برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,519
    از این کاربر 90,638 بار در 4,566 پست سپاس گزاری شده

❅✵ بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های فصل پاییز 2019 ✵❅

در این تاپیک می‌توانید پیرامون انیمه های فصلی پاییز 2019 بحث و گفتگو کنید. لطفا در ابتدا بحث خودتان عنوان انیمه و قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 15 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    929
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ❅✵ بحث و گفت‌و‌گو پیرامون انیمه‌های فصل پاییز 2019 ✵❅

بهترین انیمه های فصل احتمالا فصل چهارم مای هیرو اکادمی و بخش دوم فصل سوم سورد آرت آنلاین باشن به همراه فصل سوم Nanatsu no Taizai و فصل سوم Chihayafuru.

Shokugeki no Souma چند وقتی هست داره درجا میزنه و امیدوارم بتونه با این فصل جدید به روز های اوج خودش برگرده چون طرفدارا اکثرا از فصل قبلی ناراضی بودن، Psycho-Pass 3 هم که به نظرم اصلا خوب نمیشه و خیلی زور بزنه یه چیز متوسط در حد همون فصل 2 ش خواهد شد.

در مورد انیمه های جدید هم من به جز No guns no life امیدی به هیچکدوم ندارم
    Farewell

4. 12 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,372
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi razor نمایش پست ها
    بهترین انیمه های فصل احتمالا فصل چهارم مای هیرو اکادمی و بخش دوم فصل سوم سورد آرت آنلاین باشن به همراه فصل سوم nanatsu no taizai و فصل سوم chihayafuru.

Shokugeki no souma چند وقتی هست داره درجا میزنه و امیدوارم بتونه با این فصل جدید به روز های اوج خودش برگرده چون طرفدارا اکثرا از فصل قبلی ناراضی بودن، psycho-pass 3 هم که به نظرم اصلا خوب نمیشه و خیلی زور بزنه یه چیز متوسط در حد همون فصل 2 ش خواهد شد.

در مورد انیمه های جدید هم من به جز no guns no life امیدی به هیچکدوم ندارم :smiley36:
    سلام مهدی جان. فکر کنم انیمه beastars رو جا انداختی!! مورد انتظارترین انیمه این فصل برای من اینه. استودیویی که کار قبلیش Land of the Lustrous بود بدون شک خیلی حرفا برای گفتن داره. ببینیم با یک مانگای شاخ مثل beastars چه میکنه.
    آره این No Guns Life هم به نظر جالب باشه. بالاخره استودیوش Madhouse هست...
    Can't find yourself. Lost in your lies

6. 12 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    929

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    سلام مهدی جان. فکر کنم انیمه beastars رو جا انداختی!! مورد انتظارترین انیمه این فصل برای من اینه. استودیویی که کار قبلیش Land of the Lustrous بود بدون شک خیلی حرفا برای گفتن داره. ببینیم با یک مانگای شاخ مثل beastars چه میکنه.
    آره این No Guns Life هم به نظر جالب باشه. بالاخره استودیوش Madhouse هست...
    سلام پیمان جان عزیز

Land of the Lustrous خیلی خوب بود، ولی من زیاد از خلاصه داستان این beastars خوشم نیومد راستش، هر چند که امیدوارم اشتباه کنم و عالی باشه
    Farewell

8. 10 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,372

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Razor نمایش پست ها
    سلام پیمان جان عزیز

Land of the Lustrous خیلی خوب بود، ولی من زیاد از خلاصه داستان این beastars خوشم نیومد راستش، هر چند که امیدوارم اشتباه کنم و عالی باشه
    اتفاقأ از نظر داستانی با توجه به مانگاش خیلی حرف واسه گفتن داره. دوره خودش در چند مراسم بهترین مانگای سال شده بوده.
    قسمت اول Beastars رو دیدم به نظرم عالی ساخته شده! یکی از بهترین انیمه‌های چند سال اخیر....... با وجودی که این ترم اصلأ وقت انیمه دیدن ندارم ولی دیدن این یکی واجبه.

10. 10 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    929

اتفاقأ از نظر داستانی با توجه به مانگاش خیلی حرف واسه گفتن داره. دوره خودش در چند مراسم بهترین مانگای سال شده بوده.
    قسمت اول Beastars رو دیدم به نظرم عالی ساخته شده! یکی از بهترین انیمه‌های چند سال اخیر....... با وجودی که این ترم اصلأ وقت انیمه دیدن ندارم ولی دیدن این یکی واجبه.
    عجب، امیدوارم کردی بعد از مدتی بالاخره یه انیمه جدید درست درمون ببینیم ، منتظر تموم شدن قسمت هاش میمونم و بعدش تماشاش میکنم، با توجه به تعریفاتت قطعا نمیتونه بد باشه.
    Farewell

12. 7 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,372

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Razor نمایش پست ها
    عجب، امیدوارم کردی بعد از مدتی بالاخره یه انیمه جدید درست درمون ببینیم ، منتظر تموم شدن قسمت هاش میمونم و بعدش تماشاش میکنم، با توجه به تعریفاتت قطعا نمیتونه بد باشه.

نتفلیکس هم پشت انیمه ست. از نظر آرت، کاراکترها و داستان با انیمه خفنی روبرو هستیم...

جایزه رو درحالی برده بوده که The Promised Neverland هم در بین نامزدها حضور داشته!

14. 11 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,141
    از این کاربر 449 بار در 47 پست سپاس گزاری شده

با تعریف های شما انیمه Beastars رو شروع کردم و از دیدنش غافلگیر شدم خیلی خوب بود
    انیمه Babylon هم تا قسمت 5 که دیدم برام جذاب بوده، ژانرش کاراگاهی-معمایی هست و یه جورایی بیشتر شبیه سریال های آمریکایی هست تا انیمه ها
    انیمه No Guns Life هم خوب بوده ولی هنوز نمیشه قطعی نظر داد

16. 12 کاربرِ زیر از leon kennedy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,168
    از این کاربر 7,217 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

انیمیشن معروف Zotopia رو اگر دیده باشید. حتما یه سری سوال برای شما پیش میاد که گوشتخوارها چه جوری تغذیه میکنن؟ چه جور کنار هم زندگی میکنن؟ اصلا تو دنیایی پر از تناقض‌های نژادی و قومیتی زندگی مسالمت‌امیز چرا باید سخت باشه؟ انیمه‌ی این فصل یعنی Beastars سعی بر این داره که این سوالات رو جواب بده. خوی و ماهیت تاریک شخصیت لگوشی، جذبه شخصیت لوئیس در کنار یک داستان رومنس با یک خرگوش کوچک ترکیب شده تا یک نسخه‌ی انیمه شده‌ی Zotopia (شاید هم برعکس اون) رو به رو باشیم. از Opening جذاب و گرافیک سطح بالا و موسیقی خوب که بگذریم. این انیمه میتونه حرف های زیادی برای گفتن داشتن باشه. اما، انیمه از قسمت دوم تا پنجم مثل این شده که اگه یک قسمت رو نبیینی رو انگار چیزی رو از دست ندادی. تو قسمت اول یه زمینه‌چینی خوبی داشت. به جز قسمت چهارم و داستان تئاتر که میشد در قسمت دوم گفته بشه. داستان انیمه انگار استاپ کرده و نمیخواد جلو بره و جوری داره تعریف میشه که انگار داریم با یه انیمه طولانی مدت مثل وان پیس طرف میشیم نه با یه انیمه کوتاه ده قسمتی. از روند استانگویی مشخصه که این انیمه هم داره زمینه‌ی تبدیل شدن به یک The Promised Neverland دیگه تبدیل میشه...البته نه از نظر جذابیت بلکه چند فصلی شدن انیمه ...

18. 16 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :