برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 11
    Love is bleeding
    سپاس
    23,523
    از این کاربر 14,321 بار در 732 پست سپاس گزاری شده

Stalker | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

Stalker نام سریالی آمریکایی در ژانر درام است که داستان دو کارگاه پلیس را که در شهر Los Angeles مشغول به کار هستند روایت می کند که با پرونده هایی بسیار مشکل و خطرناک رو به رو می شوند . این سریال محصول شبکه CBS است . قسمت اول این مجموعه از October 1 ( چهارشنبه 9 مهر ) پخش خواهد شد . Maggie Q و Dylan McDermott بازیگران اصلی آن هستند . Kevin Williamson نویسنده و کارگران این مجموعه است . از کار های قبلی او می توان به سریال The Following اشاره کرد . او در صحبت های خود گفته : من ایده یک هم چین سریالی را از سال 1998 در سر داشتم اما به دلیل مشکلات و یک سری محدودیت ها نتوانستم آن را به سرانجام برسانم . او در مصاحبه ای جالب عنوان کرد : اگر بینندگان فکر می کنند که ما در ساخت بعضی صحنه ها در سریال زیاده روی کردیم کانال را عوض کنند !! این صحبت او در آغاز با انتقاد از سوی مطبوعات همرا شد ! حتی گفته شده است که او قسمتی با عنوان especially scary برای سریال در نظر گرفته بود که بعد ها اعلام شد که این یک شوخی بوده است . Madermott بازیگر این سریال گفته است که : بله این یک سریال هیجان انگیز و سرگرم کننده است و کار کردن با عوامل نویسندگی و فیلم برداری بسیار خوب و عالی بوده است . Maggie Q هم که در سریال نقش Lieutenant Beth Davis ایفا می کند صحبت هایی درباره ی نقش خود انجام داده است : من تقریبا از اواخر کار فیلم بردای سریال Nikita با Kevin در ارتباط بودم و با هم سر این پروژه بسیار صحبت کردیم . پس از خواندن فیلم نامه بسیار علاقه مند شدم تا این نقش را بازی کنم . امیدوارم سریال به موفقیت های زیادی برسد .

خلاصه داستان : داستان در مورد دو کارگاه در شهر Los Angeles است که در واحد LAPD یعنی سازمان پلیس آمریکا کار می کنند و بیشتر با پرونده هایی که زندگی مردم را تهدید می کند سر و کار دارند . پرونده هایی از قبیل آزار و اذیت جنسی , تهدید ها و ...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _

بازیگران :

سپاس
    8,296
    از این کاربر 2,991 بار در 331 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Stalker | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

شک نکنید که بهترین سریال خواهد بود بازی Maggie Q و Dylan!!بی صبرانه منتظر این سریالم

3. 15 کاربرِ زیر از jackbauer2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

فک نکنم موفق بشه.شبکش که فقط تو کمدی خیلی موفقه.از 2 بازیگر اصلی هم خیلی بدم میاد

5. 14 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    280
    از این کاربر 1,452 بار در 252 پست سپاس گزاری شده

Maggie Q تو نیکیتا باحال بود....Dylan McDermott هم تو فصل اول A.H.S عالی بود
    ولی هرچقدر هم بازیگرا خوب باشن شبکش خوب نیست....اگه ABC یا A&E می ساخت خیلی بهتر بود

7. 15 کاربرِ زیر از mehran-a1234 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Love is bleeding
    سپاس
    23,523

Love is bleeding
    سپاس
    23,523

AnnaLynne McCord که سابقه حضور در سریال 90210 را دارد به عنوان بازیگر مهمان در این سریال ایفای نقش خواهد کرد . محوریت داستان Stalker بر روی دو کارگاه است که با پرونده هایی که زندگی مردم را تهدید می کند رو به رو می شوند .

AnnaLynne McCord در قسمت اول این سریال در نقش Nina Preston ستاره یک سریال ایفای نقش می کند که از طرف طرفداران خود دچار مشکل می شود و زندگی او را تهدید می کند .

10. 18 کاربرِ زیر از arso بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 1,462 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

منتظر بودم فصل اولش تموم بشه بعد برم توی کارش، ولی دیگه می خوام شروع کنم به دیدنش گذاشتم دانلود بشه!
    من از هر دوتا بازیگرش خوشم میاد و به نظرم همینطوری توی عکس که بهم میان و از لحاظ ظاهری زوج خوبی هستن اما از لحاظ بازیگری و تقابل شخصیت ها باید توی سریال دید که چجورین!
    اولین بار هم وقتی خلاصشو خوندم ازش خوشم اومد و بعدشم دیدم امتیاز اینور اونور بد نیست و خوبه! امیدوارم واقعا سریال خوبی باشه! اصل فیلمنامه س! امیدوارم از این نظر هم خوب باشه.
    از در حال پخشا یکی این و گذاشتم رو دانلود یکی هم Forever اونم دوست دارم ببینم. جالب به نظر میاد!

12. 5 کاربرِ زیر از fatima-b021 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230

چهار قسمت از این سریال و دیدم. توی نگاه کلی سریال خوبیه یعنی تا اینجا خوب بوده اما عالی نیست!
    پرونده هایی که دنبالشن اونقدرا حداقل برای من یکی جذابیت نداره، اما بیشتر به خاطر زندگی شخصی دوتا شخصیت اصلی میخوام دنبال کنم ببینم کارشون به کجا می کشه و مشکلاتشون توی گذشته چی بوده! تازه یه شیش ضلعی هم داریم!
    یه چیز دیگه توی این سریال که خیلی برام جالب بوده، آهنگ هایی هست که انتهای هر اپیزود پخش میشه. مطمئن نیستم اما دوتا از آهنگایی که شناختم بازخوانی دوتا ترک خیلی محبوب بود! اینطور حدس می زنم که بقیه آهنگ ها هم همینطوری باشه! جالبه! صدای دختر آشناس ولی نمی دونم کیه!
    قسمت اول سریال Forever هم دیدم از این یکی بیشتر خوشم اومد!

14. 6 کاربرِ زیر از fatima-b021 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,589 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima-b021 نمایش پست ها
    چهار قسمت از این سریال و دیدم. توی نگاه کلی سریال خوبیه یعنی تا اینجا خوب بوده اما عالی نیست!
    پرونده هایی که دنبالشن اونقدرا حداقل برای من یکی جذابیت نداره، اما بیشتر به خاطر زندگی شخصی دوتا شخصیت اصلی میخوام دنبال کنم ببینم کارشون به کجا می کشه و مشکلاتشون توی گذشته چی بوده! تازه یه شیش ضلعی هم داریم!
    یه چیز دیگه توی این سریال که خیلی برام جالب بوده، آهنگ هایی هست که انتهای هر اپیزود پخش میشه. مطمئن نیستم اما دوتا از آهنگایی که شناختم بازخوانی دوتا ترک خیلی محبوب بود! اینطور حدس می زنم که بقیه آهنگ ها هم همینطوری باشه! جالبه! صدای دختر آشناس ولی نمی دونم کیه!
    قسمت اول سریال Forever هم دیدم از این یکی بیشتر خوشم اومد!
    یکی از آهنگ ها که کریپ بود از ردیو هد

16. 6 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman1995 نمایش پست ها
    یکی از آهنگ ها که کریپ بود از ردیو هد
    یکی دیگه Don't You (Forget About Me برای فیلم محبوب the breakfast club بود. همونی که سر فیلم pitch perfect خیلی ازش استفاده کردن! ترک محبوبیه! تا حالا چندبار بازخوانی شده.

http://en.wikipedia.org/wiki/Don%27t...et_About_Me%29

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%...86%D8%AF%D8%B2

18. 4 کاربرِ زیر از fatima-b021 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین