برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 269 از 274 اولیناولین ... 69169219244259267268269270271 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,681 تا 2,690 از مجموع 2737
    سپاس
    87
    از این کاربر 294 بار در 49 پست سپاس گزاری شده

تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

خب همونطور که از اسم تاپیک معلومه اینجا هرکی هر مشکلی که در مورد کامپیوتر واینترنت داره مطرح کنه تا کسانی که راه حلشو میدونن کمک کنن

قانون تاپیک: لطفا از بحث پیرامون موضوعات غیر مرتبط,درخواست و قرار دادن لینک فیلم,سریال و ف/ی/ل/ت/ر شکن در تاپیک خود داری بفرمایید.

2. 155 کاربرِ زیر از Nikki69 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

نقل قول نوشته اصلی توسط ARCTIC نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    این تنظیمات را اعمال کنید و ببنینید باز هم مشکل پابرجاست یا نه ...
    Options > Proxy / Socks > Use system settings
    مطابق تصویر زیر:
    ای ول
    درست شد.
    یعنی الان چند ساله دردش این بود؟؟؟ پیرم کرده بود تا به امروز دستت درد نکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mia_3D نمایش پست ها
    سلام. من همین دیروز واسه دانلود بعضی فایل‌ها این مشکل برام به‌وجود اومده بود. فکر کنم واسه آپدیت ویندوز تو فایروال یه تغییراتی به‌وجود اومده بود. به‌هرحال؛ همونطور که اروره می‌گه مشکل فایرواله که اجازه نمی‌ده. رفتم تو windows security و واسه آی‌دی‌ام exception قائل شدم
    مشاهده محتوا اسپویلر
    ، سیستمو ری‌استارت کردم و از ارور خبری نبود. تو هم این‌کارو بکن امیدوارم واسه‌ت درست شه...البته من آنتی‌ویروس دیگه‌ای ندارم تو اگه آنتی‌ویروس دیگه‌ای تو سیستمت داری باید علاوه بر فایروال ویندوز داخل خود آنتی‌ویروس هم firewall exception یا همچین چیزی رو پیدا کنی و فایل IDMan.exe رو انتخاب کنی و بهش اجازه بدی همیشه فایروال رو رد کنه.
    ممنون که راهنمایی کردی

نقل قول نوشته اصلی توسط K1_Fa نمایش پست ها
    بزرگوار اگه از قندشکنی استفاده میکنی که کل سیستم رو تونل نمیکنه این مشکل خیلی اتفاق طبیعیه!! هیچ ربطی به آی اس پی و کرک و اینا هم نداره ... منظورم از تونل کل سیستم یعنی هر اتفاقی که بیفته تو سیستمت از کدگذاری و لایه امنیتی قندشکن رد شدنه ... ولی اگه از قندشکنی استفاده میکنی مثل افزونه های کروم یا س.ا.ی.ف.و.ن ، اینها کل سیستمت رو تونل نمیکنن ، واسه حل مشکل بازم چند تا راه هست، یا ی قندشکن خوب بهت معرفی کنیم، یا تو همون قسمتی که برادرمون آقای Arctic گفت از use system .. استفاده میکنی یا اینکه گزینه ی آخر منوآل قندشکن ست می کنی ..
    درضمن اگه نیاز به قندشکن خوب داشتی که این مشکلات برات پیش نیاد میتونی به تلگرامم پیام بدی (زیر عکس پروفایلم آیدیم هست)
    قربونت داداش حل شد

.

4. 7 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,974
    از این کاربر 49,488 بار در 2,820 پست سپاس گزاری شده

سلام
    آقا ما امروز صبح بیدار شدیم و با این صحنه روبرو شدیم:

دوباره هم فایر***س رو نصب کردم ولی موتور جستجوی گوگل رو نمیاره، چه کنیم؟

پس از پایان:
    فایر***س را رفرش میکنیم و مشکلاتمون حل میشه، البته افزونه هامون حذف میشن لاکن بوکمارک ها و پسوردها باقی میمونن. از افزونه ها بکاپ بگیرید.

#boobs_forever

6. 4 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972

دوستان یه پوشه دارم که توش بالای 10 هزارتا ویدئو هست ولی کلمات عنوان هر فایل بجای Spise با underline و یا dash از هم جدا شدن و این باعث میشه که موقع Search کردن یک کلمه این فایل ها تو نتیجه نشان داده نمیشن!

آیا نرم افزاری وجود داره که بشه باهاش همه Underline های درون اسامی فایلها رو حذف کرد؟

.

8. 6 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    280
    از این کاربر 289 بار در 30 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    دوستان یه پوشه دارم که توش بالای 10 هزارتا ویدئو هست ولی کلمات عنوان هر فایل بجای Spise با underline و یا dash از هم جدا شدن و این باعث میشه که موقع Search کردن یک کلمه این فایل ها تو نتیجه نشان داده نمیشن!

آیا نرم افزاری وجود داره که بشه باهاش همه Underline های درون اسامی فایلها رو حذف کرد؟
    فکر میکنم با PowerToys بتونی
    چک کن
    "I'd consider myself a realist, but in philosophical terms, I'm what's called a pessimist"
    Rust Cohle

10. 8 کاربرِ زیر از Elli47 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972

نقل قول نوشته اصلی توسط Elli47 نمایش پست ها
    فکر میکنم با PowerToys بتونی
    چک کن
    ممنون.
    یه نرم افزار عالی پیدا کردم Easy File Renamer
    طرز کارش هم خیلی ساده و سریعه. تماشا در یوتیوب

.

12. 9 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972

دوستان این POT player برا شما هم این ارور رو میده ؟
    عکس
    حتی بعد Unistal کردنش با نرم افزار Unistaler وقتی میخوام دوباره نصبش کنم همین ارور رو میده و حتی Ignore هم کردم بعد نصب باز هم این خطا رو میده .
    حتی رفتم گشتم دنبال فایل (potplayer.dll )ولی چیزی پیدا نکردم و اونی هم که پیدا کردم وقتی کپی کرم تو پوشه نصب نرم افزار بازهم درست نشد.
    کسی با این مشکل تا به حال مواجه شده ؟؟ تو این مواقع چیکار میکنید؟
    قبلا یکی دوباری اینطوری شده بود با حذف و نصب دوبارش درست میشد الن دیگه نمیشه.
    از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه ؟
    یا حداقل یه نرم افزار مشابه معرفی کنید ، لطفاً
    یکی از ویژگی عالی POT player این بود که با pause کردن ویدئو میتونستی رو کلمه یا قسمتی از زیرنویس کلیک کنی و لینک بشی به گوگل ترانسلیت و ترجمه اش کنی.
    دوستان آیا اطلاع دارید که این ویژگی در KM player هم وجود داره ؟؟ یا نرم افزار مشابهی با این ویژگی هست ؟

.

14. 5 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

a little slow , a little late
    سپاس
    128
    از این کاربر 527 بار در 57 پست سپاس گزاری شده

عکس
    حتی بعد Unistal کردنش با نرم افزار Unistaler وقتی میخوام دوباره نصبش کنم همین ارور رو میده و حتی Ignore هم کردم بعد نصب باز هم این خطا رو میده .
    حتی رفتم گشتم دنبال فایل (potplayer.dll )ولی چیزی پیدا نکردم و اونی هم که پیدا کردم وقتی کپی کرم تو پوشه نصب نرم افزار بازهم درست نشد.
    یکی از ویژگی عالی POT player این بود که با pause کردن ویدئو میتونستی رو کلمه یا قسمتی از زیرنویس کلیک کنی و لینک بشی به گوگل ترانسلیت و ترجمه اش کنی.
    دوستان آیا اطلاع دارید که این ویژگی در KM player هم وجود داره ؟؟ یا نرم افزار مشابهی با این ویژگی هست ؟
    سلام.media player classic هم خوبه ولی خب pot player قطعا با اختلاف بهترین پلیر پخش هست!

به شخصه خیلی وقته ازش استفاده می کنم روی نسخه های مختلف ویندوز از xp گرفته تا 10،هیچ موقع با همچین چیزی برخورد نداشتم! ولی خب همونطور که معلومه با خراب شدن و یا حذف شدن یکی از فایل ها این مشکل پیش میاد.
    به نظرم کاملا برنامه رو یک بار حذف کنید بعدشم از سایت خود سازنده آخرین نسخه مناسب ویندوزتون رو دانلود کنید و در آخر هم برنامه رو به فایروال سیستم اضافه کنید.

𝑻𝒐 𝒊𝒏𝒇𝒊𝒏𝒊𝒕𝒚 𝒂𝒏𝒅 𝒃𝒆𝒚𝒐𝒏𝒅

16. 3 کاربرِ زیر از Avon Barksdale بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    109
    از این کاربر 918 بار در 104 پست سپاس گزاری شده

عکس
    همینو سرچ کنی تو گوگل چن تا راهکار زدن براش
    potplayer.dll is modified or hacked error
    مثل یکی زده

دو راه وجود داره راه اول با استفاده از نرم افزار DLL files fixer فایل دی ال ال مورد نظر و گم شده از داخل پوشه ی نصب پات پلیر را دانلود و در پوشه ی نرم افزار قرار دهید. راه دوم از تنظیمات پات پلیر یک فایل پشتیبان تهیه کنید که به این صورت میباشد : در قسمت preferences با زدن دکمه ی export current presets از کل تنظیمات در قالب یک فایل ریجستری بک اپ میگیرید و سپس با ریوو انینستالر پات پلیر را بطور کامل حذف میکنید و بعد از ریستارت سیستم مجددا بعد از اتصال به اینترنت پات پلیر را نصب کنید.

18. 4 کاربرِ زیر از giumartan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972

نقل قول نوشته اصلی توسط Avon Barksdale نمایش پست ها
    سلام.media player classic هم خوبه ولی خب pot player قطعا با اختلاف بهترین پلیر پخش هست!

به شخصه خیلی وقته ازش استفاده می کنم روی نسخه های مختلف ویندوز از xp گرفته تا 10،هیچ موقع با همچین چیزی برخورد نداشتم! ولی خب همونطور که معلومه با خراب شدن و یا حذف شدن یکی از فایل ها این مشکل پیش میاد.
    به نظرم کاملا برنامه رو یک بار حذف کنید بعدشم از سایت خود سازنده آخرین نسخه مناسب ویندوزتون رو دانلود کنید و در آخر هم برنامه رو به فایروال سیستم اضافه کنید.

درسته وقتی یه فایل میپره دیگه درست بشو نیست. آخه جالبش اینه که کلا از سیستم حذفش هم کردم و دوباره نصبش کردم ولی باز هم همون ارور رو موقع نصب و بعد نصب میداد ، اینش اعصاب خورد کن بودچون از فایل سایتهای قبلی دانلود میکردم و نصب میکردم که قبلا مشکلی نداشت ولی الان دو سه روز بود اینطوری ادا میداد.که 2014 اش رو نصب کردم درست شد.
    باید حتما برنامه رو تو لیست فایروال قرار بدم.ممنون به خاطر راهنمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط giumartan نمایش پست ها
    همینو سرچ کنی تو گوگل چن تا راهکار زدن براش
    potplayer.dll is modified or hacked error
    مثل یکی زده

دو راه وجود داره راه اول با استفاده از نرم افزار DLL files fixer فایل دی ال ال مورد نظر و گم شده از داخل پوشه ی نصب پات پلیر را دانلود و در پوشه ی نرم افزار قرار دهید. راه دوم از تنظیمات پات پلیر یک فایل پشتیبان تهیه کنید که به این صورت میباشد : در قسمت preferences با زدن دکمه ی export current presets از کل تنظیمات در قالب یک فایل ریجستری بک اپ میگیرید و سپس با ریوو انینستالر پات پلیر را بطور کامل حذف میکنید و بعد از ریستارت سیستم مجددا بعد از اتصال به اینترنت پات پلیر را نصب کنید.

اتفاقا هیمن کارو کردم و حتی دو سه تا فایل با این نام گیر اوردم و تو پوشه نصب برنامه ریپلیس کردمش ولی درست نشد.
    DLL files fixer رو نصب کردم ولی نتونستم ازش استفاده کنم.
    دست اخر از یکی از دوستام نسخه (2014 کینگ پرند)اش رو نصب کردم و تا الان که مشکلی نداشته و اون ارور رو هم نمیده ولی به قول شما بهتره ازش یه بک اپ بگیرم تا حداقل پیشگیری کنم از تکرار ش . ظاهرش یه کم قدیمی شده ولی باز کار راه میندازه. ولی نسب به نسخه های بروزش خیلی سریع تر باز میشه. تو ورژن اخرش وقتی فایلی رو باز میکردم یکی و ثانیه اولش مکث داشت ولی این نسخه 2014 درجا پخش میکنه.
    ممنون به خاطر راهنمایی

.

20. 4 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,148
    از این کاربر 43 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

عکس
    برنامه رو یه بار از طریق Run as administrator اجرا کنید ممکنه کار کنه.

22. 4 کاربرِ زیر از SKYPERSiA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 269 از 274 اولیناولین ... 69169219244259267268269270271 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع