برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی برای این قسمت سریال در نظر می گیرید:

رأی دهندگان
17. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 5.88%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

3 17.65%
  • 7

3 17.65%
  • 8

6 35.29%
  • 9

3 17.65%
  • 10

1 5.88%
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 از مجموع 13
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,533
    از این کاربر 90,664 بار در 4,567 پست سپاس گزاری شده

The Lord of the Rings | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود هفتم

Season 1, Episode 7,The Eye

خلاصه داستان اين قسمت : بعد از اینکه Elrond از وابستگی الف ها به فلز میتریل برای زنده ماندن خبر می دهد,Durin برای دریافت کمک به سراغ پدرش می رود.+

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 16 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,029
    از این کاربر 3,165 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Lord of the Rings | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود هفتم

دوستمون علی که از دوره و جنگ ها صحبت میکنی میخواستم بپرسم ایا شما کتابشو خوندی یا اطلاع عمومیه
    کلیات سریال رو دوست دارم و اخر هفته ها ذوق دارم واسه دیدنش بخاطر دنیای تالیکن
    و منم خیلی سختگیرانه به قضیه نگاه نمیکنم مثل خیلی از دوستان
    که بگم چرا کاراکترا بی روح و خشکن یا جنگ ها شکوه قابل توجهی نداره یا با دیدن اوراک ها احساس ترس نمیکنم و داستان گویی خیلی کند جلو میره و اضافات زیادی داره
    بخاطر علاقم به تالکین دوست دارم فقط از دیدن جزییات دوره دوم لذت ببرم بیشتر غرق در سرزمین میانه بشم با این جلوه های ویژه
    ولی همه اتفاق نظر دارن چرت ترین سکانس ها متعلق هست به نازنین بنیادی و پسرش (واسم سواله چجوری از موزیک ویدیو افشین رسیده به این نقش)
    داستان هارفوت ها هم دوست داشتم ولی دیگه زد توی ذوقم حرف تازه ای نداره چند قسمته.
    اقا حلقه قدرت کی ساخته میشه من دیگه طاقت ندارم چرا حضرت سایرون نمیااااااد
    بنظرم بعید میدونم کیفیت جلوه های ویژه این فصل رو در فصل های بعد هم داشته باشه با این بودجه عجیب غریب.
    کسی اطلاعی از امار بیننده های امازون پرایم واسه این سریال داره ؟

4. 8 کاربرِ زیر از bayani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    552
    از این کاربر 1,506 بار در 225 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط bayani نمایش پست ها
    دوستمون علی که از دوره و جنگ ها صحبت میکنی میخواستم بپرسم ایا شما کتابشو خوندی یا اطلاع عمومیه
    کلیات سریال رو دوست دارم و اخر هفته ها ذوق دارم واسه دیدنش بخاطر دنیای تالیکن
    و منم خیلی سختگیرانه به قضیه نگاه نمیکنم مثل خیلی از دوستان
    که بگم چرا کاراکترا بی روح و خشکن یا جنگ ها شکوه قابل توجهی نداره یا با دیدن اوراک ها احساس ترس نمیکنم و داستان گویی خیلی کند جلو میره و اضافات زیادی داره
    بخاطر علاقم به تالکین دوست دارم فقط از دیدن جزییات دوره دوم لذت ببرم بیشتر غرق در سرزمین میانه بشم با این جلوه های ویژه
    ولی همه اتفاق نظر دارن چرت ترین سکانس ها متعلق هست به نازنین بنیادی و پسرش (واسم سواله چجوری از موزیک ویدیو افشین رسیده به این نقش)
    داستان هارفوت ها هم دوست داشتم ولی دیگه زد توی ذوقم حرف تازه ای نداره چند قسمته.
    اقا حلقه قدرت کی ساخته میشه من دیگه طاقت ندارم چرا حضرت سایرون نمیااااااد
    بنظرم بعید میدونم کیفیت جلوه های ویژه این فصل رو در فصل های بعد هم داشته باشه با این بودجه عجیب غریب.
    کسی اطلاعی از امار بیننده های امازون پرایم واسه این سریال داره ؟
    این کانال یوتویوبی اطلاعات خوبی در مورد کلیت دنیای تالکین می ده مخصوصا عصر اول و ارباب تاریکی اول مورگوث که ارباب سایرون بوده. و همچنین عصر دوم و ساخت حلقه های قدرت.
    https://www.youtube.com/c/LordRingsIR

6. 6 کاربرِ زیر از ali_n540 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,516
    از این کاربر 11,143 بار در 879 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Fire and blood نمایش پست ها
    احتمالا در سرتاسر نت تنها جایی که از این سریال تعریف میشه اینجاست
    نخیر اینجا به گستردگی رددیت به عنوان مثال نیست و بیشتر کسایی نظر میدند که علاقه به تماشای این سریال دارند و طبیتعتا کسایی که کمتر براشون مهمه نظر نمیدند البته بعضی ها ذاتا هیتر هستند و دوست دارند بیشتر از اینکه علاقه شون به چیزی رو نشون بدند فقط نکات منفی رو ببینند و در موردش صحبت کنند. خوشبختانه تو این فروم در مورد این سریال گزینه اول بیشتر هست. یعنی کسایی که از دیدن این اثر لذت میبرند در موردش صحبت میکنند و نکات منفی و مثبتش رو با هم به اشتراک میذارند بدون نفرت پراکنی.

مشکل اینه که این سریال یه ملغمه‌ای از همه‌ی اون چیزایی هست که چپگراها بهش معتقدن
    ص ک ص با محارم و فحشا و همجنث گرایی قطعا چپ تر از اتفافات این سریاله و بنظرم بری تو تاپیک سریال مورد علاقه ات این نظریه رو مطرح کنی به واقعیت نزدیک تره. این یه اتفاقی هست که در مورد کلیت دنیای فیلم و سریال داره رخ میده به این سریال صرفا مربوط نیست و خوشبختانه داستان اجازه همچین چیزی رو هم نمیده.

وقتی یه منبع اقتباس بی‌نظیر داری چرا باید انقدر سطحی توش دست ببری؟ من اصلا اینو درک نمیکنم.
    درک نمیکنی چون اطلاعات کافی در مورد میزان دسترسی نویسنده ها به کتاب ها برای ساخت این اثر نداری. اخبارش رو میتونی بری مطالعه کنی که بخاطر کپی رایت دسترسی به خیلی از کتاب ها و نقل کردن خیلی از داستان ها کاملا ممنوعه تو این سریال.

اگه بهم دسترسی داده بشه که یه مقاله بنویسم و بذارم‌ راجع به این سریال ممنون میشم.
    با توجه به مواردی که گفتم و اطلاعات ناقصی که داری بهتره یکم وقت بذاری اول سایر مقالات رو مطالعه کنی که بتونی یه نظر جامع و کامل و بدون تعصب بدی

8. 8 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12