برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی برای این قسمت سریال در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
154. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 0.65%
  • 2

0 0%
  • 3

5 3.25%
  • 4

3 1.95%
  • 5

12 7.79%
  • 6

10 6.49%
  • 7

10 6.49%
  • 8

17 11.04%
  • 9

22 14.29%
  • 10

74 48.05%
صفحه 4 از 19 اولیناولین ... 2345614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 187
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,533
    از این کاربر 90,664 بار در 4,567 پست سپاس گزاری شده

Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود سوم

Season 8, Episode 3,The Long Night

خلاصه داستان اين قسمت : "نایت کینگ" و ارتشش به "وینترفل" رسیده و نبرد بزرگ آغاز می گردد.+

قوانین تاپیک:
    1-این تاپیک مخصوص بحث پیرامون قسمت سوم از فصل هشتم سریال می باشد پس اگر این قسمت را مشاهده نکرده اید لطفا جهت جلوگیری از آشکار شدن محتوای اپیزود بدون خواندن پست ها,تاپیک را ترک نمایید درغیر اینصورت مسئولیت اسپویل شدن این اپیزود بر عهده خواننده مطلب می باشد.
    2-از قرار دادن هرگونه مطلب و اسپویلر مرتبط با قسمت های آتی سریال,بحث درباره پرومو قسمت های بعد در این تاپیک,چتباکس و... خودداری نمایید.اسپویلرهای فصل هشتم سریال صرفا و فقط در این تاپیک قرار خواهد گرفت.
    3-لطفا از قرار دادن مطالب به صورت کپی/پیستی از سایر سایت های پارسی زبان,لینک دانلود اپیزودهای مجموعه,تصاویر میمیک, خنده دار,تبلیغات,اسپم... در تاپیک و چتباکس خودداری نمایید.
    4-لطفا از ارسال پست های مبهم و فاقد توضیح و یا صرفامحدود به چند کلمه مبهم و کلی مثل این که نمره X دادم وموارد مشابه خود داری بفرمایید
    5-لطفا به شخصیت یکدیگر احترام گذاشته و از تبدیل بحث و گفتگو به مشاجره خود داری نمایید.هرگونه مطلب حاوی توهین و تمسخر سایر اعضا بدون اخطار توسط تیم مدیریت پاک خواهد گشت.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

I'm In The Dark Here
    سپاس
    42
    از این کاربر 189 بار در 20 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود سوم

خیلی حس بدیه اگر شخصیتایی که ارتش مردگان نتونست بکششون سرسی این کارو بکنه

3. 3 کاربرِ زیر از MHD-KHZ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    365
    از این کاربر 255 بار در 42 پست سپاس گزاری شده

فکر کنم آریا صورت یه وایت واکرو گذاشت و اومد قاطی وایت واکرا (چون ملیساندره بهش گفت چشمای زیادی رو خواهی بست : قهوه ای و سبز و آبی و وقتی آریا "آبی" رو شنید دنبالشو گرفت)
    و یهو ازون وسط حمله کرد به نایت کینگ (حتی اریا رو در صورت وایت واکر هم نشون داد همونیکه سرشو میچرخونه)

5. 6 کاربرِ زیر از r73 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

نقد و انتظار شخصی دو مقوله کاملا جداست. این ایپزود از نظر فرم و محتوا و تواتر و اتصال داستان های فصول گذشته که به صورت پوینت تو پوینت جلو اومد و در نهایت به این سرانجام رسید قطعا در تاریخ سینما و تلویزیون ماندگاره. یه وقت هست ما یه انتظاراتی رو در ذهنمون با هزاران تئوری ریز و درشت پرورش دادیم و منتظریم که اتفاق بیوفته، و وقتی نمیوفته دیواری کوتاه تر از سریال یا فیلم مد نظرمون پیدا نمی کنیم. بله برای من هم بعضی جاها دور از انتظار «شخص من» بود و ممکنِ بعضی جاها هم کاملا به حق باشه انتظاراتمون ولی نمیتونیم به این ایپزود بگیم که ضعیف، بد و افت و غیره
    پ.ن : مطمئنم اگه الان نبرد های هلمز دیپ و میناستریس و دروازه های مردور تازه اکران میشد آنچنان تاخت و تازی بهش میشد که اون سرش نا پیدا! هزارتا مورد با همین دیدی که به گات نیش میزنیم میتونیم به ارباب حلقه ها هم بزنیم. خلاصه از نظر من استرس زا ترین و تنشی ترین چیزی بود دنیای فیلم و سریال تجربه کرده بودم و خیلی جاها هم به خودم لرزیدم و قلبم وحشتناک به تپش افتاد.

7. 24 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,812
    از این کاربر 5,714 بار در 616 پست سپاس گزاری شده

آزورآریا

11 هفته فیلمبرداری- 750 نفر پشت صحنه وسیاهی لشگر- 15 میلیون دلار هزینه- بلندترین سکانس جنگی در تلویزیون
    همه اینا نشون از یه کار بزرگ هست. که انصافا هم بود.
    از نور کم بگذریم کارگردانی و جلوه های ویژه عالی بود. حرکت دوربین جوری بود که آدم خودشو وسط جنگ حس میکرد. میگوئل باز هم کار خودشو به بهترین شکل انجام داد
    بارها کارکترهای اصلی تا لب مرگ رفتن و برگشتن. که باعث بالا رفتن ضربان قلب ما شد

لحظه آتش گرفتن یکجا سلاح دوتراکیها فوق العاده بود یعنی آدرنالین از همونجا زد بالا و مخوفترین صحنه خاموش شدن شعله های کم نور از دور و فرار یکی از اسباشون به سمت وینترفل بود. من فقط داشتم چشمای جورا رو نگاه میکردم چه رنگی شده
    نبرد اژدها یا همون رقص اژدهایان باشکوه بود. یکی از چیزهایی بود که آرزو میکردم یه روزی در صفحه مانیتور ببینم
    اون وسطا یکم باگ داشت. ولی جذابیت بصری انقدر بالا بود میشد ازش گذشت و فقط لذت برد. من به خودم قول دادم فقط لذت ببرم.
    میرسیم به آتش زدن نایت کینگ. وای وقتی نمرد وقتی با لبخند به دنریس نگاه کرد از خوشحالی داد زدم. نباید اینجوری میمرد. هشت فصل منتظر نموندیم که اینجوری کلیشه ای بمیره. گفتم بالاخره این سازنده ها یکار درست حسابی دارن انجام میدن.
    اما
    وقتی آریا اونجوری پرید رو نایت کینگ انگار یه گالن آب یخ ریختن روی من. شوکه شدم. عه این از کجا اومد. وسط اون همه وایت و آدر و .... آخه چطوری
    من داشتم لذت میبردم که زدن همه چیو خراب کردن
    بله بله همه ما میدونستیم این خنجر مهم هست. همه ما عکسشو تو سیتادل دیدیم. کلی هم بحث کردیم این خنجر ممکن هست کلید کشتن کینگ باشه چون سریال مرتب نشونش میده. ولی واقعا کی فکرشو میکرد اون همه جلال و جبروت نایت کینگ و فرماندهانش اینجوری پ ش م بشه
    به لحظه ورود نایت و فرمانده هاش به داخل وینترفل نگاه کنید. چقدر رعب آور بود اما یهو فیسسسس

اگر به فن گاتهای عزیز برنمیخوره این پایان اصلا با اون چیزی که سریال از نایت ساخته بود هماهنگ نبود. ما نایت رو بزرگ نکردیم سریال هشت فصل نایت کینگ رو بزرگ کرد

9. 24 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    637
    از این کاربر 725 بار در 103 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط WALKING DE4D نمایش پست ها
    فکر کنم شما یا ۳گانه بزرگ ارباب حلقه هارو ندیدی یا یک فیلم دیگرو بجای ارباب حلقه ها تماشا کردی
    ارباب حلقه ها از کوتوله و هابیت و الف و غول اژدها و عقاب و جادو و....خیلی گسترده تر از این سریال ابکی بوده
    میخواستم امروز یه مقایسه بین حلقه ارباب حلقه ها و نایت کینگ بزارم پشیمون شدم .....
    ۸ فصل دارن میگن وینتر وینتر این همه روی گذشتن از دیوار مانور دادن
    با ۴تا سکانس ابکی سرشو هم اوردن گوست چرا همراه دوتراکیا رف؟برای پر کردن جیب خودشون از ولف سریال گذشتن در صورتی ک توی کتاب حضور پررنگی داشتن این قسمت پر از سکانس حماقت وارانه ای بود ک همه جوره خرابش کردن
    چرا باید یک سریال رو با فیلم بلاک باستری مقایسه کرد ؟! ایا بودجه برابری دارن ؟ وقتی سریال بیشترین امار دانلود غیر قانونی رو داره مگه چقدر این هزینه برگشت داده میشه به سازنده ! تا همینجا هم عالی کار کردن وقتی همین نبرد ۵۵ شب فیلمبرداری میشه دیگه حرفی برای گفتن نمیمونه ... نبرد hardhome یا حرمزاده ها کجاشون بد بود یا فصل هفتم جان و افراد دیگه باری گرفتن یکی از واکر ها رفتن اون طرف دیوار تا دنریس اومد برای نجاتشون بد بود ؟

اینکه کش بدن سریال رو میگن آب بستن ولی اینکه دارن سریع تر تمومش میکنن کجاش اب بندی میشه ؟ کتاب قضیه ش فرق میکنه تخیلات نویسنده با قلم روی کاغذ میاد و شما با خوندنش میری به دنیای نویسنده و تخیل میکنی ساختن فیلم و سریال تفاوت داره باید زمان بندی و بودجه و بازیگرا و ... رو بتونی مدیریت کنی برای نبرد های بزرگی که این سریال داشته این همه وقت گذاشتن مگه به همین سادگی هست ؟

چون به یه گرگ نپرداختن باید کل سریال بره زیر سوال ؟ شخصا اگه این جزییات رو بخوام دنبال کنم میرم کتاب رو میخونم یکم باید به سازنده های سریال حق داد . نشستیم بیرون گود و میگیم لنگش کن .

توی مدیوم سینما نمیشه همچین نبردی رو با این تایم ساخت ... توی این اپیزود همه کاراکتر ها تایم مناسبی بهشون اختصاص داده شد .

نقل قول نوشته اصلی توسط Tha Real Nigga نمایش پست ها
    این قسمت رو دیدم و قسمت خوبی بود و لذت بردم در مورد کیفیت تصویر چیزی نمیگم همه حرف ها رو دوستان زدن

کسانی که از روند سریع این قسمت شاکی هستن دیگه خیلی فانتزی دوست دارن, درسته سریال فانتزیه ولی نه در این حد که دیگه مردگان ارایش نظامی بگیرن و با برنامه حمله کنن, مرده هیچ ترسی نداره و ففط حمله میکنه, شما هم خیلی نایت کینگ رو دست بالا گرفته بودین, انسان ها دو تا اژدها, یه راهب سرخ, یه No One داشتن, حرکت اریا هم منطقی بود بعد از این همه تمرین و تلاش یعنی نمیتونه خودشو از چند تا وایت واکر و آدر مخفی کنه؟ آدر ها که کلاغ سه چشم نیستن از همه چیز خبر داشته باشن اونا صرفا یه سری موجود تخیلی و جادویی هستن که قدرت زنده کردن مردگان رو دارن و با هر چیزی کشته نمیشن
    درود بر تو ... کلا بعضی ها یه فراستی درون دارن ... .

11. 11 کاربرِ زیر از r-stark بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,642
    از این کاربر 953 بار در 76 پست سپاس گزاری شده

واقعا یکی از بهترین اپیزودای سریال و یکی از بهترین اپیزودایی بود که تا حالا دیده بودم . موسیقی فوق العاده رامین جوادی و صد البته کاگردانی میگل ساپوچنیک که ازش انتظار کمتریم نمیرفت و بنظرمن از بهترین اپیزودای جنگ محوری بود که تا حالا کارگردانی کرده بود . با اینکه هیچوقت دلیل این کارای شاه شب مشخص نشد و اگر توضیح میدادن قطعا خط داستانیشون جذابتر میشد ولی با این حال نمیشه منکر کیفیت بالای این قسمت شد .
    آزور اهای بودن آریا هم چیزی بود که تا حالا پیشبینی ای دربارش نخونده بودم و بسیار سورپرایز کننده بود . و البته نکته جالب ماجرا اینجاست آریا با همون خنجری شاه شبو میکشه که توی فصل اول لیتل فینگر به همراه یه قاتل برای کشتن برن فرستاده بود که در نهایت باعث دستگیری تیریون به دست کتلین استارک و نبرد ند استارک و جیمی تو کینگزلندینگ شد و کلا یکی از عوامل شروع اتفاقات اصلی سریال شد .
    امتیاز هم بدون شک ۱۰
    پ.ن : یکی از بهترین صحنه های این قسمت نیشخند نایت کینگ بود

13. 6 کاربرِ زیر از Sherlockian بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    153
    از این کاربر 1,775 بار در 245 پست سپاس گزاری شده

توی چتباکس نمیشه بحث کرد بخاطر اسپویلر! اینجا یه سری حرفا رو میزنم که چرا داستان بیراهه رفته!

نایت کینگ داخل کتاب وجود نداره و یه کارکتر داخل سریال هست فقط! شما میای یه شخصیت منفی میسازی یه تاج میزاری روی سرش و چهار فصل بهش ابهت میدی که اینجوری کشته بشه؟ نایت کینگ چه تاثیری توی کل سریال داشت؟ یه اژدهای دنریس رو کشت که من اگه یه کارکتر باشم، پلوت آرمور دنریس رو به 10 تا اژدها ترجیح میدم! نایت کینگ صرفن شخصیت های فرعی سریال رو حذف کرد! یادمه یه شبکه دیگه به توافق رسیده بود گات رو بسازه ولی وایت واکرا حذف بشن، حالا که فکرشو میکنم هیچ تفاوتی هم ایجاد نمیشد! وایت واکرا هیچ هیچ هیچ کاری نکردن! برخلاف فصل 5 که نشون داده شد چقدر جنگجو های ماهر و قدرتمندی هستن! نایت کینگ که بازیگرش یه فرد خبره (دبل آرتور دین فصل 6) در هنر های رزمی هست، هیچ مبارزه ای نداشت! از فصل 5 رویارویی جان اسنو و نایت کینگ یه جورایی تو ذهنمون جا میفته! ولی در نهایت یه کارکتر تقریبن بی ربط میاد و کار رو تموم میکنه اونم چقدر آسون! توجیه سازنده ها اینه که مقابله جان و نایت کینگ خیلی قابل پیشبینی بود! خدای نور چی شد کی بود؟ اینا توضیح داده میشه؟ هدف نایت کینگ همین بود؟ هرکی بتونه بکشه؟ چقدر سطحی و مسخره! به نظرم انتظارات از سریال خیلی بالا رفته بود ولی این چیزی که من دیدم از عادی کمتر بود!

نایت کینگ با عظمت توسط دختر کوچولو کشته شد! اکس دی

15. 11 کاربرِ زیر از codec_pack بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    637
    از این کاربر 725 بار در 103 پست سپاس گزاری شده

دقیقه 1:15:34 نسیمی باعث میشه موی یکی از وایت واکر ها تکون بخوره که نشون دهنده عبور همون شخصی رو داره که نیمی از سریال در حال آموزش بوده که تبدیل به بی چهره بشه .

اینم باید در نظر گرفت که همون استادش وقتی تازه با اریا اشنا شده بود چند اسم از اریا گرفت و خیلی عجیب کشتشون ( جزییات بیشتر حتما توی کتاب هست در مورد توانایی این فرقه ) .

کارگردان و ... تصمیم شون این بود به این نحو این صحنه رو درست کنن حتما دلیلی داشتن اگه کسی کتاب رو خونده توضیح بده که توانایی اریا چقدر بوده ایا نمی تونسته خودش رو برسونه به نایت کینگ ... .

خدای نور یا اتش این همه طی سریال کلیگن رو تا اینجا کشوند و اون انجمن برادری رو زنده کرد جان رو زنده کرد و ... بار ها توی سریال گفته شد به کاراکتر ها تو به دلایلی این جا هستی ( مثل حضور تیون که برن بهش گفت ) الان برن سر جایی که باید باشه بود ، شد کار عبث و بیهوده ؟! عده ای میگن دلیل حضور برن چی بوده از اول ... مارتین شاید میخواست بگه ما مثل مهره هستیم یکی دیگه این مهره ها رو زنده میکنه و یا جا ب جا ...

جرج.آر.آر.مارتین هم نظارت داشته خودش (اونا راضی ما ناراضی ) هم گفته پایان بندی سریال رو تغییر نمیده حتی اگه بعضی ها حدس درست زده باشن که چیه اتفاقی می افته توی کتابش هم مثل سریال تموم میکنه .

موزیک فوق العاده بود

17. 8 کاربرِ زیر از r-stark بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    37
    از این کاربر 138 بار در 17 پست سپاس گزاری شده

اون شوالیه های نایت کینگ هم کلا نقش سیب زمینی داشتن و فقط ژست گرفتن بلد بودن رسما هیییییییییییییچ غلطی نکردن!
    آریا هم از آسمون نازل شد یهو؟ با اون همه محافظ کنار نایت کینگ؟
    -
    بهترین صحنه ها صحنه هایی بود که میساندی توش بود، هجوم ارتش دوتراکی به سمت وایت واکر ها که همه میدونم کل وستروس از دوتراکی ها میترسن! وقتی دیدم در عرض 1 دقیقه آتیش شمشیر همشون خاموش شد گفتم الفاتحه
    صحنه زنده کردن دوباره همه مرده ها توسط نایت کینگ هم خیلی خوب بود دیگه اونجا گفتم تمومه الان همه میمیرن ... صحنه ای که وایت ها خودشونو رو اتیش انداختن تا پل درست کنن بقیه رد شن خیلی خوب بود ...
    دیگه کلا همه ارتشا نابود شدن رسما فک کنم یه 50 نفری مونده باشن که نصفشون شل مغز های توی مقبره بودن که قطعا کاربرد نظامی واسه حمله به سرسی ندارن ...
    امکان پیروزی سرسی اگه اتفاق خاصی رخ نده میشه گفت قطعیه! مگه اینکه اژدها ها بتونن کاری بکنن!
    -
    واسه تاریکی ، از تو تنظیمات پلیرتون بذارید رو h/w . روشنایی صفحه خیلی بهتر میشه نسبت به s/w !

19. 5 کاربرِ زیر از No1 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6
    از این کاربر 1 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

این اپیزود عالی بود من یه نسخه دو و دو دهم گیگ رو دیدم که این مشکلی که دوستان راجع به تاریک بودن میگفتن که دیده نمیشه رو نداشت
    راجع به سکانس آریا و نایت کینگ هم این رو بگم که آریا اصلا از وسط ارتش و وایت واکرا رد نشد از قبل خودش رو به گادز وود رسونده بود و منتظر لحظه مناسب
    دوستان با توجه به اینکه همه میگفتن جان اسنو آزور آهای هست منتظر بودن جان اسنو تو یه دوئل نایت کینگ رو بکشه ولی چون این اتفاق نیفتاده دلیل نمیشه بگیم آب بندی شده بود و فلان
    به شخصه سریال منو سورپرایز کرد

21. کاربر زیر از nima_4774 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

صفحه 4 از 19 اولیناولین ... 2345614 ... آخرینآخرین