برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 19 از 22 اولیناولین ... 91718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 از مجموع 216
    سپاس
    432
    از این کاربر 2,604 بار در 236 پست سپاس گزاری شده

arrow2 ۩ معرفی برترین سریالهای کره ای + بحث و تبادل نظر ۩

با سلام خدمت دوستان عزیز
    همونطور که میدونید سریالهای کره ای طرفداران زیادی در دنیا و همینطور ایران دارن اما بعضیها هم شناخت چندانی از این سریالها ندارن در حالی که بعضی از سریالهای کره ای از خیلی از سریالهای آمریکایی بهتر و قشنگتر هستن. در این تاپیک سعی میشه تا تعدادی از بهترین سریالها در ژانرهای مختلف معرفی بشه تا اگه کسی خواست ببینه شناخت مناسبی داشته باشه.
    به طور کلی سریالهای کره ای دارای ویژگیهایی هستند که باعث شده در سطح جهان طرفداران زیادی داشته باشند از جمله :

داستانهای قهرمان محور: فرق نمیکنه قهرمان یه جنگجو مثل جومونگ باشه یا یه آدم سرسخت و پُر تلاش مثل یانگوم! به هر حال یک قهرمان هست که به دنبال یه هدف حرکت میکنه و سختی های زیادی رو باید تحمل کنه و در این مسیر بیننده رو هم با خودش همراه میکنه تا نتیجه تلاشهای این قهرمان رو ببینه .
    این ویژگی از جذابیتهایی هست که اکثر سریالهای کره ای اون رو دارن و هر بیننده ای از همراهی یک شخصیت که میخواد به هدفی بزرگ دست پیدا کنه لذت میبره

عشقهای مثلثی:
    کمتر سریال کره ای رو میتونید پیدا کنید که توش ماجراهای رُمانتیک و عشقهای مثلثی نباشه! این موضوع یکی از جذابیتهایی هست که هیچ وقت هم تکراری نمیشه و همواره تعداد زیادی از مردم هستند که اینگونه داستانها رو دنبال میکنند تا ببینن آخرش چی میشه و کی به کی میرسه ؟!
    نوع روایت داستان و شیوه ای که به مرور جلو میره خیلی جالب و دل نشین هست و مثل سریالهای آمریکایی نیست که تو همون دیدار اول . . . !

رنگ و لعاب چشم نواز: اکثر سریالهای کره ای چه تاریخی و چه مدرن در فضاهای پر از رنگهای شاد اتفاق میوفته و از رنگ خونه و قصر و انواع لوکیشنها تا لباسها و ... همگی از رنگها و شکلهای شاد ترکیب شده که خودش باعث جذابیت این سریالها میشه و حس خوبی به بیننده القا میکنه.
    و سایر ویژگیها که دیگه خودتون ببینید ...

و اما معرفی چند سریال معروف و پرطرفدار در ژانرهای مختلف:

اکشن/ابر قهرمانانه :
    اگر به سریالهای اکشن علاقه دارید که در اون یک شخصیت قدرتمند حضور داشته باشه که با ظلم و بی عدالتی مبارزه کنه، این سریالها رو میتونید ببینید:

ایلجیما
    iljimae
    ماسک عروسک
    Bridal Mask
    مردی به نام خدا
    A Man Called God
    شکارچی شهر
    City Hunter

اکشن/پلیسی/جنایی : در صورت علاقه به سریالهای پلیسی، جنایی و اطلاعاتی سریالهای زیر رو پیشنهاد میکنم:

شیطان
    The Devil
    گروه ویژه شماره 10
    S.A.T Ten
    سه روز
    Three Days
    آیریس
    IRIS
    آتنا
    Athena
    شهر بی رحم
    Cruel City

درام/هیجان انگیز : این سریالها ماجراها و اتفاقات جالب زیادی رو در کنار هم روایت میکنند و ژانرهای مختلفی رو در بر میگیرند و دیدنشون میتونه برای همه جذاب باشه :

لابیست
    Lobbyist

شکارچیان برده
    Slave Hunters
    تازا
    Tazza
    چلچله خورشید
    Swallow The Sun

کمدی/عاشقانه : اگر به دنبال سریالهای کمدی که داستانهای عاشقانه هم داشته باشه هستید , این سریالها رو از دست ندید :

پسران برتر از گل
    Boys Over Flowers

تو زیبایی
    You’re Beautiful

کافه پرنس
    Coffee Prince

به زیبایی تو
    To The Beautiful You

سليقه شخصي
    Personal Taste

تویی که از ستاره ها اومدی
    Came From The Stars

درام/عاشقانه : سریالهایی که صرفا موضوعات درام و عاشقانه دارن و بعضا غمگین ولی جذاب و تاثیرگذار:

وارثان
    The Heirs
    ملکه برفی
    THE SNOW QUEEN

49 روز
    49Days
    سارقان
    Robbers

دختر من
    My Girl
    داستان غم انگيز عشق
    Sad Love Story

تاریخی/حماسی : سریالهایی که یک شخصیت قهرمان در اونها حضور داره که مشکلات مختلفی رو پشت سر میذاره و به مرور اوج میگیره و در نهایت به امپراطوری یا چیزی شبیه به اون میرسه. معمولا تعداد قسمتهای این سریالها هم زیاده

با محوریت یک شخصیت مرد :

شاه دائه جویونگ
    King Dae Jo Young

امپراطور گیونچوگو
    King Geunchogo

شاه گوانگتو کبیر
    King Gwanggaeto

افسانه جومونگ
    jumong

امپراطور دریا
    Emperor of the Sea
    خدای جنگ
    God of War

با محوریت یک شخصیت زن :

ملکه آهنی
    The Iron Empress

هوانگ جین یی
    Hwang Jin Yi

جواهری در قصر
    jewelry in palace
    ملکه کِی
    Empress Ki

افسانه سودانگ
    Seo Dong Yo

ملکه سوندوک
    Seondeok Queen

نکات مهم و قابل توجه :

1. این تاپیک فقط به سریالهای کره ای اختصاص دارد، ارسال اسپم و بحثهای غیر مرتبط با این تاپیک ممنوع میباشد.
    2. لطفا به نظرات، علایق و سلیقه های دیگران احترام بگذارید و از هر نوع توهین و بحثهای بیهوده جدا خودداری فرمایید.
    3.
    در این تاپیک میتوانید سوالات خود را مطرح کرده و درباره دیدن سریال مشاوره بگیرید و همچنین درباره سریالها بحث کنید.
    4. همه
    کاربران آزاد هستند تا در صورت داشتن اطلاعات کافی به سوالات پرسیده شده پاسخ دهند و به راهنمایی دیگران بپردازند.
    5. بهتر است برای معرفی سریالها اسم آنها را به انگلیسی هم مطرح کنید و در صورت امکان عکس و یا خلاصه داستان هم قرار دهید.
    6. از تمامی دوستانی که سریالهای کره ای دیدند درخواست داریم تا اسم سریالها به همراه توضیح مختصری از جانب خودشان را در این تاپیک مطرح کنند و در صورت تمایل به سریالهایی که تماشا کرده اند از 10 نمره بدهند، همچنین سریالهایی که تماشای اونها رو پیشنهاد میدهند معرفی کنند.

با تشکر

خدایا ما را ببخش
    سپاس
    178
    از این کاربر 713 بار در 94 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ۩ معرفی برترین سریالهای کره ای + بحث و تبادل نظر ۩

36-منشی کیم چشه؟(What's Wrong with Secretary Kim؟)

ژانر:رمانتیک کمدی
    تعداد قسمت:16
    IMBD:8.2
    محصول:2018 کره ی جنوبی

برای اینکه یک سریال جذاب باشد حتما لازم نیست که اکشن باشد یا جنایی و .... .گاهی اوقات یک سریال ساده نیز می تواند جز برترین ها باشد.این سریال که محصول مشترک کره و شبکه ی نتفلیکس می باشد جزو سریال های با نرخ طرفدار بالاست.

مبنی بر نظرات بینندگان اگر کسی به دنبال یک درام خوب و عالی از هر لحاظ هست حتما این سریال زیبا و تماشایی را دنبال کند.

3. 7 کاربرِ زیر از ملکه سئوندوک بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

خدایا ما را ببخش
    سپاس
    178

37-خاطرات الحمراء(Memories of the Alhambra)

ژانر:فانتزی-دلهره آور-علمی تخیلی-عاشقانه ی امروزی-ملودرام
    IMBD:7.8
    محصول:2018 کره ی جنوبی

از دیگر تولیدی مشترک کره و شبکه ی نتفلیکس همین سریال است که توانسته بینندگان زیادی رو از سراسر جهان جذب کند.با درخشش پارک شین هه معروف ترین بازیگر زن کره ی جنوبی در این اثر بر جذابیت این سریال افزوده شده است.

بر طبق نظر بینندگان این سریال ارزش تماشا را دارد به خصوص به علت حضور پارک شین هه حتما باید پای این سریال نشست.

5. 7 کاربرِ زیر از ملکه سئوندوک بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

خدایا ما را ببخش
    سپاس
    178

38-زنگ خطر عشق(Love Alarm)

ژانر:عاشقانه-تینیجری
    تعداد قسمت:8
    IMBD:ثبت نشده(از MDL 8 دریافت کرده است)
    محصول:2019 کره ی جنوبی

یک کارگردان خوب برای همه ی سلیقه ها و سنین مختلف به فکر ساخت یک سریال مناسب است.این سریال که محصول مشترک کره و نتفلیکس نیز می باشد برای نوجوانان سریال فوق العاده مناسبی است و توانسته نظر عده ی کثیری از مردم را به خود جذب نماید.

نظر بینندگان این است که این سریال با وجود سادگی اش اما در کنار برترین ها قرار دارد.

7. 7 کاربرِ زیر از ملکه سئوندوک بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

خدایا ما را ببخش
    سپاس
    178

39-زندگی خصوصی او(Her Private Life)

ژانر:رمانتیک کمدی
    IMBD:ثبت نشده(از MDL 8.5 دریافت کرده است)
    محصول:2019 کره ی جنوبی

این سریال که محصول مشترک کره و شبکه ی نتفلیکس می باشد جزو درام های زیبا و رمانتیک است که تماشای آن می تواند برای علاقمندان این سبک رضایت بخش باشد.این سریال نیز جزو پر طرفدارترین های کره ی جنوبی است.

نظر بینندگان این سریال کاملا مثبت بوده و قطعا گزینه ی مناسبی برای دوستداران سریال های کره ای است.

9. 8 کاربرِ زیر از ملکه سئوندوک بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

خدایا ما را ببخش
    سپاس
    178

40-کی 2(The K2)

ژانر:اکشن-ملودرام-درام سیاسی
    IMBD:7.8
    محصول:2016 کره ی جنوبی

یکی از بهترین سریال های اکشن جهان همین سریال است که محصول مشترک کره و شبکه ی نتفلیکس است.این اثر که در کره ی جنوبی و اسپانیا فیلمبرداری از جمله برترین های کره ای است و نباید به سادگی از کنارش گذشت.

مبنی بر نظر بینندگان عزیز تماشای این سریال یکی از بزرگترین تجربه هاست و بهترین درام های جهان است.

11. 8 کاربرِ زیر از ملکه سئوندوک بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I_am_Urmia_Lake #
    سپاس
    21,882
    از این کاربر 1,896 بار در 129 پست سپاس گزاری شده

با سلام به تمامی تی وی ورلدی ها ...

و عرض خسته نباشید و تشکر ،از دوست عزیزمون (ملکه سئوندوک)

چندتا نکته هست که میخواستم به عرض دوستان عزیزم برسونم در رابطه با پست های اخیر این تاپیک .
    با اجازه از مدیریت محترم (یاسر عزیز) .

منم مثل خیلی از دوستانم ، دنبال کننده سریال های کره ای هستم و خیلی از دیدنشون لذت میبرم،
    به نوعی میتونم بگم اینقدر جستجو تو سایت ها کردم که اطلاعاتم در حدی شده که بخوام درباره سریالی چیزی بگم .

خب حالا چندتا نکته رو به عرضتون برسونم .
    1. با کلمات تکراری و اطلاعات اشتباهی , با سه تا عکسو چندتا جمله تکراری ، نمیشه خواننده رو جذب کرد یا اصلا ترغیب کرد تا اون سریال رو تماشا کنه و لذت ببره .
    2. همگی اینجاییم که یه چیزی یاد بگیریم یا یه چیزی رو دیدیم و لذت بردیم یه جوری معرفیش کنیم خواننده با اطلاعات دقیق به سراغش بره .

3. لطفاً با اطلاعات دقیق و درست پست بزنیم . همه سریال های که نام بردین که محصول مشترک نیستن

بریم سراغ سریال های نام برده شده .

خب سریال های کره ای نتفلیکس

Arthdal Chronicles
    Kingdom
    Mr. Sunshine
    Stranger
    SKY Castle
    Prison Playbook
    A Korean Odyssey
    Crash Landing On You
    Romance Is a Bonus Book
    Memories of the Alhambra
    Love Alarm
    Vagabond
    (یک سریال قوی ، نویسندگی و کارگردانی و بازیگران و
    سکانس های غافلگیرکننده و هیجانی , عالی داشت)

سریال های کره ای که ربطی به نتفلیکس ندارن ( آمار بیننده و امتیازها طبق سایت مای دراما لیست هست )

سریال Hotel del Luna محصول شبکه tvN = آمار 11,103 بیننده / امتیاز 8.8/10

سریال Guardian: The Lonely and Great God محصول شبکه tvN = آمار 35,138 بیننده / امتیاز 9.0/10

سریال Healer محصول شبکه KBS2 = آمار 31,125 بیننده / امتیاز 9.1/10

سریال Descendants of the Sun محصول شبکه KBS2 = آمار 33,941 بیننده / امتیاز 8.8/10

سریال are you human too ؟ محصول شبکه KBS2 = آمار 10,091 بیننده / امتیاز 8.5/10

سریال Signal محصول tvN = آمار 12,801 بیننده / امتیاز 9.2/10

سریال Vampire Prosecutor محصول شبکه OCN = آمار 4,538 بیننده / امتیاز 8.4/10

سریال My Secret Terrius محصول شبکه MBC = آمار 5,258 بیننده / امتیاز 8.4/10

سریال Mother محصول شبکه tvN = آمار 3,588 بیننده / امتیاز 9.2/10

سریال Tunnel محصول شبکه OCN = آمار 7,217 بیننده / امتیاز 8.8/10

سریال Six Flying Dragons محصول شبکه SBS = آمار 3,442 بیننده / امتیاز 8.9/10

سریال My Mister محصول شبکه tvN = آمار 6,143 بیننده / امتیاز 9.2/10

سریال Reply 1988 محصول شبکه tvN = آمار 12,421 بیننده / امتیاز 9.0/10

سریال Incomplete Life محصول شبکه tvN = آمار 5,879 بیننده / امتیاز 8.8/10

سریال Chicago Typewriter محصول شبکه tvN = آمار 8,501 بیننده / امتیاز 8.9/10

سریال Moon Lovers:Scarlet Heart Ryeo محصول شبکه SBS = آمار 25,762 بیننده / امتیاز 8.7/10

سریال Scholar Who Walks The Night محصول شبکه MBC = آمار 7,671 بیننده / امتیاز 8.0/10

سریال Ruler: Master Of The Mask محصول شبکه MBC = آمار 4,081 بیننده / امتیاز 8.1/10

سریال Extraordinary You محصول شبکه MBC = آمار 6,507 بیننده / امتیاز 8.6/10

سریال The Tale Of Nokdu محصول شبکه KBS2 = آمار 3,732 بیننده / امتیاز 8.6/10

سریال Melting Me Softly محصول شبکه tvN = آمار 4,167 بیننده / امتیاز 7.4/10

سریال WWW:Search محصول شبکه tvN = آمار 5,026 بیننده / امتیاز 8.7/10

سریال The Crowned Clown محصول شبکه tvN = آمار 2,397 بیننده / امتیاز 8.5/10

سریال Legend of the Blue Sea محصول شبکه SBS = آمار 20,539 بیننده / امتیاز 8.4/10

سریال Strong Girl Bong-soon محصول شبکه jTBC = آمار 36,040 بیننده / امتیاز 8.7/10

سریال What's Wrong with Secretary Kim؟ محصول شبکه tvN = آمار 21,783 بیننده / امتیاز 8.6/10

سریال Her Private Life محصول شبکه tvN = آمار 11,700 بیننده / امتیاز 8.5/10

سریال The K2 محصول شبکه tvN = آمار 15,512 بیننده / امتیاز 8.2/10

درآخرم باز از ملکه سئوندوک عزیز , دوست و همراه تی وی ورلدیمون تشکر و قدردانی میکنم .
    ازشم عذر میخوام ... امیدوارم در معرفی سریال های بعدی یک پست جامع تری رو ببینیم .

یاحق.

13. 12 کاربرِ زیر از S@eeD-Mj بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,916
    از این کاربر 9,841 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

سلام
    دوستان کسی میدونه چرا چند ساله Song il gook سریالی بازی نمیکنه؟ شنیدم چند وقتی هم فرانسه بودش اگه علت اون رو هم میدونین بگین
    با تشکر
    حالا مسخرم نکنین بگین هنوز تو فاز جمونگه

I'm Justice

15. 8 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

خدایا ما را ببخش
    سپاس
    178

نقل قول نوشته اصلی توسط S@eeD-Mj نمایش پست ها

با سلام به تمامی تی وی ورلدی ها ...

و عرض خسته نباشید و تشکر ،از دوست عزیزمون (ملکه سئوندوک)

چندتا نکته هست که میخواستم به عرض دوستان عزیزم برسونم در رابطه با پست های اخیر این تاپیک .
    با اجازه از مدیریت محترم (یاسر عزیز) .

منم مثل خیلی از دوستانم ، دنبال کننده سریال های کره ای هستم و خیلی از دیدنشون لذت میبرم،
    به نوعی میتونم بگم اینقدر جستجو تو سایت ها کردم که اطلاعاتم در حدی شده که بخوام درباره سریالی چیزی بگم .

خب حالا چندتا نکته رو به عرضتون برسونم .
    1. با کلمات تکراری و اطلاعات اشتباهی , با سه تا عکسو چندتا جمله تکراری ، نمیشه خواننده رو جذب کرد یا اصلا ترغیب کرد تا اون سریال رو تماشا کنه و لذت ببره .
    2. همگی اینجاییم که یه چیزی یاد بگیریم یا یه چیزی رو دیدیم و لذت بردیم یه جوری معرفیش کنیم خواننده با اطلاعات دقیق به سراغش بره .

3. لطفاً با اطلاعات دقیق و درست پست بزنیم . همه سریال های که نام بردین که محصول مشترک نیستن

بریم سراغ سریال های نام برده شده .

خب سریال های کره ای نتفلیکس

Arthdal Chronicles
    Kingdom
    Mr. Sunshine
    Stranger
    SKY Castle
    Prison Playbook
    A Korean Odyssey
    Crash Landing On You
    Romance Is a Bonus Book
    Memories of the Alhambra
    Love Alarm
    Vagabond
    (یک سریال قوی ، نویسندگی و کارگردانی و بازیگران و
    سکانس های غافلگیرکننده و هیجانی , عالی داشت)

سریال های کره ای که ربطی به نتفلیکس ندارن ( آمار بیننده و امتیازها طبق سایت مای دراما لیست هست )

سریال Hotel del Luna محصول شبکه tvN = آمار 11,103 بیننده / امتیاز 8.8/10

سریال Guardian: The Lonely and Great God محصول شبکه tvN = آمار 35,138 بیننده / امتیاز 9.0/10

سریال Healer محصول شبکه KBS2 = آمار 31,125 بیننده / امتیاز 9.1/10

سریال Descendants of the Sun محصول شبکه KBS2 = آمار 33,941 بیننده / امتیاز 8.8/10

سریال are you human too ؟ محصول شبکه KBS2 = آمار 10,091 بیننده / امتیاز 8.5/10

سریال Signal محصول tvN = آمار 12,801 بیننده / امتیاز 9.2/10

سریال Vampire Prosecutor محصول شبکه OCN = آمار 4,538 بیننده / امتیاز 8.4/10

سریال My Secret Terrius محصول شبکه MBC = آمار 5,258 بیننده / امتیاز 8.4/10

سریال Mother محصول شبکه tvN = آمار 3,588 بیننده / امتیاز 9.2/10

سریال Tunnel محصول شبکه OCN = آمار 7,217 بیننده / امتیاز 8.8/10

سریال Six Flying Dragons محصول شبکه SBS = آمار 3,442 بیننده / امتیاز 8.9/10

سریال My Mister محصول شبکه tvN = آمار 6,143 بیننده / امتیاز 9.2/10

سریال Reply 1988 محصول شبکه tvN = آمار 12,421 بیننده / امتیاز 9.0/10

سریال Incomplete Life محصول شبکه tvN = آمار 5,879 بیننده / امتیاز 8.8/10

سریال Chicago Typewriter محصول شبکه tvN = آمار 8,501 بیننده / امتیاز 8.9/10

سریال Moon Lovers:Scarlet Heart Ryeo محصول شبکه SBS = آمار 25,762 بیننده / امتیاز 8.7/10

سریال Scholar Who Walks The Night محصول شبکه MBC = آمار 7,671 بیننده / امتیاز 8.0/10

سریال Ruler: Master Of The Mask محصول شبکه MBC = آمار 4,081 بیننده / امتیاز 8.1/10

سریال Extraordinary You محصول شبکه MBC = آمار 6,507 بیننده / امتیاز 8.6/10

سریال The Tale Of Nokdu محصول شبکه KBS2 = آمار 3,732 بیننده / امتیاز 8.6/10

سریال Melting Me Softly محصول شبکه tvN = آمار 4,167 بیننده / امتیاز 7.4/10

سریال WWW:Search محصول شبکه tvN = آمار 5,026 بیننده / امتیاز 8.7/10

سریال The Crowned Clown محصول شبکه tvN = آمار 2,397 بیننده / امتیاز 8.5/10

سریال Legend of the Blue Sea محصول شبکه SBS = آمار 20,539 بیننده / امتیاز 8.4/10

سریال Strong Girl Bong-soon محصول شبکه jTBC = آمار 36,040 بیننده / امتیاز 8.7/10

سریال What's Wrong with Secretary Kim؟ محصول شبکه tvN = آمار 21,783 بیننده / امتیاز 8.6/10

سریال Her Private Life محصول شبکه tvN = آمار 11,700 بیننده / امتیاز 8.5/10

سریال The K2 محصول شبکه tvN = آمار 15,512 بیننده / امتیاز 8.2/10

درآخرم باز از ملکه سئوندوک عزیز , دوست و همراه تی وی ورلدیمون تشکر و قدردانی میکنم .
    ازشم عذر میخوام ... امیدوارم در معرفی سریال های بعدی یک پست جامع تری رو ببینیم .

یاحق.

من هم خدمت شما دوست عزیز سلام عرض می کنم و خوشحالم که از من بهتر توضیح دادید.خودم هم از مطالب خودم تا حدی ناراضی ام اما وقتی به صورت گذرا نگاه می کنم می بینم که خیلی هم بد توضیح ندادم و می تواند این هیجان را به دوستان عزیز در مورد تماشای سزیال ها بدهد ومطمئن هستم که همه راضی خواهند بود.این را در پست های قبلی ام هم قید کرده بودم که من عاشق سریال ها و فیلم های کره ای هستم اما متاسفانه خیلی وقت تماشای سریال ها ندارم و تنها سریال های پخش شده در تی وی و دو و سه تا دیگر را به همراه خواهرم تماشا کردم.برای همین هیچ اطلاعاتی از سریال هایی که معرفی کردم ندارم.اما چون عده ای میامدند و دنبال یک سریال خوب کره ای مثلا یک سریال پلیسی و جنایی یا حتی عاشقانه بودند احساس کردم شاید این مطالب بتواند راهنمای خوبی باشد.عکس و پوستر گاهی اوقات می تواند به آنها کمک کند.به طور مثال وقتی می گوییم "بی خانمان" خب شاید در نظر مردم ناچیز بیاد اما با وجود یک پوستر همه می فهند که یک سریال اکشن و تماشایی هست.هر 40 سریال معرفی شده طبق نظر بینندگان جزو بهترین اند.هر اطلاعاتی هم که دادم برداشته شده از نظرات آنها بود و چیزی از خودم در نیاوردم.اگر هم تکراری بودند بخاطر تکراری بودن نظر مردم بود.
    با این حال اگر بخواهیم اینقدر خلاصه وار توضیح بدهیم شاید کسی چیزی دستگیرش نشد.این کار فقط از روی دلسوزی بود.
    تمام سریال هایی که گفته بودم محصول مشترک پایین همه شان آرم شبکه نتفلیکس بود و نظرات مردم را از آنجا خوانده بودم.فکر می کنم همین 40 سریال معرفی شده کافی باشه و باید یک پست جدید رو شروع کنم در مورد سریال هایی که دیده بودم.با این حال تشکر می کنم که گوشزد کردید.

17. 11 کاربرِ زیر از ملکه سئوندوک بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

خدایا ما را ببخش
    سپاس
    178

نقل قول نوشته اصلی توسط KING STANNIS نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی میدونه چرا چند ساله Song il gook سریالی بازی نمیکنه؟ شنیدم چند وقتی هم فرانسه بودش اگه علت اون رو هم میدونین بگین
    با تشکر
    حالا مسخرم نکنین بگین هنوز تو فاز جمونگه
    نه برای چی مسخره ات کنیم.فاز جومونگ جاودانه است.مگه می شه کسی سونگ ایل گوک رو فراموش کنه.اما باید بگویم که من هم مثه شما خبری از ایشون ندارم.شاید به این خاطر باشه که ایشون پیر شدند و نمی توانند خیلی کار های اکشن انجام دهند.حالا نه اینکه هر کی پیر شه اینطوری می شه نه.ولی سونگ ایل گوک یه نمور بدنش ضعیف بود.خیلی از بازیگر های فابریک کره ای هستن که فقط به خاطر همین موضوع تو سریال ها دیده نمی شوند.در حالیکه بازیگری شون حرفه ایه.سینمای کره بیشتر دنبال یک بدن سبک برای حرکات اکشن می گرده.شاید برای همین باشه.بازیگر نقش دامدئوک تو سریال شاه گوانگئوتوی کبیر هم بعد سال 2012 ناپدید شده.وگرنه اون هم مثه سونگ ایل گوک بود.به هر حال بعید می دونم خدایی ناکرده اتفاقی براشون افتاده باشه.

19. 9 کاربرِ زیر از ملکه سئوندوک بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

خدایا ما را ببخش
    سپاس
    178

تا به اینجا 40 سریال برتر کره ای معرفی شد که همه شما عزیزان هر ژانری را که دوست داشته باشید را می توانید انتخاب کرده و از تماشای آن لذت ببرید.گرچه سریال های دیگری نیز هست اما هیچ کس در این دنیا قادر به معرفی همه ی آنها نیست و من هم به مانند همه یک انسان هستم. حال لازم می دانم سریال هایی که تا به امروز تماشا کردم را به شما معرفی کنم که اگر دوست داشتید آن را تماشا کنید.

1-شاه دائه جویونگ(King Dae jo young)

ژانر:اکشن-تاریخی
    تعداد قسمت:134
    IMDB:8.4 MDL:8.4
    محصول:2006 کره ی جنوبی

باید بگویم که یکی بهترین سریال های کره ای که دیدم همین سریال است.در کل سریال های "چویی سو جون" زیبا و دیدنی هستند.زمانیکه این سریال را دانلود کردم نامش را گذاشته بودند "امپراطور دریا 2".در حالیکه هیچ ارتباطی به امپراطور دریا نداشت و تنها برای جذب مشتری از این عنوان استفاده کرده بود.
    در این سریال صحنه های جنگی و تاکتیک های جنگی زیادی استفاده شده که نهایتا منجر به تشکیل یک سلسله می شود.حتی باید گفت سریال "جومونگ" نیز برگرفته از همین سریال بود.با این حال نمره من به این سریال: 9.5
    نیم اش به خاطر کش دادن های الکی بود.اما در کل زیبا بود.

21. 9 کاربرِ زیر از ملکه سئوندوک بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 19 از 22 اولیناولین ... 91718192021 ... آخرینآخرین