برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 5 اولیناولین ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 49
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,534
    از این کاربر 90,666 بار در 4,567 پست سپاس گزاری شده

The Witcher:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل اول سریال The Witcher که اپیزودهای آن توسط سرویس Netflix از بیستم دسامبر2019(بیست و نهم آذرماه 98) منتشر می گردد بحث و گفتگو کنید. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

!و حقیقت الماسی است در تشت کثافت
    سپاس
    2,233
    از این کاربر 3,602 بار در 402 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Witcher:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

نقل قول نوشته اصلی توسط Tha Real Nigga نمایش پست ها
    به این دلیل نباید مقایسه کرد که فصل اول گات از یه کتاب منسجم اقتباس شده بود نه مجموعه ای از چند داستان کوتاه.

فصل دوم ویچر قراره از روی کتاب اول مجموعه اصلی ساخته بشه اون موقع میشه با گات مقایسه‌ش کرد
    این دلیل خوب و قابل قبولیه!
    ولی این هم نهایتا می تونه در مورد داستان جلوی مقایسه رو بگیره، در مورد انتخاب بازیگر یا جلوه های ویژه و چیزهای دیگه ای که گفته شده که نه. از طرق دیگه می شه گفت گات هنوز کامل نشده بوده کتاب هاش ولی این کامله، پس می تونستن خیلی بهتر کار کنن!؟

!Life's a rollercoater but still unfair

3. 12 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,648 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaraki نمایش پست ها
    این دلیل خوب و قابل قبولیه!
    ولی این هم نهایتا می تونه در مورد داستان جلوی مقایسه رو بگیره، در مورد انتخاب بازیگر یا جلوه های ویژه و چیزهای دیگه ای که گفته شده که نه. از طرق دیگه می شه گفت گات هنوز کامل نشده بوده کتاب هاش ولی این کامله، پس می تونستن خیلی بهتر کار کنن!؟
    جلوه های ویژه رو قبول دارم میتونستن خیلی بهتر کار کنن ولی بودجه محدودی داشتن و میشه ازش گذشت.
    منم نمیگم سریال کاملیه, یه سریال خوبه که خیلیا انتظار زیادی ازش دارن و بیشتر گیرشون به داستانه, نباید انتظار زیادی ازش داشت چون همه‌ش پیش زمینه است, من خودم انتظار خیلی زیادی از فصل دوم دارم چون کاملا دستشون برای یه روایت تر و تمیز بازه چون کتاب‌ها تکمیل شدن. ولی قبلا گفتم نمایش تایم لاین داستان به این صورت خیلی کار جالبی بود, اگه توجه کنین اکثر کسایی که دو اپیوزد اول رو میبینن یه‌خوو
    رده نامید میشن ولی از اپیزود سوم که همه چیز کم کم روشن میشه بهش جذب میشن.

5. 14 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هي جان به سر شدم که تو را ارزو کنم
    سپاس
    7,527
    از این کاربر 5,755 بار در 527 پست سپاس گزاری شده

قسمت سوم یک نکته گیج کننده داره و این بود که :
    داستان این قسمت در مورد پرنس ادا و فولتست بود ویچر در زمانی قرار داره که فولتست بزرگساله
    ولی در دقیقه سی و نهم این قسمت بود که فولتست و ادا رو به همراه مادرشون در جشنی می بینیم
    که فولتست و ادا در سن کودکی قرار دارند و ماردشون هم بهشون تذکر میده که مودب باشند
    الان دو خط زمانی وجود داره : خط زمانی که ویچر قرار داره با زمان داستان فولتست در حال قرار داره
    و خط زمانی ای که ینیفر قرار دراه در گذشته رخ داده حالا این داستان به چه صورته
    ما داریم گذشته و رشد شخصیت ینیفر و حال ویچر رو می بینم اتفاقات نیفلگارد و سینترا در چه زمانی رخ میده
    اتفاقاتی که برای سیری داره رخ میده در زمان ویچر رخ داده یا ینیفر

7. 13 کاربرِ زیر از ESajad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

!و حقیقت الماسی است در تشت کثافت
    سپاس
    2,233
    از این کاربر 3,602 بار در 402 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Tha Real Nigga نمایش پست ها
    جلوه های ویژه رو قبول دارم میتونستن خیلی بهتر کار کنن ولی بودجه محدودی داشتن و میشه ازش گذشت.
    منم نمیگم سریال کاملیه, یه سریال خوبه که خیلیا انتظار زیادی ازش دارن و بیشتر گیرشون به داستانه, نباید انتظار زیادی ازش داشت چون همه‌ش پیش زمینه است, من خودم انتظار خیلی زیادی از فصل دوم دارم چون کاملا دستشون برای یه روایت تر و تمیز بازه چون کتاب‌ها تکمیل شدن. ولی قبلا گفتم نمایش تایم لاین داستان به این صورت خیلی کار جالبی بود, اگه توجه کنین اکثر کسایی که دو اپیوزد اول رو میبینن یه‌خوو
    رده نامید میشن ولی از اپیزود سوم که همه چیز کم کم روشن میشه بهش جذب میشن.
    تایم لاین رو اینطوری کردن خیلی کار خوبی بود بنظر منم. و امیدوارم واقعا فصل بعدی رو بهتر بسازند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ESajad نمایش پست ها

قسمت سوم یک نکته گیج کننده داره و این بود که :
    داستان این قسمت در مورد پرنس ادا و فولتست بود ویچر در زمانی قرار داره که فولتست بزرگساله
    ولی در دقیقه سی و نهم این قسمت بود که فولتست و ادا رو به همراه مادرشون در جشنی می بینیم
    که فولتست و ادا در سن کودکی قرار دارند و ماردشون هم بهشون تذکر میده که مودب باشند
    الان دو خط زمانی وجود داره : خط زمانی که ویچر قرار داره با زمان داستان فولتست در حال قرار داره
    و خط زمانی ای که ینیفر قرار دراه در گذشته رخ داده حالا این داستان به چه صورته
    ما داریم گذشته و رشد شخصیت ینیفر و حال ویچر رو می بینم اتفاقات نیفلگارد و سینترا در چه زمانی رخ میده
    اتفاقاتی که برای سیری داره رخ میده در زمان ویچر رخ داده یا ینیفر
    ارتباط خط ها با هم قسمت های بعدی مشخص میشه، قسمت 7 علی الخصوص.
    فقط اینکه ویچر ها و ویچ ها عمر طولانی دارند. اگر میبینی ینیفر و گرالت همیشه جوونن داستانش اینه. که اونم بهش اشاره میشه البته تو سریال.

__--__--__--__--

ینیفر اینطوری توصیف شده:
    “Her face was very pale, triangular in shape with a slightly receded chin. Her eyes were cold and sparkling with a remarkable violet penetrating gaze, in anger blazing with livid, blue-gray fire.”
    ینیفر بازی و ینیفر سریال

!Life's a rollercoater but still unfair

9. 17 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هي جان به سر شدم که تو را ارزو کنم
    سپاس
    7,527
    از این کاربر 5,755 بار در 527 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaraki نمایش پست ها
    ینیفر اینطوری توصیف شده:

ینیفر بازی و ینیفر سریال

خدا و خرماست خیلی باهم فرق دارند
    این ینیفر سریال قیافه اسیایی شکلی داره ولی بازی اروپایی ست
    بازیگر زن سریال گادلس خیلی شبیه این کاراکتر بازی ست به چالیز ترون هم نزدیکه
    اشتباهات خیلی زیادی دارند امیدورام حداقل تو بخش جلوه های ویژه پیشرفت خوبی داشته باشند
    فضای گوتیک و ترسناک سریال متکی به این ویژگی ست

11. 22 کاربرِ زیر از ESajad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

به عنوان کسی که سه گانه ی ویچر رو بازی کردم، از نظر من ویچر 3، بهترین بازیه این نسله تا به حال (مگه اینکه تا قبل از پایان سال 2020، بازی ای بتونه نظرمو عوض کنه). واقعن سریالش رو دوست داشتم در کل.
    سریال خالی از ایراد نیست، خطوط زمانی نامفهوم، cgi های تو ذوق زننده، ریتم بسیار تند سریال، ضعف در فیلمنامه و... مشکلاتیه که به راحتی میتونه برای فصول بعد (که تا فصل 7 قولشو دادن فعلن) برطرف شه. چند ایپزود اول سریال کاملن سردرگم کنندست. ولی این اشکال توی ایپزود چهارم و بطور کامل در ایپزود هفتم برطرف میشه. پس حوصله حوصله!
    شاید چند سال بعد بپرسن نقش سوپرمن رو کی بازی کرد زیاد کسی یادش نباشه یا حتی مهم، ولی مطمئنن همه یادشون خواهد بود گرالت رو هنری کویل بازی کرد و فوق العاده هم بازی کرده. الخصوص صداااااااش...
    البته قبل از کویل، اسامی ای مثل مدمیکلسن یا نیکولای کاستر و... شنیده میشد. در نهایت قسمت کویل شد و کولاک کرد.
    کلا ادم اهل مقایسه ای نیستم، بگم خب این کجا و اون کجا! ملت سر فصل های اخر گات الخصوص فصل هشت،بدجوری سرخورده شدن و منتظر یچی بیاد بشوره ببره! این لابلا هم با مقایسه این دو سریال، ناخواسته یا خواسته، نهال نوپای ویچر رو لگدمال میکنن. وقتی که نتفلیکس امار میده از رکورد شکنی ویچر حتی بالاتر از شاهکاری مثل مندلورین، معنیش چیه!؟ ملت دنبال یه فانتزی قرون وسطایی میگردن تا خاطرات افتضاح بنیوف و وایس رو به محاق بسپرن!
    گفتن که فصل دوم 2021. امیدوارم از این فاصله استفاده کنن و سر صبر و درست درمون اشکالات رو رفع کنن و یه فصل با کیفیت تر و منسجم تر بسازن. اگه همین اشکالات دوباره توی فصل دوم تکرار بشه، باید فاتحه شو خوند.

سپاس
    98
    از این کاربر 268 بار در 34 پست سپاس گزاری شده

نظر تخصصی نمیدم
    و بازی ویچر رو بازی نکردم
    ولی 3 قسمت نگاه کردم این سریال رو به نظرم داستان این سریال برای استارت واقعا ضعیفه منو یاد برکینگ بد انداخت خیلی از این داستان به اون داستان و از این صحنه به اون صحنه تماشاچی میره و اکثرا حالت یکنواختی بی معنی و مبهومی به ادم دست میده و سوپرایز شدن ها بسیار کمه
    داستان خیلی ضعیفه و ترجمه ها هم یکم سنگین هست

14. 12 کاربرِ زیر از mahdi20 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    153
    از این کاربر 1,775 بار در 245 پست سپاس گزاری شده

داستان خیلی ضعیفه؟ همیشه فکر میکردم 2020 یعنی آینده بشریت، نه devolve شدن به شامپانزه بودن!

16. 6 کاربرِ زیر از codec_pack بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,137
    از این کاربر 1,704 بار در 209 پست سپاس گزاری شده

دوستان داشتم متنی رو در سایت زومجی می خوندم گفتم به اشتراک باهاتون بزارم شاید اندکی از دلخوری و نظرات کوبنده برخی از دوستان کاست .

سریال The Witcher در حالی که توانست تحسین بسیاری از بینندگان را برانگیزد، مورد انتقادات زیادی نیز قرار گرفت. لورن هیسریچ، شورانر این سریال، در حساب توییتر شخصی خود به برخی از این انتقادات پاسخ داد.

سریال The Witcher سرویس Netflix به لطف جدیت در اقتباس دقیق و توجه به‌‌روح شخصیت‌ها و دنیای خیالی بزرگ این سری مورد تمجید گروه بزرگی از بینندگان نتفلیکس قرار گرفته است. The Witcher بخش قابل توجهی از موفقیت خود را مدیون علاقه‌ی وافر خانم لورن اشمیت هیسریچ، شورانر سریال، به رمان‌های اصلی است. هیسریچ اخیرا در توییتی علاقه‌ی خود را به مسیری که رمان‌های اصلی در حال طی کردن آن هستند، نشان داد.

در ادامه‌ی همین رشته توییت، برخی طرفداران ضمن ابراز نارضایتی خود از برخی تصمیمات هیسریچ، به انتقاد از برخی تغییرات در داستان اصلی و حذف کردن بعضی قسمت‌ها در فصل اول پرداختند. هیسریچ در پاسخ به یکی از نظرات منتقدان با انتشار رشته توییتی مختصر و مفید توضیح داد که چطور هنگام اقتباس دنیای وسیع و گسترده‌ای همچون ویچر، ناگزیر به گرفتن برخی تصمیمات شده است:

من متوجه‌ام که از چه صحبت می‌کنید و ما خودمان بحث‌های زیادی را در این زمینه انجام دادیم. تصمیم نهایی ما این شد که ابتدا چند داستان کوتاه که برای شکل‌دهی و ساخت دنیای اثر از اهمیت بالایی برخوردارند را به تصویر بکشیم و در مرحله‌ی بعد به دیدارهای مکرر سیری و گرالت در رمان شمشیر سرنوشت برسیم. این اقدام به این معناست که ما در سریال سیری را حداقل تا فصل دوم معرفی نخواهیم کرد.

این مسئله واقعا گیج کننده است که بخواهیم به بینندگان بگوییم شکار هیولاها را فراموش کنید و هر آنچه در دو سه سال گذشته تماشا کردید را در گوشه‌ای رها کنید. می‌پرسید چرا؟ آیا آن دختر کوچکی که تازه ملاقات کردید را به یاد دارید؟ او کلید اصلی دنیای این سری است و از این به بعد قرار است مرکز تمام داستان‌ها و ماجراهای پیش رو باشد.

به‌عنوان نویسندگان سریال، ما درک می‌کنیم، حتی با وجود تصمیمات و تفکرات ما، طرفداران ممکن است با این تغییرات موافق نباشند. این مسئله به خودی خود ایرادی ندارد! ما باید تصمیمات مهمی می‌گرفتیم که برخی از آن‌ها بهترین تصمیم ممکن نبودند. اما برای من مهم است که طرفداران بدانند گرفتن این تصمیمات هرگز آسان نبوده است.

هیسریچ نه تنها با دقت و کامل به انتقادات منطقی پاسخ داد، بلکه به صراحت گفت علیرغم گرفتن این تصمیمات مهم و سخت، کاملا از نارضایتی برخی از طرفداران نسبت به تغییرات داستان آگاه است و به آن‌ها می‌اندیشد. چنین بحث‌هایی نشان دهنده‌ی این موضوع است که هنوز برخی افراد در صنعت رسانه درست به اندازه‌ی طرفداران نسبت به آثار و ساخته‌های خود شور و اشتیاق دارند..

هنری کویل، بازیگر نقش گرالت، نیز یک مثال دیگر از افرادی است که علاقه‌ی بسیار زیادی به The Witcher دارند و تلاش بسیاری می‌کنند تا نقش خود را به بهترین شکل ایفا کنند. کویل اخیرا در یک مصاحبه بیان کرد که او برای حضور در این سریال به‌عنوان گرالت، باید از وفاداری فیلم‌نامه به داستان اصلی تا حد ممکن مطمئن می‌شد و برای او خیلی مهم بود که به‌عنوان یک طرفدار، عشق خود به شخصیت گرالت را به تار و پود سریال بیاورد. او اصرار زیادی داشت که تا حد امکان نشان‌های بیشتر و بیشتری از گرالت در سریال گنجانده شود تا توانایی‌های او به‌عنوان یک ویچر برجسته شوند و مردم بدانند که او قدرت انجام چه کارهای خارق العاده‌ای را دارد.

منبع : زومجی
    سینه ام دکان عطاریست ... دردت چیست ؟

18. 17 کاربرِ زیر از afshin2014 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,029
    از این کاربر 3,165 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

بیشتر از 2 قسمت نتونستم تحمل کنم
    shift+delete

20. 8 کاربرِ زیر از bayani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 5 اولیناولین ... 2345 آخرینآخرین