برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 38
    Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036
    از این کاربر 11,442 بار در 1,652 پست سپاس گزاری شده

[Homeland] هر هفته احمقانه تر از هفته ی پیش!

سریال هوملند به خاطر اپیزود اخیر خودش که مسائل بسیار احمقانه ای رو نمایش داده، داره انتقاد های زیادی دریافت میکنه. براتون چندتا مثال میزنم:
    نکنه ما باید باور کنیم که CIA موبایل تروریستی رو که اخیرا یه بمب به خودش بسته بود تا معاون رئیس جمهور رو ترور کنه کنترل نمیکنه؟
    نکنه باید باور کنیم که هیچ ماموری از امنیت ملی یا هیچ گونه دوربین امنیتی در خونه ی معاون رئیس جمهور وجود نداره؟ و تو خیلی راحت بگی که میخوام برم بشاشم، بعد هرجا دلت خواست سرک بکشی؟
    اوه، و از کی تا حالا میشه روی بلک بری با اسکایپ چت تصویری کرد؟ این چندتا نمونه ی خیلی کوچیک از مسائلی هست که وقتی این سریال رو تماشا میکنیم سعی در هضمش داریم
    و باید بگیم که فقط این مسائل مربوط به اپیزود های اخیر نمیشه بلکه در چندین قسمت قبل هم از این دروغ های مضحک به خورد ما دادن. احتمالا به خاطر بازی فوق العاده ی شخصیت های سریال هست که ما چشم به روی این چرندیات بستیم و زیاد این چیزا به چشممون نمیاد...
    نظر شما در رابطه با این فصل سریال و قسمت اخیر چیه؟ آیا به نظر شما باید این اشتباهات مضحک رو نادیده گرفت و ازش چشم پوشی کرد؟ به نظرتون این همه تعریف و تمجید از این سریال الکی نیست؟

ترجمه و تکمیل از idin
    اختصاصی TV.WORLD

سپاس
    455
    از این کاربر 455 بار در 68 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [Homeland] هر هفته احمقانه تر از هفته ی پیش!

حق داری
    یه چند وقتی میشه که این موضوع داره همه رو اذیت میکنه

دوباره میام؛کامل هم میام

3. 6 کاربرِ زیر از sohrab101 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm BACK
    سپاس
    6,956
    از این کاربر 8,896 بار در 1,066 پست سپاس گزاری شده

آیدین عکس نمیاد!!

در مورد خبر هم , به نظر من این مسائل خیلی مهم نیست , درسته که بهشون دقت کنی میرن رو اعصاب , ولی نه اونقدری که بخواد یه سریال رو خراب کنه یه جورایی گیر دادن الکیه, داستان باید پیش بره , باید از سریال لذت ببری, همینو بس اینجوری بخوای حساب کنی که تو کل سریال های این سبک میشه Hole پیدا کرد حالا Black Berry نه, آیفون! چه فرقی داره آخه؟ بعد اینجوری نیست که بخوان کل اون خونه رو با دوربین کنترل کنن که, چون هرکی میاد تو حتما Qualify هست که میاد, بعد مگه ندیدی که برودی چه تلاشی کرد که دیده نشه؟

در ضمن تعریف تمجید از سریال به این مسائل ربطی نداره به نظر من, در حال حاظر جزو بهترین سریال های تلویزیونیه, سریالی که در 90 % ـش میخکوبیه و به همه شک داری, شخصیت های چند بعدی داره, مسائل عاطفیه به شدت پیچیده داره و ...

البته این نظر منه ... نظر همه هم محترمه ...
    My name is Giovanni Giorgio, but everybody calls me Giorgio...

5. 9 کاربرِ زیر از FarboƉ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036
    از این کاربر 11,442 بار در 1,652 پست سپاس گزاری شده

فربد عکس توی آپلود سنتر خودمون آپلود شده! نمیدونم چرا برات نشون نمیده...

منظورِ فردی که این مقاله رو نوشته این بوده که نباید توی یه سریال به این گندگی این همه سوتی باشه!
    میگه وقتی سریالی که این همه مردم ازش تعریف میکنن، نباید همچین اشتباهات مضحکی توش داشته باشه. باید واقعی تر باشه. باید قابل باور باشه. و هزار تا باید دیگه
    به نظر منم باید حرفه ای تر کار کنن. اتفاقا همین مسائل کوچیک توی اعتبار یه سریال خیلی تاثیر داره و باید بهش توجه بشه.
    این چیزا یا بی توجهی نویسنده و کارگردان رو میرسونه، یا این که مردم رو کم اطلاعات فرض کردن و میگن هرچی به خوردشون بدیم اینا هم باور میکنن!

در کل به نظر من این مطلب درسته و باید اینطور مسائل بیشتر رعایت بشه

7. 12 کاربرِ زیر از idin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

منم با فربد موافقم، این چیزا از ارزش سریال کم نمیکنه، همه ی سریال ها مشکل اینطوری دارن

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad----- نمایش پست ها
    واقعا اگر می شد از راه دور قلب یک نفر رو کنترل کرد و اون رو کشدش پس چرا تا حالا اعلام نشده که چنین کاری میشه کرد
    اصلا هم اگر اعلام کرده باشن ... پس چرا ملت چنین کاری میکنن ایا واقعا نمی ترسن که کسی با هک باطری یا هر چیز دیگه بتونه اون ها رو بکشه
    این فقط یک نمونه بود که من گفتم
    اگر وارد بحث سیاسی اون هم بشم که خیلی زیادتر از اینها وجود داره
    یکی از دلایلی هم که من دیگه در بحث این سریال شرکت نمی کنم واقعا همین دلیل است
    در این قسمت اخری که پخش شد من امتیاز 1 دادم و به خدا اگر می شدش می رفتم تمام قسمت های قبلی ام رو هم 1 می دادم
    خب مگه همه ی مردم میترسن که یکی بخواد بکشتشون؟ یا اینکه همه ی مردم یه دشمن هکر دارن که بتونه این کار رو کنه؟
    اتفاقا خیلی باور پذیر بود، یه شماره سریال داره باتری قبل که با شبکه ی وایرلس میشه بهش وصل شد، هکر به شبکه ی دفتر معاون رئیس جمهور وصل میشه و کاری میکنه که باتری از کار بی افته!!! دقیقا مشکلش چیه؟ منطقی باشید
    اینجا جاش نیست مهرداد، اما برو تو اون تاپیک بحث اپیزودیک بگو چرا 1 دادی تا نظرت رو برگردونیم، خودت یکی از اونایی بودی که میگفتی نظر سنجی رو باید از 5 شروع کرد تا همچین رای هایی داده نشه!!! البته هر استدلالی بیاری نمیتونه این امتیاز یکت رو توجیه کنه

9. 5 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad----- نمایش پست ها
    اشکان دوستت دارم به خدا

الان حوصله ندارم با هم جر و بحث کنیم
    شما مدیر اینجا هستی و احترامت واجبه
    پس بگذار برای یک موقعی که من رو فرم باشم و زیاده روی نکنم
    من بی احترامی کردم؟
    برادر من هدف این فروم همینه، تا با هم دیگه در یه فضای سالم بحث کنیم!!! اما یه ضعفی که ما داریم اینکه بلد نیستیم بحث کنیم!! واقعا نمیدونم چرا؟
    یه چیز دیگه!!! لطفا اول تو بحث های اپیزودیک نظر بدید بعد برید رای بدید، رای خودتون رو توجیه کنید.

11. 5 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Civility Cost Nothing
    سپاس
    7,447
    از این کاربر 1,689 بار در 202 پست سپاس گزاری شده

به نظر منم این جزئیات زیاد مهم نیست سریال اینقدر قوی ساخته شده که اصلا نمیشه متوجه این چیزها بشیم
    من که هوملند کنار دکستر و سانز اف انارکی میبینم سریالش معرکه است

ممنون از خبرت ایدین جان

13. 8 کاربرِ زیر از V@hiD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ignorance is bliss
    سپاس
    5,631
    از این کاربر 12,519 بار در 1,855 پست سپاس گزاری شده

بابا تمام سریال ها از این سوتیا دارن!

خدایی این چیزی که تو person of interest نشون میده یه درصد هم ممکنه واقعی باشه؟

24 چطور؟ اصلا همش سوتی بود!

اینم از اون قاعده مستثنی نیست. یادمه یکی تو کامیک کان دکستر از مایکل پرسید که نمیترسید که این سریال قتل رو آموزش بده؟ مایکل گفت که نه اصلاً چون این سریال تخیلیه و هیچ وقت همه چیز رو کامل نشون نمیده.

یه چیز دیگه. کسایی که 24 دیدن یادتونه که از فصل های اول تکنولوژی ماهواره ای داشتن. سر 3 سوت ترافیک 24 ساعت گذشته یه منطقه رو در میاوردن. تازه فصل های آخر پهپاد هم داشتن!
    حالا که پیشرفته تر شده چطور سی آی ای نمیتونه یه هلیکوپتر رو تعقیب کنه تا ببینه کجا میره؟

در کل حرفم اینه که خیلی تو جزئیات نرید وگرنه به هیچ عنوان از سریال لذت نمیبرید. فقط از داستان و بازی بازیگر ها و جلوه های ویژه لذت ببرید. هیچ وقت این چیز ها رو در واقعیت نمیبیند!!

15. 14 کاربرِ زیر از Patriot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    428
    از این کاربر 1,316 بار در 216 پست سپاس گزاری شده

ممنون از خبرت ...
    عکس هم...نمیاد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Patriot نمایش پست ها
    یه چیز دیگه. کسایی که 24 دیدن یادتونه که از فصل های اول تکنولوژی ماهواره ای داشتن. سر 3 سوت ترافیک 24 ساعت گذشته یه منطقه رو در میاوردن. تازه فصل های آخر پهپاد هم داشتن!
    حالا که پیشرفته تر شده چطور سی آی ای نمیتونه یه هلیکوپتر رو تعقیب کنه تا ببینه کجا میره؟
    تایید می شه ...

17. 8 کاربرِ زیر از Hamed Hidden بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط FarboƉ نمایش پست ها
    در مورد خبر هم , به نظر من این مسائل خیلی مهم نیست , درسته که بهشون دقت کنی میرن رو اعصاب , ولی نه اونقدری که بخواد یه سریال رو خراب کنه
    فربد مخالفم باهات. من خودم اول اینجوری حساس نبودم و خیلی گذرا بهش فکر کردم, ولی الان که متن آیدین رو خوندم دیدم نه!! قضیه جدیه. خصوصا اتفاقاتی که توی خونه ی والدن افتاد و کشتن والدن خیلی خیلی آبکی بود!!! تازه حساب کن رییس کل CIA با والدن دستش تو یک کاسه است که والدن رو به ریاست جمهوری برسونه. اونوقت مامور CIA برودی رو می رسونه خونه ی والدن و هیچ کس هم گوشش خبردار نمی شه!
    این قضیه ی تلفن برودی رو هم راست می گه والا! چطور تحرّکات "کری" و "برودی" توی متل رو با دقت گوش می کردن ؟ بعد موقعی که کری گم شده بود گوشی برودی رو چک نمی کردن ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط idin نمایش پست ها
    فربد عکس توی آپلود سنتر خودمون آپلود شده! نمیدونم چرا برات نشون نمیده...
    آیدین جان عکس leech-protect بوده. باید اول رو سیستم خودت saveــش کنی و بعد آپلود کنی.

===========================================

در کل به نظر من هم این چیزا خیلی اهمیت نداره. ولی خب من هم از این به بعد کسی ازم در مورد Homeland بپرسه, نمی گم سریال درجه یکیه! چون از این جهت با فصل 1 تفاوت کرده. و همین نکته های ریزه که باعث می شه سریالی مثل breakingBad اینقدر ازش تعریف بشه.
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

19. 13 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین