برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 759 از 850 اولیناولین ... 259559659709734749757758759760761769784809 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,581 تا 7,590 از مجموع 8495
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

thumbsup راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
    در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
    این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان .

قوانـیــن تاپـیــک
    1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

2. 561 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",-=omid=-,.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,3ven13,86471181,:: ERFAN ::,:::GOT:::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abadan-boy,abadanramin,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ADOLOVSKY,adroit11,afraoo,afshin2014,aghasina21,ahmady45,Ahmad_n,akbatta,Alberty,Alex Vause,Ali.99,ali139494,ali1895,ali33,ali361,Ali9MJ23,alichoopa,alifondet,alip,Alireza-cRm,AlireZaaf__,alirezabm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,aliskh,alitannaz,Alixw32,alizade,ali_74,ali_damashi,allen74,alod,alpay_fm,Amin,Amin03,amin1727,amingeneral,aminpesarmard,amin_orang,amin_vofa,AmiR RezA,amir123qwe,amir1690,amir2123,AmirGholi,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_999,amir_maxpayne,amo_omid,anzalichi,aQa GorGe,AR!@N,aramis2800,ARCTIC,aref74,arefeh-7,arezu3002,ariaieboy,arioxxxxx,armin0123,Arsalan.H,arshia001,arso,Artemis,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,Avesperia,Avon Barksdale,azad10,babakpc2827282,bakuryu,Barkeep,Barney,Barney Stinson,barrai,Batlaghi,bayani,bbas,Being Amin,bibak20,BIG FELLAH,bikash,Bis,blackshow,bluestorm,Boatles-Oar,bysnco,CapIA,CapKiLL3r,Capricorn,caroline,caviya,Central Perk,Chandler Bing,Chaternet,checha,Chris,Clay Morrow,D O R D I,daee habib,danial1,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,deathpoint2002,deathstroke,Dexter_171,Dillan,dirty_coat,DivaN,djyazdan,dll,don draper,Dr. HANNIBAL LECTER,ehew,ehsan1370,EHSANRF,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,EliJah,emadtvw,endoftime,erfan wahabi,erfan1st,erfan2086,erfani,erfanxxx,ergen,eric,errornima,ESajad,ESR,EstefaN,Ever_3313,fargo,farhad_5005,FARMANDEH,Farzad-Mz,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,fireboy8,Foa.neh,friendz,g0dsend313,Gallow,Game Of Thrones,gasarsa,Gates,Gharibe13,ghasemkalak,Ghazalll,gole yakh,golnoosh,Goudarz,Governor,H@RiR,hadi2006mi,hadiuss,hamed224,hamid k,hamid-p71,HAMID13,hamidchi,hamidvoosough1,Hasoud,hatam,hatamtv,Hesam,hesam220,hesamdx,hessamftm,hgot,hgwxx7,hitoo,HMNN,Hosna,hossein,hossein 2,hossein19,hossein2,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hosseinmehr,hosseinss76,Hossein_124,hossein_mdh,hossien89,hoto,hydrexis,Hypnos,idin,ifarzam,il Conformista,imaniy,Irag,iran9win,Islander,ShInOdA,Jack Bauer,jackbauer2012,jafar,jafar_20009_0,jake gyllenhal,janloka,Javad,javad0818,javadsm,JenabPargaar,jfnhvl,jokarsanaye,joker8,Julie,justUnited,K3li05,kamy_12,kargar999,karim_load,Katy Perry,Kazomo,KimiaM,King Aria,KING STANNIS,KING TWD,kingnessi,KingStranger,koresh92,kuchulu93,lastshepherd,legendary,Leonardo_D,Leyli,linkinpark20,Litoo,LOOPER,Lordloss,lordofgame,Lou Bloom,Lowkey,lucky75,m a h d i,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m2love,m621,Maa vampire,maasoudn,Mahdi Razor,mahdi1356,mahdikhalili,mahour,mahshadak,majidmaster,majidss,majidzendaniyan,Malcolm X,mamad7070,MaMaLoM,Mani Vampire,manowar,mansourhobbit3,Marb,Marlon Brando,marya,maryam_b,mas5oud281,masoudahura,massam,Matin VT,matiyo,MDZaRa,Me1sam,Meee,MEHDIATB,Mehdimt3,mehditoghs,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_1,mehrdad_2,mehrganj,mehrsenal,Mel,meladyar,Meti,Mgs_Mashkook,MHD-KHZ,mhz98,Mia_3D,Midnight Coffee,midya,Mikado,Milad eMJey,MILANO,miola,misal021,Miss Harley,Mitarsam,MixMkv,mn66,mobiblu,mohamad13696,mohamadnisa,Mohammad Javid,Mohammad Tz,Mohammad-Javid,mohammad-om,mohammad1992,mohandex,mohsen kafka,Mohsen82,moji_moji_00,MOJTABA_k,monib,Moon Light,mootala,mortezasmh,moshkan,mosk,mr67,mreza-k,mrm1375,MrParhaM,mushroom,N1981,navid9,Ned Stark,nedashiva,neklas maykelson,nemsis,Nevah,nicolas7,niloofar22,nilou6,nima3333,nimas1,ninjamm,No Country,NOjAN,Nora,nosheh,Notion,Numero Uno,тнor,Oberyn Martell,omidan22,OmidS,onlyraulgonzal,Others,P!NK,P0ya,p30kingg,paradic,parhamaryan,pashang,passer_by,Patriot,Pedram Brando,pedram136,Pegah,persp000000lis,peyman_eun,Phenomenon,Phoebe,Pink Panther,Pirlo,pmn,Polarstern,poma,pooian,pooya,PouryaKht,pouya10,poyul,raha_91,RapidPc,Ray Deadman,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,rekaft,Reza-G,Reza-Scofield,reza8198,Rezaraki,rezarbn,REZAXIO,roohallahshab,rosa-e,roshan_gh,Rust Cohle,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,s1378,S@eeD-Mj,SA3iD,Saber-j,sadas,SaeeD-Mj90,Saeed.Crm7,saeedbahari,saeednaderi,saeedporreza9,saeedson,saeedzakhar,saeeid91,saeid33,SAH RAM,Sahid,sajad44,salarius,saman2esm,Samankaka,samansh,saman_pd09,sami1428,sandra,sApari,SaRaL,sasy20,Sayasla,sbhn,sedmamad,sepideh_h17,Serenita,Severus Snape,sh2012,sha2012,shahe parian,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Shayea,Sherlockian,SHIELD,shinigamice,simorgh aseman,sina-hidden,sinanba2,SinaRC,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,smh2011,Snow,sokhan1,SolTon,Spasitel,srk2010,stalker,stand,STAR,Star of GT,Stark Man,StarTak,STEFAŊ,stesa,still alive,Stone Heart,Successful Man,T1Enemy,tandis_104,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Emperor,The Pianist,TheDarkness,thehooman,Thi JoKEr,ThunderStorm,tigerom,TOP GUN,toshishan,Toxic Fighter,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,TWD,UntouChable,مهسار,ماج,مریم د,مزدک,گل گلدون,v-abbasi,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vahidcivil66,vaker,Vampire,Vampire Blood,vampire021,vampire_sh17,vapid,Vic Mackey,virus,VIVA THE ROCK,voldemort,WALKING DE4D,WalTer WhiTe,Webber,white_beard,wlh,wlmajid,xaagh,XFIGHT3R,xxzzaa,yaser63,zarbang,zarriz,zesht,zizi12,Zombieland,ZzEeDd,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_cheater,_Maryam_,_MRM_,_princ3_,_Tara_,~AzaDeH~,سوشیانت

سپاس
    1
    از این کاربر 34 بار در 8 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mariz نمایش پست ها
    دوستان the leftovers تموم شده تو سه فصل؟به عنوان مزه ی گات نظرتون چیه
    بله کلا سه فصله یه سریال فلسفیه من خودم هر قسمتی که نگاه میکردم بعدش نقدشو از سایت زومجی میخوندم تا بتونم سریالو درک کنم از اون سریالاست که اگه باهاش ارتباط برقرار کنی تا مدتها فکرتو مشغول میکنه

4. 4 کاربرِ زیر از lilish بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    350
    از این کاربر 356 بار در 52 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ft10 نمایش پست ها
    سریال oz به نظرتون چجور سریالیه؟
    تو فکرشم
    کیفیتش و سبکشو بگین و هم رده های سریالیشم بگین که از کدومها بهتره
    یه سریال فوق العاده اگه از سبک زندان و خلاف کارا خوشت میاد حتما ببین اگه خوشتم نمیاد باز حتما ببین.سریالیه که چون قدیمیه کمتر مورد توجه قرار گرفته اما یکی از تاپ تن های منه توی سریال.کیفیتشم بد نیست

6. 5 کاربرِ زیر از 444 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    656
    از این کاربر 1,030 بار در 164 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید اقایون سریال باز چندا سریال ترسناک به معرفی کنید
    که مو ها بدنم به تنم سیخ بش اصلا سریال با تم ترسناک داریم
    ندیدم اما شنیدم Salem تو مایه های ترس و وحشت و پشم ریزون هست.جادوگری و اینجور چیزا

8. 5 کاربرِ زیر از manowar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,978
    از این کاربر 49,526 بار در 2,822 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Goli_08 نمایش پست ها
    و یه تعداد سریال خوب در ژانر های : فانتزی - علمی تخیلی - ترسناک . اگه میشه معرفی کنید . ممنون
    سلام

Penny Dreadful
    Westworld
    Buffy the Vampire Slayer
    Grimm
    American Horror Story
    The X-Files
    Santa Clarita Diet
    Ash vs Evil Dead
    The Strain
    Dead Set
    Preacher

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید اقایون سریال باز چندا سریال ترسناک به معرفی کنید
    که مو ها بدنم به تنم سیخ بش اصلا سریال با تم ترسناک داریم
    سلام

paranormal witness
    exorcist
    IT 1990
    Channel Zero
    The Haunting of Hill House

10. 15 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I`M BACK
    سپاس
    4,347
    از این کاربر 8,222 بار در 653 پست سپاس گزاری شده

https://www.imdb.com/title/tt1909015/?ref_=ttawd_awd_tt

سلام خدمت دوستان عزیز
    مدتی میشه که بایک سریال بسیار زیبا آشنا شدم و جز بهترین سریال هایی بوده که توی چند وقت اخیر تماشا کردم
    سریال بسیار کمیاب و زیبایی هست در ژانر جنایی درام ، اکشن
    ساخت کشور بلغارستان و زبان سریال روسی هستش ، ۵ فصل داره و از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۶ پخش شده و در ۶۰ قسمت پایان یافته

ریت سریال نسبت به سریال های اروپایی بالا هستش و اگر سریال رو تماشا کنید حتما این ریت بالا رو تایید میکنید
    داستان از اونجا شروع میشه که یک مامور پلیس بنام مارتین هیریستف که از کودکی زیر نظر بوده و آموزش های زیادی به اون داده شده تا بتونه به باند بزرگترین رئیس مافیای بلغارستان که فردی بسیار خطرناک به نام جارو هستش نفوذ کنه
    کار مارتین بسیار پیچیده و خطر ناکه برای اینکه تعداد افراد کمی از ماموریت پلیسی اون خبر دارن و جون اون هر لحظه میتونه توی خطر باشه و باید توی این باد مخوف به کار خودش ادامه بده تا پلیس بتونه" جارو تجارف " رو دستگیر کنه
    سریال بسیار پرهیجان و زیبایی هست و پیشنهاد میکنم اگر به سریال های جنایی مافیایی علاقه مند هستید حتما این سریال زیبا رو تماشا کنید
    سریال بتازگی توسط یک مترجم بسیار خوب درحال ترجمه هست و ترجمه ی فصل اول هم به پایان رسیده
    پیشنهاد میکنم این سریال رو از دست ندین و اگر مسئولین لطف کنند برای این سریال زیبا تاپیک بزنند حتما دوستان بیشتری با این سریال زیبا آشنا خواهند شد و از این سریال لذت خواهند برد

12. 19 کاربرِ زیر از ashley_1986 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,094
    از این کاربر 3,621 بار در 326 پست سپاس گزاری شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط ft10 نمایش پست ها
    سریال oz به نظرتون چجور سریالیه؟
    تو فکرشم
    کیفیتش و سبکشو بگین و هم رده های سریالیشم بگین که از کدومها بهتره
    حقیقت اینه که هیچ سریالی مثل اوز نداریم
    شاید از لحاظ غنای درونمایه فقط بشه به six feet under اشاره کرد
    از اون سریال ها نیست که یهو بشینی 50 قسمت تو یه شب ببینی
    بعضی وقتا یه دیالوگ میگه که یه هفته از خواب و خوراک میندازتت
    شخصیت ها عالی و خود زندان هم به نحوی استعاره از جهان خودمونه
    شروع کن به دیدن که عمرا پشیمون نمیشی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mariz نمایش پست ها
    دوستان the leftovers تموم شده تو سه فصل؟به عنوان مزه ی گات نظرتون چیه
    همین تازگیا شروع کردم به دیدنش و به حول و قوه الهی امشب قسمت دوم از فصل دوم میبینم
    فقط میشه در یک کلام گفت فوق العاده. الان که دارم اینا رو مینویسم سریال سکانس به سکانس داره تو مغزم مرور میشه
    با این وضعی که گات داره مطمئن باش بیفتی تو جریان سریال اون میشه مزه برای این

14. 16 کاربرِ زیر از sarkhail بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1
    از این کاربر 34 بار در 8 پست سپاس گزاری شده

لطفا سریالی مثل sharp object معرفی کنید

16. 8 کاربرِ زیر از lilish بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Bad things are coming
    سپاس
    21,978
    از این کاربر 49,526 بار در 2,822 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط lilish نمایش پست ها
    لطفا سریالی مثل sharp object معرفی کنید
    سلام
    اینا تقریبا مشابهن:

The Sinner
    Tabula Rasa
    The Night Of
    Fortitude

18. 12 کاربرِ زیر از kingnessi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7
    از این کاربر 32 بار در 7 پست سپاس گزاری شده

دوستان سریال Got با همه خوبی ها و بدی هایی که داشت تموم شد و الان میخوام یه سریال جدید شروع کنم. سریال هایی که قبلا دیدم رو هم پایین مینویسم که پیشنهاد ندین.

Breaking Bad
    Dexter
    Prison Break
    Lost
    Got
    Twin Peaks

یه چرخی توی نت زدم و تعریف های زیادی از سریال های مختلف شنیدم. سریال هایی که یه کم در موردشون تحقیق کردم و نظرات مختلف رو در موردشون خوندم اینا هستن:

The Sopranos
    Peaky Blinders
    The Wire
    The Leftovers

از بین اینا کدوم رو پیشنهاد میدین؟؟
    سبکش برام مهم نیست چی باشه، فقط جوری باشه که حداقل بعد از دیدن فصل اول، اشتیاق زیادی برای دیدن فصل دومش داشته باشم. منظورم اینه کشش داشته باشه. تعریف The Sopranos رو زیاد شنیدم ولی یه حس دودلی نسبت بهش دارم که ببینم یا نه.
    اینم بگم که سریال House of Cards رو فصل 1 رو کامل و البته به زور دیدم ولی دیگه ادامه اش ندادم. تعریفش رو زیاد شنیده بودم ولی برای من کشش و جذابیت نداشت.
    و همچنین بگم که لازم نیست از لیست بالا پیشنهاد بدین ولی حتی الامکان علمی-تخیلی و کمدی نباشه. ممنون.

20. 7 کاربرِ زیر از misagh8900 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,296
    از این کاربر 2,991 بار در 331 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط misagh8900 نمایش پست ها
    دوستان سریال Got با همه خوبی ها و بدی هایی که داشت تموم شد و الان میخوام یه سریال جدید شروع کنم. سریال هایی که قبلا دیدم رو هم پایین مینویسم که پیشنهاد ندین.

Breaking Bad
    Dexter
    Prison Break
    Lost
    Got
    Twin Peaks

یه چرخی توی نت زدم و تعریف های زیادی از سریال های مختلف شنیدم. سریال هایی که یه کم در موردشون تحقیق کردم و نظرات مختلف رو در موردشون خوندم اینا هستن:

The Sopranos
    Peaky Blinders
    The Wire
    The Leftovers

از بین اینا کدوم رو پیشنهاد میدین؟؟
    سبکش برام مهم نیست چی باشه، فقط جوری باشه که حداقل بعد از دیدن فصل اول، اشتیاق زیادی برای دیدن فصل دومش داشته باشم. منظورم اینه کشش داشته باشه. تعریف The Sopranos رو زیاد شنیدم ولی یه حس دودلی نسبت بهش دارم که ببینم یا نه.
    اینم بگم که سریال House of Cards رو فصل 1 رو کامل و البته به زور دیدم ولی دیگه ادامه اش ندادم. تعریفش رو زیاد شنیده بودم ولی برای من کشش و جذابیت نداشت.
    و همچنین بگم که لازم نیست از لیست بالا پیشنهاد بدین ولی حتی الامکان علمی-تخیلی و کمدی نباشه. ممنون.
    سلام
    پشنهاد من این سریال ها هست:
    The Last Ship
    Banshee
    Strick Back
    Into The Badlands
    Utopia
    The Starin
    Orange is The New Black
    24
    این سریال هام جدید هست پیشنهاد میکنم ببینی
    Deadly Class
    Hanna(تمدید فصل 2)
    The Purge(تمدید فصل 2)
    Warrior

22. 9 کاربرِ زیر از jackbauer2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 759 از 850 اولیناولین ... 259559659709734749757758759760761769784809 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع