برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 113 از 117 اولیناولین ... 136388103111112113114115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,462 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,mhk,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

سپاس
    18,599
    از این کاربر 5,429 بار در 512 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط alone19933 نمایش پست ها
    سلام دوستان من تقریبا یک ماهی هستش که با دنیای انیمه آشنا شدم و با رده بندی سنی و ژانر انیمه ها آشنا نیستم و مشکلی که با یه سری از انیمه ها دارم این هستش که خیلی از انیمه های معروف که همه پیشنهاد میدن شخصیت اصلی یا شخصیتای فرعی سنشون خیلی پایین یا یه سری طنز بی مزه تو فیلم وجود داره یا رنگ بندی فیلم خیلی شاد و رنگارنگ هستش مثل انیمه های sword art online یا my hero academia و حس میکنم بیشتر واسه دوستانی که سن پایینی دارن و جوون هستن مناسب
    کسی از دوستان میتونه انیمه ای معرفی کنه که اکشن و گرافیک خوبی داشته باشه و بیشتر بدرد مخاطب بزرگسال بخوره؟
    تو این یه ماه از بین انیمه هایی که دیدم بترتیب اینارو خوشم اومد
    1 vinland saga
    2 hellsing ultimate
    3 attack on titan
    4 one punch man
    5 Castlevania
    6 tokyo ghoul
    7 drifters
    8 demon slayer
    9 jujutsu kaisen
    10 the god of highschool
    11 dororo
    از انیمه های خیلی فانتزی هم خوشم نمیاد مثلا overlord رو دیدم ولی با سلیقم جور نبود
    این بی مزه بودن طنزهای مسخرشون ( کوچیک شدن چشماشون و علامت تعجب ظاهر شدنشون و ....) تقریبا تو اکثر انیمه ها هست، رو مخ منم هست ولی کم کم عادت میکنی، یه جورایی امضا کارای انیمه و ایناست، تو این انیمه هایی هم که معرفی میکنم باز تک و توک داخلشون هست، من پیشنهادم بهت ایناست:

1- Clay more:
    انقدر از این انیمه تو این انجمن گفتم دیگه زبونم مو درآورد، 54 قسمت بیشتر نیست، یه دونه صحنه ی کمدی مسخره هم نداره، تنها مشکلش اینه پایان بندیش با پایان بندی مانگا متفاوته، و به شدت پیشنهاد میکنم که بعد اتمام انیمه مانگاش رو بخونین ، من فک کنم 3، 4 باری خوندم مانگاش رو و به جرات میگم بهترین مانگایی هست که تا الان خوندم، حتی میتونستن کلی کش بدن و اینا ولی این اتفاق رخ نداده براش، مثل اتک آن تایتان ( که به نظرم یه سری جاهاش اسکی شده از این مانگاست) عنش رو در نیاوردن ( تو ترجمه ی موجود از این انیمه، دقیقا میگه از کدوم چپتر شروع کنین خوندن لازم نیست از اول بخونین)
    بخوام مقایسه کنم تا بدونین این کار چه جایگاهی تو ذهن من داره، من سرم بره عمرا یه بار دیگه بشینم پا انیمه Attak on titan با اینکه کل مانگاش رو هم خوندم، ولی فرصت گیر بیارم دوباره میشینم مانگا این کار و انیمش رو میبینم

2- Basilisk:
    اینم جز انیمه خوباست، خیلی طولانی هم نیست تعداد قسمتش، سر و تهش هم جمع میشه ،داستانش هم در مورد دو تا قبیله هست که حالا بنا به دلایلی میخوان همدیگه رو جر بدن و ... سطح خشونت و داستانش هم خیلی خوبه، کمدی و دری وری هم نداره، فقط اینکه با خونواده آنچنان پیشنهاد نمیدم بشینی ببینی، نودیتی داره.

3- Berserk:
    سمت خود انیمش ( منظورم سریالشه) اصلا نرو، سه قسمت فیلم سینمایی ازش ساختن، اوکی هم هست، اینم توش کمدی و این جور چیزا پیدا نمیشه، ولی در کل کار دارک و قشنگیه و اینکه مانگاکارش کلا خسته هست فک کنم هنوز ادامه داره و حسابی آب بسته بهش، من به نظرم همون سه قسمت سینمایی رو دیدی تمومش کن ببوس بذار کنار برو انیمه ی بعدی

4- death note:
    اینم ندیدم تو انیمه هایی که اسم بردی خوب انقد ازش نوشتن که من هر چی بگم بیهوده گوییه، البته اکشن نیست

5- Akame.Ga.Kill
    گول ظاهر گل منگولیش رو نخور، اینم داخلش همون طنز و این جور چیزایی که رو مخ خودت و خودم هست داره، ولی فضای انیمش در کل میطلبه، اکشنش هم خوبه، بی رحمی خاصی هم داره، سمت انیمه re:zero نرو، بشین این رو ببین به جاش، پشیمون نمیشی ( یه چند قسمت اولش رو تحمل کنی بعدش دیگه خود داستان تو رو میکشونه تا آخر، انیمه ی کوتاهیه)

6- fate-zero:
    احتمالا از این انیمه هم خوشت بیاد، سه تا سری داره، حدسم اینه به سلیقت بخوره و در کل خوشت بیاد ، نمیگم انیمه ی تاپیه ولی سرگرم کنندست هم گرافیک خوبی هم داره هم اکشن ، داستانش هم خوبه در کل

7- Bungou Stray Dogs:
    این رو خیلی با ترس و لرز پیشنهاد میدم، فصل اولش رو من دوست نداشتم در این حد بود که فقط کاراکترها رو شناختم ولی فصل دوم و سومش در کل راضی کننده بود، خلاصه فصل اول رو تحمل کنی، دو تا فصل بعدش برات جذاب میشه ( طنز تو مخی هم داره)

8- Shigurui:
    من خودم این انیمه رو ندیدم ولی @irag روش کراش خاصی داشت، قطعا چیزی که اون بشر خوشش میومده کم کمش، هر قسمتش 4، 5 تا سر بریده ای چیزی پیدا میشه، تایپک هم یادمه داشت انجمن، یه سرچی بزنی پیدا میکنیش

9- Hanada_Shounen-shi
    این انیمه دقیقا زاویه ی مقابل نگاه تو و نگاه سابق من به دنیای انیمه هست، هیچ اکشنی توش پیدا نمیکنی، ولی فوق العادست، تاپیکش رو به نظرم یه نگاه بنداز، بذار آخرین گزینه ای که میخوای ببینیش، کمدی سیاهه، خوبیش هم اینه مثل این سیتکام ها و خیلی از طنزهای شخمی آمریکایی صدا عر عر پس زمینه نداره بره رو مخت

4. 16 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,372
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

منم به دوستمون فقط Claymore رو پیشنهاد میکنم. واقعا جزو انیمه‌هایی هست که خاطره اش هیچوقت از ذهنم پاک نمیشه و یکی از جدی ترین انیمه‌هایی هست که تا به حال دیدم. خیلی اکشن تاپ و درگیر کننده ای داره. داستان به شدت غافلگیرکننده و جذابی داره و خشونتش هم درجه یک هست:دی.
    دیالوگ های انیمه‌اش و فلش بک هایی که میزنه هم خیلی خوبه. داستانش پر شده از فداکاری و خیانت و ... شخصیت پردازی کاراکترهاش خیلی خوب صورت گرفته و آرت انیمه‌اش رو هم خیلی میپسندم. موسیقی متن انیمه اش هم فراتر از شاهکار بود. بهترین موسیقی متن تاریخ انیمه‌ها رو داشت خصوصا اون ورژنی که من دانلود کرده بودم...
    در مورد پایان انیمه و اینکه اخرش راهش رو از مانگا جدا کرد هم محمد عزیز (نامبر) توضیحات کافی رو دادن.
    مانگاش هم بهترین مانگایی هست که‌ من خوندم حتی گاهی شاید جذاب تر از اتک... منم هوس کردم مانگاش رو دوباره بخونم. انیمه اش رو چند بار دیدم دیگه حفظشم:دی.
    Can't find yourself. Lost in your lies

6. 16 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    29
    از این کاربر 135 بار در 19 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    این بی مزه بودن طنزهای مسخرشون ( کوچیک شدن چشماشون و علامت تعجب ظاهر شدنشون و ....) تقریبا تو اکثر انیمه ها هست، رو مخ منم هست ولی کم کم عادت میکنی، یه جورایی امضا کارای انیمه و ایناست، تو این انیمه هایی هم که معرفی میکنم باز تک و توک داخلشون هست، من پیشنهادم بهت ایناست:

1- Clay more:
    انقدر از این انیمه تو این انجمن گفتم دیگه زبونم مو درآورد، 54 قسمت بیشتر نیست، یه دونه صحنه ی کمدی مسخره هم نداره، تنها مشکلش اینه پایان بندیش با پایان بندی مانگا متفاوته، و به شدت پیشنهاد میکنم که بعد اتمام انیمه مانگاش رو بخونین ، من فک کنم 3، 4 باری خوندم مانگاش رو و به جرات میگم بهترین مانگایی هست که تا الان خوندم، حتی میتونستن کلی کش بدن و اینا ولی این اتفاق رخ نداده براش، مثل اتک آن تایتان ( که به نظرم یه سری جاهاش اسکی شده از این مانگاست) عنش رو در نیاوردن ( تو ترجمه ی موجود از این انیمه، دقیقا میگه از کدوم چپتر شروع کنین خوندن لازم نیست از اول بخونین)
    بخوام مقایسه کنم تا بدونین این کار چه جایگاهی تو ذهن من داره، من سرم بره عمرا یه بار دیگه بشینم پا انیمه Attak on titan با اینکه کل مانگاش رو هم خوندم، ولی فرصت گیر بیارم دوباره میشینم مانگا این کار و انیمش رو میبینم

2- Basilisk:
    اینم جز انیمه خوباست، خیلی طولانی هم هست تعداد قسمتش، سر و تهش هم جمع میشه ،داستانش هم در مورد دو تا قبیله هست که حالا بنا به دلایلی میخوان همدیگه رو جر بدن و ... سطح خشونت و داستانش هم خیلی خوبه، کمدی و دری وری هم نداره، فقط اینکه با خونواده آنچنان پیشنهاد نمیدم بشینی ببینی، نودیتی داره.

3- Berserk:
    سمت خود انیمش ( منظورم سریالشه) اصلا نرو، سه قسمت فیلم سینمایی ازش ساختن، اوکی هم هست، اینم توش کمدی و این جور چیزا پیدا نمیشه، ولی در کل کار دارک و قشنگیه و اینکه مانگاکارش کلا خسته هست فک کنم هنوز ادامه داره و حسابی آب بسته بهش، من به نظرم همون سه قسمت سینمایی رو دیدی تمومش کن ببوس بذار کنار برو انیمه ی بعدی

4- death note:
    اینم ندیدم تو انیمه هایی که اسم بردی خوب انقد ازش نوشتن که من هر چی بگم بیهوده گوییه، البته اکشن نیست

5- Akame.Ga.Kill
    گول ظاهر گل منگولیش رو نخور، اینم داخلش همون طنز و این جور چیزایی که رو مخ خودت و خودم هست داره، ولی فضای انیمش در کل میطلبه، اکشنش هم خوبه، بی رحمی خاصی هم داره، سمت انیمه re:zero نرو، بشین این رو ببین به جاش، پشیمون نمیشی ( یه چند قسمت اولش رو تحمل کنی بعدش دیگه خود داستان تو رو میکشونه تا آخر، انیمه ی کوتاهیه)

6- fate-zero:
    احتمالا از این انیمه هم خوشت بیاد، سه تا سری داره، حدسم اینه به سلیقت بخوره و در کل خوشت بیاد ، نمیگم انیمه ی تاپیه ولی سرگرم کنندست هم گرافیک خوبی هم داره هم اکشن ، داستانش هم خوبه در کل

7- Bungou Stray Dogs:
    این رو خیلی با ترس و لرز پیشنهاد میدم، فصل اولش رو من دوست نداشتم در این حد بود که فقط کاراکترها رو شناختم ولی فصل دوم و سومش در کل راضی کننده بود، خلاصه فصل اول رو تحمل کنی، دو تا فصل بعدش برات جذاب میشه ( طنز تو مخی هم داره)

8- Shigurui:
    من خودم این انیمه رو ندیدم ولی @irag روش کراش خاصی داشت، قطعا چیزی که اون بشر خوشش میومده کم کمش، هر قسمتش 4، 5 تا سر بریده ای چیزی پیدا میشه، تایپک هم یادمه داشت انجمن، یه سرچی بزنی پیدا میکنیش

9- Hanada_Shounen-shi
    این انیمه دقیقا زاویه ی مقابل نگاه تو و نگاه سابق من به دنیای انیمه هست، هیچ اکشنی توش پیدا نمیکنی، ولی فوق العادست، تاپیکش رو به نظرم یه نگاه بنداز، بذار آخرین گزینه ای که میخوای ببینیش، کمدی سیاهه، خوبیش هم اینه مثل این سیتکام ها و خیلی از طنزهای شخمی آمریکایی صدا عر عر پس زمینه نداره بره رو مخت
    الان از هرکی میپرسم اکثرا میگن انیمه های اکشن خوب رو دیدی بشین bleach و fate رو ببین ولی بخاطر طولانی بودن میترسم سمتش برم
    اتفاقا برسرک رو اون ۳ قسمت سینماییش دیدم با دارک و خشن بودنش خیلی حال کردم فقط حیف که انیمه پر شده بود از صحنه های cgi بی کیفیت
    نسخه سریالشم چند قسمت دیدم خیلی فانتزی شده بود حال نکردم

8. 13 کاربرِ زیر از alone19933 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355
    از این کاربر 1,963 بار در 195 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط alone19933 نمایش پست ها
    الان از هرکی میپرسم اکثرا میگن انیمه های اکشن خوب رو دیدی بشین bleach و fate رو ببین ولی بخاطر طولانی بودن میترسم سمتش برم
    اتفاقا برسرک رو اون ۳ قسمت سینماییش دیدم با دارک و خشن بودنش خیلی حال کردم فقط حیف که انیمه پر شده بود از صحنه های cgi بی کیفیت
    نسخه سریالشم چند قسمت دیدم خیلی فانتزی شده بود حال نکردم
    سلام
    اگه انیمه ی دارک با مخاطب سنی بالاتر و تا حدودی اکشن بخوام معرفی کنم بهتون ، بنظرم این عناوین گزینه های خوبی ان که بچه ها معرفی نکردن

Rourouni kenshin trust betrayal ova ۱
    یک ova ۴ قسمتی فوق العاده که مقدمه داستان یک سامورایی به نام کنشین هست و محاله کسی ببینه و لذت نبره ( سری اصلیش هم۹۵ قسمتی و عالیه ولی این مقدمه چیز دیگه ایه)
    ۲.elfen lied اینم یه کار دارک و با خونریزی زیاد و موسیقی متن عالیه که البته مقداری ایچی هم داخلش هست
    ۳. Monster یه انیمه ۷۶ قسمتی بسیار عالی اما یه کم قدیمی . با داستان جالب جنایی روان شناختی
    ۴. Devilman crybaby این انیمه هم خیلی دارک و فلسفیه و یک انیمه کاملا نمادین و سمبلیک هست .ممکنه یه کم گرافیکش اذیتت کنه ولی اگه با گرافیک مشکل نداشتی پیشنهاد میشه
    ۵.higurashi البته ورژن قدیمی که ۲ سیزنه نه سری جدید. در نگاه اول کاملا کودکانه ولی یکی دو قسمت بگذره میبینی که بسیار دارکه
    ۶. Baccano یه کار جنایی گنگستری با زمینه فانتزی که خیلی خوب ساخته شده . قسمت اولش شاید اذیت کنه ولی بعد عالی میشه
    ۷. ۹۱ days اینم یه کار گنگستری مافیایی جنایی عالی دیگست
    فعلا همینا تو ذهنمه
    پ . ن ۱ : بلیچ رو ابدا توصیه نمیکنم . من ۱۸۰ قسمت دیدم دراپ کردم
    پ.ن ۲ : دوستان گفتن مانگاکا برزرک تنبله و دیر دیر چاپ میکنه ... خواستم تکمیل کنم بنده خدا یه ماه پیش فوت کرد و داستان نصفه موند
    پ . ن ۳ : من برای شما که انیمه زیادی ندیدی سری fate رو فعلا توصیه نمیکنم . ببینی گیج میشی

10. 16 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,372
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان. من هنوز خیلی از انیمه های تاپ پاییز، زمستان و بهار 2021 رو ندیدم. یعنی فقط فصل چهارم Attack on Titan رو دیدم که محشر بود. لطفأ بهم بگین از بین انیمه های زیر ترتیب دیدن پیشنهادی شما چیه؟ و کدوماشون بیشتر ارزش دیدن دارن؟ لطفأ هر کسی میتونه جواب بده چون شاید علاوه بر من برای بقیه دوستان هم مفید باشه.

از بین اینها اولویت دیدن چجوری باشه بهتره؟
    Jujutsu Kaisen (این چشمم رو گرفته)
    Fumetsu no Anata e (اینم چشمم رو گرفته. حوصله سر بر نیست؟)
    Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season Part 2 (از پارت اول فصل دومش خوشم اومد، اینو قطعأ میبینم ولی اولویت دیدنش رو نمیدونم)
    Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu
    Wonder Egg Priority
    Beastars 2nd Season (فصل اولش رو دیدم زیاد مالی نبود ولی بدم نبود)
    Tensei shitara Slime Datta Ken 2nd Season (البته فصل اولش رو هم ندیدم، اگه ارزش داره ببینم)
    Boku no Hero Academia 5th Season (فقط دو یا سه فصلش رو دیده بودم دقیق یادم نیست. امتیاز فصل پنجمش هم که داغونه)
    Fruits Basket: The Final (هیچ فصلی ازش ندیدم. برای من که دنبال انیمه های هیجان انگیز هستم آیا ارزش شروع کردن داره؟)
    Tokyo Revengers
    Vivy: Fluorite Eye's Song

فصل دوم The Promised Neverland هم اینقدر امتیازش پایینه که انگار نیاز به پرسیدن نداره...
    Can't find yourself. Lost in your lies

12. 18 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    سلام دوستان. من هنوز خیلی از انیمه های تاپ پاییز، زمستان و بهار 2021 رو ندیدم. یعنی فقط فصل چهارم Attack on Titan رو دیدم که محشر بود. لطفأ بهم بگین از بین انیمه های زیر ترتیب دیدن پیشنهادی شما چیه؟ و کدوماشون بیشتر ارزش دیدن دارن؟ لطفأ هر کسی میتونه جواب بده چون شاید علاوه بر من برای بقیه دوستان هم مفید باشه.

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season Part 2 (از پارت اول فصل دومش خوشم اومد، اینو قطعأ میبینم ولی اولویت دیدنش رو نمیدونم)
    Wonder Egg Priority
    Tensei shitara Slime Datta Ken 2nd Season (البته فصل اولش رو هم ندیدم، اگه ارزش داره ببینم)
    Boku no Hero Academia 5th Season (فقط دو یا سه فصلش رو دیده بودم دقیق یادم نیست. امتیاز فصل پنجمش هم که داغونه)
    Fruits Basket: The Final (هیچ فصلی ازش ندیدم. برای من که دنبال انیمه های هیجان انگیز هستم آیا ارزش شروع کردن داره؟)
    Tokyo Revengers

فصل دوم The Promised Neverland هم اینقدر امتیازش پایینه که انگار نیاز به پرسیدن نداره...
    Jujutsu Kaisen رو هم ببین و هم بخون! حرفی نمی‌مونه! شرح در تصویر! فوق العادست
    Fumetsu no Anata e (مانگاش رو خوندم، انیمه‌ش رو ندیدم) از این جنس داستان‌ها هستش که با احساسات آدم بازی می‌کنه و آخرش تو می‌مونی و یه کوله بار دپرسی و افسردگی!
    Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season Part 2 این که خودت توش استادی :دی
    Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu یه جوری حکم پدری در ژانر ایسکای رو داره! من یه چند چپتر ناول رو خوندم، تایپ من نبود.
    Wonder Egg Priority سرتاپا تناقض - یه قاتلی تو ژاپن چند وقت پیش خبرش اومد که می‌رفته افرادی که می‌خواستن خودکشی کنن رو پیدا می‌کرده و بهشون می‌گفته که منم باهاتون میام و می‌خوام خودکشی کنم، بیاین با هم این کار رو بکنیم و... می‌رفته سر قرار و اون بدبخت‌ها رو با دست خودش می‌کشته و سلاخی می‌کرده! - واندراگ همینه، ظاهرا در نکوهش و همدردی با انسان‌هایی هستش که دست به خودکشی زدن، ولی در باطن کاملا عکسه. چند قسمت اولش خیلی خوبه، یهو انگار با یه دستمال مرطوب، میکاپ انیمه می‌ریزه!
    Beastars 2nd Season فصل دومش از یک جذاب تره
    Tensei shitara Slime Datta Ken 2nd Season اصلا ندیدم
    Boku no Hero Academia 5th Season - مای هیرو همیشه یه روند ثابتی داشته، از نظر فصل‌هاش می‌گم، اوجش هم همیشه سینمایی‌هاش بوده. در مورد نمره که گفتی، من واقعا از تو تعجب می‌کنم! نمره پشیزی ارزش نداره توی مای انیمه لیست؛ یه فندام ایرانی، دیروز تصمیم گرفت به روی این قضیه صحه بذاره که نمرات مال بخش بزرگیش از روی تعصباته (مثلا من فول متال فنم، وقتی می‌بینم رنک اتک رفت بالاتر، بریزم بهش یک بدم، تا بیاد پایین!) یه انیمه گمنامی Devil Survivor 2 از دیروز با رای این فندام، الان رتبه 21 مال رو داره! همینجوری داره میاد بالاتر.. خودت هم می‌دونی مای هیرو خیلی هیت بیخود می‌گیره، یه نگاه به مانگاش بندار، ببین چقدر فرق بین نمراتش هست، در صورتی که بونز توی مای هیرو سنگ تموم گذاشته. فصل 5 دو پارته، پارت اولش، تمرین و مسابقه دوتا کلاس A و B هستش و پارت دوم شروع دارک شدن داستان. کلا خواستم بگم نمره رو ول کن، خودت ببین، یا خوشت میاد یا نمیاد.
    Fruits Basket: The Final یه نمونه دیگه از بیخود بودن نمرات و رنک توی مال؛ با اپیزود آخرش تا رنک یک بالا رفت، ولی یهو فن های خشتک دریده و عصبانی، ریختن چنان بهش نمره یک دادن و دارن می‌دن که همینجوری داره میاد پایین تر! - مهدی که خیلی خوب توضیح داده در موردش. من ندیدم اصلا.
    Tokyo Revengers انیمه رو حتما ببین، نسخه سانسور نشده توی نت و سایت‌های ایرانی هم موجوده؛ هر اپیزود سورپرایزی! داستان بی‌نظیر. مانگا یه کمی از انیمه بهتره (از لحاظ آرت استایل و جزئیات) از دست نده.
    Vivy: Fluorite Eye's Song انیمه خوبیه واقعا، ولی به نظرم بین این لیست، اولویتت نباشه.
    The Promised Neverland - این شاهکار هم تنها انیمه‌ای بود که دراپش کردم!!! نتونستم این حجم از شاهکار رو تاب بیارم!
    .
    ولی اولویت بندی که گفتی (میل خودته) از نظر و سلیقه من: جوجوتسو کایسن، ری زیرو و توکیو ریونجرز (این که راحت می‌رسی به پخش انیمه) برای بقیه هم اولویت آن چنانی ای مد نظر ندارم.

14. 19 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355
    از این کاربر 1,963 بار در 195 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها

Wonder Egg Priority
    Tokyo Revengers

سلام .جوجوتسو به لحاظ گرافیک شاید جزو ۵ انیمه برتر سریالی باشه . شونن خوبیه . البته من داستانشو نپسندیدم . و صد البته حتما ارزش داره ببینید
    فومتسو هم مجموعه ای از چند داستان غمناکه که قطعا ارزش دیدن داره
    رزیرو هم که نیم فصل دومش عالی بود ، خیلی بهتر از قبل ، با سوپرایزهای عالی
    موشکو تنسی هم فعلا در حد یه مقدمه ازش اومده و من که ایسکای دوست ندارم ، دوستش داشتم . میگن جلوتر هم خیلی بهتر میشه
    واندراگ کار روانشناختیه و احتمالا شما خیلی خوشت میاد و خیلی هم خوشرنگه . اما من دوست نداشتم
    بیستارز سیزن دومش درقیاس با یکش شاهکار بود
    اسلایم سیزن اولش یه ایسکای کاملا معمولیه ولی سیزن دومش خیلی خوب شد
    هیرو اکادمیا رو من کلا دوست ندارم این سیزنش هم کلا تو چند قسمت انیمیت میشد اتفاق خاصی نمی افتاد چون داستان هیچی جلو نرفت
    فرویت بسکت که عشق منه
    توکیو ندیدم
    ویوی هم گرافیک خارق العاده ای داره ، داستانشم خوبه
    نورلند مانگاشو بخون ، سیزن دو فاجعه بود
    درکل من بجز مای هیرو و نورلند بقیه رو توصیه میکنم

16. 15 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    56
    از این کاربر 48 بار در 9 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها

1- Clay more:

2- Basilisk:
    اینم جز انیمه خوباست، خیلی طولانی هم نیست تعداد قسمتش، سر و تهش هم جمع میشه ،داستانش هم در مورد دو تا قبیله هست که حالا بنا به دلایلی میخوان همدیگه رو جر بدن و ... سطح خشونت و داستانش هم خیلی خوبه، کمدی و دری وری هم نداره، فقط اینکه با خونواده آنچنان پیشنهاد نمیدم بشینی ببینی، نودیتی داره.

3- Berserk:

4- death note:

5- Akame.Ga.Kill

6- fate-zero:

7- Bungou Stray Dogs:

8- Shigurui:

9- Hanada_Shounen-shi
    این claymore مگه 26 قسمتی نیس؟؟

18. 7 کاربرِ زیر از northboys بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,599
    از این کاربر 5,429 بار در 512 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط northboys نمایش پست ها
    این claymore مگه 26 قسمتی نیس؟؟
    آره 26 قسمته، من اشتباه نوشتم

20. 10 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I HAVE A DREAM
    سپاس
    152
    از این کاربر 86 بار در 13 پست سپاس گزاری شده

تازه قسمت اول Invincible دیدم. ابتدای قسمت اول خیلی آروم داشت جلو می رفت تا پنج دقیقه آخر که از غافلگیری خشکم زد خیلی عجیب تموم شد. فوق العادست اگه میتونید از دستش ندید.

22. 12 کاربرِ زیر از masoud 99 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 113 از 117 اولیناولین ... 136388103111112113114115 ... آخرینآخرین