برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 18
    سپاس
    656
    از این کاربر 1,029 بار در 164 پست سپاس گزاری شده

آیا انیمه ها را فقط نوجوانان و جوانان می بینند؟

سلام
    از دوست داران انیمه معذرت می خوام مطالب زیر نظر شخصی من هست و امیدوارم راهنماییم کنید اگر اشتباه است،نظرم عوض بشه.پس اگه نظرم را که به صورت واضح میگم ناراحتتون کرد معذرت می خوام
    من همیشه تعجب می کنم که چرا اینقدر انیمه ها محبوب هستن و چرا اینقدر زیاد هم هستن!!
    هر وقت اسم انیمه میاد یاد ناروتو و یه مشت کارتون ژاپنی که توش انواع و اقسام خالی بندی ها و موجودات باور نکردنی هست میفتم
    برای من که 37 سالمه و بیشتر سراغ سریال های هیجانی و پلیسی میرم،آیا انیمه جذابیتی داره؟چند نمونه مثال بزنید
    ممنون

2. 12 کاربرِ زیر از manowar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,322
    از این کاربر 20,370 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آیا انیمه ها را فقط نوجوانان و جوانان می بینند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehzamani نمایش پست ها
    سلام
    از دوست داران انیمه معذرت می خوام مطالب زیر نظر شخصی من هست و امیدوارم راهنماییم کنید اگر اشتباه است،نظرم عوض بشه.پس اگه نظرم را که به صورت واضح میگم ناراحتتون کرد معذرت می خوام
    من همیشه تعجب می کنم که چرا اینقدر انیمه ها محبوب هستن و چرا اینقدر زیاد هم هستن!!
    هر وقت اسم انیمه میاد یاد ناروتو و یه مشت کارتون ژاپنی که توش انواع و اقسام خالی بندی ها و موجودات باور نکردنی هست میفتم
    برای من که 37 سالمه و بیشتر سراغ سریال های هیجانی و پلیسی میرم،آیا انیمه جذابیتی داره؟چند نمونه مثال بزنید
    ممنون
    سلام عزیز. شما که به سریالای پلیسی علاقه داری یه سر به انیمه مانستر (Monster) بزن و 4 قسمت ببین و بعد قضاوت کن. انیمه‌ای که اولأ تخیلی نیست (کاملأ قابل باور هست و اتفاقأ همینش هست که این حقایق و اتفاقاتی که توی انیمه رخ میده اشک آدم رو درمیاره) دومأ از نظر داستانی شاهکاره.
    شما که سریال هیجانی و پلیسی دوست داری Death Note رو ببین و با زیرک‌ترین پلیس تاریخ (L) آشنا شو! در مورد هیجانش هم فکر نمیکنم موقع دیدن بعضی از قسمتا حتی پلک بزنی. البته Death Note تخیلی هست.
    در مورد سن هم باید بگم اتفاقأ برای بعضی از انیمه‌ها مثل Attack On Titan هر چی سن بیشتر باشه قدرت درک این انیمه بیشتر میشه و اصلأ فکر نمیکنم این انیمه برای کودکان ساخته شده باشه..
    خلاصه یقینأ اشتباه میکنی
    Can't find yourself. Lost in your lies

4. 22 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

خیر دوست عزیز ، من از حرفت به هیچ عنوان ناراحت نشدم اما شما بدون هیچ اطلاعی و فقط با نگاه کردن به نحوه طراحی شخصیت ها از پیش قضاوت کردی! ، به نظر من تنها اپیزود یک انیمه attack on titan و صحنه اخرش کافیه که جواب سوال شما رو بده
    Farewell

6. 18 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,322
    از این کاربر 20,370 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Razor نمایش پست ها
    خیر دوست عزیز ، من از حرفت به هیچ عنوان ناراحت نشدم اما شما بدون هیچ اطلاعی و فقط با نگاه کردن به نحوه طراحی شخصیت ها از پیش قضاوت کردی! ، به نظر من تنها اپیزود یک انیمه attack on titan و صحنه اخرش کافیه که جواب سوال شما رو بده
    مگه این سوالات بتونه دوست انیمه‌باز خوش ذوق و عزیز ما رو به انجمن برگردونه خوش اومدی مهدی جان
    Can't find yourself. Lost in your lies

8. 17 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Nothing is Impossible
    سپاس
    448
    از این کاربر 710 بار در 75 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ehzamani نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    سلام
    در جواب سوالتون باید بگم بعضی از انیمه ها اصلا برای بچه ها درست نشدند

مثلا همین your name واقعا فلسفه ای واسه ی خودش بود و کلا ذهنو درگیر خودش می کنه(یه چیزی تو مایه های inception بود)

یه جا خوندم زاپن کارگردان های بزرگی داره و از یه دوره ای به بعد بیشتر کارگردان ها به انیمه روی اوردن

این چند تا انیمه رو ببینید(اینها همه فیلمند و یکم تخیل توشون پیدا می شه - بهترین انیمه هایی بود که دیدم و از خیلی از فیلمها قوی تر بودند)
    Spirited Away - Your Name - Wolf Children- Howls Moving Castle -

10. 12 کاربرِ زیر از Skadi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,877
    از این کاربر 4,589 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

سلام برادر...

باید بگم که متاسفانه زمانی بود که من هم همچین فکری می‌کردم و طرفداران انیمه رو فقط زیر ۱۶ سال می‌دونستم...

ولی تماشای یک انیمه کافی بود تا واقعا نظرم برگرده و هر چی بیشتر انیمه دیدم بیشتر به تماشاش اعتیاد پیدا کردم... (برادران حسین و امین و پیمان می‌تونن تایید کنن این حرفم رو )

انیمه به هیچ عنوان خاص بچه‌ها نیست و با توجه به صحنه‌های خشونت‌بار و گاهی وقت‌ها رمانتیک مناسب بزرگسالانه فقط...

ولی داستان انیمه چیزی نیست که دنیای یه بچه رو ارضا کنه... بعضی انیمه‌ها انقدر پیچیدگی داره (مثل One Piece و Naruto) که گستردگی دنیاشون برای بزرگسالان هم جای تعجب داره...

و یکی از نقاط قوت انیمه موسیقی فوق‌العاده و صداگذاری‌های بی‌نظیرشه...

به نظرم چند تا انیمه مثل Death Note یا Attack on Titan تماشا کنین مطمئن باشین در مورد دیدگاهتون تجدید نظر می‌کنین...

My Updated Top Ten

You want to know the secret of my power?

No one

Ever

Truly loved me

12. 19 کاربرِ زیر از pro_translator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,907
    از این کاربر 13,614 بار در 1,062 پست سپاس گزاری شده

من اولا... فكر ميكردم انيمه خيلي چرته(ذهنيتم اين بود)
    البته دست خودمم نبود ، نافمونو با كاراي والت ديزني و پيكسار و دريم وركس بريده بودن... با "مفهوم انيمه" آشتايي نداشتم...
    كم كم كاراي ميازاكي بزرگ رو ديدم ، از اونجايي كه(باز هم ميگم) با "مفهوم انيمه" آشنايي نداشتم نفميدم چرا شهر اشباح انقدر شاهكاره...

بعد يه مدتي بواسطه اي متوجه شدم تريلوژي ماتريكس برادران(!)واچوفسكي ايده ش برگرفته از يه انيمه ي ژاپني بنام ghost shell هست...
    وقتي اين انيمه رو ديدم مغزم سوت كشيد... فكر نميكردم فلسفي باشه بعد يه مدتي و ديدن چندين انيمه(سينمايي البته) تازه متوجه شدم
    كه چه دنيايي داره اين انيمه...
    جالبش اينجاست كه توي هر ژانر كه وارد بشيد(چه عاشقانه/علمي تخيلي/جنايي/...) تمامي قواعد روايت داستان اعم از شخصيت پردازي بخصوص ايده داشتن رعايت شده
    امكان نداره شما انيمه اي رو ببينيد كه سازنده فقط خواسته باشه بسازتش كه از فروشش پول در بياره ، يا ايده ي نابي توش بوده يا ميخواسته مساله اي رو روشن كنه(حالا يا بشكل اعتراضي نسبت به جنگ و خون ريزي يا ...)

اگر به اصطلاح دنبال پر كردن بعد از ظهر هاي جمعه هستين كه طي ٢ساعت يه اثري رو ببينيد كه وقتتون رو پر كنه و لذت ببريد اصلا نبايد سراغ انيمه بريد...
    چون انيمه رو با پوست و گوشتتون بايد تماشا كنيد تا لذت ببريد

14. 17 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    928
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    مگه این سوالات بتونه دوست انیمه‌باز خوش ذوق و عزیز ما رو به انجمن برگردونه خوش اومدی مهدی جان
    این انجمن و بچه های تیم انیمیشن همیشه جای خاصی تو قلب من دارن ، خیلی کم وقت میکنم بیام واقعا خودمم خیلی دلم تنگ میشه واسه بچه های اینجا خیلی از مواقع ولی همیشه سعی میکنم هر وقت شد بیام یه سری بزنم ، یادمه موقعی که من اومدم تو بخش انیمیشن کار کنم داشت خاک میخورد تاپیکاش الان همه کولاک کردین واقعا
    Farewell

16. 14 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    352
    از این کاربر 1,098 بار در 133 پست سپاس گزاری شده

با این اوصافی که دوستان انیمه دوست کردن منم ترغیب شدم که انیمه باز بشم
    و مخالفم که انیمه برای افراد زیر 16 سال هست چون پدر من توی 47 سالگی بعد از دیدن شهر اشباح ازم خواست بریزیمش توی موبایلش تا هر وقت خواست نگاه کنه !

خب حالا برای شروع یه تازه کار چندتا انیمه سینمایی پیشنهاد بدید تا باهاشون شروع کنم و تا خودم بعدا برم سراغ انیمه های سریالی و بفهمم که ژانر مورد علاقم چیه توی انیمه ؟

با سپاس فراوان از همه

18. 9 کاربرِ زیر از KimiaM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    656
    از این کاربر 1,029 بار در 164 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط KimiZ نمایش پست ها
    با این اوصافی که دوستان انیمه دوست کردن منم ترغیب شدم که انیمه باز بشم
    و مخالفم که انیمه برای افراد زیر 16 سال هست چون پدر من توی 47 سالگی بعد از دیدن شهر اشباح ازم خواست بریزیمش توی موبایلش تا هر وقت خواست نگاه کنه !

خب حالا برای شروع یه تازه کار چندتا انیمه سینمایی پیشنهاد بدید تا باهاشون شروع کنم و تا خودم بعدا برم سراغ انیمه های سریالی و بفهمم که ژانر مورد علاقم چیه توی انیمه ؟

با سپاس فراوان از همه
    من که از زبون ژاپنی و قیافه دائماً ناراحتشون(البته تو انیمه ها)بدم میومد با دیدن یه قسمت از دفترچه مرگ امروز 10 قسمتش رو دانلود کردم و بعد نهار می بینم

20. 10 کاربرِ زیر از manowar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین