برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی برای این قسمت سریال در نظر می گیرید:

رأی دهندگان
24. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

1 4.17%
  • 5

0 0%
  • 6

0 0%
  • 7

4 16.67%
  • 8

5 20.83%
  • 9

5 20.83%
  • 10

9 37.50%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 13
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,519
    از این کاربر 90,638 بار در 4,566 پست سپاس گزاری شده

House of the Dragon | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود هشتم

Season 1, Episode 8,The Lord of the Tides

خلاصه داستان اين قسمت : با زمین گیر شدن ویسریس بر اثر بیماری , آلیسنت کنترل دربار را در دست می گیرد. کورلیس نیز در میدان نبرد متحمل جراحت مرگباری می شود.+

قوانین تاپیک:
    1-این تاپیک مخصوص بحث پیرامون قسمت هشتم از فصل اول سریال می باشد پس اگر این قسمت را مشاهده نکرده اید لطفا جهت جلوگیری از آشکار شدن محتوای اپیزود بدون خواندن پست ها,تاپیک را ترک نمایید درغیر اینصورت مسئولیت اسپویل شدن این اپیزود بر عهده خواننده مطلب می باشد.
    2-لطفا جهت چلوگیری از اسپویل شدن ناخواسته مطالب کلیه بحث های مرتبط با محتوای این اپیزود را صرفا درون این تاپیک انجام دهید.
    3-لطفا از قرار دادن مطالب به صورت کپی/پیستی از سایر سایت های پارسی زبان,لینک دانلود اپیزودهای مجموعه و هرگونه اسپویلر مرتبط با قسمت های آتی در این تاپیک خودداری بفرمایید.

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 17 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

The Lannisters Aren't The Only Ones Who Pay Their Debts
    سپاس
    143
    از این کاربر 311 بار در 29 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : House of the Dragon | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود هشتم

انقدر این بچه های شخصیتها زیادن و اسماشون نزدیک به همه ، من یکی که به مشکل خوردم که کی پسر کیه ، کی دختر کیه...

خیلی با اون صحنه ای که تاج شاه اُفتاد و دیمن کمکش کرد بره رو ثرون و دوباره تاج گذاری کرد ، حال کردم. همونی که از ولی عهدی خلعش کردن بودن تاجو گذاشت! شاید استعاره ای از وقایع آینده...

این Dark Sister هم حسابی تیزه و نابود کردن ویموند هم جالب بود ؛ هم ناگهانی بودنش ، هم بلحاظ اکشن سکانس ولی این حرکت بالاییش خیلی زیباتر بچشمم اومد...

ایموند هم حسابی خوف شده! حس میکنم مارتین خواسته تعادل رو برقرار کنه ، اونور دیمن هست ، اینوریها هم ایموند رو دارن...

شخصیت مورد علاقۀ من اوبرین مارتله و دیمن هم اپیزود به اپیزود داره شبیه تر به اوبرین میشه ، با این تفاوت که اوبرین فقط تو یه فصل بود ولی دیمن یحتمل تا آخر هست و از این بابت خوشحالم!

تو GoT اپیزودهای هشتم هم دست کمی از 9 و 10 نداشت و بعد این دو قرار میگرفت. سازنده ها این رسم رو ادامه دادن و حالا منتظر یه 9 طوفانی و طبق معمولی یه دهِ جمع بندی هستیم + کلیف هنگر!

7/10 بخاطر نبود اژدهایان ولی اپیزود با کیفیتی بود خدایی...

I Need You To Become The Man You Were Always Meant To Be. Not Next Year. Not Tomorrow. NOW ... i

4. 16 کاربرِ زیر از Orphée بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

اگه بارون بباره
    سپاس
    13,891
    از این کاربر 7,989 بار در 807 پست سپاس گزاری شده

قسمت خوبی بود ولی سریال به بزرگی گات نبوده.شما 8 قسمت ابتدایی گات و این سریالو مقایسه کنید گات از همه نظر سرتره.سرعت سریالم اینقدر بالاس که فکر کنم تو 3 فصل کلک سریالو بکندن!
    امیدوارم 2 قسمت پایانی از 8 قسمت قبلی خیلی بهتر باشه.
    راستی یه سوال فکرمو درگیر کرده که اگان با خواهرش وصلت کرده بود یا دختره کس دیگه ای بود؟
    7/10

6. 11 کاربرِ زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    153
    از این کاربر 1,775 بار در 245 پست سپاس گزاری شده

ویسریس خیلی تلاششو کرد تا اینا صلح کنن، اما اشتباهاتش دیگه غیر قابل جبرانه. این ازدواجش با الیسنت و همچنین این لجاجتش برای ملکه شدن رینیرا باعث ایجاد دودستگی شده و حالا میخواد با چهار تا شام خانوادگی و سخنرانی درستش کنه. تصمیمش درباره دیمون که مال پادشاهی نیست درست بود، اما همینو درباره رینیرا نتونست ببینه کلن. اونجایی که خیال کرد با رینیرا حرف میزنه و بهش گفت تو "پرنس وعده داده شده" هستی چرت بود. رینیرا مگه جز دادن چیکار کرده؟

تعلیق خوبی هم داشت کلن. همینکه شاه از پای شام پاشد رفت، درگیری و تنش شروع شد. ایموند بر خلاف اگان که بی خیال هست خیلی خوفناکه. اون تیکه پسر های قوی هم عالی بود. : ))

راستی یه سوال فکرمو درگیر کرده که اگان با خواهرش وصلت کرده بود یا دختره کس دیگه ای بود؟
    7/10
    آره خواهرش بود.

×××

نمیدونم این مقایسه هاد و راپ چرا اصن باید وجود داشته باشه اصن. جفتشون سریالای خوبی هست.

8. 10 کاربرِ زیر از codec_pack بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

i am danger
    سپاس
    72
    از این کاربر 2,335 بار در 189 پست سپاس گزاری شده

اوووف چه اپیزودی واقعا. با اینکه تا الان صحنه های اکشنش کم بوده ولی تنشی که توی سکانس ها وجود داره و سنگینی نگاه ها و دیالوگ ها دست کمی از یه اکشن نفس گیر نداره. نویسنده های سریال هم نشون دادن تا اینجا کارشون رو بلدن و از فصل های پایانی گات درس گرفتن. پدی کانسدین ( ویسریس ) هم واقعا بازیش مبهوت کننده بود این قسمت. سکانس های مورد علاقه ام هم شام خانوادگی و ورود ویسریس با ماسک و نشستن روی ترون با کمک دیمون بود. نمیدونم چی بگم واقعا خوشحالم که همچین سریال با کیفیتی رو دارم میبینم. اسپین آف جان اسنو هم همین جوری باشه دیگه واویلا
    الان تو اینترنت پر شده تحسین از بازی شگفت انگیز پدی کانسدین توی این فصل و به خصوص قسمت هشتم و اون رو سزاوار امی میدونن. خود مارتین هم به پدی پیام داده که ویسریسی که تو بازی کردی بهتر از نسخه کتاب من هست. و واقعا هم که فروپاشی تدریجی یک پادشاه رو به بهترین شکل بازی کرد.
    10 از 10

10. 18 کاربرِ زیر از alimori بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,516
    از این کاربر 11,143 بار در 879 پست سپاس گزاری شده

بازی Paddy Considine در نقش ویسریس در این قسمت من رو یاد بازی فوق العاده edward norton در نقش king baldwin - the leper king در فیلم kingdom of heaven انداخت، از همون اپیزودهای اول که متوجه شدم ویسریس به این بیماری دچار شده منتظر بودم بالاخره با ماسک ظاهر بشه. ورودش و نشستنش روی تخت پادشاهی خیلی حماسی و زیبا در اومده بود سکانس شام هم درام فوق العاده ای داشت و خیلی خوب بود بجز کارکترهای بچه ها که مورد پسند من نیستند. (دیدید بدون حمله کردن به یه سریال دیگه هم میشه در مورد سریال مورد علاقه تون صحبت کنید ؟)

12. 15 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,358
    از این کاربر 3,316 بار در 373 پست سپاس گزاری شده

پسرهای رینیرا خیلی شبیه به استارکها هستن، هم چهره و لباس و هم اخلاق، شما هم همین حسو دارین؟

14. 12 کاربرِ زیر از Admini3trator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    153
    از این کاربر 1,775 بار در 245 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Admini3trator نمایش پست ها
    پسرهای رینیرا خیلی شبیه به استارکها هستن، هم چهره و لباس و هم اخلاق، شما هم همین حسو دارین؟

I strongly agree.

16. 7 کاربرِ زیر از codec_pack بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    387
    از این کاربر 830 بار در 135 پست سپاس گزاری شده

اول از همه بگم واقعا تو این دوران حوصله ندارم زیاد فیلم و سریال ببینم.
    این اپیزود هم که قطعا باید نمره ده بهش داد
    عالی واقعا.. تنها ایرادش به نظرم پرش های زمانی متعدد هست. یه مقدار بازیگر ایموند به نظر بیشتر از سنش میخوره!! اصلا به یه تینیجر نمیخوره
    در مورد آلیسنت و مذهب هفت احتمالا بیشتر خواهیم شنید. نمیدونم شما هم همین حسو دارید یا نه، ولی برای من خیلی از شخصیت ها از درجه محبوبیت بالا به منفوریت بالا رسیدن و برعکس- مثلا دیمون یه شخصیت شرور و ضد قهرمان بود برام الان تبدیل به یه قهرمان شده.یا آلیسنت و پدرش که به شدت متنفر شدم ازشون.... به طور کلی طرفدار مشکی ها شدم من!!!
    از همه زیباتر هم سکانس سفره شام بود که عالی دراومده بود.
    خواهشا یکی بیاد از تغییرات تیتراژ نسبت به قسمت های قبلی (قسمت 6 به بعد خیلیش عوض شده) یه توضیح کامل ارائه بده
    www.facebook.com/serial.arzan

18. 7 کاربرِ زیر از mahan birabt بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,017
    از این کاربر 2,834 بار در 178 پست سپاس گزاری شده

دیدن این دوران باشکوه خاندان تارگرین و وستروس همیشه از آرزوهام بوده و حالا بعد گذشت هشت اپیزود سازندگان نشون دادن که که بهترین نحو این دوران را دارن به تصویر می‌کشن. اپیزودهایی که اکشن کمتر و تنش های سیاسی بیشتر دارن، رو بیشتر دوست دارم و این قسمت کاملا حق مطلب رو ادا کرد.
    بهترین سکانس هم ورود پادشاه ویسریس به تالار تخت بود که به خوبی وضعیت فعلی پادشاه شکسته رو به تمام وستروس نشون داد
    کیفیت سریال قسمت به قسمت داره بالاتر می‌ره و به فصل های بعدی کاملا امیدوار شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط Fire and blood نمایش پست ها
    ایموند ۱۹ سالشه زمانی که کینگ ویسریس از دنیا میره.
    الان این بازیگرش به یه شخص ۱۹ ساله نمیخورد؟

من از اینکه سریال بیاد سیاه‌ها و سبزها رو به دو جناح خوب و بد تقسیم کنه اصلا خوشم نمیاد.تو بازی تاج و تاخت استنیس یه جایی از شیرین میپرسه تو رقص اژدهایان حق رو به کی میدی؟ رنیرا یا اگان؟ اون میگه هیچکدوم. هر دو جبهه مقصر بودن. حقیقت هم همینه. الان خیلی از بیننده‌ها سیاه‌ها رو به وضوح به سبزها ترجیح میدن. این تنها ایرادیه که تا الان میتونم از سریال بگیرم وگرنه به نظرم تو همین فصل اول این سریال در حد بهترین فصول گات عمل کرده.
    مشاهده محتوا اسپویلر

از اون خاطره که من گفتم امیدوارم ماجرای خون و پنیر با همون قساوت و بی‌رحمی واقعیش به نمایش دربیاد و تلطیفش نکنن تا بیننده‌ها کماکان سیاه‌ها رو ترجیح بدن. این یه اشتباه غیر قایلل بخششه.
    تا جایی که من از سریال فهمیدم فقط داستانش رو روایت کرده و دو جناح رو به خوب و بد تقسیم نکرده. اینکه اگان دوم و ایموند سر سفره شام شروع کننده بودن خب حقیقت رو گفتن و بچه های رینیرا حرام زاده هستن و دارن از این استفاده میکنن که جایگاه خودشون رو تحکیم ببخشن. دیدیم که دیمون از جناح سیاه ها با ناحقی تمام ویموند ولاریون رو کشت چون داشت حرف حق میزد ولی پادشاه چشماش رو به خاطر علاقه به دخترش بسته. یعنی میخام بگم کارهای هر دو جناح رو سریال داره نشون میده .
    اینکه ببینده ها از سیاه ها طرفداری کنن یا سبزها حقشون هست که با انتخاب خودشون تصمیم بگیرن. مثل گات که استارک ها، لنیسترها، برایتون ها، تارگرین ها و ... طرفداران خاص و سرسخت خودشون رو داشتن.

20. 11 کاربرِ زیر از abbas stannis بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین