم هستن میتونن توی این تاپیک آخرین فیلم ـی که دیدن رو معرفی کنن .
    چیزی که مهم هست توی این تاپیک نظر شما در مورد اون فیلم هست، نه نقد یا معرفی کپی شده از جای دیگه و فلان منتقد.
    شاید یه فیلم از نظر اکثریت خوب یا بد باشه ولی شما نظر متفاوتی نسبت به اون فیلم داشته باشید . ما توی این تاپیک قراره تظر و برداشت شخصی "شما" از فیلم رو بدونیم . اگر در کنار مطلب خودتون و جهتِ کامل تر شدن پستتون هم از نقدِ سایت های معتبر دیگه استفاده کنین مشکلی نداره .

برای هر چه کامل تر شدن و بهبود روند تاپیک یه سری قوانین و نکته هایی لحاظ شده که باید زحمت بکشید و در پست های معرفی خودتون لحاظ کنید .

• اسم لاتینِ فیلمِ موردنظر رو حتما ذکر کنید و صرفا به گذاشتن عکس اکتفا نکنید که بعدا از طریق "جستجو" بشه راحت تر بهش دسترسی پیدا کرد .

• گذاشتن عکس یا پوستر از فیلم (ترجیحا پوستر فیلم) علاوه بر زیبایی پستِ شما، به معرفی بهتر فیلم به کاربرا هم کمک میکنه . فقط هنگام گذاشتن عکس به دو نکته توجه کنید:
    • اول اینکه از عکس های با سایز و حجم معقول استفاده کنید. و بعد اینکه عکس مربوطه رو در گالری عکس اختصاصی سایت آپلود کنید که در آینده با مشکلاتی از قبیل پاک شدن عکس ها روبرو نشیم. در صورتی که سایز تصویرتون بزرگ بود حتما تصویر بندانگشتی مخصوص انجمن رو استفاده کنید (Thumbnail for Forum)

• حتما لینک مربوط به صفحه ی IMDB اون فیلم رو هم در پستتون قرار بدید .

• حتما توضیحی درباره ی فیلم و داستانش بدید (استفاده از خلاصه داستان های موجود در نت خلاف مقرراتِ تاپیک هست).

• نظر شخصی خودتون رو درباره ی فیلم بنویسید، نه نظر بقیه ی افراد یا منتقدها رو .

• طبیعتا متن های نیم خطی با این محتوا که خوب بود/خوشم اومد/ حتما ببینید یا.... اسپم محسوب شده و پست بایگانی خواهد شد .
    • اگر توی متنتون بخش مهمی از فیلم و یا پایان اون رو بیان میکنید حتما و حتما از تگ اسپویلر() استفاده کنید .
    • و در آخر اینکه نمره و امتیاز خودتون به فیلم (از ۱۰ امتیاز) رو اعلام کنید.

• لطفا از درخواست و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک خود داری نمایید.

امیدوارم با مشارکت همه ی کاربرا و رعایت نکات بالا شاهدِ تاپیک کامل و منظم و پر رونقی باشیم که بتونه به کاربرای عزیز برای انتخاب فیلم موردنظرشون کمک کنه .

با تشکر .
    تیم مدیریت انجمن/ سینما

2. 370 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,1passenger,2rance,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abbas stannis,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,ADOLOVSKY,ahmady45,Ahmad_n,akromat,Alex Vause,ali1452,ali33,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,aliskh,alita34,allen74,amesterida,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_24,ammar,amo_omid,ana raftalia,anzalichi,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arash_72,ARCTIC,arefeh-7,arezoojashoa,aria76,arso,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,audrey,♥FRIENDS♥,bad-sector,bakuryu,bamdadn,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bayani,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,Boatles-Oar,bysnco,CapKiLL3r,caroline,Chandler Bing,Charliee,checha,Chris,Cinderella,Corleone,D O R D I,daniish,Dark Angel,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,De PALMA,Demon Killer,DEXTER HBO,Dexter_171,dll,don draper,drake,Dream Theater,Dreamy girl,dutchman,Eℓηαz,ebire,ebramg,ehsan1370,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,eni,erfani,ergen,eric,Error Time,ESajad,ESPRIT,EstefaN,Ever_3313,Exit1,FarboƉ,Farc0da3lx,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,Filmer,freeda,friendz,g0dsend313,Gallow,gasarsa,gole yakh,H a M i D,H!TMAN,h1tman007,haberalism,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,hamid5251,Headache,hitman,HMNN,Hmv-,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hossein_124,hossien89,hosssein,idin,Irag,irani11,ShInOdA,Jack Bauer,jackal,jackbauer2012,janloka,JenabPargaar,Joey,jokarsanaye,joker8,Julie,justice,justUnited,karim_load,Katy Perry,KawasaKi,KEVIN GARVEY,KimiaM,KING STANNIS,KING TWD,kingmiladkh,kingnessi,KingStranger,KOOROSH,koresh92,kousha,lastshepherd,legendary,Lemonism,libra,linkinpark20,Logic,Lordloss,Lou Bloom,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m621,Maa vampire,mah banoo,mahdi1356,mahdi206,Malcolm X,mamallyy,MaMaLoM,Mani Vampire,MaNiTa,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,masihm,matiyo,MDZaRa,Meee,MEHDIATB,mehdikhani,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_2,mehrganj,mehrzadds,Meti,meysam1366,mhk,Mia_3D,Midnight Coffee,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,MixMkv,Mohamad20,Mohammad-RI,mohammad1992,Mohsen82,mortezasmh,mr67,MRK,MrParhaM,Mr_Ashkan,mushroom,nasim777,nemsis,Nestor,Nevah,nevermind,nilou6,nimaasna,Nimoo,nlarijani,No Country,NOjAN,nokhbeh,Nora,nosheh,Notion,Noyze,тнor,P!NK,P0ya,paradic,PARSA0123,parvazpd,Patriot,pedram136,Pegah,pejmanmm,persian legend,peyman_eun,Phoebe,Pirlo,pooya,poriya_f,prongz,QasemSamangani,Qasem_Samangani,raha_91,RAINY_7,Ray Deadman,Raylan Givens,Red Bull,rekaft,reynard1,Reza-G,reza8198,RezaMbz17,Rezaraki,reza_nestor,rolan,roshan_gh,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S0hrab,S@eeD-Mj,S@eeƉ,Saber-j,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,Sahid,sajad4,sajad44,saman2esm,Samankaka,samansh,samb,sami1428,sawasa,SepehrDtj20,Serenita,sh2012,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Sheldon_Cooper,Sherlockian,SHIELD,shifter,Sina Nmt,sina-hidden,Sina_Saw,Sky Boy,sky-boy,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,snr,StarTak,STEFAŊ,SterlingArcher,stesa,superstar,swwq,t-rock,tasha,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Vaiper,TheDarkness,ThunderStorm,tigerom,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,فرشیدورد,گل گلدون,V!p3R,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vaker,vampire021,vampire_sh17,VIVA THE ROCK,voldemort,War Daddy,white_beard,witch king,wlh,Xasta,yaser63,Zac Efron,zahra128,zakhar2atishe,Zaxmx,zesht,Zombieland,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_princ3_,_Tara_,امیدلئوناردو,حسن زیتون چی

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,707
    از این کاربر 19,978 بار در 1,359 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

دو فیلم به پیشنهاد یکی از دوستان تماشا کردم که تقریبا موضوع مشابهی داشتند و هر کدوم شون نه با ظرافت کامل ولی تونستند نکته ی مورد نظرشون رو برسونند ..

Threads محصول بریتانیا که درباره جنگ و استفاده از سلاح هسته ای در اوج بی خبری عده ای از مردم در شفیلد بود که دقیقا مصداق این جمله بود :
    War is a devastating conflict that leaves no winners or losers, only victims.
    حالا چیزی که میخواست نشون بده خیلی پرت و پلا بود البته که وقتی از مسئولیتی که بهت بدن شونه خالی کنی توی اوج بی خبری این بلاها سرت میاد، داستان همون کبکه...

Idiocracy از اولی مفرح تر ولی بیهوده تر بود کلا فکر کنم مضمونش در رد تئوری تکامل بود و اینکه الزاما نسل های بعدی نباید باهوش تر از ما باشن شاید بشن شاید نشن و این بستگی به الان و زمان حال داره...

4. 15 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,310
    از این کاربر 2,220 بار در 206 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط KOOROSH نمایش پست ها
    Killer 2023
    IMDB

دیوید فینچر و نتفلیکس با کمال احترام شکست خوردند. فیلم پرپتانسیل و کارشده که فدای ناپختگی تیم کلی فیلم شده . فسبندر و فینچر هرچقدر زور زدن که فیلم رو به بالا بکشن نتونستن حریف مشکلات زیاد و باگ های عجیب فیلم بشن . فینچر رو با فیلم های جنایی بی نقصش میشناسیم و بزرگترین نقص فیلم اسم فینچر عه! اگه اسم چنین کارگردانی رو فیلم نبود خیلی لذت میبردم. در حین دیدن فیلم خیلی حرصم رو دراومد که چرا این فیلم نباید یه سه گانه هیتمن با بازی فسبندر و کارگردانی فینچر میبود ، یه لحظه بهش فکر کن چی میشد. 7 (من این فیلم رو بعد از اوپنهایمر دیدم برای همین خیلی توقع بالاتری داشتم)

آخرین فیلمی که دیدم همین فیلمه. واقعا ناامیدم کرد، یکی از بدترین فیلم های دیوید فینچر بود. نه فیلمنامه قوی نه شخصیت پردازی قوی. انتظار بیشتری داشتم ازش

6. 15 کاربرِ زیر از mhk بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Think Different And Better ...
    سپاس
    127
    از این کاربر 270 بار در 41 پست سپاس گزاری شده

Love Siyappa 2020
    https://www.imdb.com/title/tt14993294/
    Love.Siyappa.2020.HdRip.720p.PakistaniTvMovie.@Don tSMovie 350MB

فیلم محصول پاکستان و به زبان اردو هستش البته باید عرض کنم که فیلم تلویزیونی هستش

داستان فیلم هم درباره نِنا و خواهر زاده ش هستش که نِنا قبلاً عاشق شخصی بنام احمد کمال بوده اون طرف در یک تصادف رانندگی می میره و این نِنا هم که یک خونه ویلایی داره و برای تامین مخارجش میخواد یه اتاق رو به عنوان سوئیت به اجاره بده

ژانر فیلم هم که عاشقانه
    البته باید بگم اولین فیلم از سینمای پاکستان هستش که بنده دیدم و برای اولین کار خوشم اومد 80 دقیقه فیلم طنز و عاشقانه با خانواده خوبِ و انتظار چیز بیشتری و نباید داشته باشین

ترجمه ی اثر رو هم که سارا خانوم عزیز از تیم مجله گُل آفتابگردان انجام دادن و ترجمه ی قابل قبولی رو ارائه دادن
    و باید عرض کنم که ایشون سینمای پاکستان رو داره به تنهایی یدک میکشه و ساپورت می کنه و با کمال بزرگی و مهربانی زیرنویس ها رو به صورت رایگان انتشار میدشن
    جا داره هم اینجا از ایشون و تیمشون نهایت تشکر وقدردانی رو به جا بیارم
    امتیازی هم که به فیلم دادم بنده بهش نمره ی 4 از 10 رو دادم
    دانلود هم که باید عرض کنم سینمای پاکستان تا جایی که بنده در بستر نت گشتم بهترین مرجعش یوتیوب هست و کیفیت خوبی رو هم داره
    دانلود فیلم از گوگل درایو
    دانلود زیرنویس فارسی از سابسین

در ضمن دوستان بنده مدتی هست به دنبال تبدیل و درج زیرنویس های هارد ساب و استخراجی به خصوص sub/idx هستم
    اگر شخضی از شما دوستان فایل زیرنویسی داشت که در بستر نت نبود اطلاع بدین تا تبدیل و در اختیار عموم قرار بگیره

https://subscene.com/u/733605
    تبدیل زیرنویس های هارد ساب از روی فیلم به Srt
    تبدیل زیرنویس های استخراجی Sub/Idx
    دوستان اگر کسی زیرنویس های قدیمی و استخراجی به خصوص از تیم هسینافور داره برام بفرسته تا تبدیلشون کنم و در سابسین آپلود کنم

8. 14 کاربرِ زیر از Qasem_Samangani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    127

Cook Up a Storm (Jue zhan shi shen / 决战食神) 2017
    https://www.imdb.com/title/tt6315750
    Cook.Up.a.Storm.2017.CHINESE.1080p.BluRay.REMUX.AV C.DTS-HD.MA.7.1-FGT [20.93GB]

فیلم محصول چین هستش
    و بنده هم متاسفانه توی اینستاگرام یه ویدیو از رقابت دو آشپز و دیدم خوشم اومد گفتم عجب فیلمیه باید ببینمش بیا این همه حجم برا کیفیت تُپلِش بده و دانلود کُن آخر سَر هم متاسفانه اصلاً فیلم خیلی توپی نیست
    و اگر ندیدنش هم ضرر نمی کنید و باید بگم که گول این پیج های اینستاگرامی برای پیشنهاد یه فیلم نخورید
    فیلم داستان آبکی داره و اگرم بخوایید ببینید در حد یکبار دیدن خوبه و اونم در صورت بی فیلمی

داستان فیلم درباره ی آشپز که تو یک رستوران معمولی آشپزی میکنه و دستپختش هم خیلی خوبه
    تا اینکه یه آشپز بین الملی میاد به رستوران روبرویش و با هم کل کل می کنن همین

زیرنویس پارسی اثر رو هم که بانوان فهیمه و زهرا از تیم مجله گُل آفتابگردان انجام دادن
    جا داره از هر دو بانوی بزرگوار اینجا تشکر کنم
    زیرنویس یه کوچولو ایراد در پخش تلویزیون داشت که رفع شد و آپلود شد
    دانلود فیلم در بستر تورنت زیاد هستش
    دانلود زیرنویس پارسی

نمره ای که به فیلم دادم 5 از 10 هستش و بیشتر از اینم فکر نمی کنم ارزش داشته باشه
    البته دوستان علاقمند به سینمای کره شاید نظرات متفاوتی داشته باشن و بنده عرض می کنم که فقط نظر شخصی خودم دادم

با تشکر و سپاس
    قاسم سمنگانی
    1402/09/23
    دوستان اگر کسی زیرنویس های قدیمی و استخراجی به خصوص از تیم هسینافور داره برام بفرسته تا تبدیلشون کنم و در سابسین آپلود کنم

10. 12 کاربرِ زیر از Qasem_Samangani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    127

Мира aka Mira 2022
    https://www.imdb.com/title/tt15296186
    Mira.2022.720p.WEBRip.x264.AAC-[YTS.MX] [1.04GB]

فیلم محصول روسیه هستش و چند وقتی هست که سینمای روسیه رو بنده دنبال می کنم فیلم های خوبی رو ازش میبینم
    برای همین این فیلم رو دیدم که زیرنویسش هاردساب و به صورت سانسور شده در بستر نت بود که منم زیرنویسش استخراج و با نسخه اصلی سینک و آپلود کردم

داستان فیلم درباره ی زندگی لِرا دختری هستش که در کودکی توی آسانسور حبس میشه و دستش دچار سوختگی میشه
    و بعد از این داستان پدر و مادرش از هم جدا میشن
    تا اینکه یک روز که قرار به حساب ملت به تماشای گذر شهاب سنگ ها از مدار زمین باشن متاسفانه این شهاب سنگ ها به جو زمین وارد میشن و خرابی های زیادی رو به بار میارن
    نکته ی قابل تامل این فیلم داستان پدر و دختر هستش که پدر در ایستگاه فضایی هستش و دختر بر روی زمین دیدن فیلمش به نظر شخصی بنده برای یکبار دیدن ارزش داره

زیرنویس پارسی اثر هم از زبان روسی ترجمه شده و توسط بزرگوار پرستو ، هوراد ، هانیه فتحی ارائه شده که زیرنویس قابل قبولی رو ارائه دادن و تا جایی که من میدنم زیرنویس رو از زبان روسی ترجمه کردن

نمره ای که به فیلم دادم 6 از 10 بود و لایقش همین نمره بود
    دانلود فیلم در تلگرام
    دانلود زیرنویس پارسی هماهنگ

با تشکر
    قاسم سمنگانی
    1402/09/23

12. 10 کاربرِ زیر از Qasem_Samangani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    127

Govinda Naam Mera 2022
    https://www.imdb.com/title/tt16077702
    Govinda.Naam.Mera.2022.2160p.DSNP.WEB-DL.Hindi.DD+5.1.Atmos.HEVC-Telly.mkv – 18.81 GB

فیلمی از سینمای بالیوود هندوستان با بازی ویکی کوشال باید بگم که از شروع تا اواسط فیلم از ریتم کند و بی معنی فیلم خسته شده بودم که میخواستم فیلم و مستقیم شیفت دیلیت کنم
    ولی یهو یجوری کَف کردم که نگو و اصلاً انتظارشُ نداشتم به تمام دوستانی که سینمای هند و آبکی میدونن پیشنهاد می کنم این فیلم ُ ببینن و اگر تونستن حدس بزنن فیلم
    داستان فیلم درباره ی یه پسریه که تنها هنرش رقص و آرزو داره برای خودش تو صنعت رقص کسی بشه و یک مرتبه ازدواج هم کرده و فجیع از ازدواجش ناراضیِ باقیش و خودتون ببینید

ترجمه ی فیلم هم توسط نوید رمشکی عزیز از وبسایت بالی مووی ارائه شده و باید بگم زیرنویسشون از ترجمه ی زبان انگلیسی صورت گرفته و قابل قبولِ و ترجمه ی دقیق از زبان هندی نیستش
    جا داره همینجا از این بزرگوار کمال تشکر و به جا بیارم

دالنود فیلم با کیفیت های مختلف
    دانلود زیرنویس پارسی هماهنگ

نمره ای که به فیلم دادم 8 از 10 هستش

با تشکر
    قاسم سمنگانی
    1402/09/23

14. 9 کاربرِ زیر از Qasem_Samangani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    127

Jawan 2023
    https://www.imdb.com/title/tt15354916
    Jawan.Extended.Cut.2023.2160p.NF.WEB-DL.DDP5.1.HEVC-Telly.mkv – 20.84 GB

می رسیم به فیلم جوان یا سرباز با بازی شاهرخ خان عشق بنده

باید بگم که این فیلم کارگردان بنام جنوب هندی بنام آتلی کارگردانی کرده و با استفاده زیبا و فیلم نامه زیبا و حضور شاهرخ خان تونست رکورد بسیار خوبی رو هم ارائه بده

داستان فیلم درباره ی مردی هستش که به دنبال حل چاله چوله های موجود در حکومت هستش و تمام کارهایی رو هم که می کنه به خاطر پاک کردن لکه ی ننگی که به پدرش زدن

فیلم سراسر زیبا و دیدنی هستش موزیک ویدیوهای خاص و زیبا اجرای بی بدیل شاهرخ
    و باید بگم که بنده این فیلم رو چندین و چند بار دیدم
    و از اونجایی که من تایم زیادی برای ترجمه فیلم ندارم ولی این فیلم واقعا باید انجام می دادمش
    هر چند که دوستان زیادی این فیلم و ترجمه کردن و بنده همینجا کمال تشکر از تک تکشون دارم
    ولی این فیلم و نمیشه از زیرنویس انگلیسی ترجمه کرد
    برای همین این فیلم 3 بار ویرایش کردم و تمام لاینهاش رو هم شنیداری ترجمه کردم و تمام نکات ریزی که داخل فیلم بود رو هم توضیح دادم
    ترجمه ی ترانه ها رو هم که استاد سمیر ماهان تقبل کردن که جا داره از این استاد بزرگوار اینجا هم تشکر کنم
    خلاصه باید بگم این فیلم ارزش دیدن برای 10 بار و داره
    چرا که تا الان خودم بالای 10 بار دیدمش
    امتیازی که بهش دادم هم 10 از 10 هستش بیشتر نمی شد داد لعنتی

و خوبی دیگه اینه که تازگی چند تا از دوستان بچه های تهران هستن به خصوص آقای حامد خان عزیز که فیلم های روز هند و زیبای هند رو در سینما پخش می کنن با کیفیت توپ و اصلی
    ما که نمی رسیم بریم ببینیم انایی که هندی بازن بسم الله
    دانلود فیلم با کیفیت های هلو
    دانلود زیرنویس پارسی شنیداری

با تشکر
    قاسم سمنگانی
    1402/09/23

16. 12 کاربرِ زیر از Qasem_Samangani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,971
    از این کاربر 49,487 بار در 2,820 پست سپاس گزاری شده

داستان:
    مارتا و برادرش با هم زندگی میکنن، زندگی ای که اصلا نرمال نیست.

از اون فیلماییه که هر کسی نمیتونه تا آخر ببینه.
    فوق العاده شروع میشه. دو سه تا سکانس اول عالین و کاملا موضوع فیلم رو برامون روشن میکنن.
    ریتم فیلم عالیه و تا آخر دیدنی باقی میمونه ولی تقریبا تا پایان فیلم دیگه از اون سبک سکانس های اولیه نداریم، خیلی خوب میشد اگر از اون صحنه های سوررئال بیشتر میدیدم.

بازی ها حرف نداره، فیلمبرداری و طراحی صحنه هم همینطور؛ اما فیلمنامه نقطه قوت اصلیِ فیلمه. خیلی دقیق موضوع رو برای بیننده روشن میکنه و حرفشو میزنه. این چرخه ی خشونت، مشکلات روانیِ وراثتی و مردسالاری ای که پیامِ فیلمو تشکیل میدن هیچوقت کهنه نمیشن و همیشه به روز و ضروری ان.

Megalomaniac از فیلمهای خوبی بود که امسال دیدم.
    7/10

18. 17 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    127

Adipurush 2023
    Adipurush.2023.1080p.AMZN.WEB-DL.MULTi.DD+5.1.H.264-DeepCooL [8.84GB]
    https://www.imdb.com/title/tt12915716/

می رسیم به یه فیلم از سینمای جنوب هند اول کار بگم که فیلم بر اساس افسانه های اساطیری هند هست
    برای سینمای جنوب هند خیلی عالی کار و ارائه کرد
    یه فیلم سراسر حماسه و داستان های خداهای هندو

داستان فیلم هم درباره دزدیدن زن راگاو توسط راوان یا همون الهی بدی هند هست

زیرنویس اثر رو هم که دوست بزرگوار فواره عزیز انجام دادن برای سایت بالیوود وان
    و از اونجایی که بنده فیلم با کیفیت های خوب میبینم مجبور به استخراج زیرنویس فاسی از نسخه هارد ساب شدم
    اون و تنظیم و ویرایش کردم در سابسین هم آپلود کردم تا دیگر دوستان کیفیت تُپل باز هم استفاده کنن

امتیازی که به فیلم دادم 6 از 10 بود

برای دانلود هم که تمامس ترکرهای عمومی تورنت موجود با سیدهای تووووپ
    فقط بگم که تایم لاین های مختلفی از فیلم توی نت پیدا میشه و این زیرنویس با بالاترین نسخه به مدت زمانی
    2 ساعت و 58 دقیقه و 30 ثانیه سینک هستش

با تشکر
    قاسم سمنگانی
    1402/09/25

دانلود زیرنویس پارسی

20. 10 کاربرِ زیر از Qasem_Samangani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,971
    از این کاربر 49,487 بار در 2,820 پست سپاس گزاری شده

داستان:
    قتل فجیعی توی یه شهر کوچیک اتفاق میوفته، اتفاقی که هیچکس آمادگیشو نداشت.

جدیدا چندتایی فیلم پیدا کردم که به قول فرنگیا hidden gem ان.

یکیشون ایشون بود. داستان گرگ نما رو گرفته و تبدیلش کرده به یه سناریو درباره خودشناسی و کنترل خشم و مهارِ اون روحِ وحشیِ انسانی.

بازی ها هم عالین، بخصوص کارگردان که به عنوان نقش اولم عالیه.
    سطح کمدی، اکشن و درامِ فیلم کاملا میزون و به اندازه س، فیلمبرداری، تدوینِ محشر و فضاسازیِ حال و هوای برفی عالی و لذت بخش بود. معما رو هم خوب حل کرد، فیلمنامه خیلی خوبی نوشته شده.
    رابطه ی دختر/پدریِ دلپذیری هم داره که با اینکه کمتر میبینیمش و سکانس های کمی بهش پرداختن ولی کاملا دراومده، همچنین یه رابطه پدر/پسری.

این فیلم خیلی بیشتر از اینکه درباره ی مبارزه با هیولای وحشتناکِ بیرون باشه درباره ی کشمکشِ درونیِ آدمهاست، درباره ی هیولای درونی.
    نحوه ی تعریف این موضوع و در نهایت اون سکانسِ پایانی نشون میده روی این فیلمنامه فکر شده و این کلی ارزش داره.

The Wolf of Snow Hollow یه تجربه ی سینماییِ لذت بخش و دوست داشتنیه.

22. 18 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 314 از 317 اولیناولین ... 114214264289304312313314315316 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع