برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 95 از 117 اولیناولین ... 4570859394959697105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,463 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,ماج,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

سپاس
    355
    از این کاربر 1,963 بار در 195 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط The Vaiper نمایش پست ها
    ممنون! اره درست گفته الان تو رفتم تو سایت تک انیمه دیدم ؛ فصل دومش خودش 2 فصله سال 2014 ساختن
    بعدش یه انیمه سینمایی به اسم Mushishi Zoku Shou: Suzu no Shizuku 2015 فکر کنم اسم انگلیسی اش بشه همون Next Passage
    چند تا انیمه هستند که موضوعشون برخورد انسانها و یوکای هاست و علی رغم ریتم مونوتون و بدون هیجان بالا و بدون اکشن و عموما اپیزودیک بودن ، بسیار قابل توجه ساخته شدن و کسی بعد دیدن اونها پشیمون نشده هر کدوم هم از یک زاویه به موضوع پرداختند ، من خودم خیلی از دیدنشون لذت بردم به طوری که گاه مجبور شدم پشت هم ببینم تا تموم شن ، همونطور که نمرات بالا mal اونها معلومه با استقبال عمومی هم مواجه بودن :
    Mushishi 8.80
    natsume 8.73
    که 6 فصلش اومده تا حالا و هر فصل هم بهتر میشه و هنوز ongoing هست. خوبی دیگه اش اینه که گرافیک ش برخلاف موشی شی مدرنتره ، تم شادتری داره و اهنگسازی بسیار فوق العاده ای داره
    ولی در کل علی رغم تفاوت داستانی ، خیلی محتواشون شبیهه
    Kamisama hajimemashita 8.53
    این تم عاشقانه و ساده تری از دو انیمه قبلی داره و رنج سنی مخاطبش پایینتره و دو سیزن و یک اندینگ براش ساختن
    Fukigen na mononokean 7.55
    نسبت به اثرات بالا ضعیفتره

4. 12 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355

احتمالا اکثرتون فیلم سینمایی معروف requirom for dream رو دیدین و لذت بردین
    میدونستین خیلی از شاتهای این اثر به گفته کارگردانش ، الهام گرفته از یک انیمه سینماییه؟
    Perfect blue 1998
    قبل اینکه این سینمایی یک ساعته و 20 دقیقه ای رو ببینم ، انتظار داشتم با توجه به شنیده ها با یک شاهکار مواجه شم
    ولی وقتی شروع شد ، بعد از پونزده دقیقه ، فهمیدم انتظاراتم پایین هم بوده ، و یک شاهکار مطلقه ! که در آخر فیلم هم به یقین بهم ثابت شد که (( آبی کامل )) نه فقط یک انیمه کامل بلکه یک شاهکار کامل هم هست ! میشه گفت کارگردان از دقیقه 50 تا اخر فیلم ادرنالین خالص به بیننده تزریق می کنه .
    علاوه بر فیلمنامه قوی و پیچیده ای که این اثر داره ، شروع و قطع هر سکانس اش به طرز عجیبی خارق العادست که نمونه اش رو کمتر جایی میشه دید ، همچنین نکات ریزی داره که قطعا با یکبار دیدن از دستتون درمیره و نیازه که بعد تموم کردن برگردید و از اول فیلم رو ببینید . اون موقع می فهمید چه اتفاقات جالبی افتاده که در نگاه اول به اونها دقت نکرده بودید....
    همین الان دانلود کنید و ببینید ، مطمئنا پشیمون نمیشید.
    البته بهتره این شاهکار رو اخر شب و تنها ببینید که بیشتر اثر کنه . ضمنا مناسب دیدن با خانواده نیست !
    اگه قبل سکانس اخر تونستید ماهیت اصلی داستانو بفهمید واقعا مغز خوبی دارید... ولی نمیتونید

6. 14 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    89
    از این کاربر 185 بار در 19 پست سپاس گزاری شده

سلام . انیمه Jojo رو باید با چه ترتیبی ببینم ؟

8. 5 کاربرِ زیر از Midnight Coffee بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,600
    از این کاربر 5,430 بار در 512 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Goli_08 نمایش پست ها
    دراپش کن وقتت رو حروم نکن

10. 10 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    89

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    دراپش کن وقتت رو حروم نکن

چرا ؟ آخه امتیازش توی سایتا بالاس

12. 8 کاربرِ زیر از Midnight Coffee بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,600
    از این کاربر 5,430 بار در 512 پست سپاس گزاری شده

با امتیازش چی کار داری حالا؟

درسته امتیاز یه پارامتر برای انتخاب انیمه و سریال هست ولی نمیتونی همیشه بهش اعتماد کنی علی الخصوص تو دنیای انیمه، من یه فصلش رو دیدم، آشغال برای یه ثانیه اش بود

حالا میخوای یه تستی بزن، تو این لینک ترتیبش رو نوشته

14. 12 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355

اینجا یک نکته هست ، یه وقتایی یک انیمه خاص نمرش بالا میره چون که مخاطباش محدودن ، و همون مخاطبهای محدود نمره ی بالاشون رو میدن و بقیه که نمیبینن قاعدتا نمیرن یک بدن! شما وقتی تعداد ارایی که باعث این نمره شده رو ببینی ، میبینی نسبت به نمره ، تعداد ارا خیلی کمه و درحد 100 هزارتاست ، درحالی که انیمه های اون رنج نمره ، معمولا 500 هزار و حتی میلیونی رای دارن
    البته این دلیل بر بد بودن اون انیمه نیست ، در اون صورت نمرش خیلی کم میشد ، بلکه سلیقه های کمتری رو پوشش داده و عام پسند نیست ، کافیه گرافیکش و فضاش رو ببینید و دلیلش رو بفهمید ، بیشتر حالت انیمیشن داره تا انیمه
    مثال دیگه این مدل انیمه های نمره بالا اما مخاطب کم گینتاما و سری مونوگاتاری ه ، کسایی که جذبشون میشن به عنوان شاهکار ازشون یاد میکنن ، اما درصد تماشاشون پایینه ، حالا برای گینتاما شاید علتش تعداد زیاد قسمتاش باشه ، و برای مونوگاتاری گرافیک منحصر به فردش
    من خودم از گینتاما و مونوگاتاری به عنوان شاهکار یاد میکنم اما جوجو رو بعد 2 بار تلاش ناموفق جهت دیدن دراپ کردم ، با این حال شما ممکنه خوشتون بیاد که همون بحث سلیقست..
    همیشه به انیمه های بلند حداقل یک نیم فصل مهلت بدید ( 12 قسمت ) ، معمولا خیلیاشون دیرجذب ان ، اما اگه جذبشون شدید ، بدجوری میچسبن

16. 12 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It's easy to be a saint in paradise
    سپاس
    12,619
    از این کاربر 2,133 بار در 190 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    با امتیازش چی کار داری حالا؟

درسته امتیاز یه پارامتر برای انتخاب انیمه و سریال هست ولی نمیتونی همیشه بهش اعتماد کنی علی الخصوص تو دنیای انیمه، من یه فصلش رو دیدم، آشغال برای یه ثانیه اش بود

حالا میخوای یه تستی بزن، تو این لینک ترتیبش رو نوشته
    از چیه انیمه خوشت نیومد خیلی باحاله که تنها انیمه ای که هفتگی با وان پیس نگاه میکنم همین جوجو
    مشکل انیمه اش همین فصل 1 که خیلی پر دیالوگ اکشن انیمه هم کمه بعد توی نسخه معمولی هم خون نشون نمیده باید بلوری دانلود کنی. من خودم بار اول چند قسمت دیده بودم دراپ کردم. فصل 2 انیمه کلا عوض میشه انگار داری یه انیمه دیگه نگاه میکنی از اول تا اخرش هم اکشنه من به هرکی انیمه از فصل 2 دادم دراپ نکرد.نفش منفی هر فصل هم خیلی ردیف به خصوص این فصل خیلی باگه طرف خلاصه یه قسمت از فصل 2 نگاه کن بیین همچنان بدت میاد یا نه:

18. 15 کاربرِ زیر از white_beard بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,648 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

سلام به عنوان یه هوادار انیمه های JoJo باید بگم که به هیچ عنوان دراپ نکن و حداقل پارت اول رو به یه زور و زحمتی ببین چون طراحی ها خیلی خاصه و به سختتی به دل میشینه مثلا خود من اوایل دوست نداشتم و همچنین پارت اول خیلی سریع میگذره و میشه گفت سریع میخوان تمومش کنن و به نسبت پارت های بعدی خیلی ضعیفه ولی کاملا مهم هست و باید ببینی، پارت دوم به بعد انیمه عالی میشه مخصوصا جوجو بعدی خیلی فان هست و صداپیشه محشری داره(صدا پیشه گینتوکی از انیمه گینتاما )

اینم ترتیب تماشا

JoJo's Bizarre Adventure 2012 که پارت اول و دوم مانگا رو پوشش میده و قسمت های 1 تا 9 میشه پارت اول(Phantom Blood) و قسمت های 10 تا 26 میشه پارت دوم (Battle Tendency)

JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders 2014 که نصف پارت سوم رو پوشش میده

Stardust Crusaders: Battle in Egypt (2015) که نیمه پایانی پارت سوم رو پوشش میده

JoJo's Bizarre Adventure: Diamond Is Unbreakable پارت چهارم رو پوشش میده

JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind پارت پنجم رو پوشش میده

20. 15 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    89

از همگی ممنون بابت توضیحاتشون

22. 7 کاربرِ زیر از Midnight Coffee بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 95 از 117 اولیناولین ... 4570859394959697105 ... آخرینآخرین