برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 22
    شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,717
    از این کاربر 19,984 بار در 1,359 پست سپاس گزاری شده

From | بحث و تبادل نظر کلی

در این تاپیک می‌توانید پیرامون مجموعه FROM که از بیست فوریه 2022 از اپیکس (MgM) منتشر شده است بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

2. 19 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18
    از این کاربر 216 بار در 34 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : From | بحث و تبادل نظر کلی

خوب فصل اول با یه خانواده شروع شد ، فصل دو با یه اتوبوس‌، خدا رحم کنه فصل سه یا با تریلی سروع میشه یا کانتینری ادم میارن توش .
    توی این سریال 4 نفر درحال تر زدن هستن که جان گریفین سهمش بیشتر از همه است . به احتمال زیاد این یارو خودشم نمیدونه جریان
    این سریال چیه ، دیگه برسه به بیننده .
    خدایا چقدر دشمن داری, دوستات هم که ماییم , یه مشت علیل بدبخت که در حقشون دشمنی کردی!!!!!!

4. 11 کاربرِ زیر از hamoon1345 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,136
    از این کاربر 1,704 بار در 209 پست سپاس گزاری شده

بسیار پایان خوبی داشت .. قبلا فانوس رو در رفتن بوید به جنگل دیده بودیم در فصل اول ولی خب همین که سریع قضیه اش رو تموم کردن خودش جای شکر داره و پایان بندیش هم که عالی بود و همین که فصل سه قاعدتا در دو فضای مختلف خواهد بود و نحوه ارتباط این ها و ... قطعا جذاب تر و متنوع ترش می کنه .. خلاصه که بسی لذت بردم به عنوان سرگرمی و بدون درگیر کردن خودم با نقص ها .. هر هفته منتظرش بودم بیاد و قطعا جاش برام خالی خواهد بود. با سریال البته silo مقایسه اش نمی کنم چون ژانر وحشت هم from داشت ولی خب خیلی با silo با گذشت 5 قسمت که ازش دیدم ارتباط برقرار نکردم. در کل یه اثر شبه استیفن کینگی بود که رازهاش همچنان پا برجاست و خیلی می تونه پرداخت بهتری بهشون بشه و نمره کلی من با لحاظ ضعف هاش و قوتش به این فصل 7 هست ولی از لحاظ سرگرمی فقط بهش 8 میدم و بی صبرانه منتظر فصل بعدم.
    سینه ام دکان عطاریست ... دردت چیست ؟

6. 11 کاربرِ زیر از afshin2014 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    314
    از این کاربر 1,132 بار در 145 پست سپاس گزاری شده

هر کی این سریال و ندیده بهش پیشنهاد میکنم فقط قسمت اول فصل یک و قسمت آخر فصل پایانی (فصل دوم تا اینجای کار) و ببینه بهش قول میدم هیچ چیزی و از دست نده

8. 8 کاربرِ زیر از erfan2086 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,136

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2086 نمایش پست ها
    هر کی این سریال و ندیده بهش پیشنهاد میکنم فقط قسمت اول فصل یک و قسمت آخر فصل پایانی (فصل دوم تا اینجای کار) و ببینه بهش قول میدم هیچ چیزی و از دست نده
    نظر شما محترم هست ولی قطعا شخصی که این طوری ببینه خیلی جزئیات رو از دست میده و راز های کوچیک و بزرگ که بهم مرتبط هم هستند از دست میده .. ارتباط با شخصیت ها نخواهد گرفت و چیز خاصی دستگیرش نمیشه .. می دونم خواستید طعنه ای به بیهودگی سریال بزنید و مطالب زائدش ولی بیاید به جنبه سرگرمی به این اثر نگاه کنیم و خودمون رو با دنیای نویسنده همراه کنیم.

10. 9 کاربرِ زیر از afshin2014 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    314
    از این کاربر 1,132 بار در 145 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin2014 نمایش پست ها
    نظر شما محترم هست ولی قطعا شخصی که این طوری ببینه خیلی جزئیات رو از دست میده و راز های کوچیک و بزرگ که بهم مرتبط هم هستند از دست میده .. ارتباط با شخصیت ها نخواهد گرفت و چیز خاصی دستگیرش نمیشه .. می دونم خواستید طعنه ای به بیهودگی سریال بزنید و مطالب زائدش ولی بیاید به جنبه سرگرمی به این اثر نگاه کنیم و خودمون رو با دنیای نویسنده همراه کنیم.
    این بر میگرده به سطح انتظارات بیننده چون بخاطر اصابت کف گیر نویسندگان به ته دیگ بالای نود درصد آثار تلویزیونی و سینمایی تکراری و کلیشه ای و خزعبل شدن مثلا در همین سریال شما حتی یک سکانس که هیچ حتی یک پلان نمیتونید پیدا کنید که قبلا در سایر آثار این ژانر مثل لاست و لفت اورز و د میسینگ و.. اجرا نشده باشه و عملا کارگردان فقط داره وقت تلف میکنه و اگر بخواهیم خط داستانی و تعریف کنیم در همون دوقسمتی که من گفتم اتفاق میفته و بقیش یک مشت کلیشه شامل رابطه یک پسر و دختر و یک خانواده و یک پدر تنها و.. هست منطق داستانی هم که پیشکش اصلا بهش نمی پردازم این سبک سریال ها به دلیل اینکه با موهومات کلیشه ای پیش میرن و فاقد خط داستانی هستند قابلیت تمدید تا فصل هزارم را هم دارن مثل سوپرنچرال و ارو و امثالهم حالا شما بیا بگو مثلا اگر همه هزار قسمت سوپر نچرال و فریم به فریم نبینی به شخصیت پردازی ها و رازهای سریال پی نخواهی برد در صورتی که انقدر این موهومات و آب میبندن که اگر به دقت هم ببینی هیچ جیزی دستگیرت نمیشه
    و اینکه ما هر چیزی را سرگرم کننده بدونیم این تنزل انتظارات بیننده هست و همین میشه که الان سالهاست از سریال های قوی همین هفت هشت ده سال پیش خبری نیست و فقط همین خزعبلات ساخته میشه چون مارکت طبق سلیقه مخاطب پیش میره

12. 12 کاربرِ زیر از erfan2086 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,520
    از این کاربر 6,609 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

این بر میگرده به سطح انتظارات بیننده چون بخاطر اصابت کف گیر نویسندگان به ته دیگ بالای نود درصد آثار تلویزیونی و سینمایی تکراری و کلیشه ای و خزعبل شدن مثلا در همین سریال شما حتی یک سکانس که هیچ حتی یک پلان نمیتونید پیدا کنید که قبلا در سایر آثار این ژانر مثل لاست و لفت اورز و د میسینگ و.. اجرا نشده باشه و عملا کارگردان فقط داره وقت تلف میکنه و اگر بخواهیم خط داستانی و تعریف کنیم در همون دوقسمتی که من گفتم اتفاق میفته و بقیش یک مشت کلیشه شامل رابطه یک پسر و دختر و یک خانواده و یک پدر تنها و.. هست منطق داستانی هم که پیشکش اصلا بهش نمی پردازم این سبک سریال ها به دلیل اینکه با موهومات کلیشه ای پیش میرن و فاقد خط داستانی هستند قابلیت تمدید تا فصل هزارم را هم دارن مثل سوپرنچرال و ارو و امثالهم حالا شما بیا بگو مثلا اگر همه هزار قسمت سوپر نچرال و فریم به فریم نبینی به شخصیت پردازی ها و رازهای سریال پی نخواهی برد در صورتی که انقدر این موهومات و آب میبندن که اگر به دقت هم ببینی هیچ جیزی دستگیرت نمیشه
    و اینکه ما هر چیزی را سرگرم کننده بدونیم این تنزل انتظارات بیننده هست و همین میشه که الان سالهاست از سریال های قوی همین هفت هشت ده سال پیش خبری نیست و فقط همین خزعبلات ساخته میشه چون مارکت طبق سلیقه مخاطب پیش میره
    کارای خیلی قوی از نظر شخصیت پردازی یا یونیک بودن، ساخته میشه اما خیلی کم ،
    تعداد خالقین خلاق در صنعت سریال اندک شمار هستن، جی جی ابرامز و لاست یجور پدیده بحساب میان .
    اگر دنبال کارهای قوی با جزئیات میگردین به نظرم سریال dark و سیلو خیلی نزدیک به استاندارد های سریال لاست هست.
    اما باز هم خیلی فاصله دارن .در نهایت جذاب بودن یک سریال 80 % به
    مخاطب ربط داره که چه استانداردی رو دنبال میکنه.
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

14. 11 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,032
    از این کاربر 1,300 بار در 156 پست سپاس گزاری شده

قبلنا می خواستم سریالی رو استارت بزنم اول به کاور نگاه می کردم اگه جذبم می کرد سیخونکی به پایلوت می زدم بعدش که با فروم ها آشنا شدم میرفتم قبلش نظرات رو می خوندم و هر از گاهی به شبکه سازنده هم نیم نگاهی داشتم بماند این قدر حرفه ای دنبال نکردم که نویسنده ها کارگردان و غیره رو هم ملاک قرار بدم...اخیرا وقتی به نظرات تو این فروم یا سایتهای دیگه نگاه می کنم به شدت ضد و نقیض هست نظرات. یکی اثری رو شاهکار و دست نیافتنی می دونه یکی هم تماشاش رو علاج یبوست و بواسیر...یکی شگفتی ها و زیبایی هاش رو میبینه یکی هم ایرادات و نواقص...همونطور که دوستمون تو پست اخیر بهش اشاره ای هم داشت همه چیز بر می گرده به دریچه نگاه مخاطب، شخصیت و نوع نگاه و پردازشش نسبت به موضوعات گوناگون اینکه چه استانداردی رو دنبال می کنه و از یه سریال چی می خواد...به عنوان مثال خودم به هیچ عنوان کمدی از نوع سیتکامش رو دوست ندارم و تماشاش برام مثل شکنجه و عذاب می مونه...خب این بر می گرده به علایق و شخصیت من که نمی تونم با این نوع کمدی هیچ جوره ارتباط بگیرم...نمی تونم بیام بگم سیتکام خزعبل و جفنگی بیش نیست و در عجبم ملت چطور نسبت به ادا و اطوار این آدمای دراز و لیلق قهقهه سر میدن
    در پایان هم بگم بنظرم تا اینجای کار خیلی خوب بوده سریال و دلتنگش میشم...یکی جایی گفته بود یکشنبه ها میان و میرن و دیگه خبری از from نیست

16. 10 کاربرِ زیر از eric بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,136

می دونید چرا این نظر قبلی رو دادم چون آثار خوب و با کیفیت زیاد دیدم البته نه فقط صرفا این سریال های معروفی که همه دیدن و به به و چهچه می کنن سعی می کنم از تمامی سریال های ملل مختلف ببینم و چه بسا سریال های خارج از صنعت آمریکا عالی هم از آب در میاد ولی خب منظورمم این نبود که راضی بشیم به این سطح تا تنزل سریال ها رو شاهد باشیم. بیشتر منظورم این بود که سریال از اول مشخص بود که چه شیوه ای رو پیش میبره و همونطور که گفتم یا اخرش مثل پایان بندی های باز میشه یا با یه سری سوال بی جواب ولی در کل مثلا نمیشه هم انتظار "تویین پیکس" که شاهکار بود رو از این داشت. در جایگاه خودش و از شبکه ای که پخش میشه انتظار تقریبا یه چنین چیزی می رفت و از این رو بنده این سریال مورد علاقه ام بود و بسی لذت بردم ولی باورتون بشه یا نه هنوز دنبال ادامه تویین پیکس هستم چون شنیده بودم قراره ساخته بشه ادامه اش و قطعا اون بیاد با جون و دل میبینم.

18. 9 کاربرِ زیر از afshin2014 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    98
    از این کاربر 597 بار در 91 پست سپاس گزاری شده

سریال خوبی بود تو این بی سریالی نمیشه ایرادی ازش گرفت منتظرم فصل بعدی بیاد زودتر
    اگر با سبک سریال حال کردید میتونید سریال Under the Dome هم ببینید یادش بخیر تو همین مایه ها بود

20. 9 کاربرِ زیر از Astollo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    785
    از این کاربر 1,485 بار در 169 پست سپاس گزاری شده

میشه فراستی تور با بلدوزر از روی سریال رد شد از منطق سریال بگیر تا نچسب بودن بازیگر ها ! و... همین ایراد ها رو میشه برای silo هم داشت ( که هر دو اگه نگیم بهترین ها ، پر مخاطب ترین سریال های حال حاضر هستن ) اما چه کنیم که در حال حاضر مثل یه دوره فوتبالی هستیم که یک نسل طلایی بازنشست شدن و نسل جدید فرسنگ ها با نسل قبل فاصله دارن و خواه نا خواه با قبل قیاس میشن ، چاره ای نیست که دل خوش کنیم به سریال های جدید و سخت نگیریم تا شاید یک پدیده شگفت زده امون کنه یا اینکه همون سریال های قدیم رو دوباره ببینیم به هر حال فوتبال ، سینما ، اقتصاد ، 30 یا ست هوا !!! این روز ها هیچی حال خوبی نداره ، روزگار غریبیست نازنین
    By what right does The wolf judge The lion

22. 10 کاربرِ زیر از saeed_iri بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین