برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 270 از 274 اولیناولین ... 70170220245260268269270271272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,691 تا 2,700 از مجموع 2737
    سپاس
    87
    از این کاربر 294 بار در 49 پست سپاس گزاری شده

تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

خب همونطور که از اسم تاپیک معلومه اینجا هرکی هر مشکلی که در مورد کامپیوتر واینترنت داره مطرح کنه تا کسانی که راه حلشو میدونن کمک کنن

قانون تاپیک: لطفا از بحث پیرامون موضوعات غیر مرتبط,درخواست و قرار دادن لینک فیلم,سریال و ف/ی/ل/ت/ر شکن در تاپیک خود داری بفرمایید.

2. 155 کاربرِ زیر از Nikki69 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

نقل قول نوشته اصلی توسط skypersia نمایش پست ها
    برنامه رو یه بار از طریق run as administrator اجرا کنید ممکنه کار کنه.
    از همون ابتدای نصب این ارور رو میده و بعد نصب هم با این کار مشکل حل نمیشه.
    ولی با نسخه 2014 که از روی dvd نصب میکنم مشکلی نداره.

.

4. 4 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,148
    از این کاربر 43 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    از همون ابتدای نصب این ارور رو میده و بعد نصب هم با این کار مشکل حل نمیشه.
    ولی با نسخه 2014 که از روی dvd نصب میکنم مشکلی نداره.
    جالبه، چند دقیقه پیش ویندوز روی پی سی من کرش کرد و بعد که پات پلیر رو اجرا کردم همین ارور رو نشون میداد.
    برنامه رو حذف کردم و آخرین نسخه رو از اینجا دانلود کردم و مشکل برطرف شد.
    از شما احیاناً چنین مشکلی پیش نیومده؟

6. 4 کاربرِ زیر از SKYPERSiA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972

نقل قول نوشته اصلی توسط SKYPERSiA نمایش پست ها
    جالبه، چند دقیقه پیش ویندوز روی پی سی من کرش کرد و بعد که پات پلیر رو اجرا کردم همین ارور رو نشون میداد.
    برنامه رو حذف کردم و آخرین نسخه رو از اینجا دانلود کردم و مشکل برطرف شد.
    از شما احیاناً چنین مشکلی پیش نیومده؟
    ویندوز من که دیگه رسما خدای کرشه و در پنجاه درصد موقع های پخش ویدئو ، صدای های عجیب غریبی در میاره که هر لحظه باید منتظر صفحه مرگ باشم!
    از اینجایی که پات پلیر دانلود کردین آیا احیانا نسخه 32 بیتیش رو نداره؟!

.

8. 6 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,148
    از این کاربر 43 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    ویندوز من که دیگه رسما خدای کرشه و در پنجاه درصد موقع های پخش ویدئو ، صدای های عجیب غریبی در میاره که هر لحظه باید منتظر صفحه مرگ باشم!
    از اینجایی که پات پلیر دانلود کردین آیا احیانا نسخه 32 بیتیش رو نداره؟!
    از اینجا دانلود کنید، سایت رسمیه.

10. 5 کاربرِ زیر از SKYPERSiA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972

نقل قول نوشته اصلی توسط SKYPERSiA نمایش پست ها
    از اینجا دانلود کنید، سایت رسمیه.
    باز هم موقع نصب همون ارورو رو میده. فک کنم باید یه جورایی به سیستم ربط داشته باشه! یا کارت گرافیک!!! یا ویندوز! نمیتونن اون قسمت از فایل رو کپی کنن و موقع نصب این خطا رو میده.
    همون نسخه پایین ترش رو باید نصب کنم .
    ممنون دوست عزیز که وقت گذاشتی

.

12. 5 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,916
    از این کاربر 9,841 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان
    من یه شی/لتر نشکن رو گوشیم دارم قبلا عالی کار می‌کرد بعد یه مدت فقط صبحا کار می‌کرد خخخخ
    الان مدتیه از کار افتاده البته وصل میشه ولی کار نمیکنه جالب اینجاست روی گوشی دوستم که گوشیش از لحاظ سخت افزاری از گوشی من ضعیف تر هست تست کردم کاملا کار میکنه صب تا شب خخخ
    کسی میدونه مشکل چیه؟
    از این لحاظ برام مهمه چون با ی آیپی ازش اکانت توییتر ساختم و اگه با ی آیپی دیگه وصل بشم احتمال زیاد بعد مدتی اکانتم رو میبندن
    راه حلی بنظرتون میرسه؟

I'm Justice

14. 5 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,710
    از این کاربر 19,978 بار در 1,359 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان
    من یک لپ تاپ ایسوس مدل K551LN دارم (هارد 1 ترا، رم 6(4 آن‌بُرد، 2 جدا قابل تغییر)، گرافیک 2) دیگه داره داغون میشه و سرعتشم که مدام کمتر میشه چه توی روند بالا آوردن ویندوز چه توی اجرای برنامه هایی که نیاز دارم (این هفته به منظور افزایش سرعت به ترتیب از ویندوز 10 >>ایکس پی >> ویندوز 7>> ویندوز 8.1 نصب کردم و توی هر کدوم به یه مشکل ثابت برخوردم) مشکل اینه که ویندوز چیزی نزدیک 3 دقیقه طول میکشه بیاد بالا بعدشم تا حدود 5 دقیقه از task manager که اوضاع رو رصد میکنی، وضعیت هارد دیسک روی 100 درصد استفاده هستش. و عملا روی هر چیزی که کلیک کنی اوضاع بدتر میشه و کار کردن با لپ تاپ رو غیر ممکن میکنه

خلاصه دل رو زدم به دریا و دوست دارم ارتقاش بدم، رفتم با نمایندگی ایسوس شهرمون مشورت کردم همچین پیشنهادی بهم داد
    برداشتن دی‌وی‌دی درایو و قرار دادن یه حافظه‌ـی SSD معمولی به ظرفیت 120 یا 240 (800هزار تا 1 میلیون) و نگهداری حافظه‌ـی 1 ترا به منظور ذخیره اطلاعات + ارتقاء رم به 8 یا 12
    (کاری که دارم باهاش میکنم، طراحی قطعه با کتیا و اینونتور و بعضی مواقع شبیه سازی با انسیس و البته کدنویسی با فرترن و C++) (تموم این کارها با مشقت های خاصی داره انجام میشه (رم پایین و ساعت های طولانی انتظار) و کنارش یه سیستم خونگی خوب دارم ولی اکثرا درگیر کارهای دیگه است و مجبورم با همین سر کنم مخصوصا توی بخش کد نویسی و ران های طولانی مدت)
    حالا میشه کمک کنید بتونم تصمیم کبری رو بگیرم،
    1. راه بهتری وجود داره برای ارتقا یا همین رو پیشنهاد می دید؟
    2. تعویض و ارتقا رَم اثری توی عملکرد کلی و سرعت داره؟
    3. نظرتون راجع به ارتقا هارد به SSD معمولی چیه؟ (تاکید کردم معمولی چون سری M2 رو لپ تاپ من پشتیبانی نمیکنه و اصطلاحا فقط سری 2.5 اینچی هست که می تونم استفاده کنم اونم با برداشتن دی‌وی‌دی درایو ممکن هست.)
    4. یه سوال مهمتر اصلا مشکل کار کجاست واقعا مشکل از هارده، یا من توقع بالاست؟ چون مشاوره گفت که با توجه به مدل پردازنده و نسل CPU نباید اینطوری باشه (دیر بالا آوردن ویندوز و کندی سرعت در اجرای برنامه ها در ویندوز 10)
    5. اگه هارد بدسکتور شده باشه باید چیکار کرد؟ اصلا چطور باید فهمید؟

یه نکته مهم کار فوری ـیه پس لطفا سریع کمک کنید پیشاپیش ممنونم، اگه به جای دیگه ای هم رفرنس بدید ممنون میشم

16. 7 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,877
    از این کاربر 4,589 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط wlh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک لپ تاپ ایسوس مدل K551LN دارم (هارد 1 ترا، رم 6(4 آن‌بُرد، 2 جدا قابل تغییر)، گرافیک 2) دیگه داره داغون میشه و سرعتشم که مدام کمتر میشه چه توی روند بالا آوردن ویندوز چه توی اجرای برنامه هایی که نیاز دارم (این هفته به منظور افزایش سرعت به ترتیب از ویندوز 10 >>ایکس پی >> ویندوز 7>> ویندوز 8.1 نصب کردم و توی هر کدوم به یه مشکل ثابت برخوردم) مشکل اینه که ویندوز چیزی نزدیک 3 دقیقه طول میکشه بیاد بالا بعدشم تا حدود 5 دقیقه از task manager که اوضاع رو رصد میکنی، وضعیت هارد دیسک روی 100 درصد استفاده هستش. و عملا روی هر چیزی که کلیک کنی اوضاع بدتر میشه و کار کردن با لپ تاپ رو غیر ممکن میکنه

خلاصه دل رو زدم به دریا و دوست دارم ارتقاش بدم، رفتم با نمایندگی ایسوس شهرمون مشورت کردم همچین پیشنهادی بهم داد
    (کاری که دارم باهاش میکنم، طراحی قطعه با کتیا و اینونتور و بعضی مواقع شبیه سازی با انسیس و البته کدنویسی با فرترن و C++) (تموم این کارها با مشقت های خاصی داره انجام میشه (رم پایین و ساعت های طولانی انتظار) و کنارش یه سیستم خونگی خوب دارم ولی اکثرا درگیر کارهای دیگه است و مجبورم با همین سر کنم مخصوصا توی بخش کد نویسی و ران های طولانی مدت)
    3. نظرتون راجع به ارتقا هارد به SSD معمولی چیه؟ (تاکید کردم معمولی چون سری M2 رو لپ تاپ من پشتیبانی نمیکنه و اصطلاحا فقط سری 2.5 اینچی هست که می تونم استفاده کنم اونم با برداشتن دی‌وی‌دی درایو ممکن هست.)
    4. یه سوال مهمتر اصلا مشکل کار کجاست واقعا مشکل از هارده، یا من توقع بالاست؟ چون مشاوره گفت که با توجه به مدل پردازنده و نسل CPU نباید اینطوری باشه (دیر بالا آوردن ویندوز و کندی سرعت در اجرای برنامه ها در ویندوز 10)

یه نکته مهم کار فوری ـیه پس لطفا سریع کمک کنید پیشاپیش ممنونم، اگه به جای دیگه ای هم رفرنس بدید ممنون میشم
    در مورد ۴ مورد اول خواستم پیام خصوصی بدم بهت ظرفیت صندوق پر بود در پاسخ سوال ۵ این که بد سکتور به طور کلی قابل تعمیر نیست و با نرم‌افزارهای HDD Sentinel یا HDD Regenerator یا HD Tune یا crystaldiskinfo می‌تونی هاردت رو نظارت کنی
    My Updated Top Ten

You want to know the secret of my power?

No one

Ever

Truly loved me

18. 9 کاربرِ زیر از pro_translator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,296
    از این کاربر 2,991 بار در 331 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط wlh نمایش پست ها
    سلام دوستان

سلام
    اولین مورد اینکه از همون task manager چک کن ببین کدوم پراسس داره هاردتو 100 درصد درگیر میکنه اسم اون پراسس رو بگو تا بشه دقیق تر در موردش نظر داد + همزمان با هارد که 100 درصد میشه وضعیت رم و سی پی یو رو چند درصده؟
    دومین مورد احتمال داره از هاردت هم باشه که به نظرم یه بار هاردتو کامل فرمت و دوباره پارتشین بندی کن و حتما ویندوز هم clean install نصب کن پیشنهادم نصب ویندوز 10 آخرین نسخه با آپدیت هست
    در خصوص سوال هایی هم که پرسیدی پیشنهادم اینه که رم 2 رو بردارید که میتونید حتی جدا هم بفروشید و به جاش رم 4 گیگ اضافه کنید که مجموعا رم 8 باید برای کار هایی که لازم دارید کافی باشه + حتما حواستون باشه رم که میکیرید هم باس و هم برند باشه
    و از همه مهم تر حتما حتما و حتما اگر مشکل از هاردتون بود SSD رو بگیرید پیشنهادم هم 240 گیگ یا بیشتر هست کلا ssd زندگیتو عوض میکنه حتما ویندوز رو SSD نصب کن با این مواردی که گفتم وینوزت زیر 15 ثانیه بالا میاد

20. 9 کاربرِ زیر از jackbauer2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,710
    از این کاربر 19,978 بار در 1,359 پست سپاس گزاری شده

سلام
    ممنونم از دو دوستی که راهنمایی کامل فرمودند، من لپ تاپ رو آپگرید کردم و راضی ام ازش، به دوستان هم پیشنهاد میکنم برای لپ تاپ حتما ssd تهیه کنند اصلا وضعیت زمین تا آسمون با هارد مکانیکی تفاوت داره و میشه لذت کامل برد.

22. 9 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 270 از 274 اولیناولین ... 70170220245260268269270271272 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع